Forum » Edukacja

angielski w Myślenicach

  • 30 paź 2011

    Hgk - umiesz czytać uważnie, nie mam z McGregorem nic wspólnego...

    Mysleniczaninie007, nawet gdybym chciał powiedzieć jaki nauczyciel w Myślenicach uczył mnie prywatnie, a potem jaka szkoła językowa w Krakowie mnie ';szkoliła;', to i tak byłbym zjechany, że kogoś reklamuje. Wtrąciłem się do rozmowy o ogólnym sensie kształcenia językowego i sposobu zdobywania umiejętności językowych. A nie do walki szkoła-kontra szkoła. Z tego co zauważyłem zachwalanie jakiejkolwiek osoby/rzeczy/produktu/miejsca/instytucji na tym forum od razu odbierane jest jako kryptoreklama.

    A pisanie po angielsku nie ma sensu - jako producent treści chce, żeby docierała do jak największej grupy odbiorców. Po angielsku można pisać np. na skycrapercity - które jest międzynarodowym forum :-)

    3 1 Cytuj
  • 30 paź 2011

    Miałeś na myśli oczywiście skyscrapercity. Jedna litera a diametralnie zmienia całokształt ;D

    5 2 Cytuj
  • 31 paź 2011

    Tak masz racje, zwracam honor i sie kajam ;)
    ech ta autokorekta na iPadzie... :(

    Cytuj
  • 31 paź 2011

    No worries, I've been there, done that ;)

    1 3 Cytuj
  • 31 paź 2011

    Happy to hear that! :-)

    1 Cytuj
  • 31 paź 2011

    [quote=Mysleniczanin007] Miałeś na myśli oczywiście skyscrapercity. Jedna litera a diametralnie zmienia całokształt ;D [/quote]
    Geniusz:) uśmiałam się:)

    3 1 Cytuj
  • 31 paź 2011

    Lepiej się uśmiać niż wyśmiewać ;) Pozdrawiam serdecznie.

    5 Cytuj
  • 31 paź 2011

    Do wszystkiego trzeba mieć dystans :-)

    4 Cytuj
  • 28 sty 2012

    Student - do jakiej Ty średniej szkoły w Myślenicach chodziłeś, że angielski był na intermediate? Może jedynie w LO i to klasy z kontynuacją angielskiego. Nauka w publicznych szkołach angielskiego/niemieckiego to jest jakaż żenada. Znam nauczycila uczącego w szkole publicznej, a raczej nic nierobiącego, a prywatnie o wiele lepiej. Przecież za pracę w szkole też otrzymują kasę, no nie? Nauka prywatnie, w jakiejkolwiek szkole językowej w Myślenicach ma sens, jeżeli ktoś chce się nauczyc coś chodząc do średniej szkoły, lub po prostu nie cofac się. co do szkół - nie wiem która najlepsza, bo chodzę do jednej, a z wywiadu środowiskowego McGregor i Jasttalk - Callan jest ponoc dobry, ale na początek, żeby zyskac większą pewnośc w posługiwaniu się językiem. A mógłby ktos podac jakieś opinie nt talk2me? Generalnie, to jak ktoś nie chce się nauczyc, to można mu młotkiem wbijac i nic z tego nie wyjdzie, a rodzice płacą i nic z tego.

    2 3 Cytuj
  • 28 sty 2012

    "sinior siesta no "

    2 Cytuj
  • 28 kwi 2012

    o ktorej

    Cytuj
  • 5 cze 2012

    Poszukuję nauczyciela dla 4 letniego dziecka - korepetycje z angielskiego. czy możecie kogoś polecić do zajęć z małymi dziećmi?

    1 2 Cytuj
  • 5 cze 2012

    Witam. Co prawda temat jest o angielskim, a ja chciałabym zapytać o j. włoski. Czy w Myślenicach jest możliwość zapisania się gdzieś na kurs włoskiego, lub czy ktoś prywatnie daje lekcje j. włoskiego? Dojazdy do Krakowa na kursy, w moim przypadku nie mają racji bytu i dlatego wolałabym coś na miejscu.

    4 3 Cytuj
  • 5 cze 2012

    A ten minus to za co? Za zadanie pytania?

    3 3 Cytuj
  • 6 cze 2012

    W szkole językowej Maximus na Dunina uczy Pani Basia języka włoskiego

    2 Cytuj
  • 6 cze 2012

    Zalezy na jakim poziomie jestes z tego jezyka wloskiego, zostaw jakis namiar na siebie to moge ci podeslac kontakt do odpowiedniej osoby.

    2 1 Cytuj
  • 7 cze 2012

    zdecydowanie polecam McGregor ! chodze do tej szkoly od 4 lat i jestem baaardzo zadowolona :) mialam juz lekcje ze wspomnianymi Marc'iem, Jeremy'm i teraz mam zajecia z Mike'em. oprocz tego ze potrafia naprawde dobrze uczyc, to maja tez swietne podejscie do kursantow. mozesz zawsze z nimi pogadac :) z Marc'iem zajecia mialam w tamtym roku ale do tej pory utrzymuje z nim kontakt np. fb :):)
    rok uczeszczalam tez na zajecia do justalk ale McGregor jak dla mnie o wiele lepszy. callan jest dla mnie strasznie nudny - po pol godzinie juz chcialam wyjsc. ciagle robi sie to samo.

    3 Cytuj
  • 14 cze 2012

    Gregor budzi się z zimowego letargu. Lanie z cebra... [quote=gość: matyldaa] zdecydowanie polecam McGregor ! chodze do tej szkoly od 4 lat i jestem baaardzo zadowolona :) mialam juz lekcje ze wspomnianymi Marc'iem, Jeremy'm i teraz mam zajecia z Mike'em. oprocz tego ze potrafia naprawde dobrze uczyc, to maja tez swietne podejscie do kursantow. mozesz zawsze z nimi pogadac :) z Marc'iem zajecia mialam w tamtym roku ale do tej pory utrzymuje z nim kontakt np. fb :):)
    rok uczeszczalam tez na zajecia do justalk ale McGregor jak dla mnie o wiele lepszy. callan jest dla mnie strasznie nudny - po pol godzinie juz chcialam wyjsc. ciagle robi sie to samo. [/quote]

    3 3 Cytuj
  • 14 cze 2012

    Ya tesh polacam McGregor, uczylem siem one year, i teraz jestem sukcesful biznesman na wyspach. Nje mam problem z praca, nje mam problem z dziewczyna a najlepei nje mam problem z komunikacja. Chcesz po rok czas nauka, mieć wielki sukcess i zapominac polski w gęba, tylko McGregor!

    7 5 Cytuj
  • 14 cze 2012

    JA też polecam Mc Gregor - tam sie uczę, świetni nauczyciele

    2 10 Cytuj
  • 14 cze 2012

    Ale dajecie w kość....

    2 2 Cytuj
  • 16 cze 2012

    Ludzie!! powiedzcie mi tak szczerze gdzie mam iść Justalk czy Mc.Gregor. Co lepsze nie chce zmarnować kasy a dużo się naczyć i mowić. ja wgl. wyglodają zajęcia u Justalk?? Pomuszcie!!

    1 5 Cytuj
  • 16 cze 2012

    "POMÓŻCIE" na miłość boską !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zamiast angielskiego, naucz się najpierw POLSKIEGO !!!!!!!!!!!!

    7 3 Cytuj
  • 17 cze 2012

    gdzie są najlepsze kursy angielskiego w myślenicach

    1 Cytuj
  • 17 cze 2012

    minusem mcgregora jest to że są duże grupy max 12 osób o ile sie nie myle ale i tak dużo jakby były np max 6 osobowe to by lepiej było

    4 Cytuj

Odpowiedz