Forum » Wolne Myśli

Wybory Prezydenckie 2010 - czyli na kogo głosujecie i dlaczego ?

  • 28 cze 2010

    Dokładnie taki jak combo de la Muerte jest cała PO.
    Żadnej merytoryki, żadnych argumentów tylko tryskanie jadem na opozycję. Taki jest Niesiołowski, Pal i Kot a w czasie ostatniej nagonki (czytaj: kampanii prezydenckiej) pozostali "wielcy".
    Możesz łaskawie przytoczyć jakieś przykłady na poparcie tego co napisałeś ?

    adzygmunt, słucham ile z 77 obietnic zostało spełnione (bądź co bądź 2,5 roku do czegoś zobowiązuje)

    Cytuj
  • adzygmunt 28 cze 2010

    Zauważ "normalny" - z całym szacunkiem, ja nie ogłaszam, że PIS, PO, Kaczyński, Komorowski, Tusk, są niespełnioną nadzieją Polaków.
    Forumowicze między innymi tacy jak Ty, to piszą i mówią. Ja czytam i chcę bym z tego dla mnie był pożytek, czyli mam znaleźć sobie zdanie: dlaczego "czarne jest czarne a białe jest białe"?
    Obowiązek przekonania mnie należy do tego, który chce mi udowodnić wyższość "Świąt Bożego Narodzenia nad Wielkanocą. To do nich należy napisać owe 77 obietnic litera po literze i pokazać, że zostały spełnione lub nie.
    Pisanie "77 obietnic" ma sprawiać wrażenie, że wiesz o czym piszesz, może wielu przekonałeś mnie nie.
    Ja oczekuję by pisać o konkretach. Np skoro zacząłeś liczbami.
    Obietnica nr 3 nie wykonana bo: Białe nadal jest białym, a czarne, jakby na nie nie patrzeć dalej jest czarne. A miało być różowo!!!
    "normalny: to ja mam czytać Twoje argumenty. Proponujesz mi, może nam, choć wolę pisać za siebie: przeczytaj, z analizuj i pokaż mnie /"normalnemu"/ owe obiecanki cacanki.

    Cytuj
  • 28 cze 2010

    Normalny? Nie jestem żadną fanatyczką jakichś tam mediów , Komorowskiego a tym bardziej Kaczyńskiego.Nie jestem fanatyczką niczego ani nikogo ! Opanuj się człowieku.Obejrzałam debatę i wyciągnęłam swoje wnioski , które potwierdziły tylko mój wybór prezydenta w pierwszej turze.
    Zarzucasz Komorowskiemu ,że mówił tylko to co mu sztab podyktował a Kaczyński to niby co taki elokwentny , że sam od siebie mówił? Wszyscy wiedzą , że unika on i jego sztab wypowiedzi bez przygotowania bo takie głupoty pieprzy ,że później musi prostować i przepraszać.Przejrzyj na oczy nim będzie za późno!Poza tym Kaczyński już pokazał co potrafi będąc pożal się Boże premierem więc z prezydenturą mógłby dać sobie spokój.

    Cytuj
  • 28 cze 2010

    Podczas debaty oczy Komorowskiego zawieszone były w próżni, to pusty i fałszywy człowiek. Nie zgadzam się, żeby niekompetentny myśliwy był moim prezydentem! Twierdzi, że zgoda buduje, ale gdzie w sądzie???!!! Obiecuje zakończenie misji w Afganistanie, tylko ciekawe czy zdaje sobie sprawę jak to wpłynie na stosunki Polska-NATO??? Popiera in-vitro - bardzo współczuje osobom, które mają problemy z posiadaniem dzieci, ale dofinansowanie in-vitro z funduszu zdrowia to absurd. Ile to razy zdarzało się, że osobom chorym na raka lub inne zagrażające życiu choroby odmówiono leczenia z NFZ? A wydaje mi się, że jeśli rodzice bardzo pragną dziecka, bez większego problemu uzbierają te 5000 zł na in-vitro, dzięki czemu fundusz zostanie wykorzystany na leczenie.

    Cytuj
  • 28 cze 2010

    Adzygmunt zwrócił mi uwagę, że "piszę brzydko" więc postaram się odpowiedzieć normalnemu najładniej jak potrafię. Otóż normalny ja po prostu martwię się o Ciebie i o Twoje zdrowie. Jeśli wygra Komorowski czego sobie, Tobie i właściwie wszystkim życzę, to Ty bracie będąc tak rozemocjonowany możesz sobie z tą sytuacją nie poradzić. Większość forumowiczów ma do tego jakiś dystans Ty nie masz żadnego. Dlatego w trosce o Ciebie proponuję żebyś się wyluzował bo nerwy Cię zjedzą.

    Podkreślam, że mój kandydat odpadł w pierwszej turze. Komorowski premierem byłby marnym, przywódcą partii beznadziejnym ale prezydentem będzie znośnym. Do Kaczyńskiego w tym poście się nie odniosę bo mam pisać ładnie, napisałbym brzydko i znowu PO się oberwie, że "cała jest taka jak Combo de la Muerte":)

    Cytuj
  • 28 cze 2010

    Combo de la Muerte ja martwie się o stan Twojego zdrowia już w tym momencie, a jeśli wygra pan Kaczyński to nie wiem co to z Tobą będzie :(

    Cytuj
  • 28 cze 2010

    Zdaniem ekspertów Bronisław Komorowski szczycił się herbem hrabiowskim, który należał do innego rodu Komorowskich.

    Pojawiły się wątpliwości, czy herb hrabiowski którym szczycił się Bronisław Komorowski nie należał do innego rodu Komorowskich. Eksperci ze Związku Szlachty Polskiej oraz dr Marek Minakowski zarzucili rodowi kandydata PO na prezydenta nieuprawnione posługiwanie się herbem Korczak, który należał faktycznie do innego rodu Komorowskich.

    Tłumacząc dlaczego przodkowie Bronisława Komorowskiego zaczęli posługiwać się należącym do innego rodu tytułem hrabiowskim, eksperci zwracają uwagę na możliwość wyłudzenia tytułu od zaborców w oparciu o sfałszowane dokumenty.

    Dziennikarze „Super Expressu” ustalili, że gdy pojawiły się wątpliwości dotyczące hrabiowskiego pochodzenia Bronisława Komorowskiego, ze strony internetowej kandydata PO na prezydenta zniknęła informacja o tytule hrabiowskim.

    Cytuj
  • 28 cze 2010

    Za prezydentury Wałęsy miałem się dobrze, za Kwaśniewskiego miałem się bardzo dobrze, za Kaczyńskiego Lecha miałem się świetnie. Podejrzewam, że jeśli Jaro będzie prezydentem będzie świetnie bis. Tak więc o siebie się nie martwię. Mam kupę pomysłów na własne życie bez względu na to kto będzie reprezentował mój kraj, bo przypominam, że krajem rządzi rząd PO. Kaczyński jedynie będzie się kompromitował na zewnątrz brakiem ogłady i nie znajomością języków. Będzie wetował ustawy może i pobije brata w ilości wet (17 ustaw zawetowanych to nie rekord ale i tak sporo na marną ilość ustaw uchwalonych). Będą pyskówki, obrażanie się na wszystkich, fochy i bicie piany. Ale jak mniemam rodacy wiodą tak nudne życie, że potrzebują takich akcji jak chleba. Życzę dobrej zabawy:)

    Cytuj
  • 29 cze 2010

    Combo, to co w czasie kampanii pokazał Bronek to dopiero śmiech na cały świat, wpadka za wpadką

    http://www.youtube.com/watch?v=1vs6k-WOBWg

    i wiele wiele innych:
    http://www.youtube.com/results?search_query=komorowski+wpadka&aq=f

    Strach pomyśleć jakie gafy jeszcze przed nami :(
    A jeśli chodzi o języki to jak do tej pory widzę u Bronka język... cięty z okresowym wydzielaniem jadu, to wg jego naczelnego hasła kampanii wyborczej "zgoda buduje".
    Donek już pokazał jak włada angielskim, Bronka (może) usłyszymy :)))))

    Cytuj
  • 29 cze 2010

    Żeby mi ktoś nie zarzucił braku argumentu:

    http://www.youtube.com/watch?v=teAk8iTrMzg

    Cytuj
  • adzygmunt 29 cze 2010

    Odstaję od... powszechnej? opinii, że nieznajomość języka obcego dyskwalifikuje człowieka.
    Gdybyż w języku ojczystym tak było, to już "insza inszość".
    Nie sposób jednak zauważyć, że czym innym jest posługiwanie się j. obcym w towarzystwie i na ulicy, a czym innym na oficjalnych wystąpieniach.

    Cytuj
  • 29 cze 2010

    ja tylko nie rozumiem dlaczego mówi się ze debatę wygrał Komorowski... oglądałem ją dosyć wnikliwie i z tym zdaniem się nie zgadzam... większość argumentów którymi atakował BK. , Kaczyński skutecznie prostował... bo przecież tylko prawda oparta na faktach buduje... w dodatku Komorowski popełnił wielki błąd zarzucając JK że chciał odejść od Unijnych dopłat dla rolników ...

    Cytuj
  • 29 cze 2010

    i pamiętajcie!!! ZANIM WYJEDZIECIE W NIEDZIELĘ NAD WODĘ TO ZABIERZCIE BABCI DOWÓD BO POTEM BĘDZIE ZA PÓŹNO!!!!

    Cytuj
  • 30 cze 2010

    Kaczor rozpupczył Hrabiego!
    :)

    Cytuj
  • 30 cze 2010

    Kaczyński zmiażdżył tego niedouczonego prostaka mądrymi argumentami i ogromną wiedzą w wielu sprawach.

    Cytuj
  • 30 cze 2010

    wsadź se kaczora w dupe

    Cytuj
  • 30 cze 2010

    do IkIk: może trochę kultury.. ale chyba za dużo wymagam... :/

    Cytuj
  • 30 cze 2010

    widać jak zgoda buduje :p

    Cytuj
  • 30 cze 2010

    szanowny wyborco 4 lipca zrób wszystko aby pierwsza dama na oficjalnych spotkaniach nie sikała do kuwety.

    Cytuj
  • 1 lip 2010

    raczej zrobię wszystko żeby pierwsza dama nie wyglądała jak zawodnik sumo :p lepszy kot ;p

    Cytuj
  • 1 lip 2010

    "Kaczyński jedynie będzie się kompromitował na zewnątrz brakiem ogłady i nie znajomością języków." - tak jak Ty Combo de la Muerte brakiem znajomosci zasad poprawnej pisowni, jak w cytowanym zdaniu, żebys za dugo nie szukał napisze Ci od razu, że nieznajomością pisze sie razem ;)

    Cytuj
  • 1 lip 2010

    Bo dla niektórych ważne jest jak będzie się "prezentował" a nie jak będzie dbał o interesy POLSKI ?
    Bronek wieśniak to dopiero będzie śmiech na arenie międzynarodowej. Już pokazał wpadkę za wpadką w czasie kampanii, a co potem to blady strach !

    Cytuj
  • 1 lip 2010

    Tak właśnie jest usłyszałem ostatnio jedną laske "no ok mi nie przeszkadza jego plan nawet z niektórymi rzeczami zgadzam się ale nie zagłosuje na kaczyńskiego bo jak on wygląda" MASAKRA większość tych nieudolnych wyborców Marii Komorowskiego głosuje na niego tylko ze względu niskiego wzrostu kaczyńskiego....boooże komorowski wyglądaj jak by go od pługa zabrali...ale donek sobie wymyślił drugą rosje :) on chce być putinem a bronek ma być miedwiediewem ;)

    Co do debaty :D nie dziwie się że szczekacze PO mówią że maria ją wygrał ;) baa im nawet jak by komorowski matke zabił to oni powiedzieliby że i tak każdy człowiek musi kiedyś umrzeć ;) nigdy nie przyznają się do błędu zawsze będa odwracać kota ogonem....

    wieśniak trafny nick ;)

    peace

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 1 lip 2010

    Pan Zdzichó po zaobejmrzeniu wczorajszy debaty stwierdzo:
    Pan Kaczyński durzo do powiedzenia ale za trudno to i nie zrozumiano.

    Pan Komoroski, spaniały człowiek, gdzie zgoda buduje, zgoda buduje, zgoda buduje i czeba rozwijać wzrost gospodarczy poprzez budowanie zgody wokuł wzmrostu godpodarczego bo zgoda buduje.
    Tu od razu sposzczerzono ten potencjał w rozumie Pana Komoroski!
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • 1 lip 2010

    Każdy się utożsamia z kim chce. Jeśli dla jednych ideałem człowieka, męża stanu jest J czy B to niech dokonuje wyboru. Dla mnie największą wartością jest rodzina, związek mężczyzny i kobiety dlatego wybieram mniejsze zło słabego ale jedynego do strawienia Bronka, który te wartości chrześcjańskie kulktywuje na sobie.
    Ps. Jeśli wogólę pójdę do głosowania.

    Cytuj

Odpowiedz