Forum » Myślenice

Nie dla samorządowej prasy???

  • 5 mar 2009

    Cyrk nie pisz tyle bo ci klawiatura siądzie

    Cytuj
  • 5 mar 2009

    No widzisz jak nad Tobą trochę popracować to potrafisz błysnąć. Krótko, treściwie i na temat.
    a propos
    Jest tylko jedna rzecz Pcimiok, gorsza niż hipokryzja gogusiowatego inteligenta. To hipokryzja gogusiowatego pseudointeligenta i storczyka.
    (storczyk to taka roślina, której nie da się obejść w kółko)

    Cytuj
  • 5 mar 2009

    No popatrz :o) Masz jak znalazł nowe hasło do wikipedii :o)

    Jak będziesz chciał zrobić laboratorium dla tego zagadnienia, chętnie będę Twym obiektem badawczym... nie do obejścia :o)

    Cytuj
  • 5 mar 2009

    Przyznam, że dziwi mnie ta pasja z jaką niektóre osoby atakują redaktora gazety SEDNO. Czy treści publikowane w tym piśmie tak bardzo bolą?

    Cytuj
  • 5 mar 2009

    tajger

    Pasja? Halny jest, mnie piekielnie boli głowa... a to takie miłe antidotum :o)

    Cytuj
  • 5 mar 2009

    Patrząc na to co dzieje się w Pcimiu pomiędzy obecnym a byłym wójtem myślę, że u was jest zawsze halny. Niezależnie od pogody w pozostałej części kraju.:)

    Cytuj
  • 5 mar 2009

    No dobra, niech Ci będzie tajger. To nie halny, to nawet nie gradobicie w Ilinois, ani promieniowanie kosmiczne na Antarktydzie, tym bardziej rozgrywki między wójtami. Po prostu, uporczywy ból głowy... wzmożony krętactwem cyrk'a...

    Cytuj
  • 5 mar 2009

    Toż to istny PROCES F. Kafki!!! Cyrku jesteś oskarżany jak Józef K. tylko akcja rozgrywa się w wirtualnej przestrzeni myślenickiego FORUM. Na szczeście jak widzę
    (a raczej czytam) w przeciwieństwie do bohatera Kafki dzielnie odpierasz zmasowane ataki i nie tracisz kontroli. Pozdrawiam i życzę powodzenia:)
    Ps. A miałam nadzieję, że padną wreszcie konkretne zarzuty pod adresem SEDNA. Chyba jednak chodzi o to, żeby odwrocić uwagę:(

    Cytuj
  • 5 mar 2009

    pcimoku
    muszę przyznać, że nazwa gazety NA-DNO jest naprawdę świetna. Rewelacyjna:) Dla mnie taka gazeta byłaby do kupienia już dla samego budzącego zaciekawienie tytułu.

    Cytuj
  • 5 mar 2009

    Zarzuty nie padną. Jedyne co są w stanie wykrztusić doprowadzeni do szału przeciwnicy SEDNA to obelgi w stylu brukowiec, paszkwil, ewentualnie oskarżenie o kłamstwo.
    Nikomu z zainteresowanych nie udało się jednak do tej pory podważyć treści publikowanych w SEDNIE w ani jednym zdaniu.

    Cytuj
  • 5 mar 2009

    mnie tylko ciekawi jak to jest ze cyrk tyle pisze na forach, jest taki elokwentny oczytany i z taka latwoscia wlada piorem a w calym sednie mimo ze jest redaktorem naczelnym stac go tylko na podobne do forumowych bzdetow jako cyrk i ktos tam... hmm nie czuje sie dziennikarzem, a pelni taka funkcje, pelni taka funkcje a robi gazecie antyreklame, a moze jestes figurantem na tym fotelu? :)

    Cytuj
  • 5 mar 2009

    Cyrk i ktoś tam czyli Jan. Można ich lubić lub nie. Będąc obiektywnym wypada jednak zauważyć, że red. Cyrk publikuje całą masę różnych tekstów. Ostatnio zaskoczył nawet artykułem o budżecie gminy, który co trzeba przyznać brzmiał dość fachowo i konkretnie. Polecam uważniejszą lekturę SEDNA.:)

    Cytuj
  • 5 mar 2009

    Wg mnie, to co robi Cyrk jest nieco zbliżone do marketingu społecznie zaangażowanego. Antyreklamę SEDNU robią ci, którzy je krytykują, a nie podają konkretnych argumentów.

    Cytuj
  • 5 mar 2009

    mi osobiscie podoba sie sedno, ale nie podoba mi sie to co robi cyrk

    Cytuj
  • 5 mar 2009

    Mer konkretniej, rzuć jakimś przykładem. Nie podoba Ci się to co robi cyrk w SEDNIE czy TUTAJ?

    Cytuj
  • 5 mar 2009

    Już jutro nowe sedno zapraszam do lektury !!!!!

    Cytuj
  • 5 mar 2009

    Moja wina, nie zarejestrowałem się na tym forum. Skorzystał z tego nieznany mi osobnik i podpisując się pod tekstem powyżej pozwolił sobie na reklamę SEDNA.
    Nie wiem czy mu za to płacą czy też zrobił to złośliwie. Może to halny, może coś innego go boli, trudno powiedzieć co chciał osiągnąć...

    Cytuj
  • 5 mar 2009

    Nie kłam to ja jestem tym prawdziwym może tobie za to płacą żebyś pisał ale ja to robie dla wszystkic nas dla naszego dobra !!!!

    Cytuj
  • 5 mar 2009

    kolego mer
    obok cyrka jest nazwisko autora artykułu, jak się postarasz to w każdym numerze znajdziesz coś jeszcze oprócz odcinka "Cyrka i Jana". Na ponuractwo nie znam remedium.
    Luna
    Już Tajger i ja pisaliśmy Ci, że zarzuty na temat SEDNA zawsze są artykułowane w ten sposób: wchodzi gość pod anonimowym nickiem i wrzeszczy - kłamcy, oszczercy, paszkwilanci! Pytany o przykłady - znika. Zaczyna mi się to nawet podobać bo to zachowanie jest ewidentne, i coraz bardziej nas uwiarygadnia w oczach inteligentnych czytelników. Huzią więc mości Panowie.

    Cytuj
  • 6 mar 2009

    [do] cyrk

    Czy ja zarzuciłem Ci coś na temat gazety, artykułów? Nie! Zarzuciłem Ci jako przedstawicielowi mediów, że nie przystoi aroganckie zachowanie w stosunku do adwersarzy. Nie wywijaj teraz kota do góry ogonem!

    Przestań pisać też dyrdymały, że nie jesteś przedstawicielem mediów, że jesteś tylko amatorem. Nawet jeśli zajmujesz się tylko dziennikarstwem obywatelskim pewne normy, obyczaje i ustawy też obowiązują. Jeśli tego nie rozumiesz to zajmij się swoją profesją - amatorszczyzny w tym kraju jest aż za dużo.

    Cytat: "coraz bardziej nas uwiarygadnia w oczach inteligentnych czytelników". To jest właśnie propaganda - której nie cierpisz - i zabieg socjotechniczny. Tylko w tym wydaniu bardzo nieudolny. Niczym się to nie różni od propagandy prasy samorządowej.

    Co do anonimowości. Czy anonimowość jest zgodna z prawem? Tak. To dlaczego irytują Cię tego typu anonimowe komentarze? Może jest w nich trochę prawdy i to Cię tak boli...

    Cytuj
  • 6 mar 2009

    Wiesz co Pcimiok.
    Do tego co napisałeś dodam tylko,że całą niezbędną, marną bo marną ale jednak wiedzę, zdobyłem w KGB.
    Mam wrażenie, że masz jakąś obsesję żeby mi koniecznie dokopać, lichy talent dedukcyjny, jakieś mętne wyobrażenie o własnych zdolnościach psychoanalitycznych i potencjale intelektualnym, i coraz bardziej podejrzewam, że ktoś Cię bardzo kiedyś skrzywdził. Na wszystkie Twoje zapytania zarzuty itp. już odpowiedziałem i nie ma sensu się powtarzać. Kto miał przeczytać, przeczytał i wyrobił sobie opinię. Myślę że już dość podmęczyliśmy. Jeśli chcesz to uznaj swój sukces. Odkryłeś wielki choć socjotechnicznie słabiutki, spisek cyrka - Zalubowskiego na wolność i prawdę, jego rozdętą megalomanię, krętactwo i dyrdymalstwo. Uświadomileś przy tym obrońcom praw zwierząt, że ten potwór znęca się nad kotami i je wywija (OH!) Ty taki skromny pcimiok, mimo to supermen, "ostatni wolny instalator" (mam nadzieję że kojarzysz tą postać?). Odwaliłeś kawał dobrej roboty kolego.
    Zrób sobie teraz dobrą herbatę z cytrynką, wyjdź na ganek i pomyśl o czymś innym. O pięknych kobietach i spokojnej uprawie truskawek.
    Zapewniam Cię, że prawda mnie nie boli.
    Pozdrawiam i na jakiś czas Cię zostawiam. Wrócę silniejszy i jeszcze bardziej zły.
    ;)

    Cytuj
  • 6 mar 2009

    Dużo piszesz, kwieciście ale brak w tych treściach sensu i logiki. Robisz jakieś pseudoanalizy moje osoby, przeszłości, krzywd mi wyrządzonych. Chcesz być cyniczny a jesteś przy tym żałosny...

    Jednak obrazek pod Twoim nikiem (cyrk) jest czymś więcej niż zwykłym obrazkiem. Utożsamia się on z Tobą doskonale :o) Klaun, czy rzezimieszek?

    Idź idź. Nie wrócisz ani silniejszy ani bardziej zły. Będziesz taki sam kochany mąż i ojciec zatroskany o losy swojej rodziny, wkurzony na niesprawiedliwości tego świata. Co najwyżej wrócisz silniejszy by nadal niezłomnie lansować się jako ten jedyny "zły", ale w obronie uciśnionej prawdy - względnej prawdy, prawdy subiektywnej...

    Cytuj
  • 6 mar 2009

    Doskonale.
    Zatoczyliśmy piękne koło, w którym instruktor kultury osobistej zaczął od:

    [quote][do] cyrk

    Grzecznością nie grzeszysz. Można użyć wielu synonimów - adwersarz, oponent - i powinieneś ich używać, a nie zwrotów - "panienka powyżej" - które mogą mieć charakter dwuznaczny, tudzież na pewno obraźliwy. Zadbaj trochę o higienę przekazu... i taką zwykłą kulturę dialogu...[/quote]

    A skończył na:

    [quote]Dużo piszesz, kwieciście ale brak w tych treściach sensu i logiki.(...) Chcesz być cyniczny a jesteś przy tym żałosny...

    Jednak obrazek pod Twoim nikiem (cyrk) jest czymś więcej niż zwykłym obrazkiem. Utożsamia się on z Tobą doskonale :o) Klaun, czy rzezimieszek?
    [/quote]

    Tak mnie rozbawił Twój ostatni pościk, że postanowiłem jednak na niego odpisać.
    Podoba mi się Twój niewzruszony kręgosłup etyczny kolego. Nie wiem czy bardziej zabawna jest ta ostatnia puenta czy Twoje wywody geometryczno – molekularno-owocowe?

    Cytuj
  • 6 mar 2009

    Jednak rzezimieszek :o)

    Cytuj
  • 6 mar 2009

    Sedno to CHŁAM !!!

    Cytuj

Odpowiedz