Forum » Myślenice

Fury w Myslenicach

  • 16 sie 2010

    nie bujał się po Myślenicach zmodyfikowany polonez?? w pewnej wsi na skrzyżowaniu palił gume :D

    Cytuj
  • 20 sie 2010

    Ja szczególną uwage poświęcam furom za sterami której siedzi laska. Od razu w oczach mam kurwiki. A na was też tak działają?

    Cytuj
  • t m 22 sie 2010

    a ja mam skode fabie i vw passata i jestem z tego dumny bo kupiłem to za własne zarobione pieniądze a nie za pieniążki mamy lub taty i nie doklejam jakichś spojlerów ciemnych szybek i obowiązkowo antena CB minimum 2 matery:) najważniejsze chyba zeby w samochodzie czuc sie dobrze i komfortowo jeżeli się jeździ a nie tylko z garażu na zarabie i tam lansik. Ja robie około 50tyś rocznie i wygoda oraz bezpieczeństwo jest najważniejsze.
    pozdrawiam krytykantów i hobbistów:)

    Cytuj
  • 22 sie 2010

    hevea mysle ze wiekszosc uzytkoenikow ma samochod za wlasne pieniadze, co do spojlerow jest wszytko ok jezeli robi sie to ze smakiem i stylem, raio CB to bardzo przydatne urzadzenie :) jezeli chodzi o integracje sie z samohodem to wpelni cie popieram ale co do komfortu hmmmm moja mama lubi komfort tata ekonomie a ja osiagi :)

    Cytuj
  • 26 sie 2010

    Ja zauwarzyłem więcej "wieśniaków" z waszego MIASTA, i z reguły to oni wieśniaczą auta. Jakoś na WSIACH nie widać tych cud miud wozów...

    Cytuj
  • 27 sie 2010

    [quote]Ja zauwarzyłem więcej "wieśniaków" z waszego MIASTA, i z reguły to oni wieśniaczą auta. Jakoś na WSIACH nie widać tych cud miud wozów...[/quote]

    bo się zjeżdżają do MIASTA lansować.

    Cytuj
  • 14 wrz 2010

    najlepszy jest grubas w sx-ie szkoda ze ma obnizone zawieszenie przez wlasna mase. nie ma to jak mysleniccy DRIFTERZY tacy hardcorowcy..

    Cytuj
  • 16 wrz 2010

    Lans w mieście i ciągłe trasy na małpi i z powrotem...w dodatku VW Polo z naklejką motocykle są wszędzie, kierowca tego bojlidu najwyraźniej cierpi na bezsenność i nadmiar wolnego czasu.

    Cytuj
  • 16 wrz 2010

    [quote=kosiarz]Lans w mieście i ciągłe trasy na małpi i z powrotem...w dodatku VW Polo z naklejką motocykle są wszędzie, kierowca tego bojlidu najwyraźniej cierpi na bezsenność i nadmiar wolnego czasu.[/quote]
    niepisz nic na temat tego VW polo bo gość jeest strasznie nerwowy

    Cytuj
  • 16 wrz 2010

    chyba raczej gościówa...

    Cytuj
  • 16 wrz 2010

    [quote=:[hr][quote]kosiarz napisał]Lans w mieście i ciągłe trasy na małpi i z powrotem...w dodatku VW Polo z naklejką motocykle są wszędzie, kierowca tego bojlidu najwyraźniej cierpi na bezsenność i nadmiar wolnego czasu.[/quote]
    niepisz nic na temat tego VW polo bo gość jeest strasznie nerwowy[/quote]
    Całe szczęście nie pisze mi nigdzie motocykle są wszędzie i nie jeżdżę nocami i na małpi gaj tam nawet nie dojadę

    Cytuj
  • 25 lis 2010

    Wypowiedz niektórych forumowiczów jest żenująca i pokazuje poziom inteligencji. Co do kogo obchodzi jakim autem i gdzie sobie jezdzi. Co do tuningu to może sami się pochwalicie swoim tuningiem owiewkami z jelcza czy spoilerami z tektury:) wysłuchajcie sobie skeczu Kabaret Młodych Panów pod tytułem w aucie bo to chyba coś o was. Co do diesli to każdy kto się cokolwiek zna na motoryzacji to wie że każdy diesel nowy czy stary jak mu wciśniesz pedał do podłogi będzie kopcił. A Pan z SX lepiej żeby się nie dowiedział KMWTW! o tym co napisałeś. Widać że masz pojęcie o motoryzacji skoro nawet nie wiesz dlaczego ma takie zawieszenie.
    Pozdrawiam wszystkich znawców tuningu i motoryzacji:)
    A temat miał być o furach w Myślenicach:)

    Cytuj
  • 8 gru 2010

    najwidoczniej niektorzy zazdroszcza ze innych fury moga byc w tym temacie a ich nie i pozostaje im tylko krytyka. Do rodzynkow dozucam niebieskie evo 4, czarna acure rsx i biale evo 10. Pozdrawiam

    Cytuj
  • 1 sty 2011

    Evo 4 robi robotę poczekajcie do lata zobaczymy co wówczas będą mówić ci co krytykuja. Do rodzynków dorzucam Skyline grafitowego:)

    Cytuj
  • 17 sty 2011

    ja mam jeden z tych "tuningowych" samochodów o których tu piszecie jestem zadowolony że go nie ośmieszacie Maro dobry temat:D Anii widzę że pasjonatka starych kultowych wozów dzięki:*

    Cytuj
  • 23 sty 2011

    znalezione w necie : piękny, mocny, gleb , porywisty blue

    http://otomoto.pl/volkswagen-golf-sr-32-4x4-navi-6-biegow-C13965624.html

    noooo i lansują się później świadomi lub nie, ekspertyzę polecam przeczytać do końca ;)

    http://static.dawro.pl/id/bank/06/pdf/vw_golf_iv_wpi54w2.pdf

    szpachla nawet naokoło VINu ;-D

    Cytuj
  • 23 sty 2011

    szanowne wieśniaczki z BMW my w swoim środowisku samochodowym się znamy a wy umiecie tylko opisać samochód a nie wiecie nawet kto siedzi za kierownicą i dlaczego kupił taki samochód a nie GOLFA CZY STARE BMW.... kupcie porządne sportowe samochody to pogadamy.pozdro dla fanów sportowych samochodów

    Cytuj
  • 24 sty 2011

    Witam.

    czy ja jestem wiesniakiem jezeli mam bmw?

    Cytuj
  • 24 sty 2011

    Tak, BMW = Bolid Młodzieży Wiejskiej- mówi samo za siebie :P

    Cytuj
  • 24 sty 2011

    BMW

    Bardzo Majętny Wieśniak

    Burak Ma Wózek

    tak dla rozluźnienia atmosfery fanom BMW

    Cytuj
  • 24 sty 2011

    Taaa, chociażby takie BMW X6, to faktycznie autko dla buraków. ;)

    Cytuj
  • M G 24 sty 2011

    Czyli co...? BMW to sroc?? Wydawało mi się że to niezłe wózki...

    Cytuj
  • 24 sty 2011

    B M W chować do stodoły chłopki !!!

    Cytuj
  • 24 sty 2011

    No ale jak tu schować do stodoły takie cacko?

    zdjecie

    Cytuj
  • 24 sty 2011

    Skrót interpretować można jeszcze na 2 sposoby: Bardzo Mały Wóz <---> Będziesz Miał Wydatki. To z tych zasłyszanych;-)

    Cytuj

Odpowiedz