Forum » Myślenice

Pizzeria w myślenicach

  • 3 lut 2011

    [quote=gość: ghfdhbnhdfxndxvxvd] widze ze na tym forum zero demokracji do dupy z takim forum jak posty nawet gdy zgodne z regulaminem zostaja usowane przez moderatora !!!!!!!!!!!!! wiec chyba osoby ktore nie potrafia przyjac krytyki z podniesiona glowa maja znajomosci wsrod zalozycieli forum [/quote]

    posty pisane z tego samego ip przez ta sama osobe zostaly polaczone, a nie usuniete.

    Cytuj
  • 3 lut 2011

    tak, tak z całą pewnością pomijając fakt że to był pierwszy mój post w tym temacie

    Cytuj
  • 3 lut 2011

    jak tak sobie czytam te posty to sie zastanawiam czy to ludie czy jaies potwory pisza. moim skromnym zdaniem zeleli ktos ma jakies ale do kucharza, kelnerek itp to powinien podejsc i dyskretnie zwrocic uwage powidzic co mu nie pasuje prosto w oczy. najlatwiej jest z tego co widac oczerniac kogos i krytykowac na forum pod pseudonimem. a poza tym osoby krytykujace to rownie dobrze moga byc osby, ktore nie lubia np jakiejs kelnerki czy kucharza i uwazaja ze przez wypisanie potsu zrobia komus na zlosc. Ludzie to swiadczy tylko o was waszej bezsilnosci i jest smieszne. ale takie wnioski potrafia wyciagnac tylko ludzie inteligentni i na poziomie a nie ci piszacy te beznadziejne komentarze;=]

    Cytuj
  • 3 lut 2011

    Anna, jakbyś zwróciła uwagę kelnerowi, lub kucharzowi prosto w oczy to możesz być pewna, że dorzuci coś od siebie do twojego posiłku.

    Cytuj
  • 3 lut 2011

    Hahaha padam :D tak się składa że znam i tego kucharza i tego kierowce. Spoko ludzie ale oczywiście Wam coś zawsze musi nie pasować :) jak już nie można się do smaku pizzy przyczepić to pasuje zaatakować kucharza ? oj ludzie ludzie... Pzdr dla personelu, wpadam niedługo na pizze ;)

    Cytuj
  • 3 lut 2011

    właściciele myślenickich pizzerii widzę że prowadzą skomasowany atak na to biedne da grasso i chociaż mi ta pizza tam nie przypada do gustu bo wole cienkie ciasto to posiedzieć sobie tam to bardzo fajną sprawa. A jechanie po ludziach za wygląd czy tam coś za plecami na forum to jest frajerstwo no ale co poradzić.

    Cytuj
  • 3 lut 2011

    haha posty pisane pod tym samym ip przez tą samą osobę zostały połączone - dobre, człowiek napisze 1 komentarz i łączą go z innymi, porażka

    Cytuj
  • M G 6 lut 2011

    "Camorra' dla mnie rządzi w centrum...!!!

    Cytuj
  • 6 lut 2011

    julian muzyk.
    chce ci sie takie pierdoły pisać?

    Cytuj
  • 7 lut 2011

    Specjalnie dla Juliana - CAMORRA JEST NAJLEPSZA!!!
    Pozdrawiam Da Grasso, Italię i Lisią łapkę. :D

    Cytuj
  • 7 lut 2011

    Specjalnie dla Kepera- Da Grasso GÓRĄ i nie ma nic lepszego!!
    Gorące całuski dla reszty;]

    Cytuj
  • 7 lut 2011

    I to jest piękne. Można powiedzieć, co lubi się najbardziej, bez plucia po innych? Można! :)
    Nawiasem mówiąc, to wszystkie trzy, wymienione przeze mnie, pizzerie są dobre, ale... ;)
    Pozdrowienia Olaa.

    Cytuj
  • 7 lut 2011

    Nie wiem co wy chcecie od Da Grasso. Znam tą sieciówkę z Krakowa. Dlatego zaraz po jej uruchomieniu postanowiłem zamówić w Myślenicach. Wrażenia ...... ? Świetna jak ta z Krakowa. Wspaniała lazania oraz torite. Polecam również INES.

    Cytuj
  • 8 lut 2011

    INES??? buhahaha, weź przestań. To już wole zamówić u waldiego:p

    Cytuj
  • 8 lut 2011

    Każdy chwali to co lubi. Mi smakuje Dagrasso, Lisia i Ines. Za to nie lubię buły od Waldiego bez dodatków. Dziękuję za samo ciasto.

    Cytuj
  • 12 lut 2011

    co za bieda z tym da grasso! kazdy ma swoje zdanie, ale zeby tutaj takie bzdury pisac z niby pracownikami to jest zenada! jeden brudne paznokcie, drugi klnie i przepraszaja na forum. co ro jest? spowiedz jakas z rozgrzeszeniem? taka praca jaka placa - do pracodawcow. za ten tysiac z groszem to niczego sie nie spodziewajcie. I wy klienci tez nie miejcie zadan jak byscie w Wierzynku byli bo nawet napiwku nie potraficie zostawic!!

    Cytuj
  • 12 lut 2011

    Moim zdaniem najlepsze pizze były(powtarzam były) kilka lat temu w Italii, ostanio coś mi nie smakowały.
    Lubie zjeśc Pizze w Sovie- o tej samie nazwie co nazwa lokalu, lubiełem zjeść w Camorrz(Calzone maja bardzo dobre), ale muszę zmienić swój ranking.
    Na chwile obecną najlepsze pizze robi In Vito- szczegolnie pizza cztery sery oraz Calzone, do tego sos pomidorowy mają naprawde dobry, zresztą czosnkowy też jest niczego sobie.
    pozdrawiam

    Cytuj
  • 12 lut 2011

    sosy w invito zajebiste zgadzam się z tym w 100% a ta całe kłótnie o dagrasso żenada.

    Cytuj
  • 12 lut 2011

    O............!! Jest na tapecie następna!!!!!!!!! No to dalejże po niej!!!!!!!!!!!!

    Cytuj
  • 13 lut 2011

    InVito? To samo, które słowami "pizzamena" na 7 stronie obrażało konkurencję?

    Już lecę próbować.

    Cytuj
  • 13 lut 2011

    Włoska pizza w CAMORRA jest rewelacyjna! Wreszcie mamy wysokiej jakości pizze np. z prosciutto i wreszcie na cienkim cieście. Aczkolwiek zwykli zjadacze pasztetowej wolą niższą półkę - grubsze ciasto:) Posiadacze większej liczby kubków smakowych z pewnością wybiorą Pizzerie Camorra.
    Pozdrawiam

    Cytuj
  • M G 13 lut 2011

    [quote=gość: xnxx] invito to najgorsza hała w myslenicach syf gnój porazka [/quote]
    ????????????????
    syf?? gnój?? byłeś tam wogóle???

    Cytuj
  • 13 lut 2011

    [quote=gość: miejscowy] O............!! Jest na tapecie następna!!!!!!!!! No to dalejże po niej!!!!!!!!!!!! [/quote]

    Mówisz - masz. :)

    Cytuj
  • 13 lut 2011

    czesto przechodze kolo Italii i widze jak ucieklo od nich duzo klientów, chyba dowozy jedynie ich trzymaja bo wystroj tej pizzerii jest taki ze od razu odniechceiewa sie jesc. Apel do włascicieli zrobcie cos z tym lokalem bo bedzie chyba gorzej :(

    Cytuj
  • M G 13 lut 2011

    Bo w Italii czas zatrzymal się dobre kilka lat temu ...

    Cytuj

Odpowiedz