Forum » Sport

Dalin - siatkówka

  • adzygmunt 11 lis 2009

    Odpowiedź jest krótka i rozbrajająca: "Już szron na głowie i nie to zdrowie", a sercu ciągle siata ! :(

    Cytuj
  • 12 lis 2009

    [quote]karolek, zjeba to nie krytyka. I też gram w piłkę nożna,i wiem że zjebka od TRENERA motywuje, a nie krytyka od jakiegoś leszcza z forum ;) czytaj ze zrozumieniem. A to, że grałeś 3 lata w kosza gdzieś tam, to chyba nie na temat i co najmniej inna dyscyplina. Bez pozdrowień . [/quote]

    W każdym sporcie drużynowym chodzi o to samo i nieważne czy jest to piłka nożna koszykówka czy siatkówka.Ale pewnie wiesz lepiej bo grasz w najlepszej drużynie powiatu c-klasowym Franciszku Skomielna Czarna :D Lepiej wracaj na treningi bo dostaniesz zjebke od trenera i wylecisz z drużyny a wtedy nie dostaniesz po utrzymaniu się w klasie czteropaka piwa z Tesco :D

    Korona Kraków to nie gdzieś tam tylko jedna z trzech najlepszych sekcji koszykówki w Krakowie. Kraków to dla Ciebie też gdzieś tam bo w hufcu pracy nie organizują wycieczek do Krakowa :D Żal mi cię, idź stąd. W hufcu już się zaczęło picie wina pewnie więc się spiesz :)

    Cytuj
  • 12 lis 2009

    Utarczki słowne użytkowników zadziwiają mnie. Oczywiste jest że będziemy komentować choćby jedynym sportem jaki uprawiamy było plucie do celu. To jest podstawa zawodowego komercyjnego sportu. I każdy chce i będzie komentować, nawet ten kto nie wie ile razy można odbić piłkę na własnej stronie.

    Cytuj
  • 12 lis 2009

    'Wąsaty Dziadulo' byłeś na meczu?? :)
    Jestes na jakimś zdjęciu na stronie która była podawana z galerią zdjęć z całego meczu?? :)
    Pozdrawiam.

    Cytuj
  • 13 lis 2009

    Kto jak kto ale ja zawsze jestem. Nie fotografowali mnie bo wąsy nie mieszczą się w kadrze...
    Poza tym to siatkarki były obiektem błysku flesza - pełnoprawnie.

    Cytuj
  • 14 lis 2009

    noi pojechaly do krzeszowic, 3-0 poprawilo by nastroje w druzynie i wokol niej

    Cytuj
  • 14 lis 2009

    Mówisz i masz :D

    Maraton Krzeszowice - Dalin Myślenice 0:3 :)

    Cytuj
  • 14 lis 2009

    No i wygląda NATO, że doping nie ma większego wpływu na wynik meczu a raczej dobrze zinterpretowana krytyka na forum :D

    Cytuj
  • 14 lis 2009

    Poszczególne sety: 0:3 (20:25, 17:25, 20:25) :)

    Cytuj
  • 14 lis 2009

    Brawo dziewczęta :) Oby tak dalej!!

    Cytuj
  • 15 lis 2009

    takie mecze to przeciez formalnosc... przed sezonem bylo wiadome ze dziewczyny musza zbierac w tch spotkaniach pelna pule. Zawodniczki mialy pokazac ze naleza do czolowki i druzynom typu skawa siarka czy krosno mialy urywac punkty... lecz jak widzimy nie poszlo im najlepiej i teraz trzeba gonic pierwsza "4"... poczekajmy na runde rewanzowa moze wtedy przyjdzie forma i zmieni sie styl gry

    Cytuj
  • 15 lis 2009

    Dobrze, że z Ciebie za to taki mieszczuch, pewnie w Krakowie mieszkasz, że czteropak piwa z Tesco kupujesz, bo w M-cach nie ma Tesco. Nie wiem jaka jest polityka w tym klubie sportowym jakim napisałeś i jakoś się tym nie przejmuje. A to, że Korona to jedna z trzech najlepszych sekcji koszykarskich dowiedziałem się od Ciebie, za co bardzo Ci dziękuje. Idź poćwiczyć jeszcze trochę, to może znowu będziesz grał w koszykówkę i słuchał zjeb od trenera i prezesów.

    Cytuj
  • 21 lis 2009

    DALIN MYŚLENICE - TKST TOMASOVIA TOMASZÓW L. 3:0 (25:16, 25:17, 25:12)

    Cytuj
  • adzygmunt 21 lis 2009

    Dziękuję a coś więcej o meczu?

    Cytuj
  • 21 lis 2009

    Brawo Dalin!!:)
    A gdzie była droga młodzież dopingująca nasze siatkarki??!!
    Ostatnim razem było ich bardzo mało a teraz to wgl.
    Na meczu z AZS UE Kraków było ich duzo i naprawde głośno było;)
    Pozdrawiam wszystkich kibiców i do zobaczenia na następnym meczu;D

    Cytuj
  • 22 lis 2009

    Niektórzy kibice woleli chyba film przed przed tv niż mecz Dalinu live. To są tak zwani wierni kibice siatkarek. Stowarzyszenie Kibiców Dalinu - no comments.

    Cytuj
  • 22 lis 2009

    Tak naprawdę częśc tych chłopaków, którzy zaczęli angażowac się w doping na siatkówce, to Ci, którzy z świetnym skutkiem dopingują na meczach Orła i ja myślę, że do tej pory wszystko byłoby dobrze i doping szedłby do przodu, gdyby nie wyśmiewcze komentarze np ze strony samych siatkarek (?) Więc jak już one same nie traktują tego poważnie to chłopaki stwierdzili, że nie będą z siebie robic debili. I moim zdaniem mają rację.

    Cytuj
  • 22 lis 2009

    Ja nie moge i doping sie posypał:(
    A tak fajnie było na niektorych meczach... ale to bd mozna tylko wspominac.
    A na meczach orła chlopaki dopingują?? Bo moze wartało by przyjsc popatrzec na słabsza lige od Dalinu ale przynajmniej na lepszą atmosfere niz na Dalinie bo tam tylko dziadki siedzą i klną...
    Ale jakto mozliwe ze klub sie interesował grupką kiboli a nagle siatkarką sie to nie spodobało??;(

    Cytuj
  • 22 lis 2009

    Atmosfera nie ta bo brakowało Stasia Cichonia.

    Cytuj
  • 22 lis 2009

    [quote=wąsaty dziadulo]To są tak zwani wierni kibice siatkarek. Stowarzyszenie Kibiców Dalinu - no comments.[/quote]

    dziadulo... bojkocik, bojkocik... :D

    Jak zaczną gwiazdy grać (!) to my zaczniemy kibicować.
    Jakoś bez kibiców myślenickich na wyjeździe też się da wygrać ;)

    Cytuj
  • 22 lis 2009

    [quote]Atmosfera nie ta bo brakowało Stasia Cichonia. [/quote]

    A to BARDZO żałuję, że mnie nie było, BARDZO !

    Cytuj
  • 22 lis 2009

    [quote]
    Jakoś bez kibiców myślenickich na wyjeździe też się da wygrać ;)[/quote]

    Przepraszam! Dwie osoby mocno kibicowały na meczu wyjazdowym w Krzeszowicach i dziewczyny wygrały! Nie ilość kibiców a jakość się liczy ;) A tak na poważnie to wczoraj w ogóle jakiś śmiech na sali był. W kąciku kibica gdzie zawsze było głośno, 3 osoby siedziały z założonymi rękami i jedynym wysiłkiem było wywieszenie na barierkach szalika klubowego.

    Dobrze że w innej części sali kilka osób dopingowało :)

    Wracając do meczu z Krzeszowicami to tam nie ma biletów wstępu. Wejście dla każdego jest za darmo, a sala wygląda podobnie jak ta w podstawówce na osiedlu tyle że z krzesełkami o niebo lepszymi niż na obecnej hali Dalinu. Widać miasto Krzeszowice jest na tyle bogate żeby zapewnić mieszkańcom rozrywkę za darmo, albo stwierdzili że za ten poziom gry nie należy się opłata.
    Ciekawe też, że bilety normalne na mecze Muszynianki albo BKS-u kosztują maksymalnie 15 zł, a ulgowe 5 zł. Pewnie działacze najlepszych drużyn Plus Ligi Kobiet też niżej wyceniają widowiska niż włodarze Dalinu :)
    Same niedorzeczności i tylko dziewczyn szkoda...

    Cytuj
  • 22 lis 2009

    ludzie dajcie sobie spokój, bo to forum momentami zaczyna robić się żałosne;/
    sami mądrzy, a podejrzewam, że połowa piłki odbić nie potrafi!

    Cytuj
  • adzygmunt 22 lis 2009

    A co to ma do rzeczy?

    Cytuj
  • 22 lis 2009

    'A tak na poważnie to wczoraj w ogóle jakiś śmiech na sali był. W kąciku kibica gdzie zawsze było głośno, 3 osoby siedziały z założonymi rękami i jedynym wysiłkiem było wywieszenie na barierkach szalika klubowego.'
    Zgadzam sie z "Prezesem" w 100 % !! Co to miało byc?! wstyd.

    Cytuj

Odpowiedz