Forum » Wolne Myśli

Ktoś nie śpi aby spać mógł ktoś.

  • adzygmunt 4 sie 2010

    Otwieram kompa i cisza. Trochę zamarudzę przeglądając inne tematy i zapewne pójdę spać. Dobranoc już teraz.
    Ps Cygnus napisz coś więcej o zmianach na forum. Gdzieś tam zacząłeś!!!
    Mężczyznę /prawdziwego/ poznaje się....

    Cytuj
  • 4 sie 2010

    I ja zaglądam a tu cisza. Znajomi już chyba skończyli ... albo jeszcze nie zaczęli;)

    Cytuj
  • 5 sie 2010

    Wertuje sobie forum i zauważam że niektórym mieszkańcom puszczają nerwy. Gorączka daje się zauważyc na kilku wątkach gdzie gdyby nie to że jest to forum internetowe, doszło by do rękoczynów. W czym tkwi taka pasja aby dopiec przedmówcy i na siłe udowodnić mu że niema racji? Czy też sprawa lokalnych wyścigowców. Relatywnie, zaglądam czasem na zakładkę sport lecz nie jest on w ścisłym kręgu moich zainteresowań. Jednak zauważyłem zaognioną dysputę którą zainicjował Zenek. Ja rozumiem że po przeczytaniu wątku i po przeglądnięciu całej zakładki rzuciło mi się w oczy że faktycznie Motosport posiada kilka otwartych wątków.
    Moim skromnym zdaniem Zenek, otwarcie nowego wątku pod szyldem motosport, to tylko przysłowiowy kij w mrowisko, zresztą na efekty nie trzeba było długo czekać. Niestety forum rządzi się takim prawem że każdy może i powinien otworzyć własny, interesujący go wątek. Jednakże w wyniku powielania tego samego tematu rozdrabniając go na pomniejsze posty-wątki jedynie zaśmieca sie forum. Najlepszym moim zdaniem, w wyniku braku moderatorów, jest prośba o korektę/uporządkowanie wątku przez Redakcję. Sam robiłem to wielokrotnie, wcześniej jednak informując o tym osobe która założyła wątek. Choćby w przypadku powielonych wątków weselnych.

    Najprostrzym sposobem jest szukanie rozwiązania u źródła czyli osób kompetentnych, w tym przypadku redakcji tego portalu. Dodawanie wątków zaczepnych doleje jedynie oliwy do ognia. A może się nam pisać i czytać znacznie przyjemniej bez epitetów i powodowania niepotrzebnych spięć. Uśmiechnijmy się do siebie, a wszyscy pomyślą że smiejemy się do nich i też się uśmiechną. A tym którzy pomyślą że się śmiejemy z nich i tak nie przekonamy że tak nie jest krzykiem.
    M007.

    Cytuj
  • 5 sie 2010

    [quote]adzygmunt napisał Cygnus napisz coś więcej o zmianach na forum. Gdzieś tam zacząłeś!!!
    Mężczyznę /prawdziwego/ poznaje się....[/quote]

    Nie ma o czym pisać, tak tylko delikatnie szukam zaczepki z Redakcją, bo obiecali to i tamto, i siamto.

    Cytuj
  • 5 sie 2010

    Obiecanki cacanki ........

    Cytuj
  • 5 sie 2010

    Chyba trzeba, chociaż nie jestem pewien, a może jednak, tak sie zastanawiam(bo lubię)czy warto, może mi ktoś doradzić? Tylko dobrze.

    Cytuj
  • 7 sie 2010

    Znów cisza. Forumowi znajomi pewnie gdzieś balują... Może ubrali czerwone stringi i już szaleją na Łysej Górze?;)

    Cytuj
  • 7 sie 2010

    Balowali, ale już wrócili. Pogoda jednak "nie pewna" na plenerowe biesiady przy ognisku i z muzyką.

    Cytuj
  • adzygmunt 7 sie 2010

    Nie balowali, tylko walczyli z problemem przegrania kupy zdjęć na płytkę, która miała, jak się okazało za mało pamięci. Ale się udało!
    Niestety kuleję na obie nogi w tej materii.
    I do licha Corel taki trudny, a jest mi od czasu do czasu potrzebny!

    Cytuj
  • adzygmunt 10 sie 2010

    Poginęło mi kilka zdjęć, na których mi zależało. Mam ich elektroniczne przeróbki. Oryginały wcięło. Mimo przezorności- wszystkie zdjęcia jak leci trzymam na płytkach, ale 2010 jeszcze nie. Czort je ogonem nakrył!
    Spadam życząc dobrej nocy wszystkim, którzy się tu po mnie zjawią>

    Cytuj
  • 10 sie 2010

    Czy to były zdjęcia Twoich rudych kuzynek z gór?;)
    Dobrej nocy Ad:)

    Cytuj
  • 10 sie 2010

    Czy ktoś tu piszę oprócz tej garstki? Za chwile ktoś napisze że jesteśmy TWA(towarzystwo wzajemnej adoracji). Przecież wcale w tym temacie nie chodzi o pisanie z sensem, bo gdyby tak było, to wpisów było by raptem na kilka stron.
    Gdzie jest Cyrk ojciec założyciel, wieśniak też lubił sie wieczorami po umartwiać, 007 pewnie poszedł na spacer z psiną. A dlaczego nie zaglądają tu panie(oprócz Was, Mona i Luna). Co tu się choinka jasna dzieje i o czym jest ten temat, i dlaczego ja to piszę i psuje sobie oczy po nocy.

    Cytuj
  • waligóra ogrodowy 10 sie 2010

    niech z bólu ryczy ranny łoś!

    Cytuj
  • 10 sie 2010

    Ty nie kochasz zwierząt i już tego nie ukryjesz.

    Cytuj
  • waligóra ogrodowy 10 sie 2010

    nie kocham, bo jem mięso (np. kiełbasę)!

    Cytuj
  • 10 sie 2010

    Wiem że jesz, już całe miasto wie;) Kota masz, albo chociaż psa.

    Cytuj
  • waligóra ogrodowy 10 sie 2010

    Nie mam, bo u nas na Mazurach zwierzęta łapią kleszcze i umierają. To jest nieopłacalne, dlatego zajmujemy się raczej krowami i trzodą chlewną. Teraz idę na studia do Krakowa i będę mieszkał w Myślenicach z kuzynem! Dlatego jestem trochę potrzepany i niezorientowany!

    W ogóle Myślenice to duże miasto?

    Cytuj
  • 11 sie 2010

    O ba, prawie jak Paryż są tu bulwary jest wieża sieci komórkowej, piękne latarnie dające intymne światło nocą, automatyczne kosze na śmieci które same się w nocy przewracają. Koło ronda De Gola jest urząd w którym cięzko pracuje mer tego miasta. Przez miasto płynie rzeka w kolorze Sekwany, mamy kilka marketów prawie jak leclerc. Dużo bym mógł jeszcze napisać , ale idę spać.

    Cytuj
  • waligóra ogrodowy 11 sie 2010

    Słyszałem jeszcze, że jest tu czyste powietrze i mili ludzie. Ktoś może to potwierdzić?

    W ogóle to zastanawiam się gdzie zamieszkać, na osiedlu czy może wzdłuż Słowackiego. Ktoś może coś doradzić?

    @Cygnus
    Dobranoc!

    Cytuj
  • 11 sie 2010

    Najczystsze powietrze jest na końcu ulicy Słowackiego, tam gdzie stoi piękny obiekt wytwórni mas bitumicznych. Uroku dodaje sąsiadujacy z nią zakład przetworstwa mięsnego, skąd głównie wieczorami dochodzi prawdopodobnie woń palonych części zabitych zwierząt - tak przynajmniej domyślam się "analizując ten zapach". Ogólnie to u nas jest bardzo ekologicznie. Mamy najwięcej parków i różnorodnej zieleni ze wszystkich miast w całej Polsce. W tych parkach są perełki architektury, fontanny, altany i wyszukane, różnorodne gatunki drzew, krzewów i kwiatów. A jak u nas dba się o drzewa... Ho, ho! Wystarczy podejść na wzgórze Góry Plebańskiej. Tam rośnie najważniejsze drzewo, które jest nierozerwalnie związane z Myślenicami - lipka. Stała się pomnikiem przyrody, wizytówką i dumą Myślenic. Jest wspaniale pielęgnowana i naprawdę ma się świetnie ;)
    A teraz czas się obudzić...

    Cytuj
  • adzygmunt 12 sie 2010

    Luna! Między innymi tak. Sama widzisz jaka to strata!

    Cytuj
  • adzygmunt 12 sie 2010

    Luna! W tych parkach poustawiano straszydła na ptaki jagodożerne. Skutek jest taki, że "zezarły" moje borówki amerykańskie. Przez tydzień czekałem, aby zebrać na pierogi mniam, mniam! Rano przychodzę, widzę ptaszory i jagód nie ma. Zostały zielone! Tzn jagody i ja, zielony ze złości!

    Cytuj
  • waligóra ogrodowy 12 sie 2010

    Marcin chętnie zatrudni się jako strach na wróble. Nie ma zbyt wygórowanych wymagań finansowych, ale żąda służbowego samochodu!

    Cytuj
  • 12 sie 2010

    Adzygmunt muszę Cię pocieszyć, przynajmniej masz zielone, ja mam tylko suszone owoce na jednym a dwa to całkiem suche, zastanawiam się dlaczego?? Chcesz się zamienić?

    Cytuj
  • adzygmunt 12 sie 2010

    Nie bardzo wiem czym się mam zamienić? Krzakami, działkami - ogródkami, czy wściekłością adz!

    Cytuj

Odpowiedz