Forum » Myślenice

URZĄD SKARBOWY

  • 23 mar 2011

    Chłopie Ja w styczniu złożyłem i do tej pory nie mam zwrotu, a Ciebie zaskoczyło że w czerwcu dopiero.

    Cytuj
  • 23 mar 2011

    [quote=gość: lol] Chłopie Ja w styczniu złożyłem i do tej pory nie mam zwrotu, a Ciebie zaskoczyło że w czerwcu dopiero. [/quote]

    fakt że ktoś zadaje pytanie nie świadczy o tym że jest zaskoczony, raczej o chęci dowiedzenia sie czegoś w konkretnej sprawie,

    Cytuj
  • 23 mar 2011

    WITAM
    JA SKAŁDAŁAM 22 LUTEGO I DZIŚ JUŻ MAM:)

    Cytuj
  • 23 mar 2011

    do tommat - ustawowy termin zwrotu to 3 miesiące, zwroty robione są cały czas więc istnieje prawdopodobieństwo że dostaniesz wcześniej. jednak nie podam Ci dokładnie kiedy gdyż jest to niemożliwe.

    Cytuj
  • 23 mar 2011

    ja dziś dzwoniłam bo tez chciałam wiedzieć to mówiła pani że robia przelewy z lutego i paptrze wieczorkiem na konto i mam:)

    Cytuj
  • 23 mar 2011

    dzięki za odp. spokojnie czekam, im później dostane tym później wydam, bo to tylko (i aż) pieniądze, pzdr.

    Cytuj
  • 29 mar 2011

    czy ktoś może wie jaka datę złożenia PIT realizują (robia przelewy)

    Cytuj
  • BEata 30 mar 2011

    coś mi sie kiedyś obiło o uszy, ale jakby ktos mógł zweryfikować, że Us nie ma okreśłonego czasu na oddanie nam nadpłaconego podatku, ale jeśli nie zrobi tego (no właśnie nie pamiętam) czy do 2 czy do 3 miesięcy, możemy upomnieć się o odsetki
    ???

    Cytuj
  • 30 mar 2011

    do BetaBeta - przeczytaj wątek to się zorientujesz, bo już o tym pisałam.
    do niecierpliwy - przełom lutego i marca i jeszcze to chwilę potrwa, bo wtedy większość dostała PIT-11 i złożyła zeznania.

    Cytuj
  • 30 mar 2011

    @aha, gdzie ma US parking dla podatników ?!!!

    Proszę o odpowiedź.

    Cytuj
  • 30 mar 2011

    przed budynkiem ale musisz być w poniedziałek ok. 17 wtedy znajdziesz m-ce parkingowe i załatwisz szybko.

    Cytuj
  • 1 kwi 2011

    czy ktos kto składal zeznanie 3 marca 2011 otrzymał juz zwrot?

    Cytuj
  • 1 kwi 2011

    ja składałem 20 stycznia i dalej nie otrzymałem :)

    Cytuj
  • 1 kwi 2011

    to cos nie tak bo wyżej pisza że wypłacają przełom luty/marzec

    Cytuj
  • 1 kwi 2011

    ja składałam 3 marca i wczoraj miałam pieniążki na kącie

    Cytuj
  • 1 kwi 2011

    Mój PIT wysłałem internetem 24.02. i do dziś na koncie pustki:(

    Z tego co widzę akcja przesyłania pit przez internet dalej "kuleje".
    Za rok pofatyguje sie osobiście do US - może zwrot będzie szybciej!

    Cytuj
  • 1 kwi 2011

    ja składałem 20.02 i do dziś pustka nie ma ,a znajoma składała 1.03 i juz miala w tamtym tygodniu :(

    Cytuj
  • 1 kwi 2011

    nie pozostaje nic tylko czekać, tylko szkoda bo od pon. remont a wiadomo z czym to się wiąże

    Cytuj
  • 1 kwi 2011

    aha, jeśli nie wiesz to zapytaj przełożonych (jedno lub dwukrotnie) i odpowiedz:

    Gdzie US ma parking dla podatników ?!!!

    Proszę o odpowiedź.

    Cytuj
  • 1 kwi 2011

    do podatnika- nie muszę się pytać przełożonych i nie muszę odpowiadać na twoje pytania. szukasz zaczepki, a to mnie nie interesuje

    Cytuj
  • 1 kwi 2011

    do aha, racja ;)

    Cytuj
  • 1 kwi 2011

    A teraz do zainteresowanych zwrotami, tak jak pisałam wcześniej robione są zwroty z 02/03.
    Owszem mogą się zdarzyć przypadki, że nie wszyscy jeszcze dostali. Nie zawsze jest to winą urzędu. Podatniku zastanów się czy:
    1. zeznanie było złożone bez błędów (bo z tego co wiem to nigdy jeszcze nie było tylu błędnych zeznań, a to wiąże się z wezwaniem i wyjaśnieniem)
    2. czy czasem nie masz czegoś na sumieniu np. niezapłacony podatek, mandat itp.

    Jeżeli wiesz, że wszystko w porządku, to zawsze możesz zadzwonić i się dowiedzieć (tyczy się to przede wszystkim tych styczniowych zeznań).

    Pozdrawiam zainteresowanych.

    Cytuj
  • 2 kwi 2011

    aha, ja nie mam zamiaru wywoływać żadnej zaczepki, tylko pytam a Ty nie potrafisz odpowiedzieć.
    Chcialbym się dowiedzieć gdzie mogę bezpiecznie pozostawić samochód na czas rozliczania się z fiskusem.

    Cytuj
  • adzygmunt 2 kwi 2011

    Odpowiem bardzo złośliwie /nie pod twoim adresem/ U siebie w garażu albo na najbliższym parkingu strzeżonym w Krakowie!. Bliżej strzeżonego nie znam.

    Cytuj
  • 2 kwi 2011

    [quote=gość: podatnik] aha, ja nie mam zamiaru wywoływać żadnej zaczepki, tylko pytam a Ty nie potrafisz odpowiedzieć.
    Chcialbym się dowiedzieć gdzie mogę bezpiecznie pozostawić samochód na czas rozliczania się z fiskusem. [/quote]

    Dokładnie na to pytanie jak sądzę nie odpowie ani "aha"ani jej/jego przełożony. US nie dysponuje- co widać- miejscem przed budynkiem, ani obok niego- oprócz parkingu dla pracowników. Jedynym rozwiązaniem jest, aby pracownicy przychodzili na nogach do pracy, wtedy będzie parking dla podatników...

    Cytuj

Odpowiedz