Forum » Muzyka / Imprezy

Kogo Byście Chcieli Na Dni Myślenic 2o1o ?

  • 2 lip 2010

    zespół BOYS, DODA, BAYER FULL, ANDRZEJ PIASEK, PAULA, PERFEKT,

    Cytuj
  • 2 lip 2010

    A ja proponuje założyć nowy temat kogo chcecie na DM 2011 bo w tym roku jak już setki razy mówiono oraz pisano festynu nie będzie.

    Cytuj
  • 2 lip 2010

    w tym roku nie ma problemu, bo odwołane..

    Cytuj
  • 5 lip 2010

    sorry nieumjem tak dobze pisac bo mjeszkam w niemjec ale jade jak zo roku do mojej coci do myszlenic i sawsze ide na dni myszlenic i slyszalam ze w tym roku niebendom =(((((((((((((((
    moze mi ktocz napisac na moj e mail kjedy bendom *jak bendom*

    barbie1994@live.de

    Cytuj
  • Bartek Bartkowski 5 lip 2010

    bendom jak bendom jak przjemdzie dodam i doda mjuziczke słitaśną ze scen do uszeczek takich slodziaczków jak ti :* bussi bussi mlasku mlasku

    Cytuj
  • 31 lip 2010

    Maleo Reggae Rockers, Etna Kontrabande, Bas Tajpan... Więcej REGGAE!!!!

    Cytuj
  • 26 wrz 2010

    Co byście powidzieli na TSA w przyszłym roku? Bo według to jest genialny zespół.

    Cytuj
  • aaaa aaaa 26 wrz 2010

    ja chciałbym:
    - The Rasmus (powiedziałbym wokaliście jak traktują mnie jego fani)
    - Nirvanę (z tym postrzelonym gitarzystą)
    - Nergala i Dodę śpiewających: "Something Stupid"

    Cytuj
  • 8 gru 2010

    hej, a może czas zacząc planowanie dni myślenic 2011? :)
    kogo tym razem chcielibyście zobaczyć? o ile wgle będą -.-

    Cytuj
  • 8 gru 2010

    EDYTĘ GÓRNIAK !!!
    KAMIL BEDNAREK

    Cytuj
  • 8 gru 2010

    Ja chcę zobaczyć UFO na Dniach Myślenic!!!! :D I nie mam na myśli zespołu UFO.

    A serio, to chciałbym zobaczyć "naprawione" Zarabie na DM.

    Cytuj
  • 12 gru 2010

    [quote=gość: TSA] Co byście powidzieli na TSA w przyszłym roku? Bo według to jest genialny zespół. [/quote]
    Widziałem TSA na żywo na Rock Autostrada w Proszówkach i niestety obecne TSA nawet nie stoi koło tego TSA jakie pamiętam z przed dwudziestu lat

    Cytuj
  • 12 gru 2010

    Bruce, weź pod uwagę, że dwadzieścia lat, to szmat czasu.
    "... już szron na głowie, już nie to zdrowie, a w sercu ciągle maj."

    Cytuj
  • 13 gru 2010

    ja jestem tak samo jak najbardziej za Star Guard Muffin, bądź Happysad? jednak nie było go w tym roku, więc, czemu nie? ogólnie tego typu zespoły, oczywiście to zależy od gustu

    Cytuj
  • 13 gru 2010

    Ja myślę że Kamil Bednarek by się zgodził i to nie za dużą kasę a fajnie byłoby usłyszeć choć raz coś innego, mam tu na myśli inny styl muzyki oczywiście :)

    Cytuj
  • 13 gru 2010

    ja na dni myslenic chciałabym ten sam zestaw który miał w tym roku a został odwołany!!!!!pamietacie...?

    Cytuj
  • 24 gru 2010

    Happysad? myślę, że tak, też byłbym za tym, no i zgadzam się z Wiolą, myślę, że ma rację :)

    Cytuj
  • 5 sty 2011

    happysad!!!!!!!!!!!!!!!!

    Bednarek - ciekawie by było.

    Kiedy będzie wiadomość kogo zaproszą?

    Cytuj
  • M G 7 sty 2011

    [quote=gość: Lila] ... Kiedy będzie wiadomość kogo zaproszą? [/quote]
    Nie wiem czy się uśmiać do łez czy rozpłakać... :D

    -->Lila , jeszcze nia ma wiadomości czy impreza się wogóle odbędzie a Ty pytasz kiedy będzie wiadomość kogo zaproszą....

    Cytuj
  • 7 sty 2011

    Mnie bardzo odpowiadał zestaw zespołów które miały wystapić w zeszłym roku!!A najbardziej oczywiście HAPPYSAD ;-) GRATULUJE -MAGDA-wyobrazni!skąd żeś tą Górniaczke wytrzasnęła?nie wiem kto by chciał na nią patrzeć a już nie mówie o tym kto by zapłacił za jej występ bo miasto nigdy takiej kasy nie da!ale szacun rozbawiłaś mnie;) jak będzie happysad to ja nawet moge i PIASKA Z KRAJEWSKIM posłuchać.

    Cytuj
  • 4 lut 2011

    Ewa Farna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Cytuj
  • 4 lut 2011

    a wogole mają byc dni myslenic 2011 zacznijmy od tego?????????????????????????

    Cytuj
  • 4 lut 2011

    [quote=gość: gacek] a wogole mają byc dni myslenic 2011 zacznijmy od tego????????????????????????? [/quote]
    Właśnie tez sie nad tym zastanawiam, czy w ogóle będą, a jeśli sie odbędą, to czy nasze propozycje gwiazd, które tutaj wypisujemy są brane pod uwagę przez władze miasta?

    Cytuj
  • 4 lut 2011

    [quote=gość: Krakowianka] Ewa Farna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/quote]

    jest na co popatrzyc, jest czego posluchac

    Cytuj
  • 4 lut 2011

    [quote=gość: Max_] gość: Krakowianka napisał/a:Ewa Farna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jest na co popatrzyc, jest czego posluchac [/quote]
    Zgadzam się w 100%
    Sama byłam na jej koncercie. Daje zajebistą dawkę energrii, a publiczność szaleje! :)
    Po koncercie często można sobie z nią pogadać, przy rozdawaniu autografów. :)

    Cytuj

Odpowiedz