Forum » Myślenice Pizzeria w myślenicach

• 30.06.2013 - 11:37
    raz jadłem pizzę w myslenicach - to było u sovy:(
    paskudztwo z mikrofali. żenada. ale obsługa wynagradza straty :) czekasz kilkanaście minut (pewno musi się rozmrozić z zamrażalinka) a potem są tak zakręceni że zapominają naliczyć na paragonie za placek :)

haha dali syf i mieli syf :)
    14 15 Cytuj Zgłoś
  • 01.07.2013 - 23:53
    Moim zdaniem najlepsza jest Lisia Łapka, Legendario i Mała fabryka dobrego smaku!
    4 13 Cytuj Zgłoś
  • Def Ibrylator 02.07.2013 - 12:50
    Lisia Łapka jest fajnym reliktem przeszłości. Bez zmian od kilkudziesięciu lat. Ma to swój plus. Smak z dzieciństwa tam pozostał.
    15 20 Cytuj Zgłoś
  • 02.07.2013 - 13:57
    Jak dla mnie najlepszą pizzerią jest Rosa Canina :) Jedzenie jest pyszne , obsługa jest bardzo sympatyczna, w lecie można usiąść na polu, w dodatku jest duży i różnorodny wybór pizz. Oferują również inne posiłki, min. można zjeść obiad albo deser. Gdy zamawiamy pizze do domu lub bierzemy na wynos dostaje się naklejeczki, które należy zbierać i 10-ta pizza jest gratis :) Moim zdaniem miejsce jest warte polecenia :)
    10 19 Cytuj Zgłoś
  • 02.07.2013 - 14:29
    Japierdziu, ale od tego kolegi/koleżanki zionie reklamą :D Opis rodem od pracownika lokalu - "naklejeczki, które należy zbierać". Proszę Cię :D

1. Camorra
    2. Chata
    3. Legendario
    17 9 Cytuj Zgłoś
  • Def Ibrylator 02.07.2013 - 15:46
    silverrose napisał/a:
    Jak dla mnie najlepszą pizzerią jest Rosa Canina :) Jedzenie jest pyszne , obsługa jest bardzo sympatyczna, w lecie można usiąść na polu, w dodatku jest duży i różnorodny wybór pizz. Oferują również inne posiłki, min. można zjeść obiad albo deser. Gdy zamawiamy pizze do domu lub bierzemy na wynos dostaje się naklejeczki, które należy zbierać i 10-ta pizza jest gratis :) Moim zdaniem miejsce jest warte polecenia :)
    Do Rosy nie chodzę z powodu totalnie spieprzonego wystroju. Nie mam pojęcia, kto nad tym siedział, ale wyszedł PRL'owski misz-masz z kompletnie niepasującymi do siebie elementami. Niestety, oprócz jedzenia lubię również posiedzieć w ładnym otoczeniu.
    5 20 Cytuj Zgłoś
  • 02.07.2013 - 21:30
    O gustach się co prawda nie dyskutuje...... No ale, dla mnie to tylko CAMORRA, prawdziwy włoski smak, a wiem o czym mówie.
    Natomiast przechodząc w okolicy Lisiej Lapki, mam wrażenie jak by się czas tam zatrzymał.....głęboki, klasyczny PRL, ma to z pewnością swój urok lecz dla mnie jako skansen, nie smaczne jedzenie.
    12 11 Cytuj Zgłoś
  • 02.07.2013 - 22:46
    a jak z pizzerią waldi? smakuje wam tam pizza? Dla mnie jest tam coś dziwnego bo raz jest dobra a raz tak wstrętna że się zjeść nie da. Wie ktoś o co chodzi?
    8 6 Cytuj Zgłoś
  • 02.07.2013 - 23:32
    sfinka napisał/a:
    a jak z pizzerią waldi? smakuje wam tam pizza? Dla mnie jest tam coś dziwnego bo raz jest dobra a raz tak wstrętna że się zjeść nie da. Wie ktoś o co chodzi?
    Gdyby nie to ciasto, nie było by takiej tragedii, jednak dla mnie Waldi to jedna z najgorszych pizz w Mce. Oczywiście Camorra na pierwszym miejscu. Polecam pizze w Cornerze na zarabiu, dobre ceny i smaczna pizza.
    13 1 Cytuj Zgłoś
  • 03.07.2013 - 15:32
    sfinka napisał/a:
    Wydaje mi sie że to "wina" dziewczyn które ją robią ;)
    Jeśli nie chcecie mieć tego ciasta( tak wiem że jest mega, szczególnie boki) to przy zamówieniu mówicie że chcecie na cienkim cieście i po problemie.
    3 3 Cytuj Zgłoś
  • 03.07.2013 - 17:42
    marcin007 napisał/a:
    sfinka napisał/a:a jak z pizzerią waldi? smakuje wam tam pizza? Dla mnie jest tam coś dziwnego bo raz jest dobra a raz tak wstrętna że się zjeść nie da. Wie ktoś o co chodzi?Wydaje mi sie że to "wina" dziewczyn które ją robią ;)
    Jeśli nie chcecie mieć tego ciasta( tak wiem że jest mega, szczególnie boki) to przy zamówieniu mówicie że chcecie na cienkim cieście i po problemie.
    z tym że można poprosić na cienkim to wiem. Ale raz na czas zdarza się że ciasto jest w smaku nie dobre. Nie wiem może z poprzedniego dnia a czasem się zdarza tak że jest wogóle nie słone. Nie wiem czy zapominają posolić to ciasto czy co.
    3 2 Cytuj Zgłoś
  • 03.07.2013 - 21:03
    GHost napisał/a:
    Japierdziu, ale od tego kolegi/koleżanki zionie reklamą :D Opis rodem od pracownika lokalu - "naklejeczki, które należy zbierać". Proszę Cię :D

1. Camorra
    2. Chata
    3. Legendario
    Uczęszczam jeszcze do szkoły, więc wybacz, że Cię zawiodę ale tam nie pracuje, ani nie znam nikogo tam pracującego czy właściciela :) czy wyrażanie swojego POZYTYWNEGO zdania na forum musi być reklamą? ;> wiem, że w Polsce istnieje tendencja do tego aby wszytko krytykować, ale żyją jeszcze osoby które potrafią znaleźć jakieś miłe słowo :)
    Def_ibrylator jeśli chodzi o wystrój zgadzam się z Tobą.. ma wiele do życzenia i to jest minus :)
    3 9 Cytuj Zgłoś
  • 03.07.2013 - 21:07
    GHost napisał/a:

1. Camorra
    2. Chata
    3. Legendario
    Smiechłem absolutnie gromko czytając te wypociny
    7 9 Cytuj Zgłoś
  • 04.07.2013 - 0:34
    "Smiechłem absolutnie gromko czytając te wypociny"

Tak, właśnie to są moje typy pizzeri w Myślenicach :D , cieszę się, że przy okazji smiechłeś sobie, dzisiaj specyficzny humor to zaleta :)
    16 2 Cytuj Zgłoś
  • Magdalena 30.07.2013 - 18:56
    Hej hej, odkąd zamkneli Cornera nie mam gdzie kupować pizzy :( czy w Myślenicach jest jeszcze jakaś pizzeria o podobnym smaku i cenach?
    Corner miał super pizze i w dodatku niezwykle tanio... za 40cm ulubionej z pieczarkami i salamii płaciłam 17zł.
    Nie lubie pizzy z Legendario i Lisiej łapki, a Waldi i Camorra są dla mnie za drogie.
    1 14 Cytuj Zgłoś
  • Justyna xxx 30.07.2013 - 21:38
    Powiem Wam że dostałam ostatnio ulotkę z pizzerii w Jaworniku Tawerna Marina i wypróbowałam pizzę. Dowożą gratis do Myślenic i okolic i jest po prostu wspaniała. Naprawdę polecam Wam a będziecie zadowoleni. Mają pizze 30cm, 45cm i 50cm.
    2 37 Cytuj Zgłoś
  • 30.07.2013 - 22:01
    Super reklama . Pizzę mają a ponoć szukają dopiero kucharza od tejże pizzy . Może trzeba wyjść do ludzi i poczęstować ich tym ciastem . Coś na zasadzie Kulinarnych Rewolucji . Spróbujesz to się dowiesz .
    13 2 Cytuj Zgłoś
  • Justyna xxx 30.07.2013 - 22:07
    Ja tam się nie znam ale ale widziałam ogłoszenie na miasto-info, że szukają pomocy kuchennej a nie pizzera. A Ci co roznoszą ulotki mówią że nowa pizzeria, nowe menu itd. Dlatego spróbowałam. Może też wypróbuj a poźniej osądzaj. Czasem niektórzy dużo mówią i plotki rozsiewają a prawda jest zupełnie inna :)
    2 21 Cytuj Zgłoś
  • 07.08.2013 - 16:35
    Najlepsza pizzeria w Mce to zdecydowanie Mała fabryka dobrego smaku <3 :)
    8 28 Cytuj Zgłoś
  • 08.08.2013 - 14:16
    Zlikwidowali DaGrasso? :-((( Buuuu....

Bylem w związku z tym ostatnio w słynnym Legendario...MASAKRA! Sama pizza słodka i wogóle nie ma nic wspólnego z porządną pizzą włoską, ale to pikuś. Na maksa mnie wkurzył...ketchup ARO - co za syf psujący całkiem smak oraz jakaś Cola, no name? Pewnie Polokokta z Biedronki. Dla mnie Legendario - porażka, oczywiście kwestia gustu.

Natomiast dwa razy ostatnio z głupia poszliśmy na próbę do pizzeri Rosa Cannina (nie pamiętam dokładnie jak się pisze) na ulicy niepodległości. Dla mnie obecnie the best, chociaż wszystkich nie próbowałem w Myślenicach jeszcze.
    9 6 Cytuj Zgłoś
  • Magdalena 11.08.2013 - 21:03
    30 zł za pizze 42 cm z samym serem!? ...nie, dziękuję.
    5 5 Cytuj Zgłoś
  • 19.08.2013 - 15:26
    Dla mnie świetny klimat i smak pizzy ma mała fabryka, tarasik wymiata, i ceny są ok :)
    5 13 Cytuj Zgłoś
  • Magdalena 19.08.2013 - 20:44
    ostatnio zamawiałam w pizzerii Wezuwiusz i jestem zadowolona :) ceny bardzo dobre, pizza też smaczna - chyba wreszcie znalazłam to co chcę :)
    15 14 Cytuj Zgłoś
  • 29.09.2013 - 12:12
    Mam pytanie , co się stało z pizzerią Ines ? przejeżdżałem dziś a tam pisze lokal do wynajęcia.
    12 2 Cytuj Zgłoś
  • 10.11.2013 - 0:25
    to ja tak:
    1.Wezuwiusz
    dobre ceny, dobra pizza, jeżeli szuka sie naprawde ostrej to tylko tam. Sos piri piri ma moc. Co prawda dzialaja glownie na wynos ale i tak wole od nich pizze jesc na mrozie i na stojaco niz u Waldiego. Brak natomiast 50cm :( Polecam nr 9 z podwojnym ciastem i sosem piri piri ^^
    2.Mała Fabryka
    dobre ceny, dobra pizza, 50cm być, lokal chyba ok, czasem sie kreca z zamowieniami ale ostrego smaku to tam nie znajdziecie. Ogolnie to wkurza mnie w myslenickich pizzeriach brak wyboru ketchupu (lagodny/pikantny takiej czy innej firmy)
    3. Camorra
    magiczne Włoskie nazwy i patenty, ale ceny i standardowa grobosc ciasta powala na kolana :(:(:(
    4 Chot Chili/Alibi
    szalenstwa nie ma, ceny ujdza, pizza wykonana mało starannie ale w smaku ujdzie jak maja lepszy dzień, lokal ok, takiej naprawde ostrej brak :(
    5.Waldii
    ceny ok, zamawiam od nich pizze jako wariant ekonomiczny, ich kucharz byl 40 lat piekarzem
    i ciasto konkret :D , ketchup maja raczej słaby, czegoś naprawde ostrego brak.
    6.Pizza Chata
    ceny :(:(:(
    7.Legendario
    vice miSZcz pizzy mowi chyba samo za siebie :(:(:(
    8.Ines
    kiedys zamowiłem jak dla mnie nie miała mocy, nigdy wiecej
    9. Lisia Łapka
    ponoc wypas ale nie doworza, musze kiedyś stestować ^^
    10.Da Grasso
    chwile bylo ok, ale upadło :(:(:( Mieli tam całkiem ostre pizze za rozsadne pieniadze.

11 9 Cytuj Zgłoś
  • 10.11.2013 - 20:25
    Ja polecam pizzerie w Osieczanach. Naprawde mozna dobrze zjesc.
    3 24 Cytuj Zgłoś
  • 17.07.2014 - 19:39
    Nie wiem gdzie jest najlepsza pizza w mieście, ale za to najlepszą obsługę mają w fabryce smaku ,czasami obsługuje taki chłopak z tatuażem na plecach ,niezłe ciacho ,ciało ma ehhhh ciekawe jak wygląda bez koszulki ... pozdrawiam i pizza też była dobra :-P
    6 25 Cytuj Zgłoś
  • 17.07.2014 - 23:06
    Według mnie w tym momencie najlepsza pizza jest w Toni-Pepperoni na osiedlu. Na cienkim cieście, duża, w dobrej cenie. W lokalu dodatkowe sosy za darmo. Polecam! :)
    1 16 Cytuj Zgłoś
  • 21.07.2014 - 13:11
    Polecam pizze w Camorze najlepsza pizza w Myślenicach , w Ali babie pizza ma 50 cm ceny mają dobre a jedzenie smaczne . Zdecydowanie nie polecam pizzy w Waldim , Armado i w Sovie
    16 5 Cytuj Zgłoś
  • 10.08.2014 - 23:48
    Jak pisałem w innym wątku: Camorra i potem...długo, długo nic...
    Zresztą ta wypowiedź to tylko czyste potwierdzenie:
    "3. Camorra
    magiczne Włoskie nazwy i patenty, ale ceny i standardowa grobosc ciasta powala na kolana :(:(:("
    Jak ktoś chce się "najeść" to faktycznie może ... pizza chata itp. Ale jak zjeść ze smakiem super pizzę to tylko Camorra.

Nie rozumie tylko jednego...czemu otwarta tylko do 22-giej! Nawet w weekendy, kiedy nie mogą się wyrobić z zamówieniami do samego końca. Dla mnie totalny brak logiki. Jak mi rośnie popyt...to zwiększam sprzedaź. A tu nic... zamykamy i tyle...
    5 3 Cytuj Zgłoś
  • Damian 11.08.2014 - 0:02
    @marko: a w pizza chata też pizza smakowo jest bardzo dobra. Cena natomiast wyższa, bo i rozmiar większy
    2 2 Cytuj Zgłoś
  • 11.08.2014 - 9:03
    Camorra nie do pobicia, ale czas oczekiwania na dowóz 1,5 lub 2 h to jakieś nieporozumienie i przez to często rezygnujemy z zamówienia.Tak jak napisał marko, skoro rośnie popyt to powinni zainwestować w rozwój firmy.
    9 Cytuj Zgłoś
  • 11.08.2014 - 15:51
    nomad napisał/a:
    @marko: a w pizza chata też pizza smakowo jest bardzo dobra. Cena natomiast wyższa, bo i rozmiar większy
    Ale tu nie chodzi o cenę. Camorra wychodzi dużo drożej, ale i tak ją wolę!
    3 1 Cytuj Zgłoś
  • Adrianna 11.08.2014 - 16:52
    Ja zdecydowanie polecam pizze z Wezuwiusza :)
    Pizza zawsze pyszna, świetnie upieczona , niskie ceny, duży wybór, szybki dowóz do domu (do 30min).
    17 7 Cytuj Zgłoś
  • Adrianna 12.08.2014 - 15:57
    Aaa.. zapomniałam dopisać, że nie polecam jeść pizzy w SOVIE. Niedawno byłam tam i zamówiłam pizze Capricciose, a dostałam dziwne ciasto a na nim 2 plasterki szynki a wierzch cały obsypany pieczarkami żeby zakryć braki, nie wiem może im brakło szynki a może już tak wykonują pizze, dla mnie to porażka bo tylko na 2 kawałkach była szynka a na reszcie pieczarki. A co do smaku to nie mogę go określić gdyż czułam tylko pieczarki i dziwne ciasto jak by nie do pizzy tylko do jakiegoś placka. Nie polecam!
    10 Cytuj Zgłoś
  • 12.08.2014 - 16:02
    adziukochanie napisał/a:
    Aaa.. zapomniałam dopisać, że nie polecam jeść pizzy w SOVIE. Niedawno byłam tam i zamówiłam pizze Capricciose, a dostałam dziwne ciasto a na nim 2 plasterki szynki a wierzch cały obsypany pieczarkami żeby zakryć braki, nie wiem może im brakło szynki a może już tak wykonują pizze, dla mnie to porażka bo tylko na 2 kawałkach była szynka a na reszcie pieczarki. A co do smaku to nie mogę go określić gdyż czułam tylko pieczarki i dziwne ciasto jak by nie do pizzy tylko do jakiegoś placka. Nie polecam!
    Dokładnie zgadzam się Z Tobą z tym że ja w tygodniu zamawiałam do domu pizza była bardzo nie smaczna i uboga w składniki a przywiozła ją starsza kobieta która delikatnie mówiąc wyglądała niechlujnie dodatkowo kiedy przekazywałam jej pieniądze czułam nieprzyjemny zapach potu ... . Myślę że taka pizza to wina personelu jaki pracuję w restauracji .
    13 Cytuj Zgłoś
  • 14.08.2014 - 13:44
    Zna ktoś dobrą pizzerię, która nie powali ceną, będzie otwarta tak od ~12 i z dowozem (płatny oczywiście wchodzi w grę) do Jawornika? Szukam takowej długo, przyzwyczaiłem się do Pizza Halny z rudnika, ale najwcześniej pizza dociera na 15/15:30...
    1 Cytuj Zgłoś
  • 12.09.2014 - 15:05
    Ktoś wie czy ta "nowa" paizzeria o nazwie pizzetrium na strazy smaku, została zamknięta? na fb nie sa już aktywni, telefon wyłączony...
    2 Cytuj Zgłoś
  • 12.09.2014 - 15:16
    Na ich facebooku jest informacja :)
    1 2 Cytuj Zgłoś
  • 12.09.2014 - 15:29
    Dziękuję ;) nie było informacji od 23.08 a tu proszę, we wtorek dodali i wszystko wiem ;) dzięki!
    1 Cytuj Zgłoś
  • angr54@poczta.onet.pl 13.09.2014 - 9:37
    Ja lubilam pizze chate. Od jakiegos czasu jest tam jednak brudno i stolik musze sama przecierac serwetka.Pizza jest smaczna, ale brzydze sie tam juz jesc.
    6 1 Cytuj Zgłoś
  • marek 14.09.2014 - 11:06
    RAZIEL_666 napisał/a:
    to ja tak:
    1.Wezuwiusz
    dobre ceny, dobra pizza, jeżeli szuka sie naprawde ostrej to tylko tam. Sos piri piri ma moc. Co prawda dzialaja glownie na wynos ale i tak wole od nich pizze jesc na mrozie i na stojaco niz u Waldiego. Brak natomiast 50cm :( Polecam nr 9 z podwojnym ciastem i sosem piri piri ^^
    2.Mała Fabryka
    dobre ceny, dobra pizza, 50cm być, lokal chyba ok, czasem sie kreca z zamowieniami ale ostrego smaku to tam nie znajdziecie. Ogolnie to wkurza mnie w myslenickich pizzeriach brak wyboru ketchupu (lagodny/pikantny takiej czy innej firmy)
    3. Camorra
    magiczne Włoskie nazwy i patenty, ale ceny i standardowa grobosc ciasta powala na kolana :(:(:(
    4 Chot Chili/Alibi
    szalenstwa nie ma, ceny ujdza, pizza wykonana mało starannie ale w smaku ujdzie jak maja lepszy dzień, lokal ok, takiej naprawde ostrej brak :(
    5.Waldii
    ceny ok, zamawiam od nich pizze jako wariant ekonomiczny, ich kucharz byl 40 lat piekarzem
    i ciasto konkret :D , ketchup maja raczej słaby, czegoś naprawde ostrego brak.
    6.Pizza Chata
    ceny :(:(:(
    7.Legendario
    vice miSZcz pizzy mowi chyba samo za siebie :(:(:(
    8.Ines
    kiedys zamowiłem jak dla mnie nie miała mocy, nigdy wiecej
    9. Lisia Łapka
    ponoc wypas ale nie doworza, musze kiedyś stestować ^^
    10.Da Grasso
    chwile bylo ok, ale upadło :(:(:( Mieli tam całkiem ostre pizze za rozsadne pieniadze.
    1 Cytuj Zgłoś
  • MAJA PSZCZÓŁKA 14.09.2014 - 15:06
    GHost napisał/a:
    "Smiechłem absolutnie gromko czytając te wypociny"

Tak, właśnie to są moje typy pizzeri w Myślenicach :D , cieszę się, że przy okazji smiechłeś sobie, dzisiaj specyficzny humor to zaleta :)
    bądź życiówka bo wielu leczy się u psycha takie zycie
    4 Cytuj Zgłoś
  • Tomasz 16.02.2015 - 13:14
    niestety ale pizza tsosscania - otrzymałem prawie pustą pizze może 4 pieczarki a szynki prawie nie było , już tam nigdy nie zamówię :((((((((( żenada
    1 4 Cytuj Zgłoś
  • 16.02.2015 - 14:55
    moje sprawdzone to Camorra i Lisa Łapka
    7 1 Cytuj Zgłoś
  • 17.02.2015 - 22:08
    Camorra, jedyny minus że nie dowożą poza granice Myślenic:(
    3 2 Cytuj Zgłoś
  • 18.02.2015 - 0:19
    A w tej Camorra jest miejsce by usiąść czy niezbyt, chciałabym się wybrać z koleżankami do jakiegoś fajnego lokalu, ale właśnie ciężko coś znaleźć.
    I czy to prawda że w miejscu dawnego DaGrasso jest coś?
    4 3 Cytuj Zgłoś
  • Maniuu 18.02.2015 - 17:48
    albo pizzeria espossito jak sie jedzie na most myślenic
    1 4 Cytuj Zgłoś
  • Tomasz 19.02.2015 - 8:58
    Camorra jest chyba najlepsza, ale pizzeria toscana (Kazimierza wielkiego) - prawie nie ma składników tylko same ciasto :) tak czy siak już tam nie zamówię:)
    9 4 Cytuj Zgłoś
  • 21.03.2015 - 20:06
    Pizzeria Toscana- totalna porazka! pizza przypalona bez smaku, ciasto ohydne! W dodatku obsluga nieprofesjonalna i nieuprzejma! takie lokale na dluzsza mete nie maja prawa funkcjonowac!
    14 2 Cytuj Zgłoś
Poinformuj o odpowiedziach

Odpowiedz