Forum » Myślenice

Straże Pożarne

  • 16 mar 2012

    Około 12.00 pożar traw w miejscowości Kornatka - udział OSP Kornatka i OSP Dobczyce
    Po 13 pożar traw oraz ściółki leśnej w miejscowości Brzezowa - udział OSP Kornatka i KP Dobczyce

    1 Cytuj
  • 16 mar 2012

    KP Dobczyce?
    Ile się tego spaliło?

    Cytuj
  • 16 mar 2012

    KP Dobczyce tzn policja a ile to nie wiem bo nie przejeżdżałem tamtędy

    1 Cytuj
  • 16 mar 2012

    W Trzemeśni spłoneło 2ha Dyspozytor PSP wezwał do pomocy OSP Trzemeśni OSP Poębe

    2 Cytuj
  • 16 mar 2012

    w Kornatce dwa duże pożary traw w poludnie okolo 2,5h a po 13 okolo 1,5h

    3 Cytuj
  • 17 mar 2012

    Przed chwilą widziałem jadącą na sygnale OSP Borzęta, ok 12 a 13 słychać było syrenę alarmową (nie potrafię określić czy bezpośrednio w Myślenicach, czy z którejś z okolicznych wsi). Może ktoś z Was wie do jakiego zagrożenia i gdzie zadysponowali tą jednostkę?

    3 Cytuj
  • 17 mar 2012

    Coś się pali na szubiennej , od storny dolnego. Palą się najprawdopodobniej krzaki porzeczki pana Hudaszka z polanki, te najbliżej borzęty.

    4 Cytuj
  • 17 mar 2012

    Palą się pola na dolnym przedmieściu - tzw "dzioły". Właśnie przejechała 6 straż pożarna. Masakra... Ale co więcej to nie wiem. Nad całym wzniesieniem unoszą się kłęby dymu. Co najmniej jedno pole jest już totalnie wypalone i nie wiem czy, czasem nie zaniesie się na pobliski las i krzaki...

    3 Cytuj
  • 17 mar 2012

    OSP Dolne Przedmieście, OSP Górne Przedmieście, OSP Zarabie, OSP Borzęta, OSP Polanka, JRG Myślenice

    4 Cytuj
  • 17 mar 2012

    no to się zaczęło

    4 Cytuj
  • 17 mar 2012

    Przed chwilą w Borzęcie widziany alarmowo GBA Renault PSP Myślenice jadący w kierunku Dobczyc. Dzisiaj Strażacy mogą mieć dzień pełen pracy z racji soboty, pięknej pogody i pomysłów ludzi na szybkie sprzątnięcie pól i ogrodów. :/

    3 Cytuj
  • 17 mar 2012

    OSP Śródmieście, OSP Jawornik i OSP Rudnik - pożar lasu Jawornik.

    4 Cytuj
  • 17 mar 2012

    GCBA JRG Myślenice, OSP Dolne Przedmieście (GBA i GCBA) - pożar nieużytków ul. Kazimierza Wielkiego.
    GBA JRG Myślenice, OSP Borzęta i OSP Brzączowice - pożar nieużytków Brzączowice.
    4 akcje w jednym momencie.

    4 Cytuj
  • 17 mar 2012

    OSP Zasań - pożar trawy - "Dzioły"

    3 Cytuj
  • 17 mar 2012

    takich oczyszczaczy pól to powinni do więzienia!!

    6 Cytuj
  • 17 mar 2012

    OSP Jasienica - wyjazd do pożaru trawy na roli "Kaniówka ??"

    3 Cytuj
  • 17 mar 2012

    No i jeszcze koło pierwszej paliły się suche trawy w Osieczanach gasiła OSP Osieczany i chyba ktoś jeszcze.

    4 Cytuj
  • 17 mar 2012

    [quote=gość: zły] takich oczyszczaczy pól to powinni do więzienia!! [/quote]

    Albo obciążać akcją gaśniczą, tak żeby na całe życie im się odechciało sprzątania pól po zimie..

    6 Cytuj
  • 17 mar 2012

    Pożar Trawy ul. Średniawskiego. OSP Górne Przedmieście.

    3 Cytuj
  • 17 mar 2012

    Pożar ściółki w miejscowości Trzemeśnia droga na Radlanaki

    2 Cytuj
  • 17 mar 2012

    Widziałem jak holowali OSP Zarabie za Manem??

    2 Cytuj
  • 17 mar 2012

    Ponoć OSP Zarabie Silnik eksplodował w Starze 266 jak dojechali do pożaru w rejonie Borzęty!!

    2 Cytuj
  • 17 mar 2012

    OSP Kornatka pożar traw około 17.30

    3 1 Cytuj
  • 17 mar 2012

    to co sie dzisiaj działo to jakiś koszmar - miejmy nadzieje, że przynajmniej noc będzie spokojna

    5 Cytuj

Odpowiedz