Forum » Myślenice

Pizzeria w myślenicach

  • 11 gru 2010

    Podniecony dzisiejszą słowną reklamą z poruszającego się pojazdu po Myślenicach, udało mi się dorwać kawałek pizzy z da Grasso. Byłem zaskoczony niemile !! Miałem nadzieję, że zwłaszcza dzisiaj pizza z tego miejsca powinna być szczególnie dobra. Smakowała jak chleb, innych smaków się nie doszukałem. Chyba obsługa tej pizzeri będzie musiała nauczyć się co nieco od funkcjonujących już na tut. rynku tego typu lokali. Życzę powodzenia !!!

    Cytuj
  • 11 gru 2010

    A gdzie dorwałeś ten kawałek, na ulicy :-) Sorry, ten wpis ię kupy ne trzyma. Ludzie przecież od razu widać kto był w środku, a kto jest z konkurencji i żółć go zalewa :-0 Trudno brać się do roboty! Podnosić jakość i obniżać cenki, a my konsumenci będziemy oceniać!

    Cytuj
  • 11 gru 2010

    POWIEM KRÓTKO NIE JESTEM ZWIĄZANY Z DAGRASSO ANI Z LOKALNYMI PIZZERIAMI ALE ZNAM RYNEK PIZERII! JADŁEM W DAGRASSO W MYŚLENICACH I:
    LOKAL REWELACJA SKIEROWANY DO MŁODYCH ALE NIE TYLKO,JEST PLAZMA LECI MUZYKA LUB WALKA ADAMKA/Z POWTÓRKI/
    PIZZA BARDZO DOBRA JAK NIE NAJLEPSZA W MIEŚCIE
    SOSY SMACZNE WYJĄTKOWE CHOĆ CZOSNKOWY WYMAGA POPRAWY ZAOSTRZENIA.
    SAŁATKA GRECKA WYBITNA DUŻA SMACZNA ŚWIEŻA Z GRZANKAMI INNYCH NIE JADŁEM
    lASGNE JAK NA PIZZERIE REWELKA!
    RESZTY Z KARTY NIE JADLIŚMY
    MINUSY: BRAK PIWA CZY INNYCH ALKOHOLI ALE CHYBA BĘDĄ
    NIEDOŚWIADCZONY PERSONEL ALE PEWNIE SIĘ ROZKRĘCI

    GENERALNIE WSZYSTKO NA PLUS I DLA NICH I DLA LOKALNYCH PIZZERII BO PODNIOSĄ POPRZECZKĘ I TAM TEŻ SIĘ MUSI ZMIENIĆ NA LEPSZE

    Cytuj
  • 11 gru 2010

    Sory muszę sprostować. Kumple zrobili mi numer i podali bułkę pizzową z "piątki". Jeszcze raz przepraszam

    Cytuj
  • 11 gru 2010

    wczoraj zlozylem zamowienie w najnowszej pizzeri w miescie:

    na +

    - dojazd zgodnie z obietnica do 40 min (ale to standard w mcach)
    - NAJWIEKSZE ZASKOCZENIE! dwa dodatkowe sosy! dla mnie to rewelacja, bo uwielbiam sosy do pizzy a nie ketchup... jesli to sie utrzyma to biore pizze zawsze tam
    - sama pizza smaczna i rzeczywiscie duza jest DUZA
    - OSTRAAAAAAAA! a taka lubie :)

    na -

    - caly dzien pani z samochodu darla sie ze bedzie do duzej pizzy pepsi w puszcze gratis ktorej nie dostalem

    Cytuj
  • 11 gru 2010

    Dziękujemy za pozytywne opinie a przede wszystkim za negatywne uwagi i komentarze.
    Wszystkie czytamy i słuchamy w lokalu i na pewno wyciągamy wnioski polepszając jakość naszych produktów.
    Gwarantujemy ,że jakość nie spadnie a na pewno się jeszcze poprawi
    Sosy będą zawsze tak dobre i zawsze będą gratis

    Puszka pepsi była i jest gratisem do dużej pizzy ale z ulotką z przyklejoną naklejką-ulotki rozdawaliśmy wczoraj przez cały dzień w Myślenicach

    Cytuj
  • 11 gru 2010

    Jak czytacie, to powiem wam, ze narxekają na was u góry w dziecinnym sklepie:-) Podobno nie sprzątacie terenu należycie:-), chyba chodziło o wejście, bo macie wspólne.

    Cytuj
  • 11 gru 2010

    [quote=gość: miejscowy] Sory muszę sprostować. Kumple zrobili mi numer i podali bułkę pizzową z "piątki". Jeszcze raz przepraszam [/quote]

    LEŻĘ NA PODŁODZE I PŁACZĘ...buhahahahaha

    Cytuj
  • 11 gru 2010

    Marko,to dalej leż i nie wstawaj!

    Cytuj
  • 11 gru 2010

    Wstałem na chwilę :-)

    Ludki z Dagrasso, może w ramach przeprosin, że robicie syf na dole, zanieście miłym paniom na górze pizzerkę gratis :-))) Ale miałyby minę:-P

    Znowu przeczytałem o tej bułce pizzowej wpis...kładę się i leję dalej...buhahaah

    Cytuj
  • 11 gru 2010

    [quote=marko] Jak czytacie, to powiem wam, ze narxekają na was u góry w dziecinnym sklepie:-) Podobno nie sprzątacie terenu należycie:-), chyba chodziło o wejście, bo macie wspólne. [/quote]
    [quote=marko] Jak czytacie, to powiem wam, ze narxekają na was u góry w dziecinnym sklepie:-) Podobno nie sprzątacie terenu należycie:-), chyba chodziło o wejście, bo macie wspólne. [/quote]

    Potwierdzam! ten temat został przez nas zapomniany.
    Poprawimy się i odwdzięczymy

    Cytuj
  • 11 gru 2010

    [quote=gość: miejscowy] Sory muszę sprostować. Kumple zrobili mi numer i podali bułkę pizzową z "piątki". Jeszcze raz przepraszam [/quote]

    no teraz to już wiem na jakiej zasadzie to wszystko tu działa !!!!!! heheh !!! Następnym razem jak dodam wpis to sie zaloguję a tymczasem wszystkiego dobrego dla wszystkich kręcących reklamę tej da grasso!!!!! Mam nadzieję jednak, że z czasem poprawią tą swoją pizzę, bo na razie to poza wielkością pizzy nic pozytywnego o niej nie można powiedzieć.

    Cytuj
  • Wojciech 11 gru 2010

    Ostatnio jadłem calzone w Invito i całkiem przyzwoite było, zawsze dobra w Legendario, w Waldim tylko żeby się na pchać, Italia też jakoś mnie nie zachwyciła, a w pozostałych albo nie jadłem albo jadłem bardzo dawno temu.

    Cytuj
  • 12 gru 2010

    byłem wczoraj w da grasso i powiem wam ze nie jest tam źle. Lokal fajny nowoczesny, siedzonka wygodne. Pizza. hmmm. No mi smakowała, ale to moje subiektywne odczucie. Ciasto średniej grubości ale nie twarde tylko miękkie. Mimo to pizza nie łamie się w dłoni jak np w Corrado. Składniki pizzy smaczne-widać że pizza je zawiera. Obsługa w miarę szybka. Sosy super. Czoskowy wymiata. Ten drugi jak dla mnie taki sobie. Ogromne menu. Pizza dużą (42cm) pojadłem sobie bardzo. Co ciekawe jeśli nie zjesz całości pakują na wynos. Samo to dużo mówi o pizzeri że jak tam siedziałem jakieś 30 minut, to na wynos poszło ze 7 pizz.
    Ogólnie stawiam plusa. Lecz tak jak mówię to moje subiektywne zdanie. Niech każdy sam sprawdzi.

    Cytuj
  • 12 gru 2010

    AA apropo ze pizza jest taka a NIE inna. Da grasso nie ma swoich kucharzy. Zatrudniają gości z rejonu w jakim otwieraja lokale. Mają przepisy itd ale nie sam przepis tworzy pizze. Trzeba ja jeszcze dobrze ukręcić. Wiem ze w da grasso jest kilku kucharzy którzy juz sie nie sprawdzili. Może to właśnie dlatego trafiliscie na jakiś shit.

    Cytuj
  • 12 gru 2010

    A to nie jest tak, że przepis jest dokładnie taki sam i ciasto też jest robione dokładnie wedlług przepisu. Nie wiem jak w dagrasso, ale np. w banolli używają takiej maszynki do zrobienia packa. Generalnie chodzi o to, aby w każdej pizzerii danej sieci była identyczna pizza (w miarę możliwości) nie zależnie od kucharza. Może się mylę, ale tak mi sie wydaje.

    Cytuj
  • 12 gru 2010

    tak jest, ale uwierz mi pracowałem w pizzeri ;) i wiem jak wychodziła moja pizza a jak wychodziła pizza gościa który kręcił ją od lat :) niebo a ziemia. Mimo tego że ciasto i składniki niby te same. :)

    Cytuj
  • 12 gru 2010

    ale pracowałeś w sieciówce, czy w pizzeri, która żyje swoim życiem?
    To tak jakby powiedzieć, że frytki w McDonaldzie w Krakowia smakują inaczej niż w Katowicach. Mogą być jedynie przesolone, a reszta powiedzmy technologii jest identyczna.

    Cytuj
  • 12 gru 2010

    Najlepsza Pizza od wielu lat to napewno w Italii k/ Policji, jasne że klimat wnętrza nie kładzie na łopatki, ale niezmiennie taka sama i smaczna.

    Cytuj
  • 12 gru 2010

    DA GRASSO ZNISZCZY WSZYSTKICH JADŁAM WCZORAJ PIZZE OD NICH I POWIEM SZCZERZE-PYCHA!!!CZEKAM AŻ KTOŚ TO POTRAKTUJE TO JAKO AUTOREKLAME....BO NIE MOŻNA TU PISAĆ POCHLEBNYCH OPINI OSTATNIO,ADMINISTRATORZY NADWRAŻLIWI SA!A WRACAJAC DO TEMATU-NIE BYŁAM TAM W ŚRODKU ALE W NECIE ZNALAZŁAM ICH STRONE DUŻY WYBÓR JEDZENIA.WKOŃCU MAMY JAKŚ KONKURENCJE DLA TYCH NASZYCH SKROMNYCH PIZZERI KTÓRE OD LAT NAWET OTWARTE NIC NIE ZMIENIAJA W MENU CZY W LOKALU.POLECAM DA GRASSO !!!!!!!!!1

    Cytuj
  • 12 gru 2010

    no ja pracowałem w zwykłej pizzeri. Nie wiem czy tak jest jak piszesz, ale słyszałem tez opinie ze np jak w waldim jest inny kucharz to pizza lepsza. Podkreślam to moje zdanie :)

    Cytuj
  • 12 gru 2010

    W da-grasso pizza jest super, cienkie dobre ciasto i wszystko pięknie zapieczone w ser- najlepsza w mieście i dla mnie numer 1. Tortilla i podwójna tortilla na talerzu wprost idealna- tylko do tej na talerzu sugerowałbym trochę więcej sosu. Dbają o wygląd, zawsze jakiś świeży listek dadzą i w ogóle. Obsługa miła, widać że się rozkręcają- ale myślę że będą czempionami myślenickiego terenu. Byłem tam już dwa razy i raczej wpadnę jeszcze nie raz. Jedna tortilla spokojnie wystarcza żeby sobie pojeść. Pizzeria nr. dwa którą mógłbym polecić jest w Osieczanach koło sparu- nie pamiętam nazwy, też miła obsługa i dobre jedzenie.

    Cytuj
  • 12 gru 2010

    CZytajcie a znajdziecie :P

    Cytuj
  • 12 gru 2010

    [quote=JoOfiec] no ja pracowałem w zwykłej pizzeri. Nie wiem czy tak jest jak piszesz, ale słyszałem tez opinie ze np jak w waldim jest inny kucharz to pizza lepsza. Podkreślam to moje zdanie :) [/quote]

    No wlaśnie, wtedy jesteś Panem samego siebie. Ja jadłem pizze w da grasso w Krakowie i Olkuszu i są niemal identyczne. Spróbuję w Myślenicach to napiszę swoje wrażenia i opinie. Uprzedzam mam porówananie i wymagania, zatem nieznacie dnia ani godziny jak do Was zawitam w malżonką na degustację :-P Już wkrótce...

    Cytuj
  • 13 gru 2010

    witam i zapraszam do da grasso ja bylem i jest super a wy co sadzicie

    Cytuj

Odpowiedz