Forum » Praca

praca w ALPHA Dobczyce

  • 12 sty 2011

    jak szukasz pilnie roboty to patrz po sklepach sa wywieszki że przyjmę do pracy. A po ekonomii to jeszcze chętniej bo masz do tego głowę, a że jesteś młoda też będzie Twoim atutem. Co prawda to prawda, wiele nie zarobisz, ale przynajmniej się nie narobisz tak jak na produkcji

    Cytuj
  • 1 lut 2011

    Do MISTRZYNI W obozach koncentracyjnych też nikt nie narzekał na złe traktowanie bo się bali tak samo w alphie który mądrzejszy i mówi wprost co mu się nie podoba to zaraz zwalniają albo sam się zwalnia bo mu wypłatę taką naliczą że na bułę tartą nie zarobi. niestety żal mi ludzi którzy tam pracują ciekawe ile osób by pracowało w alpie gdyby w tym rejonie było pare fabryk gdzie pracownika się traktuje jak człowieka a nie jak śmiecia, ilu by tam zostało pracowników w czynie społecznym??

    1 3 Cytuj
  • 2 lut 2011

    Dobrze że "pracowałeś" , pracodawca tylko zyskał jak Cię zwolnili. Gdyby w okolicy były inne zakłady to wypisywałbyś również takie same bzdury o tych zakładach. To co napisałeś powyżej jest nie prawdą.

    2 1 Cytuj
  • 3 mar 2011

    czy w Dobczycach znajdzie się gdzieś jekaś wmiare dobra robota nie jestam wymagajęca ale pewne normy muszą byś

    Cytuj
  • 10 mar 2011

    Ha ha ha widzę że nic się nie zmieniło pozdrawiam;)

    Cytuj
  • 19 mar 2011

    Czytając te wszystkie teksty odnośnie Alphy z każdym dniem uświadamiam sobie ,że dobrze zrobiłem odchodząc. wszystko jedna wielka konspiracjanikt nie wie a jak się cos powie to uspokajają i straszą zwolnieniem ale zawsze to jakas zaczepka i pieniadze.Jedyne co mam dzięki Alphie to samo zaparcie i w skutku własną firmę nie muszę nikogo słuchać sam sobie jestem Panem i powiem wam jak każdy taki mądry w tej Alphie ze robic nie chce to sprobujcie sami cos rozkrecic a nie narzekac tylko nikt wam nic nie da za darmo :D Pozdrowienia dla całej brygady p.Zosii ;p pejot

    1 3 Cytuj
  • 22 mar 2011

    Pajączku ! widać że życie nauczyło Cię trochę mądrości!! krzyczeć i narzekać każdy potrafi , obrzucać błotem firmy i pracodaców też, ale zrobić coś ze swoim życiem żeby było lepsze - mało kto potrafi :) znam dwóch młodych mężczyzn , którzy kiedyś w alphie pracowali - nauczyli się pracy i własne firmy założyli , ale czy są dobrymi szefami sami ????????????? WSZYSTKIM KTÓRZY CIĄGLE NARZEKAJĄ I KRYTYKUJĄ RADZĘ ZAGLĄDNĄĆ W GŁĄB SIEBIE I ZASTANOWIĆ SIĘ CZY SAMI JESTEŚMY - OK ! POZDRAWIAM WSZYSTKICH KTÓRYM CHCE SIĘ PRACOWAĆ A NIE PASOŻYTOWAĆ NA SWOICH NAJBLIŻSZYCH :)

    4 3 Cytuj
  • 30 mar 2011

    praca dobra dla ludzi bez tzw. doświadczenia zawodowego tzn. zaraz po szkole, młodych, mających dużo wolnego czasu i niewygórowane wymagania. Duża rotacja pracowników, ale tak było zawsze, wiedzą o tym Ci, co pamiętają jeszcze Morelową. Na koniec może jeszcze cytat pana J. "Dobrze nie ma o czym mówić, a źle nie wypada". Mimo wszystko nie żałuję.

    Cytuj
  • 31 mar 2011

    Witam :) mam pytanie jakie stawki obowiązują w Alphie ? :)

    Cytuj
  • 31 mar 2011

    marne

    1 1 Cytuj
  • 31 mar 2011

    Marne to znaczy ?

    Cytuj
  • 13 maj 2011

    Dla jednych marne dla innych nie, czyli tak samo jak wszędzie w okolicy. W Wawelu wykorzystują, w Alphie też, nie wspominając o Cooperze. Ponoć jeszcze gorzej jest w Polplaście -> http://miasto-info.pl/forum/praca/134,nowa-fabryka-polplastu-nowe-miejsca-pracy,9.html . Cytat"...witam wszystkich odradzam kazemu ta prace w POLPLASCIE ten zaklad nie szanuje wogóle pracowników wrecz przeciwnie pomiata wszystkimi i za grosze tam sie pracuje i to jeszcze w weekendy pracowałąm wczesniej w jaworniku i nie ma zadnego porównanai przepracowalm tam 13 lat a tu nawet 13 dni nie wytrzymalam masakra kierownik niech sie najpierw uda do psychiatry a pózniej zarzadza ludzmi od czego jest glowny szef jak odchodzilam mialm isc mu powiedziec pare słow ale nawet progu do biur nie wolno przekroczyc ludzie szukajcie pracy ale z daleka omijajcie ten zaklad płace sa tak marne a atmosfera ajk w obozie pracy a nie w zakladzie produkcyjnym..." . Ludzie, a gdzie jest dobrze ?! Tam gdzie płacą za nie robienie niczego... Wszyscy nie zadowoleni z pracy w zakładach mogą pozakładać własne interesy i przekonać się jak to jest na własnym garnuszku lub zakasać rękawy i do pracy w "obozach" jak to ktoś opisał wcześniej ponieważ w okolicach ponoć same "obozy pracy". darmozjad

    6 Cytuj
  • 4 cze 2011

    ok 1400 zł brutto plus 100 zł motywacyjnego plus ok 300 zł premii to daje ok 1800 zł brutto minus podatki ok 1400 zł na rękę w ty nie zawsze jest premia i płacone są nadgodziny dodatek nocny plus bony na święta plus paczki są wyjścia do aqa parku, teatru, organizowane imprezy, wyjazdy i inne urozmaicenia uważam, że socjalne alpha ma bardzo dobre w innych firmach można pomarzyć tylko o takim. Komu się chcę pracować to będzie tam robił. Ludzie sobie sami wbijają do głowy, że jest tam źle i utrudniają życie, a nie jest tylko trzeba trochę ogłady i chęci. W dzisiejszych czasach ciężko jest znaleźć firmę z takim socjalnym. Ludzie i tak będą narzekać, więc trzeba iść i samemu się przekonać.

    9 2 Cytuj
  • 24 cze 2011

    Powodzenia wszystkim którzy pracowali i pracują w Alphie, a Ci którzy chcą pracy powiem krótko każdy narzeka a jeśli przyjdzie co do czego podtula ogon i skiałczy,ludzie czas wziaść się za robotę nikt nikomu nie da nic za darmo,jeśli ktoś ma rodzinę i musi utrzymać ją z czegoś by co do garnka włożyć to ta praca wcale nie jest taka zła owszem może zarobki nie jakieś kosmiczne ale po 4 pracy dzien wolnego karp na wigilie paczki zywnościowe. Praca w Alphie nauczyła mnie wielu rzeczy ale jednej najważniejszej "Zacznij od siebie wymagać " Może zabrzmi to głupio ale mimo tego co tu piszą speżiłem w Alphie miłe chwile poznałem fajnych wartościowych ludzi i super dziewczynę z którą co prawda nie jestem ale nie zapomnę jej do końca życia i to wszystko dzięki Alphie:)

    6 2 Cytuj
  • 25 cze 2011

    czytajac to nieweim czy sie smiac cZy płakać. tak to prawda mozna bardzo fajnych i wartosciowych ludzi tam poznac.i to jedyne z czym sie moge zgodzic. pracowalam tam i nikomu nie polecacm!!!!!pomiatają ludzmi jak sie tylko da.mlodzi brygadzisci dra sie na starszych ludzi i to o byle co. do tego podpisujac umowe na 1 miesiac zwalniaja ludzi juz po tygodniu . tak bylo w przypadku moich kolezanek. podpisaly umowe na miesiac a tu dzwonia do nich po tygodniu ze maja do pracy nie przychodzic mimo ze okres wypowiedzenia to 7 dni:(w miedzyczaie przyjeli jeszcze pare innych osob. przyjmuja i zwalniaja...to wszystko jest chore!!!!

    3 6 Cytuj
  • 29 cze 2011

    sisi12345678: piszesz bzdury !

    3 4 Cytuj
  • 3 lip 2011

    Przemku masz rację tylko ,że nie każdy może sobie pozwolić na odejście z pracy i podjęcie takiego ryzyka jak Ty!!! Swoją drogą żałuję ,że nie mogliśmy się spotkać. Pozdrowienia dla wszystkich pracowników.

    5 Cytuj
  • 3 lip 2011

    sisi12345678: W alfie na miesiąc są zatrudniani tylko pracownicy z manpawera. Wiem bo tam pracuje ! a pozostali przynajmniej na 6 miesiecy. Anty spam mial racje. Aha teraz przedluzyly prace tym z manpawera na nstepny miesiac, kliku zrezygnowalo, a tych co "nie chcieli" za bardzo pracowac pozegnano, pewno i twoja kolezanke.

    5 3 Cytuj
  • 4 lip 2011

    Witam mam na imię Wioletta i pracowałam tam około miesiąca,powiem szczerze jeśli masz swoje zdanie i nie dasz się poniewierać to jusz tam nie popracujesz, jak ja pracowałam było to około 3 tyg.to po dwóch dniach dziewczyny rezygnowały ( wyszły w fartuchu i nie wróciły ). Zastanów się..

    2 7 Cytuj
  • 5 lip 2011

    słyszałem że w alfie płacą za miesiąc roboty w systemie czterozmianowym 1200zł na rękę. Prawda to ????

    1 8 Cytuj
  • 6 lip 2011

    Boże , a ja sie zastanawiam czy wracać z Anglii... , jak czytam to forum i tematy z pracą związane to nie wierzę że tak to może funkcjonować w tym kraju....1200 zł na miesiąc? kur... to jest jakiś żart? To jak wy tam żyjecie? Przecież większość rzeczy, usług już jest droższa niż np. w Anglii...
    Podejrzewam że coś takiego jak kultura pracy - to hasła SF w manufakturkach typu ta cała Alfa...

    3 9 Cytuj
  • 9 lip 2011

    angol po co wyjechałeś do Anglii po lepsze pieniądze więc tam siedź i nie wracaj do Polski.

    9 1 Cytuj
  • 5 paź 2011

    czyżby jakiś postój czy też wszyscy już wszystko napisali??

    3 1 Cytuj
  • 18 paź 2011

    Pracowałam w kilku firmach a w alfie od roku (prawie). Wydaje mi się że dobrze trafiłam... zoaczymy jak beda reagowali na kryzys... :( rozmawiałam z dziewczynami i powiedziały że ostatnio dyro dobrze sobie poradził. To chyba trzymam kciuki

    3 3 Cytuj
  • 22 paź 2011

    sory Ala nie wiem gdzie wcześniej pracowałaś ale pewnie u taniego prywaciarza wyzyskiwacza skoro tam ci jest dobrze, jeżeli nie przeszkadza ci to że dostaje się jedną wypłatę w dwóch ratach (przez dwa miesiące) to jeszcze jakoś ujdzie choć i to... Dyrektor zawsze sobie dobrze radzi sobie z kryzysem ale to jak dobrze zobaczysz na kwitku jak nie pędzie tam pozycji premia....

    3 2 Cytuj

Odpowiedz