Forum » Myślenice

Jestem głodna...skąd dobre jedzonko zamówić???

  • 9 gru 2011

    A co myślicie o Paco?? jak dla mnie od jakiegoś czasu zrobił się tam straszny syf..

    6 9 Cytuj
  • 10 gru 2011

    W końcu dotarłam do "sabiny" na Słowackiego. Faktycznie fajny lokalik. Polecam

    2 Cytuj
  • 10 gru 2011

    No właśnie od WIELU lat- restauracja przez wiele lat zabiegała o swoich stałych klientów. Teraz sa cięzki czasy na otworzenie biznesu i jeśli się nie zwraca tyle zeby wychodzić na zero to trzeba zamknąć. A IL CAMINO zapewne włożyło dużo pieniędzy na odwonienie lokalu, liczny personel itd

    4 2 Cytuj
  • 10 gru 2011

    odkąd otworzyli wezuwiusza zamawiałem pizze tylko tam, naprawdę była najlepsza w mieście, konkurencyjne ceny i krótki czas dostawy, zawsze ją tu wychwalałem na forum do tego stopnia aż zostałem posądzony o to że jestem powiązany z tą pizzeria i robię reklamę !!! niestety musze przyznać że chyba dobre czasy tej pizzerii już się skończyły, dwa razy mi się już zdarzyło że dostałem inna pizze niż zamawiałem, nie dostałem sosu czy też brakowało im jakiegoś składnika i po prostu zrobili pizze bez niego nawet nie uprzedzając o tym nie mówiąc już o propozycji wymiany na inny. Wiem jedno kiedyś z ciekawości na pewno jeszcze spróbuję i zamówię ale zanim to zrobię to upłynie sporo czasu, takim podejściem stracili stałego klienta a pizze od nich zamawiałem bardzo często. Brawo Panowie oby tak dalej to pójdziecie z torbami !!!

    Teraz pizze będę zamawiał z innego lokalu bo ostatnio zauważyłem że mają dowóz bo kiedyś nie mieli ale nazwy nie podam bo znowu będzie ze konkurencja :) pozdrawiam

    2 7 Cytuj
  • 10 gru 2011

    DO PRAWDZIWYCH MYSLENICZAN!!!

    bojkot il camino

    5 19 Cytuj
  • 12 gru 2011

    Byłem w Il Camino, jadłem i powiem:
    Ładnie, bardzo smacznie, niestety drogo.

    15 3 Cytuj
  • 12 gru 2011

    [quote=gość: RDZENNY] DO PRAWDZIWYCH MYSLENICZAN!!!

    bojkot il camino [/quote]
    Do konkurencji. BRAĆ SIĘ DO PRAWDZIWEJ ROBOTY! Robić lepsze jedzenie, ładniejszy wystrój lokalu!!!
    Bo w internecie to powinniście szukać przepisów kulinarnych, a nie pisać oszczerstwa!
    A to, że jest drogo, to bardzo dobrze. W Myślenicach jest za dużo knajp, w których można napchać się syfem za grosze.

    16 3 Cytuj
  • 12 gru 2011

    [quote=gość: RDZENNY] DO PRAWDZIWYCH MYSLENICZAN!!!

    bojkot il camino [/quote]

    Normalnie aż żal was czytać:(
    zachowujecie się jak dzieci
    tego typu wpisy powinny być usuwane bo nic nie wnosza do tego topiku

    14 4 Cytuj
  • 12 gru 2011

    Byłam w IL CAMINO
    jadałam pizze
    i?
    dobra, ale ciasto tak cienkie że nim skończyłam to pizza była zima. Poza tym ciasto twarde. Nie lubię takiego ciasta. Ciasto powinno być grubsze.
    Reszta dań z menu ciekawa ale droga.
    Lokal przyjemny.
    Obsługa jescze trochę powolna ale to początki wiec wybaczam.
    czy wrócę?
    narazie nie mam takiego zamiaru

    3 11 Cytuj
  • 12 gru 2011

    też byłem i lipa w krakowie już by się musieli zwijać a tak to w myslenicach będą się jeszcze przez kilka miesięcy ciorać i udawać restauratorów hahahaha

    2 15 Cytuj
  • 12 gru 2011

    [quote=gość: RDZENNY] też byłem i lipa w krakowie już by się musieli zwijać a tak to w myslenicach będą się jeszcze przez kilka miesięcy ciorać i udawać restauratorów hahahaha [/quote]
    dlaczego tak piszesz?

    4 1 Cytuj
  • 12 gru 2011

    a ja nie byłam, ale na pewno się wybiorę. widziałam zdjęcia wnętrz i powiem, że zachęcające... co do cen hmmm no dla mnie to taka wyższa średnia półka :) ale być może warto...
    :)

    8 2 Cytuj
  • 14 gru 2011

    co Wy widziliście?? jak kogos nie stac to nie idzie do restauracji tylko do pizzeri a nie wypowiada sie na temat restauracjii w ktorej pewnie nawet nie był bo go nie stać albo mu szkoda wydać na porzadne jedzenie!
    Uważam ze restauracja na poziomie obsługa bardzo miła teraz rzadko mozna tata spotkac ceny wporzadku życzę powodzenia!
    ps. trzba samemu sie przekonac ja przeczytałam te posty poszłam sprawdziłam i uważam inaczej niz większosc na tym forum poza tym nie ma co poruwnywac przynajmniej narazie steku czy 7 smaków ponieaz to jest nowo otwarta restauracja!!!!!

    9 6 Cytuj
  • 14 gru 2011

    naucz się polskiego
    poruwnywac
    steku

    gość: UCZYTIELKA napisał/a:
    naucz się polskiego poruwnywacsteku
    gość: UCZYTIELKA napisał/a:
    naucz się polskiego poruwnywacsteku

    ha ha ha dobre :-) jak tak gotuje jak pisze to ja tam nie pójdę...............

    3 4 Cytuj
  • 15 gru 2011

    Widzę że niektórzy oficjele mają tu nie złe chody...
    jakiś czas temu dodałam nie chlubny post dot. Steka i przepadł bez wieści...
    Szkoda że brakuje tu obiektywnej informacji,

    ale nie polecam tylko tyle w tej kwestii cała reszta bez komentarza!!!

    6 2 Cytuj
  • 27 gru 2011

    Spontiusz buduje hotel w Trzemeśni ciekawe czy bar tam przeniesie ?

    1 Cytuj
  • 3 sty 2012

    Byłam w IL Caminno i powiem tak:
    wreszczie pierwszy lokal z klasą w Myślenicach.
    Świetne jedzenie - bravo!!, bardzo przytulne wnętrze, miła obługa, a czy drogo???moim zdaniem cena adekwatna do jakości.
    Bardzo mi sie podobało i napewno tam wróce.

    Już dość tylko steku i 7 smaków.
    Te same postaci siedzące przy barze od początku powstania tych knajp sprawiaja, ze nie chce sie tam wchodzić, a co dopiero żarcie - syf.
    Potrzeba zmiany i wreszczie powstało coś innego, dlatego popieram IL CAMINNO.
    Można bez skrępowania przed miejscowymi dorobkiewiczami zjeść smaczne jedzenie.

    trche w tym prawdy jest

    11 4 Cytuj
  • 3 sty 2012

    [quote=gość: iii] Byłam w IL Caminno i powiem tak:
    wreszczie pierwszy lokal z klasą w Myślenicach.
    Świetne jedzenie - bravo!!, bardzo przytulne wnętrze, miła obługa, a czy drogo???moim zdaniem cena adekwatna do jakości.
    Bardzo mi sie podobało i napewno tam wróce.

    8 2 Cytuj
  • 3 sty 2012

    [quote=gość: iii] [quote=gość: iii] Byłam w IL Caminno i powiem tak:wreszczie pierwszy lokal z klasą w Myślenicach. Świetne jedzenie - bravo!!, bardzo przytulne wnętrze, miła obługa, a czy drogo???moim zdaniem cena adekwatna do jakości.Bardzo mi sie podobało i napewno tam wróce. [/quote]

    ZNOWU JAKAŚ WŁAŚCICIELKA KTÓRA ROBI BYKI
    DARUJ SOBIE TO
    CO PRZEJEZDŻAM TO PUSTO NIKT TAM NIE PÓJDZIE ZA TO NAGANIANIE

    3 12 Cytuj
  • 3 sty 2012

    witam, będę często bywać w Myślenicach bo się tu niedługo przeprowadzam, i chcialabym zapytać o wasze ulubione knajpki, na pewno interesuje mnie tajska obok której przejezdzałam (zapomniałam nazwy) - czy ktoś wie czy mają catering?
    do tej pory zawsze jak tu przyjezdzałam trafiałam do steka ze znajomymi ale ostatnio zachwycił mnie IL CAMINO, gdzie nawet wylądowałam na sylwestra. nie wiem skąd tyle kontrowersji na ich temat bo uwazam że samo siedzenie przy stoliku w tych pięknych wnętrzach to czysta przyjemnośc, pierwszy raz byłam po prostu na herbacie która jest podawana w cudnych czajniczkach, ktore wczeswniej widziałam w hotelu starym w krakowie (z duża saszetka herbaty do zaparzania). a menu na sylwestra idealne, nic ciezkiego co mogłoby mieć potem fatalny wpływ na kondycję do zabawy:) nie wiem czy jest na stałe w menu np takie jakby gołąbki z czerwoną kapustą w środku ale pewnie niedługo sprawdze!
    co jeszcze godnego uwagi w Myślenicach?

    8 6 Cytuj
  • 3 sty 2012

    Krakowianka jedna, miała chłopca z drewna...
    Ile % w tym tekście zajmuje pochwała Il Camino?
    Swoją drogą trochę mi żal przedsiębiorców bez klientów, ale czy mnie ktokolwiek współczuje?

    5 5 Cytuj
  • 3 sty 2012

    [quote=krakowianka] witam, będę często bywać w Myślenicach bo się tu niedługo przeprowadzam, i chcialabym zapytać o wasze ulubione knajpki, na pewno interesuje mnie tajska obok której przejezdzałam (zapomniałam nazwy) - czy ktoś wie czy mają catering?
    do tej pory zawsze jak tu przyjezdzałam trafiałam do steka ze znajomymi ale ostatnio zachwycił mnie IL CAMINO, gdzie nawet wylądowałam na sylwestra. nie wiem skąd tyle kontrowersji na ich temat bo uwazam że samo siedzenie przy stoliku w tych pięknych wnętrzach to czysta przyjemnośc, pierwszy raz byłam po prostu na herbacie która jest podawana w cudnych czajniczkach, ktore wczeswniej widziałam w hotelu starym w krakowie (z duża saszetka herbaty do zaparzania). a menu na sylwestra idealne, nic ciezkiego co mogłoby mieć potem fatalny wpływ na kondycję do zabawy:) nie wiem czy jest na stałe w menu np takie jakby gołąbki z czerwoną kapustą w środku ale pewnie niedługo sprawdze!
    co jeszcze godnego uwagi w Myślenicach? [/quote]

    Bar parkowy na Zarabiu - też bardzo smaczne jedzenie. polecam.

    5 Cytuj
  • 4 sty 2012

    Jak czytam to forum to pomyślałem sobie że w Myślenicach mieszkaja bardzo zawistni ludzie. Otworzyła się nowa knajpa, fajnie. Macie ochotę to tam idźcie, nie to są inne.
    Ale jeżdzenie i zaglądanie do okien knajpy czy są klienci i cieszenie, ze ich nie ma...no cóż to właśnie są Myślenice.......

    18 1 Cytuj
  • 4 sty 2012

    bob masz w 100% racje, zastanawiam się, gdzie pracują Ci którym tak się nie podoba ta nowa restauracja. Byłem tam, tanio może nie jest, ale wiesz za co płacisz. Chodze czasem do Legendario i smakuje mi tam pizza, polecenia godny jest też bar zamkowy na Zarabiu, a najlepszy kebab w Myślenicach jest na rynku koło ratusza.

    7 3 Cytuj
  • Bartek Bartkowski 4 sty 2012

    a mnie skusila reklama na miasto-info i poszedlem do tego il camino jeszcze w grudniu zeby sprawdzic. wystrój bardzo ładny, choć brakowało mi parawanów między stolikami (ludzie strasznie oglądają co kto je itp nie lubie tego.) obsługa mila, w środku przyjemnie, pizza dobra, jednak bardziej smakuje mi gdzie indziej (nie bede pisal gdzie zeby nie bylo, ze reklamuje). pare dni później miałem jeszcze okazję zjeść tam pierogi ruskie. miejsce bardzo ładne i cięzko wydawać jednoznaczny osąd próbując dwóch potraw, więc pewnie dam sobie jeszcze jedną szansę zeby się przekonać do tego miejsca.

    13 1 Cytuj

Odpowiedz