Forum » Myślenice

Fury w Myslenicach

  • 29 kwi 2009

    Anii-wielkie dzięki za informację,na pewno wybiorę się pooglądać :)

    Cytuj
  • 29 kwi 2009

    hmmm... Audi A4 to zależy jeszcze jaki rocznik cyganus

    Cytuj
  • 29 kwi 2009

    Rocznik nie ma znaczenia. Poz a tym co to za fura z "dizlem" pod maską.
    Men z jajami jeździ benzynowcami:-)

    Cytuj
  • 30 kwi 2009

    hehehehehe chłopie jesteś śmieszny ciebie na takiego nie stać znając życie a się głupio wypowiadasz żal:D:D:D

    Cytuj
  • 30 kwi 2009

    [quote]niedziela ładna pogoda zarabie.. wszystkie wieśniaki wyciagaja swoje odpicowane w garażu golfy trójki mazdy trójki beemki trójki rocznik 88 oczywiscie przerobione tak że posikac się można ze śmiechu.. żelik na włosy koszuleczka łańcuch na wierzchu i mozna jechac na przelote na małpi.. hehehehhe :P a ten dziwięk z remusa na rurze bezcenne hehehhe pozdro wieśniaki [/quote]

    Zapomniałeś jeszcze o tzw. "zimnym łokciu", głośnej muzyce i lampieniu na ładne dziewczyny :)

    Cytuj
  • 30 kwi 2009

    majki, widze że trafiłem w czułą strune, pewnie masz A4. Masz racje nie stać mnie....na to żeby być prostakiem rzucającym sie na Audi, VW czy inne BMW.

    Smieszne jest to że wiesz na co mnie stać, a na co nie.

    Myślenice to na tyle małe miasto ,że nie mam zamiaru pisać jaki mam samochód (są takie dwa), chcę pozostać anonimowy.

    Cytuj
  • 30 kwi 2009

    Majbah pana Cupiała

    Cytuj
  • 1 maj 2009

    Dla prawdziwego faceta jest benzyna ale zagazowana, nie znacie się ;)

    Pozdrawiam

    Cytuj
  • 1 maj 2009

    [quote]majki, widze że trafiłem w czułą strune, pewnie masz A4. Masz racje nie stać mnie....na to żeby być prostakiem rzucającym sie na Audi, VW czy inne BMW.

    Smieszne jest to że wiesz na co mnie stać, a na co nie.

    Myślenice to na tyle małe miasto ,że nie mam zamiaru pisać jaki mam samochód (są takie dwa), chcę pozostać anonimowy. [/quote]
    Porsche Cayenne? ;P

    Cytuj
  • M G 1 maj 2009

    [quote=artuj]Dla prawdziwego faceta jest benzyna ale zagazowana, nie znacie się ;)

    Pozdrawiam[/quote]
    Guzik prawda...
    Dla prawdziwego faceta jest ropa , którą wlewa do 500-konnej ciężarówki! ;)

    Cytuj
  • 1 maj 2009

    Zwieprzony, masz jakieś "oszczędności" w takim razie? :D

    Pozdrawiam

    Cytuj
  • M G 2 maj 2009

    No to albo facet oszczędza się albo jest 'cowboyem' No cóż... , niewiele wlewam ropy do AUDI 100 - staruszka , ale oszczędności niewiele / mimo wszystko części jakby taniee.. ;)

    Cytuj
  • 4 maj 2009

    [quote]majki, widze że trafiłem w czułą strune, pewnie masz A4. Masz racje nie stać mnie....na to żeby być prostakiem rzucającym sie na Audi, VW czy inne BMW. [/quote]

    kazdy ma takie auto na jakie go stac i jakie mu sie podoba. Ja mam BMW (wcale nie zadne stare tylko zeby miec beemke) i nie zycze sobie zeby mnie z racji tego nazywać prostakiem! Prostakami sa osoby ktore zazdroszcza innym i przez ta zazdrosc krytykuja ze to obciach i tamto. Moj następny to tez bedzie to BMW serii 3, również z M-pakietem. Mniam;P

    Cytuj
  • 5 maj 2009

    moze chodzi Ci o cadilaca eldorado?

    Cytuj
  • 5 maj 2009

    Urażona , nie bądź urażona. Mój wpis, to zwykła riposta i nie ma nic wspólnego z zazdrością. Stać mnie na to żeby mieć własne zdanie.
    Mam wielu znajomych jeżdżących BMW, ale ja, daleki jestem od ślinienia sie na widok BMW czy Audi.

    Problem jest taki, że jakakolwiek własna opinia zaraz jest komentowana, "żal Ci bo Cię nie stać" , "zazdrościsz". Narodowa mentalność.

    Ludzie stać mnie i nie muszę brać kredytu na auto żeby sie lansować po Myślenicach , nie muszę mieć diesla, nie muszę gazować benzyny.

    Cytuj
  • 6 maj 2009

    Jasne, nowe BMW serii 7 czy Audi A8 W12 nie budzi żadnych emocji ;)

    Ja niestety chyba będę musiał zagazować swojego diesla - co rano mam nawet po kilka ulotek za szybą "Auto na Gaz". Chyba znaczek TDI na tylnej klapie jest za mało wymowny :d

    Pozdrawiam

    Cytuj
  • 6 maj 2009

    I co ja na to poradzę? No nie działają na mnie "kultowe limuzyny", zdecydowanie wybieram inny kierunek.

    Cytuj
  • 26 maj 2009

    [quote]majki, widze że trafiłem w czułą strune, pewnie masz A4. Masz racje nie stać mnie....na to żeby być prostakiem rzucającym sie na Audi, VW czy inne BMW.

    Smieszne jest to że wiesz na co mnie stać, a na co nie.

    Myślenice to na tyle małe miasto ,że nie mam zamiaru pisać jaki mam samochód (są takie dwa), chcę pozostać anonimowy. [/quote]

    wiesz co żenujące jest to hahaha na necie można cokolwiek pisac..... a ja sie dozuce ze mam nie dwa jak ty ;p i co żenada

    Cytuj
  • 26 maj 2009

    Żenadą jest to że zabierasz głos, a nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Wyjaśnię Ci ....są takie dwa, to znaczy że w Myślenicach są dwa takie same modele. Rozumiesz już czy mam Ci narysować?

    Skąd Ci przyszło do głowy,że mam dwa samochody? Mam cztery, w tym dwa dostawcze, ale wiesz na necie mozna pisać wszystko...prawde też.

    Cytuj
  • 27 maj 2009

    a możesz i namalowac hahaha

    Cytuj
  • 28 maj 2009

    tez zgadzam sie z tym że samochodami typu BMW czy Audi jeżdzą dosłownie Włodki z lasu ale nie tylko bo oplem tigra też sie zdarzy jakiś Czesiek...z tym kupowaniem takich samochodów jest tak że taki Włodek jedzie na pół roku za granice zarobi kupuje sobie BMW lub Audi potem go nie stac na utrzymanie i go gazuje taka prawda znam kilka osób

    Cytuj
  • 28 maj 2009

    Uważaj, takie poglądy są niepoprawne politycznie(patrz dyskusja wyżej). Narażasz się "fanom" śmigła i czterech splecionych kółek.

    Cytuj
  • 28 maj 2009

    Taaa, a później w małpim gaju czuć zapach spalonej gumy połączony z zapachem gazu z kiepskiej instalacji gazowej. Nie ma to jak inhalacja połową tablicy Mendelejewa w weekend w tamtym miejscu ;)

    Pozdrawiam

    Cytuj
  • 28 maj 2009

    Do aaa A co Ciebie interesuje w jaki sposób ktoś na auto zarobi? Jakie to ma znaczenie gdzie i jak zarobił? Skoro twierdzisz, że instaluje sobie gaz bo go nie stać na utrzymanie to najpierw sprawdź ile taka impreza kosztuje i po jakim czasie się zwraca...
    "BMW i Audi jeżdżą Włodki z lasu"? A czym Ty jeździsz i do jakiej kategorii można Cię zaliczyć?

    Cytuj
  • 28 maj 2009

    pewnie skuterem (koreańczyk z Tesco)

    Cytuj

Odpowiedz