Forum » Myślenice

Pizzeria w myślenicach

  • 27 lip 2010

    Sorayo2 z 14.28.... ja rozumiem doskonale dlaczego je usunięto...!!po prostu "ktoś" chciał tu bitwę słowną urządzić.. ale ja wszystko wiem i mam dostęp do wszystkich IP...;)

    Cytuj
  • 27 lip 2010

    odnosnie malej ilosci pieczarek... Jak ogolnie kazdy wie (przynajmniej tak nam sie wydaje) pieczarki gdy sie pieka smaża dusza etc. puszczaja sok...
    nastepnym razem jak bedziesz dzwonic powiedz ze to Ty - damy duzo pieczarek nawet milion, wtedy ocenisz ktora pizza byla lepsza - ta co miala mniej czy wiecej.. Pamietaj o tym wiecej nie zawsze znaczy lepiej.. chyba ze chcesz jest ta pizze lyżką...

    odnosnie strony,
    zawiesilismy sie z przedluzeniem domeny i ktos nam ja podkupil (nie byla to konkurencja)..
    juz na dniach wszystko bedzie dzialac pod tym samym adresem

    pozdrawiamy
    Camorra
    Ci co daja malo pieczarek!

    1 Cytuj
  • 27 lip 2010

    camorra666 - jak będzie za dużo pieczarek to pizza będzie niedobra! :)
    A poza tym, jeżeli będziecie każdemu narzekającemu dodawać ekstra składniki, to szybko pójdziecie z torbami.
    I jak chcecie zmieścić milion pieczarek na jednej pizzy??? ;D

    1 Cytuj
  • 28 lip 2010

    Ja tam czesto jem, pizza mi smakuje odkad jest nowa kucharka.

    Cytuj
  • 28 lip 2010

    oczywiscie w Waldim.

    1 Cytuj
  • 2 sie 2010

    Pyszna jest pizza w nowo otwartym lokalu na tyłach Black & White. Byliście? Mniam :-P <je glosno mlaskajac>

    Cytuj
  • 6 sie 2010

    Co racja to racja pizza z pieca opalanego drewnem nie ma sobie równych

    Cytuj
  • 6 sie 2010

    Sie je, sie wie ;P

    Cytuj
  • 13 sie 2010

    ktoś tu pisał wcześniej o da grasso.Potwierdzam ,że pizza jest rewelacja.takiej w Myślenicach nie ma jest w Skawinie i Krakowie.Elegancki wystrój plazma gra a sosy to poprostu mistrzostwo!!! A skrzydełka rewelacja polecam i nie zachwycajcie się legendario czy camorrą.

    Cytuj
  • 13 sie 2010

    Proszę spojrzeć na temat i nie truć tutaj o skawińskich czy krakowski pizzeryjkach.

    Cytuj
  • 21 sie 2010

    InVito to taka dziwna nieco tawerna w, której nie mają oliwek jako dodatku do pizzy. To tak jakby w "Kuchni Polskiej" zabrakło kapusty do schabowego. Poza tym zamawiając espresso w tej "trattorii" oczekiwałem espresso "italiano" a otrzymałem jakiś koszmarny napój o niewłaściwej dla espresso italiano objętości, konsystencji, wyglądzie i smaku. Zawsze po zjedzeniu pizzy wypijam espresso i już myślałem, że InVito będzie pierwszym (i jedynym ?) miejscem w Myślenicach gdzie będzie to możliwe i niestety...

    Cytuj
  • 23 sie 2010

    polecam pizze z rudnika, nie wiem jak pizzeria się nazywa.
    Rewelacja:)

    Cytuj
  • BEata 23 sie 2010

    W invito jeszcze nie jadłam - ale słyszałam ze ponoć dobre,
    legendario oczywiście - choć mogliby mieć cieńsze ciasto
    a obecnie w moim rankingu prowadzi camorra

    Cytuj
  • 18 wrz 2010

    ludzie!!! Nie macie co robiś? tylko głupoty wypisywać?!!!

    Cytuj
  • 18 wrz 2010

    ,,Invitro,, super pizze, cienkie ciasto, ,,Sova,, super atmosfera, ,,kebab Turcja,, swietne kebaby

    Cytuj
  • 18 wrz 2010

    Bardzo smakowała mi pizza w sovie! polecam

    Cytuj
  • 18 wrz 2010

    Ja byłam niedawno w "Camorrze". Bardzo dobra pizza - cienkie ciasto, dużo składników, pyszny ser. Nie musiałam długo czekać na podanie pizzy, co też jest ważne.

    Cytuj
  • 19 wrz 2010

    Podobno Da Grasso ma powstać w Myślenicach ?

    Cytuj
  • 19 wrz 2010

    Nie wiem, wiem jedno pizze mają świetną i te sosy są zarąbiste

    Cytuj
  • 19 wrz 2010

    gdzie to da grasso sie otwiera? ma ktos jakies info??

    Cytuj
  • 19 wrz 2010

    Podobno na Gałczyńskiego w tej galerii dziecięce na poziomie -1. Podobno będzie klimat klubowy jak w Skawinie

    Cytuj
  • 29 wrz 2010

    potwierdzam,mają już profil na Naszej Klasie.
    Wie ktoś kiedy otwierają??

    Cytuj
  • 29 wrz 2010

    Commorra,
    byłem tam ostattnio i wcale nie jest tak jak pisaliście.Jednak dziewczyna pisała prawdę ze nie macie ketchupu a dajecie jakiś beznadziejny przecier pomidorowy.

    Cytuj
  • 1 paź 2010

    mamy ketchup i mamy tez sos pomidorowy i nie jest to beznadziejny przecier, tylko orginalny wloski sos firmy MUTTI z pomidorów pelatti przyprawiony bazylia, cebula i czosnkiem. Wiec pisanie ze to beznadziejny przecier troszeczke nas obraza!

    pozdrawiam
    camorra

    Cytuj
  • 3 paź 2010

    [quote]orginalny wloski sos firmy MUTTI[/quote]
    Dla Ciebie to "oryginalny włoski..." a dla mnie to po prostu importowana z Parmy KONSERWA ! Bez trudu jesteś w stanie zrobić w swojej pizzerii lepszy sos ze świeżych pomidorów tak jak to się robi w całej Italii. No ale "włoski... " ciągle brzmi lepiej dla polskiego klienta ;-)

    Cytuj

Odpowiedz