Forum » Okolice

Nowy kościół w Trzemeśni

  • 27 gru 2012

    (pksfan)Ale ja podejrzewam, że znaczną ilość postów "broniących" pisze jedna i ta sama osoba (patrz: nr. kont)[/cytat]

    Ty wszystkich podejrzewasz a na nic nie masz dowodów. Tak samo jak nie masz racji że ja to wszyscy , może za Ciebie też piszę ??
    A PARAFIANIN to człowiek, który mieszka na terenie parafii i chodzi do kościoła tak że nie myl pojęć człowieku. i na tym kończę nieustającą dyskusję z osobą tak niekompetentną jak Ty.
    nie mamy o czym dyskutować, mówisz, że ja Cie obrażam, a Ty nazywasz mnie moherem, lektorkiem, skończ !! brak słów.

    26 8 Cytuj
  • 27 gru 2012

    (pksfan)Ale ja podejrzewam, że znaczną ilość postów "broniących" pisze jedna i ta sama osoba (patrz: nr. kont)[/cytat]

    Ty wszystkich podejrzewasz a na nic nie masz dowodów. Tak samo jak nie masz racji że ja to wszyscy , może za Ciebie też piszę ??
    A PARAFIANIN to człowiek, który mieszka na terenie parafii i chodzi do kościoła tak że nie myl pojęć człowieku. i na tym kończę nieustającą dyskusję z osobą tak niekompetentną jak Ty.
    nie mamy o czym dyskutować, mówisz, że ja Cie obrażam, a Ty nazywasz mnie moherem, lektorkiem, skończ !! brak słów.

    kaki napisał/a:

    PKS FAN o czym ty w ogóle człowieku piszesz? Zajmujesz się wyliczaniem kont? Znam bardzo wiele osób, których ta sprawa tak poruszyła, że postanowili wypowiedzieć się na ten temat na forum, a żeby móc coś napisać trzeba chyba się zarejestrować, no nie?

    Ja również w tym momencie założyłam konto, bo już nie wytrzymałam twoich durnych wpisów.

    Pozdrawiam forumowiczów

    Dokładnie KAKI, ale nie wszyscy to rozumieją, lepiej wbijać zęby i nagadywać Nie mając żadnych dowodów, ale taka to już mentalność ludzi. ALE BRAWO DLA TYCH, KTÓRZY NIE STAJĄ SIĘ OBOJĘTNI I WALCZĄ ZA TĄ SPRAWĘ.

    27 9 Cytuj
  • Maciek 27 gru 2012

    Czemu sie kłocicie ? Kazdy ma prawo do swojego zdania tak pozatym nie ma to byc miedzy wami dyskusja na slowa lecz dyskusja na temat ks Mariana oraz decyzji Dziwisza

    8 5 Cytuj
  • 27 gru 2012
    Znany napisał/a:

    Czemu sie kłocicie ? Kazdy ma prawo do swojego zdania tak pozatym nie ma to byc miedzy wami dyskusja na slowa lecz dyskusja na temat ks Mariana oraz decyzji Dziwisza

    Dokładnie. Każdy ma prawo się wypowiedzieć, lecz niektórzy potrafią tylko rzucać oskarżenia typu "OBRAŻASZ KSIĘDZA" itp. Szkoda słów.

    7 33 Cytuj
  • 27 gru 2012

    [quote=kaki]PKS FAN o czym ty w ogóle człowieku piszesz? Zajmujesz się wyliczaniem kont? Znam bardzo wiele osób, których ta sprawa tak poruszyła, że postanowili wypowiedzieć się na ten temat na forum, a żeby móc coś napisać trzeba chyba się zarejestrować, no nie?

    Ja również w tym momencie założyłam konto, bo już nie wytrzymałam twoich durnych wpisów.

    Pozdrawiam forumowiczów[/quote]

    Akurat durny wpis to twój wpis. Poza tym nie wiem co to znaczy "wyliczanie kont"
    a na marginesie napisałem "PODEJRZEWAM"

    5 33 Cytuj
  • Maciek 27 gru 2012

    A wiecie cos w ogole na ten temat albo macie jakies podejrzenia o co chodzi ?

    6 4 Cytuj
  • 27 gru 2012

    do PKS FAN- teraz sie bedziesz kłócił kto ma durniejszy wpis...

    10 3 Cytuj
  • 27 gru 2012
    PKS Fan napisał/a:

    OD MARIANA W. NALEŻĄ SIĘ CHYBA JAKIEŚ WYJAŚNIENIA NIE?
    A wpisów pis-owskiej sekty nawet nie czytam.

    i kto tu kogo obraża. a tak po za tym to raczej nie przeszliście na "Ty" z ks. Marianem. Tyle na ten temat. troszkę kultury

    23 5 Cytuj
  • 27 gru 2012
    PARAFIANIN13 napisał/a:

    do PKS FAN- teraz sie bedziesz kłócił kto ma durniejszy wpis...

    Ja się nie kłócę. Poza tym widzę, że już nie dyskutujecie na temat Mariana W. tylko dyskusja schodzi na dalszy plan.

    @Miku
    A JEST OBOWIĄZEK MÓWIENIA NA "PROSZĘ KSIĘDZA" LUB "SZANOWNY MGR KS. KANONIK"

    4 30 Cytuj
  • 27 gru 2012

    zgadzam sie z tobą "Miku"

    15 5 Cytuj
  • 27 gru 2012

    czyli jaki................

    3 4 Cytuj
  • Maciek 27 gru 2012

    Najelpei zaprzestancie tej dyskusji lub napiszcie CO wiecie na ten temat i tyle

    6 4 Cytuj
  • 27 gru 2012

    nie ma sensu dyskutować z takimi ludźmi. Nie prawda jest o żadnych kasynach i mafiach, za pieniądze Parafii ksiądz Marian nic dla siebie nie kupił. Telewizor który dostał kiedyś o lektorów oddał na licytację, to samo z GPS-em . inne rzeczy tak samo, buty, kurtka wszystko dostawał . Nie jezdził tez Nowym Audi czy Bmw tylko wiele lat matizem, w późniejszym czasie dostał toyotę a teraz jakiś marny mercedesik.poszli za nas stwierdzili że Go nie chcemy a kuria uwierzyła. Ale nie MY Parafia nie pozwolimy żeby Ci bogacze za Nas rządzili

    42 7 Cytuj
  • 27 gru 2012
    Miku napisał/a:

    Nie prawda jest o żadnych kasynach i mafiach

    A SKĄD TO WIESZ?

    Miku napisał/a:

    dostał toyotę

    TAK? A gdzie za darmo można dostać toyotę?

    5 39 Cytuj
  • 27 gru 2012

    widzisz ks. Marian ma siostrę.

    36 6 Cytuj
  • 27 gru 2012
    Miku napisał/a:

    widzisz ks. Marian ma siostrę.

    I co z tego?

    4 35 Cytuj
  • 27 gru 2012

    Wiem. nie rzucam słów na wiatr jak inni!!

    35 4 Cytuj
  • 27 gru 2012

    no i dała mu ten samochód tak dokładnie trzeba Ci wszystko tłumaczyć ?
    i znam dobrze ten i inne tematy. Pomagała mu. i nie pisz już do mnie bo takie coś nie ma sensu soro Ty twierdzisz że wszystko wiesz a tak na prawdę nie wiesz nic pewnego!

    40 5 Cytuj
  • 27 gru 2012

    na pewno mu dała auto - na 1000%

    Spadam stąd. PRACUJE w przeciwieństwie do was. tyle na ten temat

    5 49 Cytuj
  • 27 gru 2012

    no widzisz człowieku nic Ci nie można powiedzieć bo Ty prawdy nie przyjmujesz. No to pracuj kiedyś za pewne też się uczyłeś. W końcu!

    39 5 Cytuj
  • 27 gru 2012

    pekasie fanie twoje wypowiedzi są żałosne

    45 6 Cytuj
  • 27 gru 2012

    Moi drodzy mam wiadomość od wróżbity Macieja odnośnie naszego proboszcza cytuję.
    "proboszcz ten zamieszany jest w bardzo złe sprawy i teraz one wszystkie zaczynają wychodzić na jaw. Widzę, że proboszcz z kościelnej kasy zaczał wyciągac pieniądze na własny użytek. Dostrzegam, że kiedy pieniędzy zaczynało brakować, wtedy musiał on pożyczać od nieuczciwych ludzi, którzy później żądali od niego ogromnych odsetek".

    2 24 Cytuj
  • 27 gru 2012

    Jako parafianin przyglądam i przysłu***** się wypowiedziom ale nie komentuje, mam nadzieje że sprawa zostanie jak najszybciej wyjaśniona przez wszystkie strony.

    Przypominam niektórym że
    Dopóki nie orzeknie się o winie ... powinna obowiązywać zasadna domniemania niewinności...

    20 4 Cytuj
  • 27 gru 2012
    ACM1899 napisał/a:

    J

    Przypominam niektórym że
    Dopóki nie orzeknie się o winie ... powinna obowiązywać zasadna domniemania niewinności...

    DOKŁADNIE !!!!

    I nie rozumiem czemu nawzajem się obrażacie , podżegacie , knujecie ... przecież potrafimy się zjednoczyć, potrafimy wspólnie dużo dobrego zdziałać - nie dajmy się skłócić - to nas osłabia.

    14 6 Cytuj
  • 27 gru 2012

    A jak ma na nazwisko ten nowy proboszcz???

    5 3 Cytuj

Odpowiedz