Forum » Myślenice

Pizzeria w myślenicach

  • 13 gru 2010

    da grasso jest nr 1 w myślenicach

    Cytuj
  • 13 gru 2010

    chyba od konca!

    Cytuj
  • 13 gru 2010

    a gdzie jest ta pizzeria tak wogole?? bo slyszlaam ze otwarli nową pizzerie;)

    Cytuj
  • 13 gru 2010

    na gałczynśkiego bod bankiem

    Cytuj
  • 13 gru 2010

    Już pisałem !!! Jest jak pajda chleba !!!!

    Cytuj
  • 13 gru 2010

    polecam da grasso z całą odpowiedzialnością!!

    Cytuj
  • 13 gru 2010

    Ja i tak wolę mrożoną.

    Cytuj
  • 13 gru 2010

    Piszcie obiektywnie a nie wrogo i fałszywie:
    Byliśmy z rodziną 2 razy i nasze wnioski prawdziwe bez lania wody i fałszywego łechtania:

    Pizza rewelacja świeża,smaczna prawdziwa takiej w myślenicach nie ma pewnie wszystkim nie dogodzi są różne gusta
    A co ważne: dwa świetne sosy gratis i jak nie zjesz to możesz zabrać do domu w bezpłatnym kartonie.
    Lasagnia jak na restauracje bardzo dobra
    Herbatą wymiatają rynek nawet nie pasuje do nich :-)
    Wystrój nockout dla myślenic i nie tylko
    No i tortilla -myślałem że będzie uzupełnieniem menu i nie będą przykładać do tego uwagi a tu niespodzianka- jest dobra świeża duża polecam

    Więc nie piszcie głupot tylko dlatego ,że sieciówka bo to jest fałszywe
    Byłem widziałem jadłem
    Jeżeli jest niedobre to mówie że jest niedobre bez znaczenia gdzie jem i odwrotnie
    Jestem klientem dagerasso co drugi dzień

    Cytuj
  • 13 gru 2010

    [quote=gość: Adamo]Jestem klientem dagerasso co drugi dzień [/quote]
    I właśnie dlatego pisałem w innym wątku, że śmieszy mnie doktoryzowanie się nad trującą otaczarnią, skoro trujemy się tym co jemy jeszcze bardziej. Junk food co drugi dzień, to lekka przesada:-)

    Cytuj
  • 14 gru 2010

    [quote=gość: Adamo] Piszcie obiektywnie a nie wrogo i fałszywie:
    Byliśmy z rodziną 2 razy i nasze wnioski prawdziwe bez lania wody i fałszywego łechtania:

    Pizza rewelacja świeża,smaczna prawdziwa takiej w myślenicach nie ma pewnie wszystkim nie dogodzi są różne gusta
    A co ważne: dwa świetne sosy gratis i jak nie zjesz to możesz zabrać do domu w bezpłatnym kartonie.
    Lasagnia jak na restauracje bardzo dobra
    Herbatą wymiatają rynek nawet nie pasuje do nich :-)
    Wystrój nockout dla myślenic i nie tylko
    No i tortilla -myślałem że będzie uzupełnieniem menu i nie będą przykładać do tego uwagi a tu niespodzianka- jest dobra świeża duża polecam

    Więc nie piszcie głupot tylko dlatego ,że sieciówka bo to jest fałszywe
    Byłem widziałem jadłem
    Jeżeli jest niedobre to mówie że jest niedobre bez znaczenia gdzie jem i odwrotnie
    Jestem klientem dagerasso co drugi dzień [/quote]

    "Byliśmy z rodziną 2 razy" + "Jestem klientem dagerasso co drugi dzień" = lekka niescislosc

    Cytuj
  • 14 gru 2010

    byłem dwa razy i w odstępstwie 2 dni !!! nic w tym dziwnego :-) matematyka ha ha ha

    może źle napisałem częściej się nie dało bo dopiero otworzyli
    ale znowy idziemy w czwartek.

    Cytuj
  • 14 gru 2010

    Ja też polecam de grasso, wystrój super jest tam taki klimat :) pizze przepyszne! Jadłam też tortille - palce lizać! Bardzo wszystkim polecam. Jak na razie to też nr. 1 w Myślenicach jak dla mnie.

    Cytuj
  • 14 gru 2010

    [quote=gość: betonowy andrzej]

    "Byliśmy z rodziną 2 razy" + "Jestem klientem dagerasso co drugi dzień" = lekka niescislosc [/quote]
    może z rodziną był dwa razy a sam jada tam co drugi dzień

    Cytuj
  • 14 gru 2010

    kojot najgorszy w miescie

    Cytuj
  • 14 gru 2010

    "KOJOT" co wogóle za nazwa dla pizzeri?

    Cytuj
  • 14 gru 2010

    Szanowni Państwo! Na jakość i smak ma duży wpływ fakt jak się przygotowuje jedzenie i jakich używa się składników. InVito - dostajemy wszystko najwyższej jakości. Camorra bardzo podobne jedzenie z tym że oszczędzają na składnikach i nie dostarczają darmowej Coli. Dagrasso - smakuje jak niedopieczona bułka.Italia gdzieś w mej klasyfikacji za Camorrą. Reszty bandy (Kojot, Waldi Ines itp) nie biorę pod uwagę bo to raczej nie są pizze tylko placki z serem.

    Cytuj
  • 14 gru 2010

    wczoraj odwiedzilem In Vito, bylem tam pierwszy raz i pierwszy raz jadlem tez pizze naprawde takiej pizzy nie ma w myslenicach i dlugo podejrzewam nie bedzie. A Da Grasso... no coz dziadostwo!!! Nie rozni sie niczym od np Waldiego, ktora to pizzerie uwazam za najslabsza w Myslenicach. W Da Grasso zamawialem dwa razy, pierwsza gumowa nie do zjedzenia (duze kawalki kurczaka i "widac" dodatki to plus) nastepnym razem poprosilem zeby pizza nie bylem przewozona w torbie, bo od pary robi sie "guma" niestety chrupka to ona chyba nigdy nie byla. Nie lubie pizzy gumy jak mikrofali i dlatego tez nie polecam Da Grasso. Slabiutko jak dla mnie a nigdy wczesniej nie jadlem w tej pizzerii. Znajomi mowia mi ze pizza w lokalu Da Grasso jest duzo lepsza. Moze? Na ta chwile mnie nie przekonali i dopoki nie pojde sprawdzic nie zmieniam zdania! NIE POLECAM DA GRASSO!!

    Cytuj
  • 14 gru 2010

    [quote=gość: pizzamen] InVito - dostajemy wszystko najwyższej jakości. Camorra bardzo podobne jedzenie z tym że oszczędzają na składnikach i nie dostarczają darmowej Coli [/quote]

    raczej invito ma podobna do camorry a nie na odwrot. Camorra z tego co wiem byla pierwsza, a skladniki moim zdaniem maja lepsze, napewno serem bija ich na glowe! z tego co wiem to darmowa cola to byla chwilowa promocja.

    Cytuj
  • 14 gru 2010

    camorra owszem ok tylko ze pare razy dostarczona pizza byla zimna.

    Cytuj
  • 14 gru 2010

    [quote=gość: pizzamen] Szanowni Państwo! Na jakość i smak ma duży wpływ fakt jak się przygotowuje jedzenie i jakich używa się składników. InVito - dostajemy wszystko najwyższej jakości. Camorra bardzo podobne jedzenie z tym że oszczędzają na składnikach i nie dostarczają darmowej Coli. Dagrasso - smakuje jak niedopieczona bułka.Italia gdzieś w mej klasyfikacji za Camorrą. Reszty bandy (Kojot, Waldi Ines itp) nie biorę pod uwagę bo to raczej nie są pizze tylko placki z serem. [/quote]

    Taka dyskretna i bardzo skromna reklama :-)))
    Dajcie sobie spokój szanowni wlaściciele lokalów pizzo-podobnych, bo każdy i tak sam sobie wyrabia zdanie na temat każdego z was i żadne jęczenie na drugiego za płotem nie pomoże. Generalnie, żenująco to wygląda i ja do Was bym nie poszedł...

    1 Cytuj
  • 14 gru 2010

    ja z czystym sercem moge polecic DA GRASSO!!!!nie jestem raczej fanka pizzy ale ta mnie urzekla!

    Cytuj
  • 14 gru 2010

    DaGraso jest bardzo znana na świecie i u nas też jest i jest najlepsza bo to jest prawdziwa piza i nikomu nic do tego a jeszcze jest tania i duża i wykosi wszystkie pizerie w tym gupim mieście

    Cytuj
  • 14 gru 2010

    ZNAWCA PIZY...............naucz sie pisac slowo pizza!!!!!!!!!!!!!!!! bo to jest prawdziwa piza i nikomu nic wszystkie pizerie w tym

    Cytuj
  • 14 gru 2010

    Temat do zamknięcia. Proponuję nowe ogłoszenie, katerogia sprzedam!

    Cytuj
  • 14 gru 2010

    Miarą jakości jedzenia jest jego powtarzalność.
    Jeżeli zamówię taką samą pizzę kilka razy i za każdym smakuje tak samo, to dobrze świadczy o pizzerii. Taką pizzę dostaję zawsze w Camorrze. Z innymi pizzeriami było gorzej - czasem tragicznie. Nazw pizzerii nie podam. I nie obchodzi mnie, jako klienta, że kucharze się zmieniają. Big Mac w McDonald's jest zawsze taki sam i tego samego oczekuję od pizzy.
    Dzisiaj, dla odmiany, spróbowałem Calzone z Da Grasso, którą na moje życzenie potrzymali dłużej w piecu, bo taką lubię. I chociaż całkiem inna od Camorry, to według mnie była świetna.
    Dodane sosy są dobrze wyważone w smaku - nie przeszkadzają. I to mi się podoba.
    Dlatego mimo zmasowanej akcji konkurencji, przeciwko nowej pizzerii, na pewno wkrótce znowu tam zadzwonię. Kolejny plus dla nich, to punktualność. Kierowca był kilka minut przed czasem. Oby tak dalej.
    A Szanowna Konkurencja, zamiast siedzieć przy klawiaturach i pisać głupoty, niech pomyśli jak wygrać wojnę o klienta za pomocą lepszego menu niż obrażając innych.
    Szczególnie tyczy się to "pizzamena", który w niewybredny sposób obszedł się z konkurencją. Możliwe, że macie świetną pizzę, ale po takich "ciepłych" słowach, niespecjalnie mam ochotę to sprawdzić.
    I żeby było jasne - z żadną pizzerią w Myślenicach nic mnie prywatnie nie łączy.
    Pozdrawiam,
    Mirek

    Cytuj

Odpowiedz