Forum » Myślenice

Dworzec Pks

  • Zdzichó Kowal PJN 29 mar 2010

    Panie e_diota!
    A cusz za inną kolejność chciał Pan. Ze szczelnicy do skorzystania będom Panowie Policja, Panowie Wojsko Polskie, Straż Miejska, Wielce Szanowne Państwo Myślistwo, Panowie zez innych surzb gdzie wyćcwiczenie szczelectwa warzna rzecz.
    Od tego puźni zalerzność bezpieczeństwa mieskańcuw. Za czem co do porównania kiedy na drugi szal posadzon bidota zez prowincji podrurzujomca środek komunikacji publiczny? Co do poruwnania surzby mumdurowe ze starymi ba.. Panienkami ze wsi i młodzierz, która nie morzebna jeszcze czemsto do głosowania?Cóż miał wybrać Pan Burmiszcz on sam?
    Najmondrszy wybur uczynił i zainwestował piniomdz publiczny wew bezpieczeństwo mieskańcuw i szczelecki fach wyhodzonc z załorzeń jako rze uszczelon poprzez bandyctwo i nie ochronion przez wyćciczone w szczelectwie surzby trup i tak by nie mug być dowiezion poprzez komunikacja.
    Ten sam zamysł u Pana Burmiszcza jest kiedy wycina w mieście haszcz dla bezpieczeństwa, gdzie karzden jeden haszcz, dżew i krzak czyha i we złośliwości umordować chce mieskańcuw.
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • 31 mar 2010

    [quote]Spokojnie, spokojnie !

    Ktoś ustalił "właściwe" priorytety :D]

    1. [u]Najpierw[/u] STRZELNICA !
    2. Potem (!) Biblioteka
    3. ....
    4. ....

    n. 'coś' na kształt dworca :D

    P.S.
    Kolejność nieprzypadkowa ![/quote]

    To ciekawe "coś" na kształt dworca kiedy ma powstać?? Więcej szczegółów można prosić:)

    Cytuj
  • 31 mar 2010

    A jednak kupcy odwołali się od decyzji o pozwoleniu na budowę dworca. Sprawa poszła do Krakowa i tam wsiąknie na kilka miesięcy. A my będziemy czekać zimą na koksiaki. Brrrrrrrr. Troszkę się namarzłem.
    A kupcy zachowują się jak pies ogrodnika. Jak sami nie mogą nic zrobić (bieda chyba nie tylko finansowa) to i innemu nie dadzą.

    Cytuj
  • 31 mar 2010

    Niech mi ktos powie, czy to jest normalne co się dzieje wokół tego naszego dworca. Przychodzą rzucają słowa na wiatr, obiecują , wyznaczają coraz to nowe terminy i nic.
    Zero odpowiedzialności za słowa i zero konsekwencji prawnych, może Myślenice to prowincja Mongolii.

    Cytuj
  • 31 mar 2010

    Właśnie dlatego cygnus, że nie ma ŻADNEJ odpowiedzialności są takie obiecanki - cacanki a głupiemu... (nie) stoi !

    :D

    Cytuj
  • 31 mar 2010

    Liczymy, że w tym roku będą koksiaki stały na dworcu:) A obiecanki o "Dworcu" kiedyś może się spełnią zostały tylko marzenia:)

    Cytuj
  • 1 kwi 2010

    [quote=lawa]A jednak kupcy odwołali się od decyzji o pozwoleniu na budowę dworca. Sprawa poszła do Krakowa i tam wsiąknie na kilka miesięcy. A my będziemy czekać zimą na koksiaki. Brrrrrrrr. Troszkę się namarzłem.
    A kupcy zachowują się jak pies ogrodnika. Jak sami nie mogą nic zrobić (bieda chyba nie tylko finansowa) to i innemu nie dadzą.[/quote]
    PKS robił dokładnie to samo, wiec o co chodzi ?

    Cytuj
  • 1 kwi 2010

    Nie jestem dokładnie w temacie, ale czy ktoś zna jakąś większą inwestycję, którą Koźmiński zrealizował?

    Cytuj
  • 1 kwi 2010

    Trudne pytanie, pewnie nawet sam Koźmiński nie był by w stanie na nie odpowiedzieć.

    Cytuj
  • adzygmunt 1 kwi 2010

    Dzisiaj uruchomiono komunikację miejska na próbę.
    Już widać efekty Busy zatrzymują się wszędzie gdzie wolno 1/04/2010

    Cytuj
  • 1 kwi 2010

    [quote=Gość cvxcvxc napisał:[hr][quote]lawa]A jednak kupcy odwołali się od decyzji o pozwoleniu na budowę dworca. Sprawa poszła do Krakowa i tam wsiąknie na kilka miesięcy. A my będziemy czekać zimą na koksiaki. Brrrrrrrr. Troszkę się namarzłem.
    A kupcy zachowują się jak pies ogrodnika. Jak sami nie mogą nic zrobić (bieda chyba nie tylko finansowa) to i innemu nie dadzą.[/quote]
    PKS robił dokładnie to samo, wiec o co chodzi ?[/quote]

    Jedni warci drugich. Pazerność na zyski, a pasażer może marznąć i chodzić na piechtę. W końcu ma jakieś nogi, więc niech ich używa.

    Cytuj
  • 2 kwi 2010

    O pazerność można jedynie posądzać PKS, a raczej nazwałbym to głupią zawiść. Chciałbym cie przypomnieć lawa, że PKS dzierżawił dworzec na cały dworzec za kwotę 1 zł a wszystkie zyski z podnajmu szły do kieszeni PKS, łącznie z dochodami za wynajem dachu dla nadajnika ORANGE były to dziesiątki tys. złotych dochodu dla PKS. Gwoli ścisłości dodam, że wyjazd z dworca jest już na działce Kupców, wiec gdyby byli pazerni to stałby tam już dawno płot. I na koniec to PKS świadczy usługi transportowe i to on jest zobowiązany do dbania o pasażerów.

    Cytuj
  • 2 kwi 2010

    Ale PKS zamiast coś robić ciągle narzeka,to na władzę to na busiarzy,najlepiej żeby ktoś wybudował im dworzec a oni będą na tym zarabiać.

    Cytuj
  • 2 kwi 2010

    No dobrze , ale co PKS ma robić? Dworzec mają wybudować i po co, skoro piłkarzyk też ma budować "dworzec". To będą dwa.

    Cytuj
  • 2 kwi 2010

    szkoda że stara cegielnia- market Jan jest oddalona od Zakopianki bo mógłby tam być dworzec właściciel jest konkretny gość, trzeba by z nim pogadać może by użyczył mały parking na ten cel. Na małym parkingu busy, duże autobusy przystanek przy Babci Maliny a poczekalnia U babci Maliny (tam jest fajnie).Zostawiłbym istniejące przystanki w mieście jako przelotowe i jest po robocie, a tamci niech dalej się blokują

    Cytuj
  • 11 kwi 2010

    Jestem za przystankiem pod starą cegielnią właściciel napewno by się zgodził tylko dla mnie jest porażką tak zrobić rondo .Było tyle miejsca żeby porobić na nim prawoskręty to jakiś mądry architekt jeszcze je pozwęzał i porobił przejśćia dla pieszych zaraz na rondzie co powoduje małą przepustowość ronda. Nie ma szans teraz na zgodę urzędu tam zrobić przystanku

    Cytuj
  • 13 kwi 2010

    Coś się będzie działo na dworcu? Od 2 tygodni busy i autobusy Pks-u Limanowa zatrzymują się przy estakadzie, w jednym z ich pojazdów przeczytałem, iż jest to związane z "przebudową dworca". Od wczoraj bodaj strona na której były stanowiska 14 i 15 czyli ta "przelotowa" została zagrodzona taśmami. Czyżby coś wreszcie drgnęło?

    Cytuj
  • 13 kwi 2010

    Oj jo no nareszcie trza zawitać w tamte rejony i sprawdzić co się tam dokładnie dzieje:)

    Cytuj
  • 14 kwi 2010

    tak drogi gośćiu coś pewno drgnęło. prezesi pewno sprzedali swoje biuro i teraz siedzą w swoim cińko cienko i filmują coś co nawet już sprzedali.

    Cytuj
  • 14 kwi 2010

    Działka która jest własnością kupców dochodzi aż do wiaty więc wyjazd ze stanowisk jest już na terenie kupców.Dopóki żyli w zgodzie pozwalali korzystać z przejazdu a teraz widocznie zagrodzili co do nich należy.To pokłosie polityki "jakby komunikacyjnej".
    Władze Nowego Targu powinny kogoś z władz Myślenic nagrodzić za walkę z bezrobociem bo coraz więcej ludzi z N. Targu pracuje w PKS Myślenice.

    Cytuj
  • 16 kwi 2010

    Rozmowa z Krzysztofem Wąsowiczem, prezesem MPK, o przyczynach kupna spółek w południowej Polsce, ratowaniu się przed plajtą,

    http://www.dzienniklodzki.pl/forumlodz/186410,sama-lodz-to-za-malo,id,t.html

    Cytuj
  • 17 kwi 2010

    Prace na Dworcu wycinają drzewa i krzewy brak folii na terenie byłej poczekalni na parkingu można parkować teren już nie ogrodzony:)

    Cytuj
  • 17 kwi 2010

    Parking jeszcze darmowy czy już płatny?;)inwestor chce zarabiać, a jak to mówią małą łyżką , a stale;)

    Cytuj
  • 18 kwi 2010

    Chciałbym zwrócić uwagę szanowne grono na pewien "szczegół".
    Oto Myślenice nie mają dworca PKS - to wiadomo od dawna, ale niedawno dowiedziałem się, że do Myślenic, np. z Nowego Targu nie można przyjechać autobusem ponieważ autobus w Myślenicach się NIE ZATRZYMUJE - "bo nie ma tam dworca" ! Przecież to hańba i... śmiech na sali, panie burmiSZCZu ! Nie będziemy pamiętać wybudowanej przez pana Strzelnicy, tylko o pozbawieniu naszego miasta dworca PKS !

    Czy nie można zrobić choćby przystanku w okolicach zjazdu z "Zakopianki" ???

    Cytuj
  • 20 kwi 2010

    [quote=cygnus]Parking jeszcze darmowy czy już płatny?;)inwestor chce zarabiać, a jak to mówią małą łyżką , a stale;) [/quote]

    Przyznaje się bez bicia nie parkowałam auta więc potwierdzić nie mogę czy płatny czy bezpłatny. Nikt go nie pilnował to chyba bezpłatny:)
    Dworzec PKS jest ale to nie ten sam co kiedyś poczekalni już nie ma tylko zostały stanowiska odjazdu i przyjazdu autokarów:)

    Cytuj

Odpowiedz