Forum » Muzyka / Imprezy

Kogo Byście Chcieli Na Dni Myślenic 2o1o ?

  • 22 lut 2010

    Edytce mówimy zdecydowane NIE !

    Ona już pokazała co potrafi - tak ślicznie zaśpiewała hymn Polski, że wszystkim cycki opadły :(

    A poza tym przecież to plastikowa (czytaj: sztuczna) baba !

    Cytuj
  • 22 lut 2010

    Zakopower!

    Cytuj
  • 22 lut 2010

    CHYLIŃSKA

    Cytuj
  • 23 lut 2010

    Górnik , co ma piernik do wiatraka. Błazenada z hymnem nie rzutuje na to czy jest dobrą wokalistką, ale na jej głupią maniere, wszędzie chce błyszczeć. Ja bym jej posłuchał(Edyty)chociaz za nią wcale nie przepadam.

    Cytuj
  • 24 lut 2010

    piątek - Paweł Kukiz & Piersi
    sobota - Big Cyc
    niedziela - Farben Lehre :D \,,/ :D

    Cytuj
  • 25 lut 2010

    ZAKOPOWER lub Baciary :P

    Cytuj
  • 25 lut 2010

    JUDAAS PRIEST

    Cytuj
  • 25 lut 2010

    a ja bym chciał, żeby dni myślenic odbyły się daleko od zarabia

    Cytuj
  • 27 lut 2010

    piątek - strachy na lachy
    sobota - t.love
    niedziela - Kazik

    Cytuj
  • 28 lut 2010

    to, że w piątek będzie Dżem zapowiedziane było już rok temu, ale mam pytanie czy wie ktoś może czy planowany jest koncert grupy mniej znanej po koncercie gwiazdy? tak jak w tam tym roku grała Druga Strona Lustra po Lombardzie, bardzo chętnie zobaczyłabym u nas Hurt lub Zabili Mi Żółwia ;)

    Cytuj
  • 2 mar 2010

    A wiec moim zdaniem w jeden dzień artysta co robi wielkie show. I według mnie takim artystą jest Peja. Ostatecznie ktoś z jego pokroju Pih, Hemp Gru czy Gural.

    Bardzo dobrą opcją była by Doda jak i również Mrozu.

    Cytuj
  • 2 mar 2010

    No bedziesz miala mniej znanego Pauline Bisztyge

    Cytuj
  • 2 mar 2010

    [quote]piątek - strachy na lachy
    sobota - t.love
    niedziela - Kazik[/quote]

    zestaw idealne, ale nie realny

    Już wiadome na 99% że w piątek - Dżem, w sobotę Ewa Farna, a w niedzielę nie wiadomo, ale chyba Edytka

    Cytuj
  • 2 mar 2010

    T.love nuda, zresztą już był, Kazik też choć on zawsze tu będzie mile widziany, ale Strachy na lachy! oczywiście, troche to za inteligentna muzyka na festyn ale może trzeba by zacząć budować jakiś inny wizerunek miasta co. Jakiś ambitny festiwal? Zamiast pożal sie boże "gwiazdy" ściągać. Tyle ciekawego w polskiej muzyce sie dzieje... Sory, tak sie rozmarzyłem.

    Cytuj
  • 3 mar 2010

    ale kicha, jeszcze edyty brakowało:( Ja bym chciała żeby zagrał JELONEK:):):)

    Cytuj
  • 3 mar 2010

    Jelonek jak najbardziej :)

    Cytuj
  • 3 mar 2010

    A Ja chciałbym U2

    Cytuj
  • 3 mar 2010

    pomarzyć sobie każdy może, ale "tak krawiec kraje, jak mu..." więc takie będą Dni Myślenic 2010 na jakie GMO będzie stać po tych szaleństwach na to i tamto.

    Obawiam się, że kolorowo nie będzie, aczkolwiek dla co niektórych najważniejsze jest, żeby "coś tam grali" jak się sikacze (czytaj: chrzczone "piwo") będą lały :D

    Cytuj
  • 3 mar 2010

    Fajnie by było usłyszeć Zakopałer lub Czerwone gitary

    Cytuj
  • 4 mar 2010

    [quote=Laozi] ale może trzeba by zacząć budować jakiś inny wizerunek miasta co. Jakiś ambitny festiwal? [/quote]

    Ambitny festiwal, to dla garstki ludzi szukających odmiany od zalewu kiczu i komercji. DM to typowy spęd tu nie chodzi o wyszukaną rozrywke.
    Też mi sie marzy coś ambitniejszego np. przegląd jazzowy, ale nie licze na to, to nie realne.

    Cytuj
  • 4 mar 2010

    TSA albo Złe Psy

    Cytuj
  • 4 mar 2010

    Ambitny festiwal ? A od czego jest MOKiS , czy hala została stworzona tylko dla sportowców ? - moim zdaniem lepiej stworzyć festiwal jazzowy, bluesowy czy też rockowy (z ambitniejszym klasycznym blues-rockowym czy też hard rockowym repertuarem) i zaprosić najlepszy zespoły z powiatu , województwa plus jedną, dwie większe sławy danego gatunku muzycznego.
    Moim zdaniem lepiej tak wydać pieniądzę na taką inicjatywę niż na bezsensowne rewitalizację-degradację
    A jeżeli chodzi o Dni Myślenic - każdy dzień dla innej muzyki i innej publiczności + lokalne zespoły rockowe , reagge itd.

    Cytuj
  • 4 mar 2010

    No Festiwal bluesowy w Myslenicach nie wiem kto ci na to przyjdzie

    Cytuj
  • 4 mar 2010

    Ja przyjdę, moi znajomi, no ze dwadzieścia* osób jak nic;)

    * znajomych mam więcej tak ze 24-ech

    Cytuj
  • 5 mar 2010

    Przede wszystkim ktoś musiałby się organizacją takiego festiwalu zająć, tylko kto, hm niech pomyślę... To że masy słuchają badziewia nie znaczy że ci "światlejsi" z nas, których wybraliśmy by rządzili gminą nie poczuli jakieś 'misji" Przypominają mi się słowa Waglewskiego z wywiadu w Przekroju dotyczące co prawda funkcjonowania telewizji ale rozumieć je można dużo szerzej: "Nie wiedzą, bo skąd mają wiedzieć, skoro oglądają tylko telewizję. To jest proste jak drut – telewizory publiczne mają tak zwane słupki oglądalności, a kto ogląda telewizję pasjami, kto nabija te słupki? Program „Jaka to melodia” ogląda społeczność małych miasteczek i wsi, więc ludzie, którzy nie uczestniczą w kulturze, kreują kulturę w telewizorze – to jest oczywiste. Telewizja, która z definicji powinna kreować, tylko się odbija od gustów ludzi, którzy nie uczestniczą w kulturze, no i kółko się zamyka." Pozdrawiam

    Cytuj

Odpowiedz