Forum » Myślenice

Busy odjazdy rozkłady trasy

  • 10 sty 2012

    Już jakiś czas temu znalazłam rozwiązanie na drożyznę KRK-M-ce: samochód prywatny, dwie pasażerki i dzielimy się kosztami paliwa. "Chcieć to móc"

    8 5 Cytuj
  • 10 sty 2012

    Odnośnie jakości usług oferowanych przez naszych busiarzy
    (z prawa przewozowego Dz.U. z 2000 nr 50 poz. 601)

    Art 14.1 Przewoźnik jest obowiązany do zapewnienia podróżnym odpowiednich warunków bezpieczeństwa i higieny oraz wygody i należytej obsługi.

    Art 2.1 2. Przewoźnik wykonujący regularne przewozy osób jest obowiązany w szczególności podać do publicznej wiadomości rozkład jazdy środków transportowych przez zamieszczenie informacji na wszystkich dworcach i przystankach wymienionych w rozkładzie jazdy.

    Art. 62. 1. Przewoźnik odpowiada za szkodę, jaką podróżny poniósł wskutek przedwczesnego odjazdu środka transportowego.

    2. Przewoźnik odpowiada za szkodę, jaką poniósł podróżny wskutek opóźnionego przyjazdu lub odwołania regularnie kursującego środka transportowego, jeżeli szkoda wynikła z winy umyślnej lub rażącego niedbalstwa przewoźnika.

    9 5 Cytuj
  • Dorota Klakla 11 sty 2012

    niech ni ktoś pomoże;(
    długo szukałam a nie ma nigdzie nic. Nie wie ktoś może na którym przystanku w Dobczycach powinnam wysiąść było jak najbliżej ul. Obwodowej. Mam tam być na godzinę 10:00 a zupełnie nie wiem gdzie wysiąść ( a pytać kierowce to tak lipa trochę)

    2 3 Cytuj
  • 11 sty 2012

    Z mojej znajomości Dobczyc wynika, że powinnaś jechać busem na przystanek końcowy.

    2 Cytuj
  • Dorota Klakla 11 sty 2012

    zawsze jakaś odpowiedź ;) dzięki za fatygę ;) pozdrawiam

    2 1 Cytuj
  • 12 sty 2012

    Najlepiej jedź na przystanek końcowy to jest na placu jakies kilometr od ulicy obwodowej i dalej Cię ludzie pokierują

    2 Cytuj
  • 12 sty 2012

    ja lubie busy

    6 6 Cytuj
  • 12 sty 2012

    jest taki mlody pan p bardzo uprzejmy pozdro

    6 2 Cytuj
  • 12 sty 2012

    jak poznac busa po 6 zl zeby nie wsiadac do niego

    9 2 Cytuj
  • 12 sty 2012

    iMart, S-BUS, Maks
    te linie mają za 6 zł.

    14 6 Cytuj
  • Daniel Kołodynski 12 sty 2012

    [quote=gość: Zaciekawiony] iMart, S-BUS, Maks
    te linie mają za 6 zł. [/quote]

    Jeszcze jeden z napisem BUS nad przednią szyba ma po 6zł.

    7 4 Cytuj
  • 13 sty 2012

    [quote=gość: raba] jak poznac busa po 6 zl zeby nie wsiadac do niego [/quote]

    SZPLACHLA SZPACHLA I JESZCZE RAZ SZPACHLA albo nie NIEMIECKA WIATE WIDZIAŁ ?? NO TO JAK TAK TO TAKO SAMA INO ZE POLACZKI KOŁA DODALI HAY

    3 8 Cytuj
  • 13 sty 2012

    Sadząc po wpisach to niektórzy faktycznie nie zasługują na jazdę w ludzkich warunkach?

    9 4 Cytuj
  • 13 sty 2012

    Wlasciciele tych trzech lini musieli mnie minusowac, a przeciez ja tylko podalem informacje ogolniedostepna :D

    11 5 Cytuj
  • 15 sty 2012

    DO ROBOTY LUDU PRACUJAAAAĄCCCCCCYYYYYYYYY STOLICY

    9 Cytuj
  • 15 sty 2012

    iMart, S-BUS, MAKS - to drogie busy i osobiście ich unikam od tygodnia.
    Radzę tak robić wszystkim, niech wiedzą że więcej stracą na tym zdzieraniu niż zyskają.

    19 4 Cytuj
  • 18 sty 2012

    Mam pytanko czy ten rozklad jest aktualny ? http://www.myslenice.rozkladyjazdy.pl/busy najbardziej chodzi mi o odjazdy do gdowa i z gdowa a może ktoś jezdzi i ma rozkłąd zrobi skan :P , z góry dzięki :)

    2 6 Cytuj
  • 20 sty 2012

    [quote=gość: Karlos] iMart, S-BUS, MAKS - to drogie busy i osobiście ich unikam od tygodnia.
    Radzę tak robić wszystkim, niech wiedzą że więcej stracą na tym zdzieraniu niż zyskają. [/quote]

    Busy bardzo rozpoznawalne duża naklejka na bocznej szybie przy dzwiach PROMOCJA 27% . Jak nie wykupisz 10 Przejazdów od razu płacisz po 6 zł . Więc korzystam z usług tych przewoźników co nie mają naklejek i opisów "Imart" "S-BUS" "MAKS" . Znajomy posiadał ten bilet na Matecznym czekał 50 minut ! Bo nie wszystkie kursy jeździły zgodnie z rozkładem . Wykorzystał te bilety i woli jeździć na jednorazowe z innymi przewoźnikami .

    11 4 Cytuj
  • Daniel Kołodynski 21 sty 2012

    Nie tylko Daniii jest busiarzem,-jest tu jeszcze kilku busiarzy na forum. [/quote]

    No widzicie jest ich czterech(tyle dostałem minusów)

    4 7 Cytuj
  • 22 sty 2012

    Ja tam lubie nasze busy, fakt starszawe ale lepsze nie sa potrzebne POLECAM aaa cena 6 PLN to i tak mało za to ze sa DZIEKUJEMY WAM BUSY

    8 19 Cytuj
  • 22 sty 2012

    Dokładnie tak jak pisze nekrofil, busy to nasz błogosławieństwo. Ceny 6zł za dojazd do Krakowa są bardzo niskie jak na tak luksusowe warunki w jakich nas wożą szlachetni i kulturalni kierowcy.
    Szanowi kierowcy busów, czy mógłbym zebrać podpisy wśród zachwyconych Waszymi usługami pasażerów, byście w od lutego co miesiąc podnosili ceny przejazdu do Krakowa o 50gr ?
    Nie tylko ja uważam, że te jest jedyne rozsądne wyjście na różnice cenowe pomiędzy Panami, a 50groszy raz w miesiącu nie powinno być wielkim problemem dla pasażerów, tym bardziej że z tego co obserwuję komfort przejazdów z Panami z miesiąca na miesiąc się podnosi.
    Proszę zasugerować na waszym kforum taką propozycję i dodać że macie za sobą większość.

    15 15 Cytuj
  • 23 sty 2012

    Witam,
    Jechałem dziś Kraków-Myślenice 12:49 z MAKS'a w czapce . Przejechanie ul.Lubicz zajęło mu 6 minut . Więcej stał niż jechał . Na Każdym przystanku robił przerwy 3 minutowe . Do Borku zajęło mu przejechanie 35 minut . Pasażerów uzbierał tym sposobem na stojąco i zaczął się wyżalać na konkurencję zaczął od Kowala i kilku innych że bierze za przejazd 6,50 ! CO WIADOMO JEST NIE PRAWDĄ ! Że jeździ jak chce i kiedy chce ... Na siłę chciał wcisnąć pasażerowi 10-cio Przejazdówkę . Później się zaczął żalić na Dyrektora z Firmy ze jak go nie było rok czasu to był spokój . I wylewał żale , szkoda go było słuchać dłużej .
    Zachowanie tego kierowcy wiele pozostawia do życzenia !

    12 8 Cytuj
  • 23 sty 2012

    nie tylko jego ale inni są nie wiele lepsi nie wiem kto im dał zezwolenie na przewóz ludzi oni zwierzat nie powinni wozić a co dopiero ludzi,,,

    8 6 Cytuj
  • 23 sty 2012

    I teraz się dziwicie, dlaczego burmistrz chciał ich uzależnić i kontrolować ?

    12 6 Cytuj
  • 23 sty 2012

    jest również dodatkowe wytłumaczenie ceny 6zł za przejazd. Za coś kary i mandaty trzeba płacić. W ciągu 2 tygodni 3 razy byłeś świadkiem kontroli policji i inspekcji ruchu drogowego, która sądząc po konwersacjach przez CB-radio oraz nadpobudliwej jazdy (dziś po 2 razy nie wiele brakowało aby spowodował wypadek). Może w końcu zadbają o sprawność pojazdów i zaczną stosować się do przepisów.

    5 3 Cytuj

Odpowiedz