Forum » Myślenice

Fury w Myslenicach

  • 25 sty 2011

    Lub Będziemy Mieli Wypadek:)

    Ale uważam, że jeśli posiadam BMW 3 E90 XD to myślę, że to nie wiocha.

    Cytuj
  • o.Tadeusz 25 sty 2011

    Jak chodzi o BMW to w Polsce jest więcej M-power niż kiedykolwiek zostało wyprodukowanych czy to nie pachnie sianem?

    Cytuj
  • 25 sty 2011

    BMW - BO MY WIEŚNIAKI :D

    Cytuj
  • 25 sty 2011

    Zmieniłem Passata na aktualny model BMW i nie zauważyłem aby nagle od tego zaczęła mi wystawać słoma z butów ... przynajmniej aż tak bardzo ;)

    Cytuj
  • 25 sty 2011

    Jak już jesteśmy w temacie BMW to zaznaczę że poszukuję wlaśnie takiego starszego BMW:
    Dla niewtajemniczonych dodam że jest to model Isetta 600. Nie musi być na chodzie, jednak im w lepszym stanie tym lepiej.

    zdjecie

    Cytuj
  • o.Tadeusz 25 sty 2011

    [quote=artuj] Zmieniłem Passata na aktualny model BMW i nie zauważyłem aby nagle od tego zaczęła mi wystawać słoma z butów ... przynajmniej aż tak bardzo ;) [/quote]
    Mam nadzieję że nie 1.6 M-power? :-)

    Cytuj
  • 25 sty 2011

    Zawsze to lepsze niż Audi S3 1.6 w gazie :)

    Cytuj
  • 25 sty 2011

    Artuj, nie miej mi za złe ;) A'propos zamiany VW na BMW:

    zdjecie

    Cytuj
  • 25 sty 2011

    007 cholera wie co to za zlot tjuningowców z ofiefkami ale zlot VWejowców to nie jest .... za czysto ;) za ładnie i bez jajec :-D

    Cytuj
  • 26 sty 2011

    [quote=Mysleniczanin007] Artuj, nie miej mi za złe ;) A'propos zamiany VW na BMW: [/quote
    Ciekawe co pod maską zasysacz powietrza prosto od evo6 to musi mieć fabryke

    Cytuj
  • 27 sty 2011

    Aaaa.. panowie, to NBA ;-). Nie o to jednak miałem zapytać - od może jakiś 2 lat mijam od czas do czas czerwone Ferrari na Zarabiu. Do kogo to należy, tak przez głowę przeszła myśl że do właściciela Telefoniki? Swoją drogą - na te dziury które teraz są za mostem na Piłsudskiego to w sam raz wóz :-D

    Cytuj
  • 27 sty 2011

    Czyje to f430? No czyje :D

    Cytuj
  • 27 sty 2011

    mieszka taki jeden strasznie bidny chłop na zarabiu, codziennie go widze jak się pożycza na bułki hahaha <lol2>

    Cytuj
  • 28 sty 2011

    [quote=Mysleniczanin007] Czyje to f430? No czyje :D [/quote]

    Pana W. z Brzączowic ;)

    Cytuj
  • 28 sty 2011

    ferrari jest pana jani co ma jescze prywatny helikopter w lecie oblatuje rekreacyjnie zarabie.

    Cytuj
  • 28 sty 2011

    To nazwisko nic mi nie mówi,musi mieszkać gdzieś w pobliżu p. Cupiała.

    Cytuj
  • 28 sty 2011

    Tadek, skąd Ty jesteś, ze nazwisko Pana Jani Ci nic nie mówi- każdy w Myślenicach o nim słyszał albo przynajmniej widział go w swoim czerwonym Ferrari :-)

    Cytuj
  • 28 sty 2011

    Ja z bliska, ale nie z tej gminy;-)

    1 Cytuj
  • 28 sty 2011

    Oprócz tego ma jeszcze kilka podobnych unikacików ... :p

    Cytuj
  • 28 sty 2011

    A jam jest zwolennik przestronności i wysokiego zawieszenia, lecz piękno docenić umiem choć ścigacze słabo mnie kręcą;-)

    Cytuj
  • 28 sty 2011

    mieszka koło Bogusia ;-) a i ma takie jeszcze dziwne coś-ni to kład ni kosiarka ale całe orurowane na wzór klatki w samochodzie rajdowym i tym też się lansuje na swojej dzielni.Jak nie wiesz jak wygląda to wybierz się w lecie do Banderozy wpada tam z żoną.

    Cytuj
  • 28 sty 2011

    Pewnie buggy. Jeśli go stać na oc za tyle wózków - dlaczego by nie?

    Cytuj
  • 28 sty 2011

    Sybirsk dwa razy się pomyliłeś :(
    p. Jania nie mieszka koło p. Cupiałam bo mieszka koło Reklińca, i nie ma helikoptera. Helikopter jest p. Rączki.

    Trochę jak Radio Erewań :)

    Cytuj
  • 22 mar 2011

    Dla ożywienia tematu to widziałem ostatnio pięknego zielonego Focusa RS, pozdro dla kierownika.

    Cytuj

Odpowiedz