Forum » Myślenice

DOBRY! MECHANIK - naprawa i usługi samochodowe w Myślenicach

  • 18 sty 2011

    Hmm.. punkty przy Kazimierza raczej nie (ewentualnie 1 w którym bywam ale trzeba wypytać dobrze żeby nie żałować). 3 km od Myślenic jest elektryk który robi z ciężarowymi, można by zapytać czy da radę, kilka razy do niego jeździłem kiedy nawalała prądnica. Ten którego często polecają, pod Borzętą, ma długie terminy i zaczyna się cenić. Wszelkie dane kontaktowe na prywatne konto, żeby nie zaśmiecać forum reklamą.

    Cytuj
  • 18 sty 2011

    Potwierdzam, Krzysiek pod borzęcką ogarnia elektrykę bardzo dobrze.

    1 Cytuj
  • 18 sty 2011

    [quote=gość: :-)] Co do mechaników to ja mam jednego pod Borzętą który nie ma żadnego warsztatu robi tylko znajomym ale porównując to jak dla mnie to wszyscy Myśleniccy znachorzy mogą się schować, szacun dla Tadzia [/quote]
    Tadziu już obrósł w piórka i przebiera-wybiera sobie robótki i tylko takie, żeby sobie rączek nie pobrudzić.

    Cytuj
  • 18 sty 2011

    Mówicie o tym elektryku koło skrzyżowania po prawej na wylocie z Myślenice?

    Cytuj
  • 28 sty 2011

    [quote=gość: kr�lewicz] gość: :-) napisał/a: Co do mechaników to ja mam jednego pod Borzętą który nie ma żadnego warsztatu robi tylko znajomym ale porównując to jak dla mnie to wszyscy Myśleniccy znachorzy mogą się schować, szacun dla Tadzia
    Tadziu już obrósł w piórka i przebiera-wybiera sobie robótki i tylko takie, żeby sobie rączek nie pobrudzić. [/quote]
    Hmmm no nie wiem mi jeszcze nie odmówił żadnej roboty,btw jakby ktoś kiedyś potrzebował elektryka cudotwórcę to jest taki koło Gdowa w Sławkowicach, rzeczy niemożliwe wykonuje od zaraz, cuda zajmują mu trochę więcej czasu... :) A co ważniejsze umawia się tak żeby od razy brać się za to co jest do zrobienia a nie najpierw potrzymać auto tydzień.

    Cytuj
  • 28 sty 2011

    Aż miło poczytac o mechanikach z Myślenic, do wniosku doszlem ze wszyscy są do dupy.Najpierw ich krytykujecie ALE I TAK DO NICH POJEDZIECIE ROBIĆ Z AUTEM Robice takie gówno na tym forum.Jak oni wam nie pasują to jedzcie do prawdziwych servisów.

    Cytuj
  • 28 sty 2011

    Tak samo czułem, kiedy wyszedłem co najmniej z 2 punktów w Myślenicach, kląć się wtedy zaczyna... O jednym pisałem wyżej.

    Cytuj
  • 28 sty 2011

    Byle nie bosch

    Cytuj
  • 6 lut 2011

    [quote=gość: ale to juz chyba wiecie] Byle nie bosch [/quote]
    Z Bosha to on ma tylko reklamy i banery...

    Cytuj
  • 6 lut 2011

    Heheheh, wałek jest niezły w tym co robi:-DDDD

    Cytuj
  • 9 lut 2011

    [quote=Vivaldi] Potwierdzam, Krzysiek pod borzęcką ogarnia elektrykę bardzo dobrze. [/quote]

    Powiedziałbym ,że lepszy jest Marek Półtorak (poznałem go u Krzyśka nota bene , dorabiał tam czy coś) , ale już go tam od dłuższego czasu nie widuje , a szkoda bo znał się na rzeczy i robił solidnie.

    Ma ktoś namiary na chłopaka?

    Cytuj
  • 16 lut 2011

    Kochani, mam do Was wielką prośbę aby zlokalizować jednego mechanika.
    Kilka lat temu był to serwis "GREGMAN" Auto Części- Serwis-Myjnia ul. 3-go Maja 16

    Te telefony już są nie aktualne jak i prawdopodobnie lokalizacja serwisu.
    Mam sporo kilometrów do Myślenic i mam gorącą prośbę do Was, jeśli znałby ktoś obecną lokalizację i podał mi jakieś namiary- tel.- byłbym niezmiernie wdzięczny.

    Cytuj
  • 16 lut 2011

    Ja polecam zakład na Zarabiu Nalepa koło tego Dolnego Jazu naprawdę dobra robota, chłopy znają się na robocie

    Cytuj
  • 16 lut 2011

    [quote=tbodzio] Kochani, mam do Was wielką prośbę aby zlokalizować jednego mechanika.Kilka lat temu był to serwis "GREGMAN" Auto Części- Serwis-Myjnia ul. 3-go Maja 16Te telefony już są nie aktualne jak i prawdopodobnie lokalizacja serwisu.Mam sporo kilometrów do Myślenic i mam gorącą prośbę do Was, jeśli znałby ktoś obecną lokalizację i podał mi jakieś namiary- tel.- byłbym niezmiernie wdzięczny. [/quote]
    oni się przenieśli koło spontjusza na słowackiego

    Cytuj
  • 16 lut 2011

    "oni się przenieśli koło spontjusza na słowackiego"

    Chodzi Ci o Jacka i Jarka?
    Dzwoniłem do nich, to nie oni mieli ten zakład o który pytam.
    Oczywiście nie mam nic do nich ale chciałbym znaleźć kontakt do "GREGMAN" mieszczący się kiedyś na 3-maja

    Pytam, ponieważ przejeżdżając przez Myślenice mój VW uległ awarii.
    Przypadkowo trafiłem na wspomniany przeze mnie warsztat i naprawdę byłem pod wrażeniem fachowości mechanika ( nie pamiętam imienia- było to 4-5 lat temu)
    Mam obecnie problem z moim golfem i chciałem oddać go w zaufane ręce.

    Cytuj
  • 16 lut 2011

    POMOCY ! ! !
    Mam problem, w swoim VW Golf 3 AFN mam ścięty klin na wale korbowym i będzie chyba potrzebne napawanie.Kto w okolicy mógłby to zrobić ???

    Cytuj
  • 18 lut 2011

    Gdzie robią dobrze i tanio z klimatyzacją ? Pomocy.

    Cytuj
  • adzygmunt 18 lut 2011

    Spróbuj na Górnym Przedmieściu u Ambrożego. Jedziesz Średniawskiego prawie do końca.

    Cytuj
  • 18 lut 2011

    [quote=gość: kierowca] Ja polecam zakład na Zarabiu Nalepa koło tego Dolnego Jazu naprawdę dobra robota, chłopy znają się na robocie [/quote]
    Też mogę ich polecić!

    Cytuj
  • 8 mar 2011

    Witam,

    czy możecie polecić mi serwis/mechanika/ zakład lub cokolwiek gdzie mógłby mi ktoś zrobić przy wspomaganiu w aucie. Cieknie mi płyn wspomagania z jednego z przewodów i nie wiem gdzie się z tym udać.
    Pozdrawiam

    Cytuj
  • 8 mar 2011

    najpierw sobie wlej plyn uszczelniajacy i zobacz czy pomoze :-)

    Cytuj
  • 8 mar 2011

    [quote=gość: Melikson] najpierw sobie wlej plyn uszczelniajacy i zobacz czy pomoze :-) [/quote]
    :-) super rada. Do chłodnicy jakby coś to też są takie płyny...feeee

    Cytuj
  • 9 mar 2011

    ile kosztuje przegląd klimatyzacji ? Czy ktoś wie ?

    Cytuj
  • 9 mar 2011

    Ja polecam WOŁKA ponieważ dobrze robi z samochodami i u niego zawsze znajdują się przyzwoite ceny za robociznę XD robi szybko i tanio Xd

    2 Cytuj
  • 9 mar 2011

    Gienku, czy mam rozumieć że to żart? ;-D

    1 Cytuj

Odpowiedz