Forum » Myślenice

Pizzeria w myślenicach

  • 13 lut 2011

    Czasem się zastanawiam: komu ma słuzyc to forum a w szczególności temat dot: pizzeri? Chyba się nie pomyle jeśli napiszę, że te zachwyty i krytyka pod adrsem poszczególnych lokali pochodzi od właścicieli / zachwyty / bądź konkurencji / krytyka /. Moim zdaniem czytający ten temat nie powinien absolutnie kierowac się informacjami w nim zawartymi. Cóz wobec tego pozostaje ewentualnemu konsumentowi? Iść i sprawdzić - ale pod jednym wszak warunkiem: nie dzielić sie juz swymi spostrzeżeniami na tym i na żadnym innym temacie konsumenckim tego forum.
    S m a c z n e g o !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Cytuj
  • 14 lut 2011

    Tak rozumująć, to prawie każde forum jest bez sensu:-/
    Wkońcu udałem się do Da Grasso w Myślenicach. Nic mnie nie zaskoczyło, pizza jak w każdym innym Da Grasso, czyli bardzo dobra. Jedyny minus, to mały lokal i jak dla mnie to miejsce to porażka dla tego typu pizzeri.
    Duży plus, za coś czego w żadnym Da Grasso nie ma - brak opłaty za pudełko! Brawo, bo to żenuła brać 1zł za pudełko od klienta...
    Pizzę polecam naprawdę dobra :-)

    Cytuj
  • 16 lut 2011

    jestem urodzonym mysleniczanem od pokolen i musze powiedzieć zemy mysleniczanie jestesmy dumni z pizzeri DaGraso ze jest unas i wszyskie wiesniaki co piszom ze tam jest syf pizza to nam zazdroszom tej pizzy. i jeszcze jedno w innych pizzeriach to zwykle podrupki pizzy sa i nic wiecej. no moze troche waldi jest podobna i zadna inna, a wiem bo bylem tam ze znajomym z wloch i mowil ze ciezko we wloszech zjesc takom dobra pizze.

    Cytuj
  • 17 lut 2011

    Dla mnie do tej pory jedną z lepszych a napewno pewniejszych, jeśli chodzi o estetykę wykonania i jakość była pizzeria Legendario, aż do tej soboty. Pizza ledwie letnia, i wykład o tym jakiego to ruchu nie mają... Straciłem szacunek i zaufanie :(

    Cytuj
  • 18 lut 2011

    [quote=gość: mysleniczan] jestem urodzonym mysleniczanem od pokolen i musze powiedzieć zemy mysleniczanie jestesmy dumni z pizzeri DaGraso ze jest unas i wszyskie wiesniaki co piszom ze tam jest syf pizza to nam zazdroszom tej pizzy. i jeszcze jedno w innych pizzeriach to zwykle podrupki pizzy sa i nic wiecej. no moze troche waldi jest podobna i zadna inna, a wiem bo bylem tam ze znajomym z wloch i mowil ze ciezko we wloszech zjesc takom dobra pizze. [/quote]

    Tyś to się chyba dopiero wczoraj urodził. Marsz do przedszkola!!!! Natychmiast!!! A poza tym to weź korepetycje jakie z pisowni i ortografii.

    Cytuj
  • 18 lut 2011

    [quote=gość: mysleniczan] jestem urodzonym mysleniczanem od pokolen i musze powiedzieć zemy mysleniczanie jestesmy dumni z pizzeri DaGraso ze jest unas i wszyskie wiesniaki co piszom ze tam jest syf pizza to nam zazdroszom tej pizzy. i jeszcze jedno w innych pizzeriach to zwykle podrupki pizzy sa i nic wiecej. no moze troche waldi jest podobna i zadna inna, a wiem bo bylem tam ze znajomym z wloch i mowil ze ciezko we wloszech zjesc takom dobra pizze. [/quote]
    No no, zapomniał tylko napisać tu jeszcze o długoletniej tradycji przekazywanej z ojca na syna... My "myśleniczany" jesteśmy bardzo dumni zwłaszcza ze pizzeria jest niedawno....

    Cytuj
  • 21 lut 2011

    Nie znając smaku sieciówki daGrasso, postanowiłem ostatnio spróbować.
    Niestety rozczarowałem się... Ciasto ciężkie (równie ciężko-strawne), nawał dodatków a brak smaku istoty (pomidorów).
    Być może moja opinia to kwestia preferencji, bo zdecydowanie wole włoskie wydanie od amerykańskiej (że o "polskiej" nie wspomnę). Ale tak czy inaczej - ja się zawiodłem mocno!
    Nie zniechęcam do spróbowania - wręcz przeciwnie niech każdy oceni sam. Ja po próbie mówię: nigdy więcej.

    Cytuj
  • 21 lut 2011

    [quote=gość: userman] Nie znając smaku sieciówki daGrasso, postanowiłem ostatnio spróbować.
    Niestety rozczarowałem się... Ciasto ciężkie (równie ciężko-strawne), nawał dodatków a brak smaku istoty (pomidorów).
    Być może moja opinia to kwestia preferencji, bo zdecydowanie wole włoskie wydanie od amerykańskiej (że o "polskiej" nie wspomnę). Ale tak czy inaczej - ja się zawiodłem mocno!
    Nie zniechęcam do spróbowania - wręcz przeciwnie niech każdy oceni sam. Ja po próbie mówię: nigdy więcej. [/quote]

    Popieram. Jadłem dwie rożne pizze. Brak smaku, drogo i niemiła obsługa. FUUUJ !!!!!!

    Cytuj
  • 21 lut 2011

    Tu nie chodzi o zgadzanie się z kimś lub nie.
    Zapomniałem dodać jeszcze jeden niuans... Calzone to włoski "pieróg", nazywanie tak zwykłej pizzy to sieciowa porażka!

    Cytuj
  • 21 lut 2011

    To się dopiero nazywa retoryka... jeżeli ktoś ma inne zdanie pomimo że stara się podać argumenty - nazywany jest baranem? Ciekawy poziom prezentujesz!

    Cytuj
  • 21 lut 2011

    do SMAKOSZA PIZZY:
    jaki z Ciebie "smakosz" skoro nie znasz smaku sieci da grasso????? przecież to jest znana sieć w całej Polsce
    hehehe

    Cytuj
  • Marta 21 lut 2011

    pizza najlepsza jaką jadłam do w invito. mniaaaam, super prawdziwa pizza z pieca i jeszcze ten sosik czosnkowy!!!! polecam!!

    Cytuj
  • 22 lut 2011

    [quote=gość: ZNAWCA] BOJKOT CAMORRY!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote]
    Ale żenada! Nie smakuje, to żryj bułkę tartą z octem. Albo zacznij robić dobre pizze w tym Invito. Na kilometr śmierdzi, że to wy.
    A jeżeli znalazłbyś włosy, to dlaczego nie doniosłeś do Sanepidu? Bo to kłamstwo!
    Z drugiej strony - In Vito je pizze z Camorry??? Szukamy natchnienia. :D:D:D
    Zacznijcie robić dobre pizze, to położycie Camorrę. Na razie wy leżycie. ("wy" celowo małą literą).

    Cytuj
  • 22 lut 2011

    A ja uwazam, że w camorze są dobre pizze. A obsmarowywuje ich na forum konkurencja poprostu dziecinne te teksty.

    Cytuj
  • 22 lut 2011

    UWAGA UWAGA!!! Skończą się niedługo spory, bo najslabsi polegną. W galerii Koźmińskiego będzie Telepizza, a w galerii na Tarnówce ma być Pizza Hut. I co teraz??? Hihihi.

    Cytuj
  • 22 lut 2011

    [quote=gość: ktoś z zarabia] coś w tym jest bo też kiedyś słyszałem tylko ,że inne rzeczy a mianowicie ,że kupują tanie przeterminowane produkty nie wiem czy to prawda ale tak mi mówiłą moja była laska i że nie chcą wydawać na środki czystosci kasy i dlatego się klei wszędzie wystarczy wejść na zaplecze.Może zgłosimy temat do sanepidu [/quote]
    I tak sie rodza plotki. Ktos, cos, gdzies uslyszal, dolozyl swoje 3 grosze i nastepni powtarzaja.

    Cytuj
  • 23 lut 2011

    Pamietajcie ze w sieci nie jestescie anonimowi, ip wszystkich piszacych sa znane! Ciekawe czy bedziecie tak dalej pisac o lokalach, jak ktos wam do domu wpadnie!!!

    Cytuj
  • 23 lut 2011

    Pizze w Da Grasso są nie dobre...byłam tam 2 razy i za każdym razem to samo.

    Cytuj
  • 23 lut 2011

    [quote=gość: info] Pamietajcie ze w sieci nie jestescie anonimowi, ip wszystkich piszacych sa znane! Ciekawe czy bedziecie tak dalej pisac o lokalach, jak ktos wam do domu wpadnie!!! [/quote]

    "info" przemyśl to jeszcze raz co napisałeś, poczytaj trochę, najlepiej kodeksu cywilnego, bo o karnym w tych wszystkich przypadkach zapomnij i napisz jakiś post, w którym przeprosisz za "straszenie" gówniarstwa.

    Cytuj
  • 23 lut 2011

    Camorra jest najlepsza w mieście i okolicy! Myślę, że to co wypisujecie nie jest prawdą, tyko chęcią dokopania konkurencji! Jest coś takiego jak Sanepid, który w naszym mieście jest bardzo rygorystyczny i nic nie przepuszcza!
    Chłopaki proponuję wypowiedzi na temat, np: jak smakuje, a w wypuszczanie tanich tekstów o karaluchach i tym podobnych rzeczach, jest z goła bez sensu. Ewentualnie przerzućcie się na ryż ze śmietaną (taki wynalazek!! oby wam nawet takiego wynalazku nigdy nie brakło). Aż się boję, co o mnie napiszecie, bo od 01.03.2011r. otwieram kolejną pizzerię w Myślenicach!! Muszę przebić Camorrę (reszta nie jest dla mnie konkurencją). Liczę na przychylne wypowiedzi, a co najmniej - na bardziej kulturalne!! :-)

    Cytuj
  • 24 lut 2011

    [quote=gość: ktoś z zarabia] coś w tym jest bo też kiedyś słyszałem tylko ,że inne rzeczy a mianowicie ,że kupują tanie przeterminowane produkty nie wiem czy to prawda ale tak mi mówiłą moja była laska i że nie chcą wydawać na środki czystosci kasy i dlatego się klei wszędzie wystarczy wejść na zaplecze.Może zgłosimy temat do sanepidu [/quote]

    jednak masz wyczucie smaku, że rzuciłeś tę laskę, skoro takie bzdury ci mówiła

    Cytuj
  • 24 lut 2011

    [quote=gość: na schwał] gość: info napisał/a:Pamietajcie ze w sieci nie jestescie anonimowi, ip wszystkich piszacych sa znane! Ciekawe czy bedziecie tak dalej pisac o lokalach, jak ktos wam do domu wpadnie!!! "info" przemyśl to jeszcze raz co napisałeś, poczytaj trochę, najlepiej kodeksu cywilnego, bo o karnym w tych wszystkich przypadkach zapomnij i napisz jakiś post, w którym przeprosisz za "straszenie" gówniarstwa. [/quote]

    http://komputery.katalogi.pl/Pom%C3%B3wienia_w_internecie-t45447.html

    pozdrawiam!!!

    Cytuj
  • 26 lut 2011

    a najlepsza u nich jest ta krojona szynka mielona po 7 zł za kilogram a słonina kosztuje 6zł więc sami sobie odpowiedzcie na pytanie co oni dają do pizzy

    Cytuj
  • 3 mar 2011

    a invito is dead :(:(:(:):):)

    Cytuj
  • 3 mar 2011

    a w tej Pizze w Da Grasso mozna spokojnie posiedzieć i jakies piwko wieczorkiem ze znajomymi wypic czy tylko soczki

    Cytuj

Odpowiedz