Forum » Myślenice SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

• 09.05.2016 - 12:12
    Wydaje mi się że to jednak chodzi o inny sklep..użyła imienia właścicielki..jednak nie mnie wskazywać który..Chcislabym natomiast doradzic każdej wymagającej klience aby w wolnej chwili zamiast czytac pierdoły przeczytała kodeks handlowy zwlaszcza art .dotyczący zwrotów i wymiany towaru bo jego nieznajomosc jest często powodem konfliktów Polityka handlowa marketów nie jest obowiazujacym prawem ale wewnetrzną polityką firm i wprowadza w błąd klientów ktorzy takich samych obowiązkow żądaja w każdym sklepie...bo"mam takie prawo"..a czesto niestety go nie masz
    9 7 Cytuj Zgłoś
  • 10.05.2016 - 21:50
    Maszyna napisał/a:
    Wydaje mi się że to jednak chodzi o inny sklep..użyła imienia właścicielki..jednak nie mnie wskazywać który..Chcislabym natomiast doradzic każdej wymagającej klience aby w wolnej chwili zamiast czytac pierdoły przeczytała kodeks handlowy zwlaszcza art .dotyczący zwrotów i wymiany towaru bo jego nieznajomosc jest często powodem konfliktów Polityka handlowa marketów nie jest obowiazujacym prawem ale wewnetrzną polityką firm i wprowadza w błąd klientów ktorzy takich samych obowiązkow żądaja w każdym sklepie...bo"mam takie prawo"..a czesto niestety go nie masz
    Nie znam imion ani też nazwisk właścicieli sklepów ponieważ wiedza ta jest mi zbyteczna. Wiem natomiast, iż prawa konsumenta /w tym kwestie dotyczące zwrotów i reklamacji/ regulują między innymi: Ustawa o ochronie konkurencji i konsumentów, Ustawa o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego, Ustawa o prawach konsumenta.
    Natomiast "kodeks handlowy" już dawno nie obowiązuje - jego druga księga utraciła moc w 1965, pierwsza w roku 2003.
    4 3 Cytuj Zgłoś
  • 11.05.2016 - 11:36
    Witam. Czy ktoś się orientuje gdzie w Myślenicach lub okolicy można kupić akcesoria do Car Audio?
    Chodzi mi głownie o adaptery mdf.
    1 Cytuj Zgłoś
  • 21.05.2016 - 8:32
    nie wiem dlaczego zostaje usuniety temat o panu mariuszu G. ktory to jest wlascicielem firmy panaceum na zwirki i wigury i zajmuje sie np tworzeniem protez. moj temat wynika z tego iz od kilku miesiecy czekam na proteze ktora juz zostala oplacona prezemnie i chce zapytac czy pan mariusz g. wszystkich tak traktuje czy tylko mnie i co moge z tym zrobc, prosze nie usowac tematu droga redakcjo
    20 1 Cytuj Zgłoś
  • 21.05.2016 - 13:39
    ah czyli nie jestem sama... to nie zmienia faktu ze jestem zalezna od niego
    8 1 Cytuj Zgłoś
  • 26.05.2016 - 20:45
    Witam ponownie
    Chciałam tylko napisać ze jeśli kiedykolwiek będziecie zmuszeni z korzystania z usług pana Mariusza Góreckiego z firmy Panaceum (sklep medyczny na żwirki i Wigury, usługi protez wykonuje na Borzęcie), to zastanówcie się czy macie tyle czasu na czekanie np 3 lub 4 miesiące oraz za nic w świecie nie płaćcie panu Mariuszowi (mimo że będzie nalegał i zapewniał Was o swojej uczciwości) ponieważ to wydłuża czas oczekiwania na realizację usługi. Proponuję również nie oddawać przed realizacją usługi karteczki z urzędu dot. dofinansowania. Usługi są słabej jakości wiec myślę ze moja nauka z tej fatalnej dla mnie sytuacji jest bardzo prosta ... co tanie to drogie...
    Chciałabym aby ten post był odbierany TYLKO JAKO OSTRZEŻENIE !! to nieuczciwe i bardzo przykre i szkoda że osobom i tak już przez los skrzywdzonym ktoś może robić takie rzeczy. Pan Mariusz Górecki jest właściwie fatalną reklamą sklepu Panaceum.... szkoda, bo Panie tam pracujące są bardzo pomocne.
    10 1 Cytuj Zgłoś
  • 31.05.2016 - 21:14
    Czy ktoś z Was mógłby mi pomóc i doradzić, gdzie w Myślenicach znajdę kogoś kto powie mi na jaki materac powinnam się zdecydować? Wiem, że dobry materac może pomóc nam w pozbyciu się bólów kręgosłupa!
    2 3 Cytuj Zgłoś
  • 01.06.2016 - 7:30
    Nie z Myslenic ale polecam firme Diadem.Mozna zadzwonic i zapytac Pan zawsze doradzi.Ja wybralam z jednej strony termoelastyczny z drugiej kokos i jestem bardzo zadowolona,a ceny tez przystepne:)
    3 1 Cytuj Zgłoś
  • 24.06.2016 - 9:02
    Jeśli chodzi o torebki to ja zwracam uwagę nie tylko na cenę ale też na jakość. Powiem wam że jakość skóry ma znaczenie, ponieważ od tego zależy nie tylko wygląd a również jej trwałość. Przeważnie kupuję torebki w sklepie E-baron, dobra skóra za przyzwoitą cenę.
    11 Cytuj Zgłoś
  • Marcin 06.08.2016 - 10:12
    Witam! Znajdę gdzieś w Myślenicach sklep, gdzie stosunkowo niedrogo kupię markowe buty sportowe/halówki (Nike, Adidas, Puma etc.)? Nie mówię, że muszą być tanie, ale po prostu żeby ceną nie odskakiwały od wartości w np. Krakowie czy internecie.

Pozdrawiam :)
    6 Cytuj Zgłoś
  • 06.08.2016 - 19:13
    kanapkazmlekiem napisał/a:
    Witam! Znajdę gdzieś w Myślenicach sklep, gdzie stosunkowo niedrogo kupię markowe buty sportowe/halówki (Nike, Adidas, Puma etc.)? Nie mówię, że muszą być tanie, ale po prostu żeby ceną nie odskakiwały od wartości w np. Krakowie czy internecie.

Pozdrawiam :)
    Nie :-) do krakowa niedaleko kupisz na zakopiance biezace modele w dobrej cenie w myslenicach nawet jak gdzies sa to leza im modele z 2010 roku zakurzone a cena jak za woly
    12 1 Cytuj Zgłoś
  • 11.08.2016 - 17:10
    Szukam sprawdzonego sklepu internetowego ,w którym mógłbym zamawiać akcesoria ze stali typu śruby,wkręty,podkładki,nakrętki czy też materiały ścierne.Nie mam czasu biegać po marketach czy hurtowniach a ciągle są mi potrzebne .
    Taki fach.
    5 1 Cytuj Zgłoś
  • 13.08.2016 - 22:16
    Witam gdzie w Myślenicach jest fajny ciucholand z miłą obsługą? Nie musi być duży tylko ciuchy żeby były fajne i pani ok
    8 5 Cytuj Zgłoś
  • 15.08.2016 - 22:28
    Kameleon na Reja
    5 6 Cytuj Zgłoś
  • Johann Gambolputty... Z Ulm. 16.08.2016 - 17:21
    Podpowiedzcie, gdzie w Myślenicach kupię nowe, czarne, męskie spodnie bojówki?
    Dzięki.
    1 2 Cytuj Zgłoś
  • Basia 22.08.2016 - 19:58
    Jak w temacie gdzie kupię wstążki do roweru?dla dziewczynki :-) z góry dziękuję
    2 Cytuj Zgłoś
  • 22.08.2016 - 21:03
    W sklepie rowerowym Arkus kupowałam córce !
    Cytuj Zgłoś
  • Basia 22.08.2016 - 21:25
    dziękuję!
    Cytuj Zgłoś
  • 24.08.2016 - 13:41
    Czy ktoś z Was miał jakieś doświadczenia z salonem T-mobile na ulicy Reja 6 (obok dawnego Konika). Pytam, ponieważ miałam okropne doświadczenie z Paniami Konsultantami i zastanawiam się czy taka obsługa jest tam na pożądku dziennym czy to jednorazowy wybryk.
    5 1 Cytuj Zgłoś
  • 31.08.2016 - 13:26
    Witam !!!!
    chciałabym poznać wasze doświadczenia ze sposobem załatwiania reklamacji obuwia w sklepie ccc w Myślenicach( czy jesteście zadowoleni czy odwrotnie )osobiście uważam że kleją każdego buta nawet takiego co należało by zwrócić pieniądze lub wymienić na inną parę.
    8 Cytuj Zgłoś
  • 31.08.2016 - 15:11
    witam, chciałam wam polecić sklep COTTON CLUB /w rynku/. Trafiłam tam zupełnie przypadkowo i jestem naprawdę mile zaskoczona - dotychczas przechodziłam obojętnie obok tego sklepu a teraz wiem, że to był błąd. Przymuszona przez zbliżającą się uroczystość rodzinną weszłam wczoraj do La BELLE /ul. Kościuszki/ w poszukiwaniu kreacji dla siebie, mamy i nastoletniej córki. Miła pani właścicielka - szczupła blondynka- nie owijając w bawełnę, poinformowała mnie, iż u niej nie znajdę nic fajnego i skierowała mnie do COTTON CLUB - poinformowała mnie nawet kiedy będzie w COTTONIE dostawa /dla zainteresowanych we czwartek;)/. No i przepadłam....wyszłam z COTTONU obładowana reklamówkami z zaopatrzeniem dla siebie, mamy i kapryśnej nastolatki :)
    Dziękuje właścicielce La BELLE za uczciwe postawienie sprawy a pani z COTTON CLUBU za miłą obsługę - z pewnością do pani wrócę i będę panią polecać znajomym :)
    6 24 Cytuj Zgłoś
  • Andrzej 31.08.2016 - 16:36
    kamis napisał/a:
    Witam !!!!
    chciałabym poznać wasze doświadczenia ze sposobem załatwiania reklamacji obuwia w sklepie ccc w Myślenicach( czy jesteście zadowoleni czy odwrotnie )osobiście uważam że kleją każdego buta nawet takiego co należało by zwrócić pieniądze lub wymienić na inną parę.
    Poczytaj o rękojmi, jeśli but nie ma roku, to AFAIR istnieje możliwość wymiany go na nowy. Dawno czytałem, nie jestem pewien, jak to teraz wygląda.
    5 1 Cytuj Zgłoś
  • 01.09.2016 - 9:04
    aakulka napisał/a:
    witam, chciałam wam polecić sklep COTTON CLUB /w rynku/. Trafiłam tam zupełnie przypadkowo i jestem naprawdę mile zaskoczona - dotychczas przechodziłam obojętnie obok tego sklepu a teraz wiem, że to był błąd. Przymuszona przez zbliżającą się uroczystość rodzinną weszłam wczoraj do La BELLE /ul. Kościuszki/ w poszukiwaniu kreacji dla siebie, mamy i nastoletniej córki. Miła pani właścicielka - szczupła blondynka- nie owijając w bawełnę, poinformowała mnie, iż u niej nie znajdę nic fajnego i skierowała mnie do COTTON CLUB - poinformowała mnie nawet kiedy będzie w COTTONIE dostawa /dla zainteresowanych we czwartek;)/. No i przepadłam....wyszłam z COTTONU obładowana reklamówkami z zaopatrzeniem dla siebie, mamy i kapryśnej nastolatki :)
    Dziękuje właścicielce La BELLE za uczciwe postawienie sprawy a pani z COTTON CLUBU za miłą obsługę - z pewnością do pani wrócę i będę panią polecać znajomym :)
    Zgadzam się w 100% !
    7 7 Cytuj Zgłoś
  • 29.09.2016 - 12:58
    Nie polecam sklepu "Jarko". Odbior obuwia z gwarancji i SZOK, niedoklejone, klej wylewal sie z podeszwy, uciete nitki <przed reklamacja byly ok> gdzie bedzie sie to pruło dalej, buty wyzagniatane i przede wszystkim brudne, jakby ktos kto je "naprawial" mial rece brudne od rdzy. domagam sie zwrotu kosztow, aczkolwiek czuje ze bedzie z tym problem
    7 1 Cytuj Zgłoś
  • Mietek 24.10.2016 - 21:53
    Gdzie w Myślenicach kupię Miernik Sygnału do Satelity? Dzięki za pomoc
    3 Cytuj Zgłoś
  • 27.10.2016 - 20:50
    Kiedy otwarcie Kauflandu w naszym mieście?
    1 1 Cytuj Zgłoś
  • 27.10.2016 - 23:38
    zapytaj nad lisem na ul reja koło rynku wejście do kościoła jak nie znajdziesz to napisz na priv poszukam bo miałem kiedyś taki
    ksgrzes napisał/a:
    Gdzie w Myślenicach kupię Miernik Sygnału do Satelity? Dzięki za pomoc
    1 Cytuj Zgłoś
  • gosia 11.11.2016 - 19:02
    Jestem po ciąży z dodatkowymi kg i cm...Dlatego mam pytanie odnośnie sklepów w Myślenicach. Czy kupie gdzieś coś fajnego na siebie?
    6 3 Cytuj Zgłoś
  • 12.11.2016 - 18:15
    Gdzie w dobrej cenie kupię aloes do picia?
    1 Cytuj Zgłoś
  • gosia 14.11.2016 - 22:12
    ?
    3 Cytuj Zgłoś
  • 15.11.2016 - 11:06
    Gdzie w Myślenicach kupię lakiery hybrydowe i jakiej firmy?
    2 Cytuj Zgłoś
  • 15.11.2016 - 12:06
    Na Rzemieślniczej naprzeciwko Złotego Kłosa jest taka budka z artykułami do włosów i paznokci, mają lakiery firmy Estetiq :)
    1 Cytuj Zgłoś
  • Adam 15.11.2016 - 12:56
    Gdzie w Myśleniach tanio kupić części do samochodu?
    Cytuj Zgłoś
  • 15.11.2016 - 12:58
    andzik napisał/a:
    Na Rzemieślniczej naprzeciwko Złotego Kłosa jest taka budka z artykułami do włosów i paznokci, mają lakiery firmy Estetiq :)
    Dzięki za odpowiedź. A lakiery Semilaca gdzieś dostanę?
    1 Cytuj Zgłoś
  • 15.11.2016 - 14:53
    Możesz sprawdzić koło Dobosza, zdaje się, że kiedyś bywały, ale ręki sobie uciąć nie dam.
    1 Cytuj Zgłoś
  • 15.11.2016 - 18:56
    Lakiery Semilaca są w drogerii ( nazwy nie pamiętam) na ulicy Kościuszki. Idąc od strony ronda "gruszki" w stronę rynku sklep znajduje się po lewej stronie.
    1 Cytuj Zgłoś
  • 15.11.2016 - 19:27
    Julia Mroczek napisał/a:
    Gdzie w dobrej cenie kupię aloes do picia?
    Sklep zielarski na Reja
    Cytuj Zgłoś
  • 08.12.2016 - 20:57
    gdzie w Myślenicach kupię baterie/akumulator do wagi elektronicznej sklepowej??
    1 Cytuj Zgłoś
  • 11.12.2016 - 10:29
    gosiaczekbany napisał/a:
    Jestem po ciąży z dodatkowymi kg i cm...Dlatego mam pytanie odnośnie sklepów w Myślenicach. Czy kupie gdzieś coś fajnego na siebie?
    Sklep brytania na rynku na przeciwko gimnazjum :)
    1 Cytuj Zgłoś
  • 17.01.2017 - 11:49
    Czy dostanę gdzieś w Myślenicach papierki do mierzenia PH wody
    Nie chodzi mi o tzw. Aquatest dostępny w sklepach zoologicznych.
    2 Cytuj Zgłoś
  • Andrzej 17.01.2017 - 14:26
    Anika77 napisał/a:
    Ostatnio poszukiwałam bielizny termoaktywnej (...) ponieważ jest zimno, za oknem a ja lubię biegac.
    :D
    1 2 Cytuj Zgłoś
  • 21.04.2017 - 8:38
    Gdzie w Myslenicach kupie buty komunijne dla chlopca?
    1 2 Cytuj Zgłoś
  • 21.04.2017 - 9:03
    MagdaL napisał/a:
    w wiekszosci sklepow obuwniczych ?
    2 3 Cytuj Zgłoś
  • 21.04.2017 - 12:34
    ciekawe... bylam w altero, ccc - nie ma nic
    Cytuj Zgłoś
  • Anna 21.04.2017 - 13:08
    MagdaL napisał/a:
    Jeżeli chodzi o buty chłopięce to faktycznie jest duży problem - żaden ze sklepów sieciowych typu ccc czy altero nie ma ich w swojej ofercie. Nam udało się kupić w sklepie JARKO przy rynku.
    Cytuj Zgłoś
  • 22.04.2017 - 13:07
    Ja kupilam buty dla syna w Jarko w rynku
    1 3 Cytuj Zgłoś
  • 27.04.2017 - 13:37
    Gdzie w Myślenicach mogę kupić rolki slalomowe takie do freerida?
    4 Cytuj Zgłoś
  • Beata 12.05.2017 - 21:29
    Orientuje się ktoś gdzie w Myślenicach ( o ile w ogóle) kupię mięso z dzika?
    4 Cytuj Zgłoś
  • 14.05.2017 - 7:52
    Szukam jakiegoś punktu gdzie naprawiają wagi elektroniczne łazienkowe- waga pokazuje za każdym razem różne rozbieżne wartości, bateria świeżo wymieniana. Dzięki
    2 Cytuj Zgłoś
  • 18.05.2017 - 15:33
    Wie ktoś może czy w Myślenicach można kupić gdzieś wrotki?
    3 Cytuj Zgłoś
Poinformuj o odpowiedziach

Odpowiedz