Forum » Myślenice

Jestem głodna...skąd dobre jedzonko zamówić???

  • 21 lis 2011

    Podobno na miejscu Babci maliny otwarli jakąś nową restaurację? Był ktoś może??? W sobotę z tamtej okolicy widać było fajerwerki - zapewne jakieś otwarcie oficjalne było... :)

    6 1 Cytuj
  • 21 lis 2011

    ach zapomniałam dodać, że byłam ostatnio w 7-ce i bardzo dobre nowe herbatki mają :)

    2 6 Cytuj
  • 21 lis 2011

    a ja kupiłem 5 golonek do gara listek laurowy i dobrze wygotować do tego piana i niech mnie "kawiarnusie "w d....połechcą herbatkami

    3 2 Cytuj
  • 23 lis 2011

    w przystani pyszne chilli burito i taco

    1 3 Cytuj
  • 23 lis 2011

    [quote=iris] Podobno na miejscu Babci maliny otwarli jakąś nową restaurację? Był ktoś może??? W sobotę z tamtej okolicy widać było fajerwerki - zapewne jakieś otwarcie oficjalne było... :) [/quote]

    tam jest jeszcze zamknięte ale widziałam ostatnioo dolną czesc juz odremontowana i jestem pod wrażeniem. Piękne wnętrzne!

    6 2 Cytuj
  • 23 lis 2011

    Jest juz otwarte, chyba w sobote bylo uroczyste otwarcie, bo o pokazie fajerwerkow slyszalem. Wczoraj mialem okazje wybrac sie tam na obiad i z czysztym sumieniem polecam.
    Kucharz chyba nawet z wloch jest sciagniety? Pizza na cieniutkim ciescie - przepyszna! Wystroj powala...jak na Myslenice to uwazam, ze ktos mocno poszedl po bandzie i go troche to kosztowalo - na rynku w Krakowie by sie nie powstydzili. O lazience to nie wspomne - widac, ze projektowal ktos ze smakiem i gustem!

    Zobaczymy co dalej bedzie i czy utrzymaja ten poziom jedzenia, ale jesli sie uda to bedzie najlepsza restauracja u nas w miescie i to na naprawde wysokim poziomie.

    PS: Nazywa sie IL CAMINO

    11 7 Cytuj
  • 23 lis 2011

    A na jakim poziome kształtują sie ceny?

    6 Cytuj
  • 23 lis 2011

    [quote=gość: Maxxxxx] Jest juz otwarte, chyba w sobote bylo uroczyste otwarcie, bo o pokazie fajerwerkow slyszalem. Wczoraj mialem okazje wybrac sie tam na obiad i z czysztym sumieniem polecam. Kucharz chyba nawet z wloch jest sciagniety? Pizza na cieniutkim ciescie - przepyszna! Wystroj powala...jak na Myslenice to uwazam, ze ktos mocno poszedl po bandzie i go troche to kosztowalo - na rynku w Krakowie by sie nie powstydzili. O lazience to nie wspomne - widac, ze projektowal ktos ze smakiem i gustem! Zobaczymy co dalej bedzie i czy utrzymaja ten poziom jedzenia, ale jesli sie uda to bedzie najlepsza restauracja u nas w miescie i to na naprawde wysokim poziomie.PS: Nazywa sie IL CAMINO [/quote]

    JAK ZWYKLE KIEPSCY PRACOWNICY SIE WYPOWIADAJĄ LUB NIBY SZEF HA HA HA ŻENADA!!!!!!!!!!

    3 19 Cytuj
  • 23 lis 2011

    Tego czy pracownicy są kiepscy czy nie to jeszcze nie wiemy natomiast z całą pewnością ich strona internetowa nie jest nawet kiepska... Jest żenująco przygnębiająca. Ciekawe czy jedzenie jest na takim poziomie jak strona internetowa ?

    6 18 Cytuj
  • 24 lis 2011

    [quote=gość: anka121] Tego czy pracownicy są kiepscy czy nie to jeszcze nie wiemy natomiast z całą pewnością ich strona internetowa nie jest nawet kiepska... Jest żenująco przygnębiająca. Ciekawe czy jedzenie jest na takim poziomie jak strona internetowa ? [/quote]

    żenująco-przygnębiający to jest twój komenatrz aniu. nie wiem czy masz jakieś problemy ze wzrokiem bo jak byk pisze na ich stronie ze strona jest jeszcze w budowie.
    tak sie zastanawiam czy wy potraficie powiedzieć coś pozytywnego czy tylko umiecie ciągle narzekać?

    15 7 Cytuj
  • 24 lis 2011

    ja tam się w dyskusje nie wdaje ale polecam "Grill Bar u Sabiny" Dobrze , smacznie a przede wszystkim czyściutko i w normalnych cenach. Bez fajerwerków i zadęcia a na prawdę nie źle.

    4 5 Cytuj
  • 24 lis 2011

    dla nas młodych i tak najlepsze jest dagrasso bo jest smacznie,modnie,młodzieżowo i jest cool !!!

    4 13 Cytuj
  • 24 lis 2011

    gdzie jest ten gril bar u sabiny?

    3 6 Cytuj
  • 24 lis 2011

    [quote=gość: 18-stka] dla nas młodych i tak najlepsze jest dagrasso bo jest smacznie,modnie,młodzieżowo i jest cool !!! [/quote]

    Też polecam pyszne sałatki :)

    5 7 Cytuj
  • 24 lis 2011

    Dagrasso - sztywne zasady i zero elastycznosci bo to jest sieciówką.
    Też mi cool młodzieżowe podejscie gdy Ci pepsi na mirinde nie wymienią bo taką promocje mają...
    W starym dobrym Legendario nie robią klientom takich problemow.

    6 6 Cytuj
  • 29 lis 2011

    Na początek zaznaczam, że jestem zwykłą klientkę, nie mającą żadnego powiązania z restauracja i moja opinia jest jak najbardziej obiektywna. Byłam ostatnio na obiedzie w Il Camino i musze przyznać, że jestem mile zaskoczona. Restauracja robi bardzo przyjazne i sympatyczne wrażenie. Fajna, naturalna atmosfera. Jedzenie naprawdę pycha. Zwłaszcza krem paprykowo-pomidorowy polecam. Zasługuje na uznanie to, że sosy itp są robione ze świeżych pomidorów, a nie sztucznej papki, dokładnie tak samo jak w samych Włoszech :-) Spore porcje, sama lasagne jest bomba, która porządnie nasyci. Co prawda mi brakuje w niej troszkę sosu śmietankowo-parmezanowego, jaki sama robię w domu, ale to kwestia przyzwyczajenia może. Plus za to w jaki cieszący oko sposób dania sa podane, może to i szczegół ale dla mnie równie ważny co sam smak jedzenia. Ceny moim zdaniem przystępne, średnia półka. Jeśli restauracja utrzyma ten poziom cały czas, będzie miała sukces na swoim koncie i wiernych klientów. Jak narazie w mojej osobie i mojego męża ma już dwoje stałych klientów. Z tego co się też dowiedziałam, pizza będzie dowożona na życzenie do klienta, natomiast po zwykłe jedzonko z karty będzie trzeba samemu przyjechać do restauracji.

    10 13 Cytuj
  • 4 gru 2011

    Bar w IL CAMINO maja kot! Bylem na obiadku i rzucilem okiem na alkohole jakie stoja za barem - nie jedna knajpa w Krk by sie nie powstydzila takich pozycji!

    7 6 Cytuj
  • 5 gru 2011

    A Ja najbardziej wolę u siebie w kuchni, smaczne i zdrowe obiadki:)

    13 Cytuj
  • 6 gru 2011

    nie polecam lokalu na rzemieślniczej z tymi pierogami, natomiast polecam banderozę, od lat się tam stołuję.

    4 Cytuj
  • 6 gru 2011

    A czemu nie polecasz tej knajpy z pierogami ?

    3 Cytuj
  • 6 gru 2011

    "U SABINY" koło RPGK super żarełko czysto i tanio.

    4 Cytuj
  • 7 gru 2011

    A gdzie jest "Gusto"?? bo słyszałem że dobre jedzenie mają... prawda to?

    2 3 Cytuj
  • 7 gru 2011

    na kazimierza wielkiego, przy skręcie na słoneczną :)
    chyba....

    1 Cytuj
  • 7 gru 2011

    Aż z ciekawości jutro przetestuję to il camino. Napiszcie jeszcze co warto zamówić jak się lubi ostre jedzenie?

    3 3 Cytuj
  • 7 gru 2011

    A i jeszcze jedno czy w il camino można płacić karta ??

    2 2 Cytuj

Odpowiedz