Forum » Myślenice

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

  • 26 lis 2011

    Czy Avans w Myślenicach pada? Zawsze wszystko wyłączone, nic nigdy nie ma.............

    6 1 Cytuj
  • 26 lis 2011

    [quote=gość: mjmj] iris w ubiegłym roku kupiłam dwie pary butów w CCC dla córek i rozleciały się po miesiącu a do tanich nie należały.mp4 a pokaż ty mi teraz buty nie produkowane w Chinach. [/quote]
    Hanwag =Made in Germany

    1 1 Cytuj
  • 29 lis 2011

    ja kupuje buty zazwyczaj polskie np. wojas, ryłko,but-s, maciejka i jestem zadowolona. Nie rozpadają się po jednym sezonie i najważniejsze są z naturalnych skór

    5 1 Cytuj
  • 29 lis 2011

    co z tym avansem- to prawda?

    1 Cytuj
  • 29 lis 2011

    A ja kupiłam fajne buty w Brzyduli to sklep odziezowy ale maja tam kilka modeli butów. Naprwde w dobrej cenie.

    3 3 Cytuj
  • 29 lis 2011

    Brzydula ,ktoś miał niezła fantazję zeby tak nazwać sklep odziezowy:)

    4 2 Cytuj
  • 29 lis 2011

    Tak byłam w Brzyduli...smieszne bo sprzedaje tam facet. Nie wiem jak Was ale mnie to troszke krepuje.

    2 4 Cytuj
  • 29 lis 2011

    _onaMc_nie wiem jak może cię krepować facet sprzedawca-przecież się przy nim nie rozbierasz-idac do ginekologa w wiekszowści trafiamy na meżczyzn i nas to nie dziwi i nie krępuje a co dopiero w sklepie.chyba sie czepiasz....

    8 3 Cytuj
  • 29 lis 2011

    Kupiłem wędlinę w piątek. Wyjątkowo była kolejka gigant zatem kupiłem na super stoisku szynkę bacy/bacówka - normalnie rewelacja! Myślę sobie w poniedziałek znowu połechtam podniebienie i kupiłem to samo... Zdaje się, że ten sam kawałek...leżał od piątku. Szynka sucha jak sucha kiełbasa. Czy ktoś tam myśli czasami co sprzedaje? Wypada robić degustacje przed zakupem.
    Druga sprawa to ceny. Np. ceny soków cappy. Ani jedna nie pokrywa się z tym co jest w rzeczywistości. Zwróciłem uwagę obsłudze. Pan ściągną ceny z pierwszej półki dwa tygodnie temu.. i do dzisiaj nie wróciły. Brawo! To jest sposób.

    3 Cytuj
  • 30 lis 2011

    ona ona 75 - jeszcze nie byłam u ginekologa, na moja pierwsza wizyte pewnie wybiore kobietę...
    a ten pan w brzyduli jest bardzo grzeczny. Mimo wszystko byłam lekko zaskoczona że w Myslenicach w sklepie z damska odziezą sprzedaje meszczyzna.

    1 2 Cytuj
  • 30 lis 2011

    [quote=gość: onaMc] Tak byłam w Brzyduli...smieszne bo sprzedaje tam facet. Nie wiem jak Was ale mnie to troszke krepuje. [/quote]
    A ja wolę jak facet sprzedaje , gdyż kobiety w butikach często przeszywają cię wzrokiem jakby kalkulowały co i za ile masz na sobie i czy w ogóle powinnaś przebywać w ich sklepie. W przeciwieństwie do Ciebie ,przy sprzedawcy płci męskiej czuję się komfortowo. :)

    8 2 Cytuj
  • 1 gru 2011

    Avans już od dawna słabo prosperuje, świadczą o tym choćby wyblakłe reklamy zewnętrzne i bardzo słabe zaopatrzenie w towar. Niestety w handlu trzeba często się zmieniać, aby być konkurencyjnym na rynku! Natomiast RTV AGD nad Carrefourem czy też Mediaexpert to całkiem inna bajka, wszystko szybko i sprawnie.

    5 4 Cytuj
  • 1 gru 2011

    [quote=gość: pikaczu] Avans już od dawna słabo prosperuje, świadczą o tym choćby wyblakłe reklamy zewnętrzne i bardzo słabe zaopatrzenie w towar. Niestety w handlu trzeba często się zmieniać, aby być konkurencyjnym na rynku! Natomiast RTV AGD nad Carrefourem czy też Mediaexpert to całkiem inna bajka, wszystko szybko i sprawnie. [/quote]

    Pracujesz w carrfeaurze? Bo z twojego wpisu to wynika heheh

    4 9 Cytuj
  • 1 gru 2011

    Co do RTV AGD nad Carrefourem to nie za bardzo lubię tam robić zakupy. Moja ciocia kupiła sobie tam telewizje na kartę i zapłaciła duże pieniądze za dekoder i kartę 3 miesięczną która już wcześniej była aktywowana i miała tylko 2 miesiące a dekoder był używany. No porażka jakaś.....

    3 2 Cytuj
  • 2 gru 2011

    w Myslenicach coraz więcej sklepów upada, co to się dzieje?

    3 2 Cytuj
  • 2 gru 2011

    Co się ma dziać, mały ruch, ceny najmu lokali jak w Krakowie, zus, podatki......

    4 1 Cytuj
  • 2 gru 2011

    Gdzie można oddać zużyte baterie?

    1 Cytuj
  • 2 gru 2011

    Ja zawsze wywalam do pojemnika na dole w Urzędzie Miasta naprzeciw wejścia do Banku Spółdzielczego. Ale takich pojemników jest sporo w różnych miejscach w Myślenicach.

    1 Cytuj
  • 2 gru 2011

    O ile się nie mylę , to w Tesco też są pojemniki na zużyte baterie.

    1 1 Cytuj
  • 2 gru 2011

    byłam w tesco i więcej już tam nie pojde. Fatalne zaopatrzenie, mało towaru, mały wybór.fagap

    5 4 Cytuj
  • 2 gru 2011

    A ja wczoraj byłem pierwszy raz bo cegielnia była zamknięta i będę tam chodził bo mi się podoba zaopatrzenie.

    3 4 Cytuj
  • 2 gru 2011

    [quote=gość: aniaa] Gdzie można oddać zużyte baterie? [/quote]

    W Urzedzie Miasta i Gminy od strony Jordana, w kazdej szkole jest zbiórka baterii

    1 1 Cytuj
  • 2 gru 2011

    [quote=gość: co to się dzieje] w Myslenicach coraz więcej sklepów upada, co to się dzieje? [/quote]
    kryzys dotarł do M-c?

    5 1 Cytuj
  • 2 gru 2011

    [quote=gość: gaef] A ja wczoraj byłem pierwszy raz bo cegielnia była zamknięta i będę tam chodził bo mi się podoba zaopatrzenie. [/quote]

    To skąd wiesz, że jest fajne zaopatrzenie? Przez okno zaglądałeś? - ha ha ha, porażka...

    2 6 Cytuj
  • 3 gru 2011

    Gaef napisał: A ja wczoraj byłem pierwszy raz bo cegielnia była zamknięta i będę tam chodził bo mi się podoba zaopatrzenie.

    Chyba te porcje rosołowe z kurczaków bodajże po 2.90 śmieszne ceny.

    4 1 Cytuj

Odpowiedz