Forum » Myślenice

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

  • 4 gru 2011

    [quote=gość: aniaa] Gdzie można oddać zużyte baterie? [/quote]

    Ja parę razy oddawałam w MediaExpert przy ulicy słowackiego....

    1 Cytuj
  • 4 gru 2011

    [quote=marko] gość: gaef napisał/a:A ja wczoraj byłem pierwszy raz bo cegielnia była zamknięta i będę tam chodził bo mi się podoba zaopatrzenie. To skąd wiesz, że jest fajne zaopatrzenie? Przez okno zaglądałeś? - ha ha ha, porażka... [/quote]
    Jak to skąd wie... Wszedł do środka i zobaczył. Porażka to jest twoja umiejętność czytania ze zrozumieniem.

    7 3 Cytuj
  • 5 gru 2011

    gdzie w myślenicach kupię gęś? wiem ze w kurdeszu, ale tam są tylko piersi a mi chodzi o całą gęś

    1 1 Cytuj
  • 5 gru 2011

    W okolicach Myślenic jest kilka hodowli gęsi ale nie będę tu nikogo konkretnego reklamował. Wpisz sobie w GOOGLE zapytanie i załatwione. Moja 6-letnia córeczka w ciągu 15 sekund znalazła sześciu hodowców gęsi w odległości od 4 do 12 km od centrum Myślenic. A ty ile masz lat że sobie nie potrzafisz poradzić ?

    4 11 Cytuj
  • 5 gru 2011

    maxim dziekuje ci z całego serca za radę ale ja nie mam zamiaru jezdzic po hodowlach gęsi które to wyszukała w google twoja nadzwyczaj inteligentna 6 letnia córusia. Pytam o sklep w myślenicach a wiec jesli nie masz na ten temat nic do powiedzenia to sie poprostu nie dozywaj i tyle

    11 3 Cytuj
  • 5 gru 2011

    [quote=gość: gdzie kupić gęś] ja nie mam zamiaru jezdzic po hodowlach gęsi [/quote]
    Zamów przez internet i podaj dokładny adres to gęś przyleci na miejsce.

    7 4 Cytuj
  • 5 gru 2011

    Nie musi być adresu wystarczy podać namiar GPS najlepiej własnej kuchni i o podanej godzinie otworzyć okno - gęś wyląduje wprost w twoim piekarniku. Z tego co wiem to internetowy market Jan ma taką opcję.

    5 3 Cytuj
  • 5 gru 2011

    W Myślenicach sklepy (nawet te, które istnieją od lat na rynku) są likwidowane bo nie wyrabiają na czynsz, który jest ogromny, porównywalny do Krakowa, a nawet więcej. Niedługo w Myślenicach będą same banki, jeśli i one będą w stanie się utrzymać bo placówki bankowe też się likwidują, ale co dalej...?

    9 3 Cytuj
  • 6 gru 2011

    Spójrzmy prawdzie prosto w oczy.. Czy można coś fajnego kupić w Naszym mieście?Może zaczniecie WY (Sprzedawcy) szukać fajnego towaru to może i klient się znajdzie. W co drugim sklepie to samo....

    6 6 Cytuj
  • 6 gru 2011

    aniaa zgadzam się z tobą myślenickie sklepy oferują głównie tanią chinszczyznę a gdy człowiek szuka czegoś dobrej jakości to ma problem.Szukasz fajnego prezentu np zestawu do wina to problem, szukasz butów skórzanych to problem bo w sklepach skaje, szukasz notesu w skórzanej oprawie to problem i tak można wymieniać.

    5 3 Cytuj
  • 6 gru 2011

    [quote=gość: aniaa] W co drugim sklepie to samo.... [/quote]
    i w każdej branży tak samo....

    3 1 Cytuj
  • 6 gru 2011

    Był fajny sklep ale JUŻ GO NIE MA byłam w ciężkim szoku. Gdzie oni się przenieśli?? Ktoś wie?? Na trzeciego maja koło mostku był taki fajny mały sklepik - pomóżcie !!!

    2 Cytuj
  • 6 gru 2011

    pada sklep za sklepem

    2 1 Cytuj
  • 6 gru 2011

    farciara zagraniczna chemia się przeniosła na przeciwko sądu

    1 Cytuj
  • 6 gru 2011

    padaja sklepy bo ostrowski sprowadzil tesco , biedronke i jana.jemu podziekujcie

    13 6 Cytuj
  • 6 gru 2011

    a co powiecie o mydlarni?

    1 5 Cytuj
  • 6 gru 2011

    mydlarnia zobaczymy jak długo przetrwa to sklep w stylu kupię raz i nie wrócę . To sklep moim zdaniem na większe miasto nie na Myślenice tym bardziej że są 2 rossmany i inne drogerie a poza tym podobno ( mówiły znajome) jest drogo mydła na wagę za 100g od 14 zł a taka kostka waży o wiele więcej więc za kostkę mydła ok 20 zł ta masakryczne dużo ( pomijam fakt że za takie rzeczy tzreba zapłacić więcej nie tyle co za zwykle mydło toaletowe ale niestety ludziom brakuje pieniędzy) Ja życzę powodzenia - wszystko zależy czy Pani co to otworzyła sama tam sprzedaje i czy lokal jest jej bo wtedy ma szansę na rynku - odchodziłoby sporo kosztów które wykańczają drobnych handlarzy

    1 6 Cytuj
  • 6 gru 2011

    A co o mydlarni mówić... Chwilę pociągną bo można tam coś na prezent kupić a teraz mikołaj i gwiazdka a na wiosnę padną bo to za małe miasto na taki sklep co oferuje drogi szajs, którego jedynym plusem jest ładne opakowanie.

    2 6 Cytuj
  • 6 gru 2011

    Konkurencja na rynku musi być. Jan jako supermarket moim zdaniem się sprawdza,zwłaszcza ze względu na szeroki asortyment. A reszta? Małe sklepy odzieżowe , w których ceny są większe niż w sieciówkach, a jakość niestety "jednorazowa" nierzadko.....

    2 3 Cytuj
  • 6 gru 2011

    A ja wróżę Mydlarni sukces na naszym rynku. A wiecie czemu? Bo wcale nie jest tak że w Myślenicach mieszka tylko biedota, która kupuję tylko szare mydło w drogerii czy kisku ruchu. Jest tu mnóstwo bogatych ludzi dla których takie 10 dkg mydła za 14 zł to drobny wydatek.
    W tym sklepie znajdziesz naturalne kosmetyki a to nie jest to samo co w kosmetyki ze zwykłych drogerii.
    Osobiscie zakupów tam robić nie będę bo nie mam takiej potrzeby, ale są ludzie którzy takich kosmetyków poszukują. Mydlania to sklep niszowy i jestem pewna że znajdzie tu sporo klientów.
    Bardzo ciekawy pomysł, piekny klimatyczny sklepik, sympatyczna i bardzo wyedukowana w kosmetykach naturalnych pani. Ja zyczę im sukcesu i mam nadziję że w Myślenicach będziee coraz więcej tego typu sklepów a nie tylko klony z made in china

    6 4 Cytuj
  • 6 gru 2011

    Mydlarnia sobie poradzi ale wy to mam wrażenie potraficie tylko narzekać, jojczyć i praktykować czarnowidztwo. Otwórzcie swój biznesik i zobaczycie jak to miło być obsmarowanym w necie.
    Więcej optymizmu , uśmiechu i zyczliwości a będzie nam się żyło lepiej

    8 4 Cytuj
  • Bartek Bartkowski 6 gru 2011

    wymydlona a moze zamiast wplatywac swoja firme w forumowe wysypisko narzekan i zwalaczania sie przez konkurencje zachowaj dystans i przeprowadz profesjonalna kampanie reklamowa z banerami ulotkami czym tam chcesz a nie podpytuj po cichu o o pinie na forum. jako jedyna masz taki sklep w miescie, wiec nie zachowuj sie jak kilkunastu wlascicieli kebabowni i nie psuj tego co zrobilas. dobra dzialalnosc obroni sie sama, a jak zaczniesz pisac posty w stylu "co sadzicie..." to ludzie wymysla wszystko...

    pomysl póki nie jest jeszce za pozno. chyba ze wolisz wciagac sie w jalowe dyskusje z anonimowymi userami zamiast budowac sobei dobry pr wokol dzialalnosci...

    7 5 Cytuj
  • 6 gru 2011

    bartek ale zaraz, zaraz ja nie jestem właścielką Mydlarni:)
    No tak zapomniałam, że jak ktos tu cos pozytywnego napisze to według was jest to na bank włascieciel, albo pracownik który sam sobie robi reklamę:)

    5 5 Cytuj
  • 6 gru 2011

    wymydlona, myślisz, że w M-cach jest dużo bogatych ludzi, tak tu masz rację ale weź na uwagę to, że większość z nich to prawdziwe sknery, oszczędzają na myciu i praniu żeby mieć na wypasione fury, poobserwuj szmateksy, a zobaczysz jakie bogoce tam robią zakupy, robię w handlu i mam do czynienia z myślenickimi bogaczami i widzę jak im drżą ręce przy wydawaniu kaski, wieczne utyskiwanie na ceny, lepszy klient biedny bo przynajmniej nie robi z siebie "dziada" tak jak ci bogoce, ale z drugiej strony to dlatego są bogaci, ze nie trwonią pieniędzy

    11 3 Cytuj
  • 8 gru 2011

    A co myslicie o sklepie MARKAM ? mięsnym na Rynku ? ;)

    1 3 Cytuj

Odpowiedz