Forum » Myślenice

Fury w Myslenicach

  • 28 maj 2009

    no pewnie tak jest cześku a się wypowiadasz:D:D:D

    Cytuj
  • 29 maj 2009

    Jakby co to Cześka:ppp taa skutera mam z Tesco:) to po co ktoś kupuje taki samochód którego póżniej nie może utrzymac dla mnie to całkiem nie poważne...Ja mam samochód mam na którego zapracowałam sobie sama tu w Polsce i mysle go utrzymać. wiem ile kosztuje instalacja gazowa i wiem ile trzeba przejeżdzić żeby sie zwróciło więć prosze nie mądrkować. pewnie to same komentarze oburzonych Cześków i Włodków z lasu:pp to jest moje zdanie i już

    Cytuj
  • 12 cze 2009

    prawda jest taka ze od zawsze w niedziele na zarabie jada lansowac sie buraki ze wsi łory co to by nie bylo sa i w myslenicach bujaja sie i tyle ale czym golfem 3 dawniej to pamietam 125p poldki kolesie dawali obroty to sie czło a dzis germanizacja brak stylu a wiekszosc to jezddzi i przerabia te dupowozy nie bo to kochaja sa pasjonatami od zawszwe ale po to by sie lansowac wyrwac panienke to poprostu ta nasza pierdolona era techno jebac ich

    Cytuj
  • 26 cze 2009

    Przepraszam żadnym WŁODKIEM nie jestem a też jeżdżę BMW więc bardzo proszę nie pisać ogólnie. Ja nie wiem czemu jeden drugiego obrażacie: prostak, buraki itd. a temat miałbyć o czymś innym FURY W MYŚLENICACH. Fajnie jest jak na rynek przyjeżdżają zabytkowe auta.

    Cytuj
  • 26 cze 2009

    6t4rdhtr - o co ci chodzi z tą germanizacją? Widzisz coś złego w niemieckich autach? Każdy sobie jezdzi czym chce.

    Cytuj
  • 26 cze 2009

    Małpi Gaj :D "Zabytkowe" samochody w których sprzęt grający jest 2,3-krotnie droższy od całego samochodu (rocznik max 91, wszystko zamyka się w granicach 5tyś zł), lansiarstwo i to bezcenne stanie koło swojego "cacka" i patrzenie kto wjeżdża na parking <looool> Co za buractwo. Osłabia mnie to normalnie...
    http://patrz.pl/zdjecia/wies-tuning-1

    Zajebiście mi się podoba jedna A5 w myślenicach. Oczywiście fura Pana C. też jest dobra ale za tą kase miałbym coś lepszego :)

    Niech każdy jeździ tym na co go stać. Ale jak już ktoś kupuje do 5 czy tam 8 tyś to niech nie robi z tego Mega Tuningu bo tylko się ośmiesza :/ Jak chce się lansować to niech bierze kredyt i kupuje coś za ok 100 tyś.

    Ps. Nie wiem czy Ci ludzie którzy swoimi furmankami przyjeżdżają na małpi gaj myślą że mają super extra odpicowaną bryke i każda laska ma kisiel w majtkach na ich widok ? no prosze....

    Cytuj
  • 26 cze 2009

    Najbardziej śmieszy mnie kiedy wcześniej słychać ryyyyyk "super bryki" a dopiero potem ją widać.

    Cytuj
  • 26 cze 2009

    Wieś tańczy i spiewa!

    Cytuj
  • 26 cze 2009

    Najlepszy jest tuning roweru patrz.pl/zdjecia/wies-tuning-1 nie każdy taki posiada.

    Cytuj
  • 26 cze 2009

    a ja tam mojego Civic&#039;a i tak uwielbiam :)

    Cytuj
  • 26 cze 2009

    I oto chodzi,niech każdy uwielbia co chce.A jak się co komu nie podoba,niech nie patrzy.

    Cytuj
  • 26 cze 2009

    Dobrze napisane tylko czasem jest zmuszony do słuchania hałasu i na to już nic nie można poradzić.

    Cytuj
  • 26 cze 2009

    Szpanerek wychodzi ze swojej bryki,pełny szpan,a tu mu słoma z butów wychodzi.Buahaha!

    Cytuj
  • 26 cze 2009

    mon... żyjesz w społeczeństwie i czy chcesz czy nie musisz się dostosować, lub zostań pustelnikiem gdzieś w lesie a zapewne będziesz miał tam cisze :)

    Cytuj
  • 26 cze 2009

    Nie wspominając o uśmiechu z brakami w uzębieniu!

    Cytuj
  • 26 cze 2009

    Honda
    Gdyby się dało to bardzo chętnie ale takich miejsc jest bardzo mało

    Cytuj
  • 26 cze 2009

    [quote]mon... żyjesz w społeczeństwie i czy chcesz czy nie musisz się dostosować, lub zostań pustelnikiem gdzieś w lesie a zapewne będziesz miał tam cisze :) [/quote]

    I tym sposobem obniża sie standard tego społeczeństwa, bo zamiast zwalczać prostactwo ci mający inne zdanie mają się pogodzić i siedzieć cicho? Otóż nie.

    Cytuj
  • 26 cze 2009

    Oprócz miejsc zacisznych sa jeszcze zatyczki do uszów.

    Cytuj
  • 27 cze 2009

    Albo parking spokojnej starości (złom) dla tych (pożal się boże) 30 letnich lansiarskich, odpicowanych i na maxa głośnych bryk (i bynajmniej nie chodzi mi tutaj o muzyke)

    Co wy chcecie od Civic&#039;a ? dobre auto

    Cytuj
  • 27 cze 2009

    Najlepsze auta na świecie są z Niemiec !!!

    Cytuj
  • 27 cze 2009

    Raczej były i to dosyć dawno.

    Cytuj
  • 27 cze 2009

    Cygnus,widocznie masz jakieś złe doświadczenia z niemieckimi autami skoro tak piszesz.Ja tam uważam,że są najlepsze.

    Cytuj
  • Damian 27 cze 2009

    najlepsze Audi A6 .

    Cytuj
  • 27 cze 2009

    Dla mnie Audi A4

    Cytuj
  • 27 cze 2009

    Volkswageny rządzą - Sharan i Touran :)

    Cytuj

Odpowiedz