Forum » Myślenice

Poród w myślenickim szpitalu i wszystko co z nim związane

  • 21 paź 2011

    Witam, czy ktoś chodził do ordynatora podczas ciąży? jeśli tak jaki on jest i jak zajmuje się podczas porodu swoimi pacjentkami ?

    1 Cytuj
  • 21 paź 2011

    Dr Dudek- sporo o nim sie ostatnio pisąło na gin jakiego polecacie? poczytaj...ja chodziłam polecam:)

    1 Cytuj
  • 21 paź 2011

    Dr Dudek jest bardzo dobrym lekarzem, prowadził obydwie moje ciąże i był przy porodzie. Polecam

    1 Cytuj
  • 24 paź 2011

    czy fakt ze prowadzi mnie lekarz w przychodni w krakowie powinnam sie obawiać złej opieki
    ze astrony lekarzy jeśli była by potrzebna

    2 Cytuj
  • 31 paź 2011

    Do gaga
    Absolutnie nie!!!

    1 Cytuj
  • 31 paź 2011

    Do Koralina
    poród wywołany kroplówka nie zawsze jest dłuższy i bardziej bolesny... To niepotrzebne straszenie a czasem kroplówka jest naprawde potrzebna. wiem co piszę. Z tym że lekarze spiesza sie z kroplówką w myślenicach tez nie do końca sie zgadzam. I jeszcze jedno. test OCT a wywołanie porodu to nie to samo choc w obu przypadkach podaje sie kroplówkę...
    pozdrawiam

    1 Cytuj
  • 17 lis 2011

    Mam pytanie do wszystkich kobiet, które niedawno rodziły w naszym szpitalu. Chciałam zapytac, czy przypierwszym porodzie robią rutynowe nacięcie? Oraz co w razie jeśli się nie zgodzę?

    Cytuj
  • 23 lis 2011

    [quote=gość: Przyszłamama] Mam pytanie do wszystkich kobiet, które niedawno rodziły w naszym szpitalu. Chciałam zapytac, czy przypierwszym porodzie robią rutynowe nacięcie? Oraz co w razie jeśli się nie zgodzę? [/quote]
    Ja rodziłam w tym miesiącu,ale poród drugi,również mnie nacinali po raz drugi,nikt o zdanie mnie nie pytał,taka była potrzeba,uwierz mi było mi wszytko jedno byle szybciej sie skończyło,dziecko było duże gdyby mnie nie nacięli to pewnie by samo pękło a to podobno jest jeszcze gorsze,
    połozne w naszym szpitalu bardo miłe i pomocne,porodówka ładnie wykończona każda ma swój pokój i prysznic ,ogólnie jest w porządku.

    5 Cytuj
  • 23 lis 2011

    xcx przeczytaj sobie mój powyższy wpis z 01.10.2011 - 9:59 o nacinaniu krocza. w Polsce 80% kobiet ma niepotrzebnie nacinane krocze. w jaki sposób to jest robione, to nawet strach się wypowiadać

    1 5 Cytuj
  • 24 lis 2011

    do xcx:
    gdzieś wyżej było już kilkakrotnie wspomniane, że nie remontowano łazienek i że są dalej tylko dwa prysznice. Jak to możliwe, że piszezs o oddzielnych pokojach i prysznicach?

    2 Cytuj
  • 24 lis 2011

    porodówka wyremontowana ,sale z łazienkami. Natomiast położnictwo ma dwa prysznice

    1 Cytuj
  • 24 lis 2011

    Straszycie strasznie tym nacięciem... Prawda jest taka, że momentu nacięcia nawet nie czuć bo wykonuje się go podczas skurczu. W Myślenicach pracują doświadczone położne, które jeśli mówią, że jest taka potrzeba to dlaczego ich nie słuchać?One widzą co się dzieje i nie sądzę żeby to było rutynowe. Zwłaszcza jeśli dziecko jest duże. Czuć owszem potem pewien dyskomfort ale po paru dniach mija. Nie ma co straszyć , to nie jest tragedia!

    2 1 Cytuj
  • 24 lis 2011

    W myślenickim szpitalu na porodówce minus jest taki że jak chodziło się prywatnie do lekarza to jak się trafi na innego podczas porodu to robi tylko co musi, a nawet czasami tyle nie zrobi.

    Kierując się zasadą że to nie jego pacjent, a w sumie rano pojawi się kolega do której należy pacjentka to się nią zaopiekuje. Po tym widać kto i co rządzi na porodówce w Myślenickim szpitalu.
    zauważcie , ile postów jest usuwanych. Dlaczego o dr. Dutku nikt postów nie usuwa?- bo jemu nie ma co zarzucić jako lekarzowi. Jako ordynatorowi to tylko to że powinien walczyć z układami i relacjami między lekarzami którzy później odbijają swoje nieporozumienia między sobą na pacjentach, zamiast wyjaśnić pewne sprawy między sobą.

    3 Cytuj
  • 24 lis 2011

    Ja całą drugą ciąże chodziłam do Dr Micała ( na NFZ ), do szpitala trafiłam w piątek rano, urodziłam dobę poźniej. Przez ten czas miałam do czynienia z kilkoma lekarzami i absolutnie nie było tak, że byłam inaczej traktowana bo należałam do innego doktora. Każdy się interesował, pytał i radził.

    4 Cytuj
  • 25 lis 2011

    [quote=gość: jagna] do xcx:
    gdzieś wyżej było już kilkakrotnie wspomniane, że nie remontowano łazienek i że są dalej tylko dwa prysznice. Jak to możliwe, że piszezs o oddzielnych pokojach i prysznicach? [/quote]
    Bo ja pisałam o porodówce ,a nie o salach poporodowych ,a tak ogólnie to przesadzacie,szpital to nie hotel,a co do nacinania to w moim przypadku było konieczne bo ciekawe jak miałabym tak duże dziecko urodzić,na pewno bym popękała a rana poszarpana jeszcze jest gorsza.

    6 1 Cytuj
  • 29 lis 2011

    mam pytanie co trzeba wziaśc ze sobą z rzeczy do myślenickiego szpitala dla siebie a co dla dzidziusia bo w kazdym szpitalu podobno inaczej

    Cytuj
  • 29 lis 2011

    [quote=gość: Sylwia1988] mam pytanie co trzeba wziaśc ze sobą z rzeczy do myślenickiego szpitala dla siebie a co dla dzidziusia bo w kazdym szpitalu podobno inaczej [/quote]
    Dla dzidziusia tylko nawilżane chusteczki i pampersy. Jeśli chcesz możesz tez smoczek, czasem się przydaje. Dla Ciebie ( rzeczy ,które ja miałam):
    -koszula do porodu
    -dwie koszule na zmianę
    -szlafrok
    -wkładki laktacyjne
    -majtki poporodowe siateczkowe
    -zwykłe majtki (tylko kilka razy wieksze niz zwykle sie uzywa by nie gniotly rany, jesli sie rodzi naturalnie)
    -dwa odpinane staniki do karmienia
    -dwa reczniki (mały i duzy)
    -kosmetyki podstawowe
    -podkłady poporodowe,podpaski
    -DOKUMENTY
    -sztućce, kubek

    tyle sobie przypomnialam

    1 Cytuj
  • 30 lis 2011

    Chciałam tylko dodać ,że w Myślenicach można podawać smoczek uspakajający jeśli dziecko płacze jest niespokojne,a w Krakowie w niektórych szpitalach jest to zabronione jak sie dowiedziałam od innych pacjentek ,tylko pierś do uspokajania,tak samo jest jeśli matka ma mało pokarmu lub w pierwszych dniach wcale, to tu w Myślenicach dokarmią dziecko bez problemu.Naprawdę nie jest tak zle jak opisują,położne bardzo miłe,pomocne,a wytykanie 2 pryszniców na położnictwie,to żadna tragedia,byłam niedawno i zapewniam nie stoi się do kąpieli pod drzwiami,każda zdąży skorzystać,powodzenia życze wszystkim mamą oczekującym.

    8 Cytuj
  • 1 gru 2011

    Wielkie dzięki bubu.
    Przede mna pierwszy poród zaczynam się bac ze w szpitalu nie bede wiedziała w razie ciezkiego porodu do kogo sie udac gdybym zdecydowała sie na cesarke lub znieczulenie. Czy wiecie dziewczyny moze cos na ten temat???Pozdrawiam

    Cytuj
  • 1 gru 2011

    Przede wszystkim słuchaj położnej. Te kobiety naprawdę znają się na rzeczy i wiedzą co jest najlepsze. Na pewno nie chcą dla żadnej kobiety źle.Powodzenia:)

    4 1 Cytuj
  • 1 gru 2011

    [quote=gość: Sylwia1988] Wielkie dzięki bubu.
    Przede mna pierwszy poród zaczynam się bac ze w szpitalu nie bede wiedziała w razie ciezkiego porodu do kogo sie udac gdybym zdecydowała sie na cesarke lub znieczulenie. Czy wiecie dziewczyny moze cos na ten temat???Pozdrawiam [/quote]
    aniaa ma racje w 100% słuchaj położnych ,poza tym lekarz zawsze jest i przychodzi kontroluje co się dzieje,gdyby było coś nie tak sam zdecyduje ,ze cesarka bez pytań on odpowiada za Ciebie i dzidziusia,głowa do góry!powodzenia!

    6 Cytuj
  • 6 gru 2011

    ciągle się przewijają te same pytania proszę przeglądnąć kilka stron z przodu i nie zaśmiecać tymi samymi pytaniami postów...

    5 1 Cytuj
  • 7 gru 2011

    ja niedawno rodziłam w myślenickim szpitalu, Pani położna chroniła krocze, przy porodzie była pani dr Kiszka, której bardzo dziekuje za wsparcie, ciepło i profesjonalizm

    2 1 Cytuj
  • 7 gru 2011

    Wczoraj 21:43
    zmęczony

    ciągle się przewijają te same pytania proszę przeglądnąć kilka stron z przodu i nie zaśmiecać tymi samymi pytaniami postów...

    dziwne zeby nie pojawiały sie te same pytania skoro kobiety rodziły rodza i rodzic beda a jesli ktos nie wie od czego sa takie forum to niech ich nie sledzi

    5 1 Cytuj

Odpowiedz