Forum » Praca

Sklep KURDESZ

  • 26 kwi 2011

    Mam pytanie: czy w tym sklepie była już kontrola PIP?

    5 2 Cytuj
  • 27 kwi 2011

    przydałaby się z racji tego że tam nie ma ani jednego dnia wolnego!!! na przepisowe 40 h tygodniowo tam się pracuje 56... to o czymś świadczy!!!

    6 2 Cytuj
  • 27 kwi 2011

    kontroli nie bylo ale bedzie niebawem!!!!!!!!!!!!!

    2 3 Cytuj
  • 11 maj 2011

    Szanowna Inspekcjo na dzien dzisiejszy 11 maj 2011 pracownicy nie otrzymali pensji i nie zanosi sie zeby w najblizszym terminie ja otrzymali... Przeciez byliscie tam nie jeden raz i co zrobiliscie w tej sprawie ??? no wlasnie !....

    6 2 Cytuj
  • 11 maj 2011

    Zgadza sie ! Jezeli dzisiaj nie bedzie przelewu dzwonie do Inspekcji pracy a jak trzeba bedzie do telewizji.

    6 2 Cytuj
  • 11 maj 2011

    tak czytam forum i czytam i widzę ze nic się dalej nie zmieniło...

    3 4 Cytuj
  • 13 maj 2011

    no i gdzie ta inspekcja pracy?? gdzie nasze wypasione wypłaty??

    4 3 Cytuj
  • 17 maj 2011

    moi drodzy,to forum nie jest strona inspekcji pracy,nie wie o nim i podejrzewam ze nawet go niegdy nie czytali.Dlatego wypisywanie tak glupich wpisow nic niedaje!!!!wescie wkoncu sprawy w swoje rece i zadzwoncie gdzie trzeba i zgloscie co sie dzieje w waszym zakladzie pracy,no chyba ze tak tylko piszecie a naprawde sie boicie zrobic jaki kolwiek krok!!!!

    8 2 Cytuj
  • 3 lip 2011

    jak się komus, nie podoba to chyba nikt siłą was tam nie trzyma????? rzygać się chce od tego narzekania

    4 10 Cytuj
  • 4 lip 2011

    fakt jest taki ,ze dzis ciezko o prace ale zeby sie nie zbuntowac i nie przeciwstawic wykorzystywaniu i innym rzecza jakie sie tam dzieja to smieszne jestescie.Pozwalacie sobie na to kazda sie boi o wlasny tylek,a po kontach tylko narzekacie ile wlezie!!!!

    7 4 Cytuj
  • 29 lip 2011

    Kurdesz to masakra najgorszy sklep w myślenicach ludzi sie wykorzystuje nie przyjmujcie sie tam dobrze wam radzesame sie przekonacie podłogi sie myje szmatami dziurawymi mopów nie ma stare pracownice rzadza każda nowo przyjęta

    13 2 Cytuj
  • 30 lip 2011

    a co zwolnili Cię, bo się robić nie chciało ?

    2 10 Cytuj
  • 9 sie 2011

    oj nowości w kurdeszu szefowa straszy ludzi że jak nie będą dostawac po godzinach za które nie mają płatne będzie im wpisywała nagąke w papiery

    6 1 Cytuj
  • adzygmunt 9 sie 2011

    Ja byłbym zdziwiony, gdyby ktoś się nie bał "nagąki w papiery".
    Jak ognia byłbym unikał "takiego cóś"!

    6 1 Cytuj
  • 22 sie 2011

    do kurdeszu nie warto chodzić bo dwie blondynki muszą się nagadać a później klijętów obsługiwać i a ta stara kulawa już dawno nie powinna robic bo każdy przez nią sie zwalnia

    9 3 Cytuj
  • 22 sie 2011

    ja do tego sklepu nie chodzę od kilkunastu lat - odkąd pracowała tam osoba z mojej rodziny, dzięki czemu dowiedzieliśmy się o traktowaniu personelu przez przełożonych i jakości niektórych produktów

    12 2 Cytuj
  • 26 sie 2011

    [quote=gość: nnn] fakt jest taki ,ze dzis ciezko o prace ale zeby sie nie zbuntowac i nie przeciwstawic wykorzystywaniu i innym rzecza jakie sie tam dzieja to smieszne jestescie.Pozwalacie sobie na to kazda sie boi o wlasny tylek,a po kontach tylko narzekacie ile wlezie!!!! [/quote]
    jasne pracowałam tam i zbuntowałam się jako jedyna to spędziłam całą niedziele u szefowej na dywaniku

    6 2 Cytuj
  • 11 wrz 2011

    Całą!!!!! I wtedy się nie zbuntowałaś.......niesamowite........

    2 6 Cytuj
  • 15 wrz 2011

    CAMEA - w innych sklepach jest pewnie lepiej z jakością produktów!? bajki to dzieciom,kupuj dalej tam gdzie kupujesz tylko żeby nikt z twojej rodziny się tam nie zatrudnił bo będziesz miała dalej do sklepu ... i dalej...i dalej..

    6 1 Cytuj
  • 21 paź 2011

    Dobry sklep otworzycie własny to zobaczycie

    1 3 Cytuj
  • 21 paź 2011

    Ja jutro wywalam laske pracuje tydzień nie ma pojęcia o handlu :) następna proszę :)

    1 1 Cytuj
  • 21 paź 2011

    Real ma być na w miejscu kurdesza to 100% pewna informacja, już są zaawansowane rozmowy z tą siecia.

    2 Cytuj
  • 21 paź 2011

    [quote=gość: migotka23] Ja jutro wywalam laske pracuje tydzień nie ma pojęcia o handlu :) następna proszę :) [/quote]
    A co myślałaś babo że jak zatrudnisz mnie to od razu ci sprzedaż wzrośnie o 100% ?? Najpierw powinnaś odpowiedni asortyment przedstawić kupującym a nie oczekiwać gruszek na wierzbie... Ech biznesmeni pożal sie boże.

    4 1 Cytuj
  • 21 paź 2011

    [quote=gość: pomocny gwóźdz] Real ma być na w miejscu kurdesza to 100% pewna informacja, już są zaawansowane rozmowy z tą siecia. [/quote]
    Tak 100% pewna jak ty masz po kolei....

    1 2 Cytuj
  • 22 paź 2011

    Real ma być na milion procent słyszałam jak mąż mi mówił a jest wysoko postawnym męzczyzną w starostwie :)

    1 5 Cytuj

Odpowiedz