Forum » Myślenice

Fury w Myslenicach

  • 24 mar 2011

    Powinienem był wcześniej zakończyć Wasze rozważanie, cóż zrobię to teraz, bo jak mówią lepiej późno niż wcale.
    Ferrari, helikopter, kabriolety itp.....na które z tych gadgetów nie zarobiłem uczciwie, to dostałem w nagrodę od taty.

    Cytuj
  • 24 mar 2011

    A mnie ostatnio ubawił jeden gość na Agro-Budzie.
    Przyjechał 2-3 letnią audicą S4 z silnikiem 4,2l aby założyć sobie gaz (tylko w taki sposób by nie było widać zaworku do napełniania).
    Profanacja... :(((

    Cytuj
  • 24 mar 2011

    Ja ma Audii A4 Quattro polecam w zimie ,żadna górka nie straszna...Nie jest już najmłodsze ale moje i zarobione przeze mnie ;)

    Cytuj
  • 24 mar 2011

    Dzisiaj widziałem białego Nissana GT-R- na allegro średnia cena to 300 tys. zł :-O

    Cytuj
  • 24 mar 2011

    automaniak to oglądaj dalej tylko nie ośliń klawiatury :)

    Cytuj
  • 24 mar 2011

    [quote=gość: automaniak] Dzisiaj widziałem białego Nissana GT-R- na allegro średnia cena to 300 tys. zł :-O [/quote] Bialy GT-R jest syna P Kasperczyka . Co do Skylinow przybyl 1 zielony i do tego jeszcze bialy Mercedes AMG 6.3

    Cytuj
  • 24 mar 2011

    [quote=gość: ...] gość: automaniak napisał/a:Dzisiaj widziałem białego Nissana GT-R- na allegro średnia cena to 300 tys. zł :-O Bialy GT-R jest syna P Kasperczyka . Co do Skylinow przybyl 1 zielony i do tego jeszcze bialy Mercedes AMG 6.3 [/quote]
    Zielony to jest 200sx a nie skyline

    Cytuj
  • 24 mar 2011

    TATO! Dlaczego nie kupiłeś mi białego samochodu? Dobrze się uczyłem, nie piłem, nie paliłem, nie ciągnąłem dziewczyn za warkocze, dlaczego?

    Cytuj
  • 24 mar 2011

    To przepraszam za pomylke :P szary skyline jest niestety robiony w prywatnym garazu bo niestety nie wychodzily w wersji z kierownica po lewej stronie:(

    Cytuj
  • 24 mar 2011

    a co do Ferrari to slyszal ktos jak sie tym osmieszyl na wyscigach i przegral z calibra?

    Cytuj
  • 24 mar 2011

    Bardzo ciekawe to co tu piszesz. Może to ten z calibry myślał że jest na wyścigu a Ferrari sobie spokojnie jechało. Takie "wyścigi" już nie raz widziałem ;)

    Cytuj
  • 24 mar 2011

    nie jestem do konca pewnien ale Opel Calibra lub Subara WRC

    Cytuj
  • 24 mar 2011

    [quote=Mysleniczanin007] Bardzo ciekawe to co tu piszesz. Może to ten z calibry myślał że jest na wyścigu a Ferrari sobie spokojnie jechało. Takie "wyścigi" już nie raz widziałem ;) [/quote]
    Prawda jest taka ze przecietne Ferrari nie ma szans z naprawde dobrze zrobionym autem np taka Toyota Supra ktora ma okolo 600 kM ma 100% wygrana

    Cytuj
  • 25 mar 2011

    Napiszę tak: Może młody dorwał się za stery i nie chciał ryzykować stłuczki. Nie sądzę żeby właściciel "wyścigował" się z Calibrami czy WRC.

    Cytuj
  • 25 mar 2011

    Mocny samochód potrzebuje dobrego kierowcy, ale nawet jak za sterami usiądzie "obeznany poskramiacz koni", to śmiem twierdzić że z dobrym WRC i takim też kierowcą może nie podołać rywalizacji.

    Cytuj
  • 25 mar 2011

    prosze bardzo a oto kolejny dowod ze dobrze zrobiony samochodzik jest wstanie wygrac z Ferrari http://www.youtube.com/watch?v=YtWeSa3naKk

    Cytuj
  • 25 mar 2011

    kolejny przykład że nawet małym autkiem (dobrze zrobionym) można objechać nawet mustanga.
    http://www.youtube.com/watch?v=VF82431BYts&feature=related

    Cytuj
  • 25 mar 2011

    Nie wiem jak reszta, ale ja wolę w prezencie to objechane przez Calibre Ferrari, niż owego Opla.

    Pierwszy lepszy zakręt na równej nawierzchni i od razu widać by było który samochód od podstaw był projektowany z myślą o szybkiej jeździe.

    Dla każdego samochodu jest pewien punkt przegięcia w tuningu kiedy zamiast budzić respekt, budzi politowanie - przynajmniej u mnie. Impreza, Lancer czy taki Skyline. Niech mają 600 kunia. Ale Calibra, Ibiza czy Lupo? Bez przesady ...

    Cytuj
  • 25 mar 2011

    Mi tuning o którym pisze Artuj jednoznacznie kojarzy się z wiejskimi chłopakami.

    Cytuj
  • 25 mar 2011

    tuning i respekt??buhahah chyba u jakiś 15 latek.Dla mnie tuning to straszna wiocha.

    Cytuj
  • 25 mar 2011

    Ludzie tuningujący swoje cary to w większości osoby zakompleksione, mające niskie poczucie wartości. Inwestując w swego mechanicznego konia i poprawiając go, czują się wyjątkowi i niepowtarzalni.

    Szczególnie tuning optyczny zawsze mnie rozwesela...

    Cytuj
  • 26 mar 2011

    a mnie rozwalają kolesie o numerach rejestracyjnych KLI lub KBC oni to potrafią stuuuningować nawet wóz do siana!!!! ostatnio spotkałem honde civic koło jana w dobczycach i wryło mnie w ziemie!!!! myślałem że kręcą powrót do przyszłośći 8!! drzwi miał podnoszone do góry!! współczuje rodzicom tego zagubionego chłopca!!

    Cytuj
  • 26 mar 2011

    Wieśniaka nie czyni miejsce zamieszkania.

    Cytuj
  • 27 mar 2011

    Tak,tak.. tata kupił auto i jest full lans...
    Widziałem takie pod ogólniakiem.. niech bachory same na te fury zarobią to pogadamy!
    GTR-y, A8-ki, ludzie robi to na was wrażenie?!
    Dobre moto i tak rządzi!!
    :) Pozdro.

    Cytuj
  • 27 mar 2011

    Dobrze mówisz.. niektórzy powiadają że samochód jest przedłużeniem męskiego
    ku....! no więc te wszystkie GTR, Audice, zielone skylin-y, białe BMK w szczególności ta 5 kombi z tylną rejestracją podświetloną diodami, to wszystko wskazuje na to że ich właściciele to chyba jacyś zakompleksieni....nie?

    Cytuj

Odpowiedz