Forum » Myślenice

Pizzeria w myślenicach

  • 3 mar 2011

    [quote=gość: bubu] a invito is dead :(:(:(:):):) [/quote]
    wkoncu

    Cytuj
  • 4 mar 2011

    [quote=gość: yogi] gość: bubu napisał/a: a invito is dead :(:(:(:):):)
    wkoncu [/quote]

    Już wcześniej wrzuciłem cos na temet tego forum. Moje zdanie podtrzymuję. Ten temat w szczególności nie wart jest śledzenia, bo w zdecydowanej większości wypowiedzi nie polegają na prawdzie czego przykładem jest powyższy cytat. Przecież dzisiaj tam byłem i jadłem coś na wzór dania meksykańskiego. O co więc chodzi??? Zapewne o brak mądrości ze strony wypowiadających się i o usiłowania wprowadzenia w błąd czytających poszczególne wypociny.

    Cytuj
  • 5 mar 2011

    Orientuje sie ktos czy ta knajpka In Vito jeszcze istnieje?

    Cytuj
  • 5 mar 2011

    mi się zdaje że jest,w czwartek tam przechodziłem i jeszcze muzyczka grała

    Cytuj
  • 5 mar 2011

    InVito działa i dobre pizze robi nadal:-))
    Byłem dwukrotnie w przeciągu ostatnich dwóch tygodni i za żadnym się nie zawiodłem...
    Polecam wszystkim dobrą i solidna Pizze - w szczególności Capriciose.

    Cytuj
  • 6 mar 2011

    [quote=anyzratak] Pizze w Da Grasso są nie dobre...byłam tam 2 razy i za każdym razem to samo. [/quote]

    Popieram, ale ostatnio chyba niezbyt dobrze dzieje się w tej knajpie.

    Cytuj
  • 7 mar 2011

    [quote=gość: Felek12] anyzratak napisał/a: Pizze w Da Grasso są nie dobre...byłam tam 2 razy i za każdym razem to samo.

    Popieram, ale ostatnio chyba niezbyt dobrze dzieje się w tej knajpie. [/quote]

    a może jakieś konkrety byś podał? co?

    Cytuj
  • 7 mar 2011

    [quote=gość: kazan] gość: Felek12 napisał/a:anyzratak napisał/a: Pizze w Da Grasso są nie dobre...byłam tam 2 razy i za każdym razem to samo. Popieram, ale ostatnio chyba niezbyt dobrze dzieje się w tej knajpie. a może jakieś konkrety byś podał? co? [/quote]

    a my byliśmy wczoraj posiedzieliśmy troche i nie mogę powiedzieć złego słowa,wręcz przeciwnie-wyśmienite miejsce do posiedzenia ze znajomymi.Do tego dodam ,że super jedzenie!Po prostu wszystko nam smakowało więc nie będę wymieniała co było dobre!!
    Dla nas najlepsza pizzeria w Myslenicach!!!!

    Cytuj
  • 8 mar 2011

    [quote=gość: laska 21] gość: kazan napisał/a: gość: Felek12 napisał/a:anyzratak napisał/a: Pizze w Da Grasso są nie dobre...byłam tam 2 razy i za każdym razem to samo. Popieram, ale ostatnio chyba niezbyt dobrze dzieje się w tej knajpie. a może jakieś konkrety byś podał? co?

    a my byliśmy wczoraj posiedzieliśmy troche i nie mogę powiedzieć złego słowa,wręcz przeciwnie-wyśmienite miejsce do posiedzenia ze znajomymi.Do tego dodam ,że super jedzenie!Po prostu wszystko nam smakowało więc nie będę wymieniała co było dobre!!
    Dla nas najlepsza pizzeria w Myslenicach!!!! [/quote]

    a mozna tam wypic jakies piwko ze znajomymi czy tylko napoje bez % ??

    Cytuj
  • 8 mar 2011

    [quote=gość: %u0141uki] gość: laska 21 napisał/a:gość: kazan napisał/a: gość: Felek12 napisał/a:anyzratak napisał/a: Pizze w Da Grasso są nie dobre...byłam tam 2 razy i za każdym razem to samo. Popieram, ale ostatnio chyba niezbyt dobrze dzieje się w tej knajpie. a może jakieś konkrety byś podał? co? a my byliśmy wczoraj posiedzieliśmy troche i nie mogę powiedzieć złego słowa,wręcz przeciwnie-wyśmienite miejsce do posiedzenia ze znajomymi.Do tego dodam ,że super jedzenie!Po prostu wszystko nam smakowało więc nie będę wymieniała co było dobre!!Dla nas najlepsza pizzeria w Myslenicach!!!! a mozna tam wypic jakies piwko ze znajomymi czy tylko napoje bez % ?? [/quote]

    Byliśmy dzisiaj w dagraso potwierdzzam wszystko co wyzej napisane i piwko mozna wypic rozne rodzaje i zywiec lany

    Cytuj
  • 8 mar 2011

    no to faktycznie chyba jedyny agrument zeby tam isc... na piwo
    bo pizza smakuje jak stara wycieraczka

    Cytuj
  • 9 mar 2011

    byłyśmy wczoraj świętować dzien kobiet!!!
    Super jedzenie,świetny lokal,super szybka obsługa!
    Oby tak dalej-WSZYSTKIE POWYŻSZE NEGATYWNE PUNKTY MAJĄ SIĘ NIJAK DO RZECZYWISTOŚCI!!!

    ALE JA KOMUŚ NIE PASI TO NIECH IDZIE DO WALDIEGO LUB IN VITO HE HI HA HA

    Cytuj
  • 12 mar 2011

    iDZIEMY DZISIAJ NA IMPREZE DO DAGRASSO BĘDZIE WESOŁO ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHOPAKÓW

    ciekawe czy bedzie dzisiaj ten kierowca w kał bojkach??? ale maczo chętnie bym z nim w stodole no wiecie hihihihi

    Cytuj
  • 12 mar 2011

    Moim zdaniem najlepsze pizze w M-ce są ; Camorra - co prawda jest cienka i niezbyt się nią można najeść, ale jest bardzo dobra i z PIECA OPALANEGO DREWNEM !!! tak samo sądzę o : Invito
    I Da Grasso - nowa pizzeria bardzo dobre pizze i juz po 2 kawałkach można się najeść :)
    Nie pisze o cenach bo są przeróżne

    Cytuj
  • 12 mar 2011

    A co tutaj tak cicho od kilku dni? nikt nikogo nie obraża! Tylko same superlatywy!!!
    Nikt nie pisze ,że w dagraso jest to czy tamto żle ,że w camorze są karaluchy ,że in vito się zamyka i że inne już sobie nie mągę przypomnieć! o co chodzi?

    skoro tak to ja napisze ,że w asia go to wyżucone pieniądze w błoto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    tyle w temacie!!!!!!!!!!!!!!!

    Cytuj
  • 12 mar 2011

    [quote=gość: angelika 19] A co tutaj tak cic................................ to wyżucone pieniądze.........

    hm........?? Zastanawiające !!!!!!!!!!!!!! Czyżby tam może żuło się pieniądze????

    Cytuj
  • 17 mar 2011

    Zamówiłam wczoraj pizze z Waldiego! To jest jakieś nieporozumienie!!!
    Ciężka,gruba niesmaczna składniki oszukane Pieczarki chyba spleśniałe albo cos innego bo tak waliło plesnią,że szok!!!
    Nigdy więcej takiego czegoś nie wezne do buzi!!! dlatego tutaj pisze aby przestrzec wszystkich!!
    i mam pytanie jaką pizze polecacie bo ostatnio tez lipa była w legendario!

    Cytuj
  • 17 mar 2011

    Da Grasso...jestem zawiedziona;/ weszłam tam w któryś niedzielny wieczór...była 21!Na moje pytanie czy mogę jeszcze coś zamówić Pan stwierdził że"juz nawet nie ma z czego zrobić pizzy i nic mi na to nie poradzi", więc nigdy więcej tam nie pójdę!!!

    Cytuj
  • 17 mar 2011

    [quote=gość: joannna] Zamówiłam wczoraj pizze z Waldiego! To jest jakieś nieporozumienie!!!Ciężka,gruba niesmaczna składniki oszukane Pieczarki chyba spleśniałe albo cos innego bo tak waliło plesnią,że szok!!!Nigdy więcej takiego czegoś nie wezne do buzi!!! dlatego tutaj pisze aby przestrzec wszystkich!!i mam pytanie jaką pizze polecacie bo ostatnio tez lipa była w legendario! [/quote]

    No rzeczywiście syf chyba najgorszy w Myślenicach pulchna buła ze starymi tanimi podrubami!
    a ostanio widzieliśmy tam pająki w kiblu myslałam że zwymiotuje!!!

    Cytuj
  • 18 mar 2011

    CHCIAŁAM ZAREZERWOWAĆ LOKAL NA URODZINY! CO POLECACIE.MACIE JAKIES DOSWIADCZENIA

    ALE OPRÓCZ WALDIEGO! BO TAM PIZZA JEST DRAMATYCZNIE NIEDOBRA

    Cytuj
  • 18 mar 2011

    Ja polecam Ines na osiedlu. Mają pyszną pizze, osobiście polecam chickena. A jak byłam wczoraj to dostałam 4move gratis.

    Cytuj
  • 18 mar 2011

    Da Gasso porażka pizza niesmaczna i w dodatku zdarzają się bonusy jak kostki czy włosy. Nie polecam. jak dla mnie to pizza tylko z legendario albo z camorra

    Cytuj
  • 18 mar 2011

    Jakieg koloru włos?

    Cytuj
  • 18 mar 2011

    [quote=gość: ANKA00] CHCIAŁAM ZAREZERWOWAĆ LOKAL NA URODZINY! CO POLECACIE.MACIE JAKIES DOSWIADCZENIA

    ALE OPRÓCZ WALDIEGO! BO TAM PIZZA JEST DRAMATYCZNIE NIEDOBRA [/quote]

    Polecam INVITO, uczestniczyłem w imprezie w swoim gronie, atmosfera OK! Michę można ustalić, pizza OK!!

    Cytuj
  • 19 mar 2011

    Podobno do italii wrócil stary kuchasz

    Cytuj

Odpowiedz