Forum » Myślenice

Busy odjazdy rozkłady trasy

  • 19 kwi 2012

    czy ktoś dojeżdża samochodem na 7 do pracy do huty? albo wraca stamtąd koło godz. 22? interesuje mnie okolica ronda kocmyrzowskiego. zawsze to paliwo by było na pu. :) pzdr

    1 Cytuj
  • piotrworker 29 kwi 2012

    jak będą jeździć busy 30, 2,4 z wiśniowej, lipnika ,poręby ??

    1 1 Cytuj
  • 29 kwi 2012

    [quote=worker] jak będą jeździć busy 30, 2,4 z wiśniowej, lipnika ,poręby ?? [/quote]

    Poręba będzie jeździć normalnie, tak jak w dni powszednie. Jedynie pierwszego i trzeciego, kursują jak w niedzielę.

    3 1 Cytuj
  • 30 kwi 2012

    [quote=worker] jak będą jeździć busy 30, 2,4 z wiśniowej, lipnika ,poręby ?? [/quote]

    Wierzbanowa będzie jezdżić normalnie tylko 2 nie będzie tego busa o 22:15 z myślenic

    2 Cytuj
  • 2 maj 2012

    Witam!
    Mam pytanie odnośnie busów. Czy zna ktoś może aktualny rozkład?
    W sensie o której wyjeżdża z Myślenic do Krakowa pierwszy bus i ostatni oraz jak to jest w drugą stronę. Interesuje mnie zarówno środek tygodnia, jak i weekendy.
    Pozdrawiam

    1 3 Cytuj
  • 2 maj 2012

    Witam! Nie wie ktoś może jak jutro jeżdżą busy do Krakowa z Myślenic? I ewentualnie o której godzinie wyjeżdżają z Myślenic. Z góry dziękuję za odpowiedź :)

    Cytuj
  • 2 maj 2012

    A umisz korzystać z interneta bo za nie długo będziemy na forum się pytać jak obsługiwać kibel.

    3 7 Cytuj
  • 2 maj 2012

    Nie wiem, skąd w tobie tyle uprzedzeń i złości. Jeśli nie chcesz odpisywać, nie odpisuj.

    Owszem, na stronie: http://www.myslenice.rozkladyjazdy.pl/busy/ są rozkłady do Krakowa z Myślenic, lecz na: http://www.krakow.rozkladyjazdy.pl/busy/ nie ma już podziału na poszczególne dni tygodnia.(chociaż to akurat można sobie wszystko policzyć na podstawie tego pierwszego)
    Dodatkowo słyszałem o busie jadącym około godziny 22 o którym nic nie ma na tych stronach.(ostatni o 19:40?).
    Część osób mówi, że jest taki bus, część, że niema, a inni że jeździ jak mu się chce. Poza tym skąd mam wiedzieć, że w internecie są aktualne informacje?
    Liczyłem raczej na życzliwe osoby, które mają pewne informacje(np: bezpośrednio od busiarzy, albo z własnej praktyki).

    2 4 Cytuj
  • 2 maj 2012

    [quote=ToJa] Nie wiem, skąd w tobie tyle uprzedzeń i złości. Jeśli nie chcesz odpisywać, nie odpisuj.

    Owszem, na stronie: http://www.myslenice.rozkladyjazdy.pl/busy/ są rozkłady do Krakowa z Myślenic, lecz na: http://www.krakow.rozkladyjazdy.pl/busy/ nie ma już podziału na poszczególne dni tygodnia.(chociaż to akurat można sobie wszystko policzyć na podstawie tego pierwszego)
    Dodatkowo słyszałem o busie jadącym około godziny 22 o którym nic nie ma na tych stronach.(ostatni o 19:40?).

    Toja Przepraszam cię za wszystko :)

    1 3 Cytuj
  • 12 maj 2012

    Mam takie ciekawe pytanie dla własciciela FIRMY S-BUS... Mianowicie chodzi o to ze na busach jest napisane- PROMOCJA 27% TANIEJ NA karnet 10-cio przejazdowy.. Cena zwykłego biletu z Myslenic do Krakowa wynosi,według zamieszczonego cennika w busie 5,5zł-tak?. A znizka przy zakupie 10-ciu przejazdów wynosi 27%-tak?. Odejmujac 27% z biletu który kosztuje 5,5zł,to taki bilet powinienn kosztowac 4,015zł. !! To karnet na 10-cio przejazdowy powinien kosztowac 40zł15gr. Prosze mi powiedziec dlaczego karnet kosztuje 45zł,a nie jak wychodzi z całej tej promocji 40zł i 15groszy. Krótko mówiac oszukujecie pasazerów!!!-pasazerowie płaca wiecej niz powinni , swiadomie oszukujecie na sume 4zł85groszy!!!!.

    11 3 Cytuj
  • 13 maj 2012

    [quote=TOBISIA] Mam takie ciekawe pytanie dla własciciela FIRMY S-BUS... Mianowicie chodzi o to ze na busach jest napisane- PROMOCJA 27% TANIEJ NA karnet 10-cio przejazdowy.. Cena zwykłego biletu z Myslenic do Krakowa wynosi,według zamieszczonego cennika w busie 5,5zł-tak?. A znizka przy zakupie 10-ciu przejazdów wynosi 27%-tak?. Odejmujac 27% z biletu który kosztuje 5,5zł,to taki bilet powinienn kosztowac 4,015zł. !! To karnet na 10-cio przejazdowy powinien kosztowac 40zł15gr. Prosze mi powiedziec dlaczego karnet kosztuje 45zł,a nie jak wychodzi z całej tej promocji 40zł i 15groszy. Krótko mówiac oszukujecie pasazerów!!!-pasazerowie płaca wiecej niz powinni , swiadomie oszukujecie na sume 4zł85groszy!!!!. [/quote]

    Bo może nie umieją liczyć?

    6 1 Cytuj
  • 16 maj 2012

    Witam :)Czy wie ktoś jak będą kursować busy na Kraków, kiedy zablokują śródmieście ? Macie jakieś informacje? pozdrawiam

    7 Cytuj
  • 16 maj 2012

    busy na krk nie jada przez śródmieście tylko koło starej mleczarni pod orlen od razu

    5 Cytuj
  • 17 maj 2012

    No ale "anitka a" najpierw przecież muszą przejechać koło strażnicy "Śródmieście" z przystanku na Słowackiego - żeby się dostać pod stara mleczarnię, więc jakoś będą musiały objechać. ciekawe czy "przeniosą" w inne miejsce ten przystanek

    3 Cytuj
  • 17 maj 2012

    [quote=TOBISIA] Mam takie ciekawe pytanie dla własciciela FIRMY S-BUS... Mianowicie chodzi o to ze na busach jest napisane- PROMOCJA 27% TANIEJ NA karnet 10-cio przejazdowy.. Cena zwykłego biletu z Myslenic do Krakowa wynosi,według zamieszczonego cennika w busie 5,5zł-tak?. A znizka przy zakupie 10-ciu przejazdów wynosi 27%-tak?. Odejmujac 27% z biletu który kosztuje 5,5zł,to taki bilet powinienn kosztowac 4,015zł. !! To karnet na 10-cio przejazdowy powinien kosztowac 40zł15gr. Prosze mi powiedziec dlaczego karnet kosztuje 45zł,a nie jak wychodzi z całej tej promocji 40zł i 15groszy. Krótko mówiac oszukujecie pasazerów!!!-pasazerowie płaca wiecej niz powinni , swiadomie oszukujecie na sume 4zł85groszy!!!!. [/quote]
    Masz rację, ale zawsze to lepiej niż płacić 6 zł w jedną stronę ehh..

    1 4 Cytuj
  • 17 maj 2012

    [quote=TOBISIA] Mam takie ciekawe pytanie dla własciciela FIRMY S-BUS... Mianowicie chodzi o to ze na busach jest napisane- PROMOCJA 27% TANIEJ NA karnet 10-cio przejazdowy.. Cena zwykłego biletu z Myslenic do Krakowa wynosi,według zamieszczonego cennika w busie 5,5zł-tak?. A znizka przy zakupie 10-ciu przejazdów wynosi 27%-tak?. Odejmujac 27% z biletu który kosztuje 5,5zł,to taki bilet powinienn kosztowac 4,015zł. !! To karnet na 10-cio przejazdowy powinien kosztowac 40zł15gr. Prosze mi powiedziec dlaczego karnet kosztuje 45zł,a nie jak wychodzi z całej tej promocji 40zł i 15groszy. Krótko mówiac oszukujecie pasazerów!!!-pasazerowie płaca wiecej niz powinni , swiadomie oszukujecie na sume 4zł85groszy!!!!. [/quote]
    Plakat czy cokolwiek to jest jest rozklejony na wszystkich busach z firm imart s bus i maks, w niektorych busach cena za przejazd wynosi rzeczywiscie 5,5 zł, lecz w wiekszosci jest to 6, wiec rzeczywiscie znizka wynosi ok. 27%. Dokładnie 25. A poza tym ta reklama jest nie zmieniona od czasu gdy bilety 10-przejazdowe kosztowały 40zł, a cena za kurs wynosiła 5,50, wtedy było to równe 27% ;)

    1 3 Cytuj
  • Daniel Kołodynski 17 maj 2012

    [quote=gość: takierzeczy] TOBISIA napisał/a: Mam takie ciekawe pytanie dla własciciela FIRMY S-BUS... Mianowicie chodzi o to ze na busach jest napisane- PROMOCJA 27% TANIEJ NA karnet 10-cio przejazdowy.. Cena zwykłego biletu z Myslenic do Krakowa wynosi,według zamieszczonego cennika w busie 5,5zł-tak?. A znizka przy zakupie 10-ciu przejazdów wynosi 27%-tak?. Odejmujac 27% z biletu który kosztuje 5,5zł,to taki bilet powinienn kosztowac 4,015zł. !! To karnet na 10-cio przejazdowy powinien kosztowac 40zł15gr. Prosze mi powiedziec dlaczego karnet kosztuje 45zł,a nie jak wychodzi z całej tej promocji 40zł i 15groszy. Krótko mówiac oszukujecie pasazerów!!!-pasazerowie płaca wiecej niz powinni , swiadomie oszukujecie na sume 4zł85groszy!!!!.
    Plakat czy cokolwiek to jest jest rozklejony na wszystkich busach z firm imart s bus i maks, w niektorych busach cena za przejazd wynosi rzeczywiscie 5,5 zł, lecz w wiekszosci jest to 6, wiec rzeczywiscie znizka wynosi ok. 27%. Dokładnie 25. A poza tym ta reklama jest nie zmieniona od czasu gdy bilety 10-przejazdowe kosztowały 40zł, a cena za kurs wynosiła 5,50, wtedy było to równe 27% ;) [/quote]

    Ja tam nie widze problemu zeby zmienic plakat. Jak to ktos zgłosi do Rzecznika Praw Konsumenta,to bedzie przeje..... Dostanie nie małą kare.

    2 4 Cytuj
  • 29 maj 2012

    jest jakis bus do krakowa za 5 zł?

    5 1 Cytuj
  • 29 maj 2012

    [quote=gość: v467q] jest jakis bus do krakowa za 5 zł? [/quote]
    jest nazywa sie PIECHOTA

    2 3 Cytuj
  • 29 maj 2012

    [quote=daniii] gość: takierzeczy napisał/a: TOBISIA napisał/a: Mam takie ciekawe pytanie dla własciciela FIRMY S-BUS... Mianowicie chodzi o to ze na busach jest napisane- PROMOCJA 27% TANIEJ NA karnet 10-cio przejazdowy.. Cena zwykłego biletu z Myslenic do Krakowa wynosi,według zamieszczonego cennika w busie 5,5zł-tak?. A znizka przy zakupie 10-ciu przejazdów wynosi 27%-tak?. Odejmujac 27% z biletu który kosztuje 5,5zł,to taki bilet powinienn kosztowac 4,015zł. !! To karnet na 10-cio przejazdowy powinien kosztowac 40zł15gr. Prosze mi powiedziec dlaczego karnet kosztuje 45zł,a nie jak wychodzi z całej tej promocji 40zł i 15groszy. Krótko mówiac oszukujecie pasazerów!!!-pasazerowie płaca wiecej niz powinni , swiadomie oszukujecie na sume 4zł85groszy!!!!.
    Plakat czy cokolwiek to jest jest rozklejony na wszystkich busach z firm imart s bus i maks, w niektorych busach cena za przejazd wynosi rzeczywiscie 5,5 zł, lecz w wiekszosci jest to 6, wiec rzeczywiscie znizka wynosi ok. 27%. Dokładnie 25. A poza tym ta reklama jest nie zmieniona od czasu gdy bilety 10-przejazdowe kosztowały 40zł, a cena za kurs wynosiła 5,50, wtedy było to równe 27% ;)

    Ja tam nie widze problemu zeby zmienic plakat. Jak to ktos zgłosi do Rzecznika Praw Konsumenta,to bedzie przeje..... Dostanie nie małą kare. [/quote]

    To pewnie ty pierwszy o to się postarasz z Tobisią skoro to was tak bardzo interesuje
    W końcu czego się nie robi dla konkurencji

    5 3 Cytuj
  • Daniel Kołodynski 30 maj 2012

    [quote=gość: matematyk] daniii napisał/a: gość: takierzeczy napisał/a: TOBISIA napisał/a: Mam takie ciekawe pytanie dla własciciela FIRMY S-BUS... Mianowicie chodzi o to ze na busach jest napisane- PROMOCJA 27% TANIEJ NA karnet 10-cio przejazdowy.. Cena zwykłego biletu z Myslenic do Krakowa wynosi,według zamieszczonego cennika w busie 5,5zł-tak?. A znizka przy zakupie 10-ciu przejazdów wynosi 27%-tak?. Odejmujac 27% z biletu który kosztuje 5,5zł,to taki bilet powinienn kosztowac 4,015zł. !! To karnet na 10-cio przejazdowy powinien kosztowac 40zł15gr. Prosze mi powiedziec dlaczego karnet kosztuje 45zł,a nie jak wychodzi z całej tej promocji 40zł i 15groszy. Krótko mówiac oszukujecie pasazerów!!!-pasazerowie płaca wiecej niz powinni , swiadomie oszukujecie na sume 4zł85groszy!!!!.
    Plakat czy cokolwiek to jest jest rozklejony na wszystkich busach z firm imart s bus i maks, w niektorych busach cena za przejazd wynosi rzeczywiscie 5,5 zł, lecz w wiekszosci jest to 6, wiec rzeczywiscie znizka wynosi ok. 27%. Dokładnie 25. A poza tym ta reklama jest nie zmieniona od czasu gdy bilety 10-przejazdowe kosztowały 40zł, a cena za kurs wynosiła 5,50, wtedy było to równe 27% ;)

    Ja tam nie widze problemu zeby zmienic plakat. Jak to ktos zgłosi do Rzecznika Praw Konsumenta,to bedzie przeje..... Dostanie nie małą kare.

    To pewnie ty pierwszy o to się postarasz z Tobisią skoro to was tak bardzo interesuje
    W końcu czego się nie robi dla konkurencji [/quote]

    Taka konkurencja to żadna konkurencja. O konkurencji pogadamy za kilka miesiecy...

    7 Cytuj
  • 30 maj 2012

    Daniii a co takiego będzie za kilka miesięcy,lotnisko czy metro w Myślenicach .Czytając to przypomina mi się jak to rzecznik MPK obiecywał co to będzie jak oni sie rozwijają a tu nic.Bo chyba taki punkt zgromadzenia wspólników nie świadczy o rozwoju-
    "Podjęcie uchwały w sprawie pokrycia straty za okres......i w sprawie dalszego istnienia spółki.
    A miało być tak pięknie.

    8 1 Cytuj
  • 31 maj 2012

    najgorsi busiarze to ci od krola!!!!! nic tylko uciekac zwlaszcza pewien mlody ktory przekracza predkosc a ludzie panikuja skoro bus jest tak napchany ze nie ma gdzie sie ruszac a on jeszcze jedzie!!! toz to absurd!!! jeszcze przy rozmowach telefonicznych smieje sie i przeklina na cały głos w busie! prowadzac jedna reka !!!!!!! jak tak mozna ! ostatni raz !!! nigdy wiecej !!

    9 1 Cytuj
  • 31 maj 2012

    dokładnie zgadzam sie z przejazdownia,wiem o kim mowa i niestety tak jest kilka razy jechałem z tym panem dziwne że on dalej jeździ,od jakiegoś czasu jeżdżę z innym przewoźnikiem i jest ok,nie napiszę z kim bo nie chce robić reklamy.Dodam jeszcze że nie tylko kierowcy od króla są najgorsi są jeszcze gorsi w firmie Imart

    7 2 Cytuj
  • Daniel Kołodynski 2 cze 2012

    Od Króla zli,,,z Imart-u jeszcze gorsi...,a mimo wszystko siadacie i jedziecie z Nimi. Wiecznie jakies pretensje.! Wam to juz nie dogodzi. !! Wszyscy zli-a gdzie są Ci dobrzy?-nic o nich nie piszecie!. Od 10.06.2012 podwyżka biletów! Do krakowa 7zł...

    5 13 Cytuj

Odpowiedz