Forum » Myślenice

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

  • adzygmunt 19 lis 2011

    Kwas, ale za to ze smakiem mandarynkowym!!!

    2 4 Cytuj
  • 19 lis 2011

    a ja mam pytanie do właścicieli: jak funkcjonują Wasze sklepy, jestem właścicielką i zastanawiam się nad zamknięciem interesu bo z dnia na dzień jest coraz gorzej, jak jest u Was? Pozdrawiam

    5 Cytuj
  • 19 lis 2011

    ja sie zaopatruje w hurtowni na joselewicza i jestem bardzo zadowolona. zawsze swiezy towar. jak trafisz na szefa to zdazy sie ze cos ci za darmo da bo szkoda mu wyrzucic tego do smieci. lubie tam przychodzic bo jest duzo miejsca i mozna swobodnie samemu wybrac towar.
    a co do wypowiedzi "mamy" to jak nie zauwazyłas to teraz nie ma sezonu mandarynkowego zeby one byly słodkie jak cukierek.

    2 1 Cytuj
  • 19 lis 2011

    [quote=gość: Gonia1] a ja mam pytanie do właścicieli: jak funkcjonują Wasze sklepy, jestem właścicielką i zastanawiam się nad zamknięciem interesu bo z dnia na dzień jest coraz gorzej, jak jest u Was? Pozdrawiam [/quote]
    ja rowniez to rozwazam mysle ze wszedzie tak jest

    1 Cytuj
  • 19 lis 2011

    nikt nie fiknie hiperom z owocami sezonowymi bo oni zamawiają tysiącami ton a nie kupują na rybitwach w Krakowie;)

    2 1 Cytuj
  • 20 lis 2011

    [quote=gość: bgbkog] ja sie zaopatruje w hurtowni na joselewicza i jestem bardzo zadowolona. zawsze swiezy towar. jak trafisz na szefa to zdazy sie ze cos ci za darmo da bo szkoda mu wyrzucic tego do smieci. lubie tam przychodzic bo jest duzo miejsca i mozna swobodnie samemu wybrac towar.
    a co do wypowiedzi "mamy" to jak nie zauwazyłas to teraz nie ma sezonu mandarynkowego zeby one byly słodkie jak cukierek. [/quote]
    kompletna bzdura kupiłam na oś po 390 bardzo ładne i słodkie!a za darmo to dostaniesz od niego ale to co już koty nie zjedzą,znam go bardzo dobrze bo tam pracowałam!a ceny na towar wali podwójnie,porównaj!

    1 Cytuj
  • 20 lis 2011

    jak chcesz za darmo to u nas w biedronce jest pełno odpadow w kontenerach za sklepem,nietrzeba sie szefa prosic!zapraszamy!

    3 1 Cytuj
  • 20 lis 2011

    coś mi te mandarynki jadą konkurencją

    1 1 Cytuj
  • 20 lis 2011

    A ja zastanawiam się, gdzie można kupić jakieś fajne ozdoby świąteczne... figurki, bombki, lampki choinkowe.. takie tam :) Wiem, że kiedyś mieli u Szpakiewicza duży wybór- no przynajmniej bombek- nie wiecie gdzie jeszcze można szukać?

    4 Cytuj
  • 20 lis 2011

    jeżeli chodzi o zakupy "coś do ubrania" to w mieście nie ma co liczyć na fajne zakupy. We wszystkich sklepach zwykłe ubrania jak z tandety za to z ceną markowych butików

    7 1 Cytuj
  • 20 lis 2011

    Jak chcesz kupić "coś do ubrania" to Galeria Krakowska albo Bonarka. Tydzień temu byliśmy i już się zaczęły wyprzedaże kolekcji jesiennych.

    3 3 Cytuj
  • 20 lis 2011

    a[quote=gość: Gonia1] a ja mam pytanie do właścicieli: jak funkcjonują Wasze sklepy, jestem właścicielką i zastanawiam się nad zamknięciem interesu bo z dnia na dzień jest coraz gorzej, jak jest u Was? Pozdrawiam [/quote]
    a w jakiej branży jestes?bo tez chcialem otworzyc?

    1 1 Cytuj
  • 21 lis 2011

    Witam, czy orientuje się ktoś gdzie został przeniesiony komis dzięcięcy z ulicy Rzemieślniczej?

    1 Cytuj
  • 22 lis 2011

    zostal zlikwidowany

    1 1 Cytuj
  • 22 lis 2011

    witam, czy orientuje sie ktos czy w myślenicach można gdzies kupić kubek z motywem klubu pilkarskiego wisyły kraków?

    2 Cytuj
  • 22 lis 2011

    idź do diam-prez koło dziupli, wygrawerują ci na zamówienie.

    1 Cytuj
  • 22 lis 2011

    Zapisz zdjęcie swojego klubu na cd, pendrive lub karcie pamięci sd, mmc i zanieś do jednego z najbliższych punktów FOTOPRINT (jest ich w naszym mieście kilka) wybierz rodzaj i kolor kubka na drugi dzień odbierasz gotowy gadżet. Ja tak zamówiłam mężowi kubek ze zdjęciem naszej pociechy na dzień ojca, świetny i oryginalny prezent wygląda rewelacyjnie (koszt 19,90)

    1 Cytuj
  • adzygmunt 22 lis 2011

    Wejdź na stronę: pamiatki.pl tam znajdziesz wszystko co Cie może interesować

    1 Cytuj
  • 23 lis 2011

    witam mam 2 pytania:
    1. gdzie można kupić buty zimowe?( w jakiejś normalnej cenie )
    2. gdzie można kupić jakiś upominek na urodziny?
    z góry dziękuje

    1 Cytuj
  • 23 lis 2011

    [quote=gość: nat] witam mam 2 pytania:
    1. gdzie można kupić buty zimowe?( w jakiejś normalnej cenie )
    2. gdzie można kupić jakiś upominek na urodziny?
    z góry dziękuje [/quote]
    buty zimowe... hmmmm powiedziałabym, że jak już, to CCC no albo altero. Byłam w tym nowym nad Janem, ale powiem szczerze... nic ciekawego
    Upominek na urodziny - w sumie zależy co to ma być, generalnie myśle, że Pepco w Dekadzie i ewentualnie meblowy - Piątka - tam też mają sporo różnych dekoracji - - a i widziałam a propos mojego wcześniejszego postu - że mają tam też świąteczne ozdoby.

    1 1 Cytuj
  • 24 lis 2011

    witam słyszałam,że w tym chińskim markecie śą tanie damskie duty czy to prawda??

    2 Cytuj
  • 24 lis 2011

    [quote=gość: kot] witam słyszałam,że w tym chińskim markecie śą tanie damskie duty czy to prawda?? [/quote]

    A jak dokladnie wygladaja te damskie "duty" ?

    2 Cytuj
  • 24 lis 2011

    Jeśli w chińskim markecie są te "duty" i to tanie to zapewne zaparzacze jednorazowe.Albo nabawisz się grzybicy albo podeszwa ci odpadnie. Nie polecam, w tym przypadku tanie to drogie, buty na zimę tylko skórzane a te niestety kosztują.

    4 1 Cytuj
  • 24 lis 2011

    iris w ubiegłym roku kupiłam dwie pary butów w CCC dla córek i rozleciały się po miesiącu a do tanich nie należały.mp4 a pokaż ty mi teraz buty nie produkowane w Chinach.

    1 3 Cytuj
  • 26 lis 2011

    jaki sklep obuwniczy polecacie?

    2 2 Cytuj

Odpowiedz