Forum » Wolne Myśli

LPG w Myślenicach gdzie tanio i solidnie??

  • 1 wrz 2010

    I jak jest z gwarancją na instalacje gazowe?????????????

    Cytuj
  • 1 wrz 2010

    [quote]czy ktoś z was ma może instalację LPG w skodzie octavi no i jak to się sprawuje ?[/quote]

    ponawiam pytanie i proszę w miarę możliwości o konkretne odpowiedzi .

    No i życzę miłego dnia, bo piękny to on już chyba nie będzie

    Cytuj
  • 29 wrz 2010

    ja zakładałem 2 instalacje Pana Siedlik jestem zadowolony w Agrobudzie niestety było drożej i tylko BRC a już podobno przestarzała instalacja.

    2 Cytuj
  • 19 sty 2011

    [quote=gość: mały wojtek] ja zakładałem 2 instalacje Pana Siedlik jestem zadowolony w Agrobudzie niestety było drożej i tylko BRC a już podobno przestarzała instalacja. [/quote]

    Mały Wojtek przekaż pozdrowienia panu Siedlikowi.

    2 Cytuj
  • 19 sty 2011

    Moje stwierdzenie może wywołać dyskusję, lecz nie popieram LPG. Ja robiłem w Krakowie na Elpigazie, osobowa sekwencja 2 lata temu ok. 2000 zł, lecz więcej gazu już do auta nie wrzucę. Zanim zdecydowałem się na Kraka pochodziłem po Myślenicach, ceny jednak wyższe, a BRC w Agro-Bud już lepiej przemilczę.....................

    2 Cytuj
  • 1 mar 2011

    W Polance to lipa starszna nawet prawidłowego czujnika temperatury reduktora nie moglem sie doprosic po 4 wizycie w koncu wymienili:/ Pozatym auto tak ustawili ze sekwencja KME strzela jak szalona:/ Tragedia.....Nawet nie idzie sie doprosic o poprawki. Jak najdalej od domowych mechanikow!

    Cytuj
  • 1 mar 2011

    Kiedyś dotarłem do raportu któregoś z instytutów naukowych, dotyczącego stanu instalacji gazowych zasilających polskie samochody. Stwierdzono tam jednoznacznie, iż prawidłowa regulacja instalacji wymaga warunków stricte laboratoryjnych, czego firmy montujące nie są (i nie będą) w stanie spełnić. Tu jeszcze garść innych wątków: http://www.auto-swiat.pl/1-czy-auto-na-gaz-naprawde-jest-ekologiczne .

    Cytuj
  • 1 mar 2011

    po 8 miesiącach od montażu, (ok 13tyś przejechanych km) padłby wtryski. Wymiana na gwarancji na nowe. Spalanie nadal ok 8l gazu - jestem zadowolony

    Cytuj
  • 1 mar 2011

    Ja zakładałam instalacje do swojego audii w AGROBUDZIE i osobiście odradzam...Cały czas coś się psuje, cały czas coś poprawiają i zaraz wracam z reklamacją...

    2 Cytuj
  • 5 mar 2011

    Agrobud - szkoda gadać... jeśli nie zasmakujesz, lepiej ominąć za wczasu

    3 Cytuj
  • 14 mar 2011

    ja polecam sprintgaz w Dobczycach jakieś 0,5 km za biedronką po lewej stronie super robią!

    2 3 Cytuj
  • 14 mar 2011

    Scenic na podtlenku LPG z Agrobudu jeździ już rok i palcem nie dotykane. Wg.mnie jest OK tym bardziej , że gwarancja spora i bez limitu km a BRC to BRC a nie żadna składanka w szopie po taniości. Z tym , że ja nie chciałem tanszej listwy tylko ori BRC.

    2 Cytuj
  • 14 mar 2011

    a mój samochód strasznie muli na gazie, czy to jest normalne?

    2 Cytuj
  • 14 mar 2011

    To nie jest normalne ale powszechnie spotykane... ja tak też miewałam...trzeba się zgłośic na regulacje...

    Cytuj
  • 14 mar 2011

    [quote=Civic] po 8 miesiącach od montażu, (ok 13tyś przejechanych km) padłby wtryski. Wymiana na gwarancji na nowe. Spalanie nadal ok 8l gazu - jestem zadowolony [/quote]
    ale u Ciebie kluczem do problemów był aparat zapłonowy który wylatał :-) a przy gazie wysokie napięcie musi być cymesik, żadnych półśrodków na trytytki

    Cytuj
  • 14 mar 2011

    U nas w kraku to zdecydowanie polecam BRC a tylko i wyłącznie z listwą BRC bo podobno były też jakieś tańsze listwy w tych instalacjach i ostatnio bardzo często padały ale już je chyba wycofali, a o agrbudzie słyszalem że BRC robią dośc solidnie, geneeralnie BRC polecam, sam już jeżdże 3 lata ba tym

    1 Cytuj
  • 20 sie 2012

    Zastanawiam się nad instalacją sekwencyjną do Opla Omegi 2.o 16 V 97' . Czy ktoś może mi doradzić coś na ten temat ? Jakiekolwiek informacje będą przydatne.

    Cytuj
  • 10 sty 2013

    Dobry człowiek do montażu gazu działa w Borzęcie.

    6 Cytuj
  • 10 sty 2013

    Polecam stacje w Krakowie ,instalacje na każdą kieszeń ,ceny o wiele niższe niż u nas ,jedyna niedogodność to trzeba ustalać wcześniej termin bo mają sporo pracy.Nie podaje gdzie montowałem bo zarzuci mi ktoś reklamę.Jest w sieci o tej stacji i ma wiele pochlebnych opinii.

    4 Cytuj
  • piotrworker 28 maj 2013

    szukam gaziarza do instalacji stag-4 ustawienia mnożnika i kalibracja wskaźnika . PW

    2 Cytuj
  • 9 sty 2014

    od ostatnich postów minęła trochę czasu,od tygodnia jestem posiadaczem samochodu z instalacja gazową,szukam jakiegoś dobrego serwisu do instalacji, czy ma ktoś jakieś rozeznanie o firmie Auto Gaz Siedlik na ul. Kaziemierza Wielkiego 125d?
    z góry dziekuje za podpowiedż

    1 1 Cytuj
  • MAJA PSZCZÓŁKA 9 sty 2014

    w Dobczycach jest b. dobry

    1 4 Cytuj
  • 9 sty 2014

    dzieki za podpowiedż

    Cytuj
  • 14 sty 2014

    orientuje się ktoś jaki jest koszt przeróbki zwykłej instalacji gazowej w samochodzie na swkwencyjną?

    Cytuj
  • 31 sie 2014

    mam dacie duster 1.2 TCE 92kw rocznik 2012 i chcę zamontować instalacje
    lpg zenit pro direct (wtrysk bezpośredni) firmy ag centrum i pilnie
    potrzebuję dobrego mechanika.W Myślenicach mieszkam od niedawna
    i nie znam tutejszych warsztatów.Możecie kogoś polecić?

    Cytuj

Odpowiedz