Forum » Myślenice

Jestem głodna...skąd dobre jedzonko zamówić???

  • 7 gru 2011

    Ależ się to Camino reklamuje i na forum i nawet w szkole angielskiego do której moja wnuczka chodzi jest ogłoszenie że 20 grudnia lekcjia będzie w tej restauracji a nie w szkole... Ciekawe czego się tam będą dzieciaki uczyć bo to ponoć Włoska restauracja a nie angielska. Pewnie jak zwykle wnuczkę będę odprowadzać to zobaczę.

    2 5 Cytuj
  • 7 gru 2011

    W Il Camino, można płacić kartą. Z ostrych rzeczy, trudno powiedzieć, ale godne polecenia poza tymi wymienionymi wyżej w moim poście, których próbowałam, są gnocchi z kurczakiem i sosem śmietanowym, zupa krem czosnkowy i pizza oczywiście. Bardzo smaczne są też desery: tiramisu, tarta i szarlotka.

    3 8 Cytuj
  • 7 gru 2011

    [quote=gość: Izzie] W Il Camino, można płacić kartą. Z ostrych rzeczy, trudno powiedzieć, ale godne polecenia poza tymi wymienionymi wyżej w moim poście, których próbowałam, są gnocchi z kurczakiem i sosem śmietanowym, zupa krem czosnkowy i pizza oczywiście. Bardzo smaczne są też desery: tiramisu, tarta i szarlotka. [/quote]

    ale płytka jesteś czy raczej prosta przecież widać że jestes włascicielem bądź pracownikiem czy kimś takim
    pracujcie nad jakością ceną itd a nie tak płytkimi zagrywkami
    szok !
    ja tam nie pójdę właśnie z tego powodu

    7 8 Cytuj
  • 7 gru 2011

    [quote=gość: Izzie] W Il Camino, można płacić kartą. Z ostrych rzeczy, trudno powiedzieć, ale godne polecenia poza tymi wymienionymi wyżej w moim poście, których próbowałam, są gnocchi z kurczakiem i sosem śmietanowym, zupa krem czosnkowy i pizza oczywiście. Bardzo smaczne są też desery: tiramisu, tarta i szarlotka. [/quote]
    patrząc na Twoje opinie to chyba musisz codziennie tam jadać skoro knajpa co otwarta a ty tyle dań smakowałaś i polecasz . Takie wypowiedzi tylko szkodzą a nie robią reklamę. Warto zadbać o reklamę, PR, promocję a nie wypociny na forum.

    7 4 Cytuj
  • 7 gru 2011

    [quote=gość: 999876556] gość: Izzie napisał/a:W Il Camino, można płacić kartą. Z ostrych rzeczy, trudno powiedzieć, ale godne polecenia poza tymi wymienionymi wyżej w moim poście, których próbowałam, są gnocchi z kurczakiem i sosem śmietanowym, zupa krem czosnkowy i pizza oczywiście. Bardzo smaczne są też desery: tiramisu, tarta i szarlotka. patrząc na Twoje opinie to chyba musisz codziennie tam jadać skoro knajpa co otwarta a ty tyle dań smakowałaś i polecasz . Takie wypowiedzi tylko szkodzą a nie robią reklamę. Warto zadbać o reklamę, PR, promocję a nie wypociny na forum. [/quote]

    BOJKOT DO MIESZKAŃCÓW MYŚLENIC!!!
    NIE CHODZIMY DO TEJ KIEPSKIEJ KNAJPY!!!
    PO PROSTU ŻENADA!!!
    ŻENADA!
    JAK MOŻNA TAK UPAŚĆ NISKO?
    SZOK...................

    7 9 Cytuj
  • 7 gru 2011

    [quote=gość: Balbina] Ależ się to Camino reklamuje i na forum i nawet w szkole angielskiego do której moja wnuczka chodzi jest ogłoszenie że 20 grudnia lekcjia będzie w tej restauracji a nie w szkole... Ciekawe czego się tam będą dzieciaki uczyć bo to ponoć Włoska restauracja a nie angielska. Pewnie jak zwykle wnuczkę będę odprowadzać to zobaczę. [/quote]

    na wiosne lokal będzie do wynajęcia...................................

    4 7 Cytuj
  • 8 gru 2011

    [quote=gość: SZAKAL33] gość: 999876556 napisał/a:gość: Izzie napisał/a:W Il Camino, można płacić kartą. Z ostrych rzeczy, trudno powiedzieć, ale godne polecenia poza tymi wymienionymi wyżej w moim poście, których próbowałam, są gnocchi z kurczakiem i sosem śmietanowym, zupa krem czosnkowy i pizza oczywiście. Bardzo smaczne są też desery: tiramisu, tarta i szarlotka. patrząc na Twoje opinie to chyba musisz codziennie tam jadać skoro knajpa co otwarta a ty tyle dań smakowałaś i polecasz . Takie wypowiedzi tylko szkodzą a nie robią reklamę. Warto zadbać o reklamę, PR, promocję a nie wypociny na forum. BOJKOT DO MIESZKAŃCÓW MYŚLENIC!!!NIE CHODZIMY DO TEJ KIEPSKIEJ KNAJPY!!!PO PROSTU ŻENADA!!!ŻENADA!JAK MOŻNA TAK UPAŚĆ NISKO?SZOK................... [/quote]

    My też tam juz nie pójdziemy z rodiną

    3 7 Cytuj
  • 8 gru 2011

    Nie można o niczym dobrze i obiektywnie napisać, bo od razu posądza się go o takie rzeczy. Ludzie zastanówcie się! Nie jestem w żaden sposób powiązaną osobą z restauracją. Napisałam obiektywna opinie i swoje wrażenie. Widzę że na tym forum dopiero jak się kogos obrzuci błotem to jest ok!!!!!!!!!!!!!! Przestańcie być tacy zawistni! Zresztą proponuje każdemu samemu sie przekonać. Żenadą widzę sa ludzie którzy potrafią tylko tutaj OBRAŻAĆ, wydawać opinie i pisac takie bzdury bez absolutnie żadnego argumentu i podstaw! Życzę Wam miłego życia i oby ktoś w stosunku do Was tak się nie zachowywał!

    6 7 Cytuj
  • 8 gru 2011

    W Il Camino ceny są zbyt wysokie nie daje szans tej restauracji, nawet przy bardzo agresywnej reklamie.

    7 6 Cytuj
  • 8 gru 2011

    W Steku na przykład jest drożej, a sie jakoś utrzymuje już tyle lat.

    2 2 Cytuj
  • 8 gru 2011

    Luki, no właśnie- tyle lat. Sukcesem Steka jest to, że wypracował sobie swoją opinię już dawno temu, kiedy był dobry czas na otwieranie biznesu. Teraz niestety, co widać po zamykającej się ilości i sklepów i wszelkich innych działalności, nie jest dobry czas na otwieranie aż tak wypasionej restauracji. Co do cen (widziałam je na stronie internetowej) mogłyby być trochę niższe. Myślę, że w Myślenicach taka knajpa może mieć wzięcie, tylko żeby zeszli trochę z ceny. Z tych "drogich" wystarczy nam Stek czy 7 smaków. Do nich będą ludzie chodzić, bo chodzą od lat, a stali klienci niechętnie zmieniają swoje ulubione miejsca.

    6 2 Cytuj
  • 8 gru 2011

    patrzcie jakie opinie na ich stronie

    "na medal! Polske całą przejechałem, ale tak tak u Was to jeszcze nie jadłem
    pekaes - kierowca

    zgłodniały zbłądziłem i zjadłem przepysznego kotleta, polecam
    Martin

    wystrój, obsługa, jedzenie - tego brakowało w Myślenicach
    raczej stały klient!"

    ciekawe co to za kierowca pekaesu co po takich knajpach chodzi??

    pozatym nie da sie doddac opini
    czyli musieli w kodzie juz ja wpisac

    ale żal

    8 1 Cytuj
  • 8 gru 2011

    Gdzie ty znalazłeś te opinie?

    1 Cytuj
  • 8 gru 2011

    il camino

    aktualnosci/opinie po prawej

    4 Cytuj
  • 8 gru 2011

    Faktycznie w kodzie wpisali :) cwaniaki :)

    7 1 Cytuj
  • 8 gru 2011

    No to trochę nie fair...

    4 1 Cytuj
  • 8 gru 2011

    Ciekawe dlaczego? Bo miło sobie napisali,ale ....rzetelnej opinii może już nie chcą.........

    3 2 Cytuj
  • 8 gru 2011

    do Ady
    Odnośnie knajpy z pierogami, to strasznie ciasno tam mają - z czystością też jest tak sobie. Ogłaszają się teraz z danami obiadowymini, powinni zadbać o większą przestrzeń. Jeżeli chodzi o ceny to drogo - w sumie jedzenie niczym nie różni się od tego co serwują w barze mlecznym. U nich podaje dla przykładu - za porcję pierogów z serem - w barze mlecznym mam 3 porcję. Czy ktoś ma podobne spostrzeżenia?

    1 Cytuj
  • 8 gru 2011

    Otwarcie było z fajerwerkami a strona internetowa im nie działa. Beznadzieja - klikam menu i nic nie wyskakuje, klikam "do pobrania" i nic martwy link, cokolwiek kliknąć na tej stronie to wyskakuje zdjęcie z miski z wędlinami hahaha a opinia jest żeczywiście "kierowcy PKS" Chciałem zamówić pizzę do domu i klikam na stosowny link i zgadnijcie co mi się na monitorze pojawiło. Lipa i tyle

    3 4 Cytuj
  • 8 gru 2011

    JA TAM WOLE DAGRASSO STEKA I NEO ZALEZY CO CHCE ZJEŚĆ

    2 2 Cytuj
  • 8 gru 2011

    [quote=gość: Ada] Luki, no właśnie- tyle lat. Sukcesem Steka jest to, że wypracował sobie swoją opinię już dawno temu, kiedy był dobry czas na otwieranie biznesu. Teraz niestety, co widać po zamykającej się ilości i sklepów i wszelkich innych działalności, nie jest dobry czas na otwieranie aż tak wypasionej restauracji. Co do cen (widziałam je na stronie internetowej) mogłyby być trochę niższe. Myślę, że w Myślenicach taka knajpa może mieć wzięcie, tylko żeby zeszli trochę z ceny. Z tych "drogich" wystarczy nam Stek czy 7 smaków. Do nich będą ludzie chodzić, bo chodzą od lat, a stali klienci niechętnie zmieniają swoje ulubione miejsca. [/quote]

    powiedz czy ty jestes mądra? czy tak naiwna,że my uwierzymy?
    sama sobie strzeliłaś/eś w kolano jak można znać cały asortyment po kilku dniach????

    sorry,ale knajpa skazana na porażkę dzięki tobie..............................................
    przemyśl...............................................

    2 2 Cytuj
  • 9 gru 2011

    Najpierw pomyślcie a później piszcie, bo jak tu czytam niektóre wypowiedzi to ręce opadają. Kultura na zatrważająco niskim poziomie! Wystarczy pójść raz w kilka osób na obiad i juz mozna poznać kilka dań - nie pomyśleliście o tym?

    6 2 Cytuj
  • 9 gru 2011

    Ja tam jak jestem głodny to jadę do Spontiusza przynajmniej wiem że za niewielkie pieniądze pojem sobie do syta. Chociaż muszę się przyznać że ostatnio coś się popsuli z jakością ale mam nadzieję że to przejściowe może kucharza zmienili.

    2 3 Cytuj
  • 9 gru 2011

    Kucharz jest ten sam tylko odkąd czarna mamba przejęła rządy to oszczędza na czym tylko się da i nawet Makłowicz nie był by w stanie nic przyzwoitego z tego badziewia stworzyć.

    4 Cytuj
  • 9 gru 2011

    [quote=gość: hansik] gość: Ada napisał/a: Luki, no właśnie- tyle lat. Sukcesem Steka jest to, że wypracował sobie swoją opinię już dawno temu, kiedy był dobry czas na otwieranie biznesu. Teraz niestety, co widać po zamykającej się ilości i sklepów i wszelkich innych działalności, nie jest dobry czas na otwieranie aż tak wypasionej restauracji. Co do cen (widziałam je na stronie internetowej) mogłyby być trochę niższe. Myślę, że w Myślenicach taka knajpa może mieć wzięcie, tylko żeby zeszli trochę z ceny. Z tych "drogich" wystarczy nam Stek czy 7 smaków. Do nich będą ludzie chodzić, bo chodzą od lat, a stali klienci niechętnie zmieniają swoje ulubione miejsca.

    powiedz czy ty jestes mądra? czy tak naiwna,że my uwierzymy?
    sama sobie strzeliłaś/eś w kolano jak można znać cały asortyment po kilku dniach????

    sorry,ale knajpa skazana na porażkę dzięki tobie..............................................
    przemyśl............................................... [/quote]

    Przepraszam Cię bardzo, ale w ogóle nie wiem, o czym ty piszesz. Jaki asortyment? Knajpa skazana na porażkę dzięki mnie? Weź się zastanów i przemyśl, co chciałeś/łaś napisać.

    2 3 Cytuj

Odpowiedz