Forum » Myślenice

Pizzeria w myślenicach

  • 15 cze 2011

    Da Grasso jest póki co najlepsze. Chociaż odkąd odszedł pizzerman Kamil to jakość tak jakby spadła. Cuda, jakie ten człowiek umiał wyczarować to coś wspaniałego. Ostatnio byłam w Camorrze i gdyby nie to, że byłam głodna i musiałam zapłacić za pizze, to bym wstała i wyszła. Wzięłam pizzę z kurczakiem, który był zwyczajnie mdły, tak samo jak reszta składników. Jedynie ciasto było udane, chociaż bardzo cienkie. Do tego bardzo mały wybór. Cóż, drugi raz nie dam się naciąć.

    4 3 Cytuj
  • 16 cze 2011

    OCZYWIŚCIE ,ŻE DAGRASSO JEST NAJLEPSZE I OPRÓCZ PIZZY MAJĄ DUŻO CIEKAWYCH DAŃ.
    DO CAMORRY NIE MA PO CO CHODZIĆ JEDNA WIELKA LIPA TO JUŻ LEPSZA JEST LISIA ŁAPKA!!!
    NIE ZNAM KAMILA ALE KIEDYŚ BYŁ TEN GRUBY CYGAN TO ON ROBIŁ TEŻ DOBRE PIZZE W DAGRASSO

    4 4 Cytuj
  • 16 cze 2011

    Lubie obydwie pizzerie (dagrasso,cammora) ale powoli rezygnuje z cammory poniewaz mają za duże ceny wporownaniu do wielkosci

    1 1 Cytuj
  • 16 cze 2011

    bo w camorze jest jakosc. pizza nie jest po to zeby sie nazrec

    7 1 Cytuj
  • 16 cze 2011

    [quote=gość: gebels] bo w camorze jest jakosc. pizza nie jest po to zeby sie nazrec [/quote]

    Całkowicie zgadzam się z tą opinią.
    Wcześniej chwaliłem Da Grasso. Ale już nie chwalę. Chociaż nie zamierzam mieszać ich z błotem.

    1 1 Cytuj
  • 16 cze 2011

    [quote=gość: gebels] bo w camorze jest jakosc. pizza nie jest po to zeby sie nazrec [/quote]

    Ale przecież w camorzze pizza jest niedobra więc po co to bełtanie jęzorem!!! tak samo jak w niby barze u waldiego hahahahaha

    1 3 Cytuj
  • 19 cze 2011

    Czyli pewnie ta pizzeria Rosacanina której ogłoszenia o prace widziałem to pewnie bedzie w miejscu In Vito
    dobrze myślę??
    w ogłoszeniu piszą ze super duże zarobki dla kelnerów... ciekawe

    1 Cytuj
  • 19 cze 2011

    hmmm ciekawe kolejna pizzeria w mieście :)

    1 Cytuj
  • Bartek Bartkowski 19 cze 2011

    teraz jak sie da grasso nie wezmie za promocje i to konkretna promocje swojej jadalni to ich rosacanina zje razem z pizzermanami :) to bedzie najwiekszy rywal dla da grasso bo pizze maja niezle

    2 Cytuj
  • 19 cze 2011

    [quote=bartek] teraz jak sie da grasso nie wezmie za promocje i to konkretna promocje swojej jadalni to ich rosacanina zje razem z pizzermanami :) to bedzie najwiekszy rywal dla da grasso bo pizze maja niezle [/quote]

    DAGRASSO JEST NAJLEPSZE I NIE MUSI SIĘ PROMOWAĆ NAWET NIE WIESZ JAK DZIAŁAJĄ SIECIÓWKI,CZY WIDZIAŁEŚ JAKĄŚ ULOTKĘ ALBO REKLAME W MIEŚCIE NP BIEDRONKI? A KOLEJKI NA PÓŁ SKLEPU.NIE ZNASZ ZASAD TO SIĘ NIE WYPOWIADAJ.

    3 1 Cytuj
  • Bartek Bartkowski 19 cze 2011

    [quote=gość: LILO]
    DAGRASSO JEST NAJLEPSZE I NIE MUSI SIĘ PROMOWAĆ NAWET NIE WIESZ JAK DZIAŁAJĄ SIECIÓWKI,CZY WIDZIAŁEŚ JAKĄŚ ULOTKĘ ALBO REKLAME W MIEŚCIE NP BIEDRONKI? A KOLEJKI NA PÓŁ SKLEPU.NIE ZNASZ ZASAD TO SIĘ NIE WYPOWIADAJ. [/quote]

    skoro nie musi sie reklamowac to dlaczego ich ulotki byli w myslenickiej? albo dlaczego ciagle sa rozdawane na miescie ? tak btw sieciowek nie dotycza prawa marketingu ze nie musza sie reklamowac? a gazetki sklepow takich jak carrefour, tesco, media-markt to nie sa sieciowki? :) przy tej pizzeri ktora powstaje da grasso bedzie musial zainwestowac w reklame, bo na tym rynku jak dla mnie smakiem wybija sie tylko legendario, a reszta musi powalczyc o klienta

    Cytuj
  • 19 cze 2011

    Jeżeli dla was myślenickie pizze z dagrasso są najlepsze w mieście to wam współczuję :(
    Nawet proste porównanie dagrasso w Skawinie i dagrasso Myślenice. W Myślenicach pizza u nich to bieda, nie wspominając już o innych daniach (kurczaczki, lazanie). Proponuję wpaść do Skawiny i zamówić tą samą pozycję, wtedy zobaczycie jaka jest różnica.

    W Myślenicach pizza kebabowa z Neo, a tradycyjne to w Admando na reja lub Corrado przy rossmanie. Ale najlepsza IMHO jest pizza U Lisa. Ona bije wszystkie w Myślenicach tradycyjnym niezmiennym od lat smakiem.

    2 Cytuj
  • 19 cze 2011

    [quote=gość: Sabaka] Jeżeli dla was myślenickie pizze z dagrasso są najlepsze w mieście to wam współczuję :(Nawet proste porównanie dagrasso w Skawinie i dagrasso Myślenice. W Myślenicach pizza u nich to bieda, nie wspominając już o innych daniach (kurczaczki, lazanie). Proponuję wpaść do Skawiny i zamówić tą samą pozycję, wtedy zobaczycie jaka jest różnica.W Myślenicach pizza kebabowa z Neo, a tradycyjne to w Admando na reja lub Corrado przy rossmanie. Ale najlepsza IMHO jest pizza U Lisa. Ona bije wszystkie w Myślenicach tradycyjnym niezmiennym od lat smakiem. [/quote]

    o lisiej łapce się zgodzę!! to smak tradycji ale jeżeli chodzi o duże pizze to dagrasso nie ma sobie równych! i pisać można co się chce-jakość posiłków wystrój sosy inne dania komfort itd więc jeżeli ktoś porównuje neo albo legendario to jest niepoważny to tak jakby porównywał media markt do sklepu radiotelewizyjnego w domu handlowym "KŁOS" w Miechowie hahahaha

    1 Cytuj
  • 20 cze 2011

    ludzie wy nawet nie wiecie co wy jecie w tym dagrasso pomijajac fakt ze polowa kom. jest pisana przez wlascicieli...

    3 Cytuj
  • 20 cze 2011

    [quote=gość: hans141]
    o lisiej łapce się zgodzę!! to smak tradycji [/quote]

    Nie piszę o lisiej łapce. Lisia Łapka (jest tylko naprzeciwko dagrasso) to bieda i nawet nie wchodzi w skalę porównawczą. U Lisa to najlepsza pizza w mieście i nawet Kraków przyjeżdża by ją zjeść.

    [quote=gość: hans141]
    ale jeżeli chodzi o duże pizze to dagrasso nie ma sobie równych! i pisać można co się chce-jakość posiłków wystrój sosy inne dania komfort itd więc jeżeli ktoś porównuje neo albo legendario to jest niepoważny to tak jakby porównywał media markt do sklepu radiotelewizyjnego w domu handlowym "KŁOS" w Miechowie hahahaha [/quote]

    Porównałbym to podobnie. dagrasso do media markt, to się zgadza, bo obie to zwykłe sieciówki ale dagrasso nie reklamuje się że jest "dla idiotów". W gastronomii jest zgoła odwrotnie, jeżeli chcesz zjeść coś niekonwencjonalnego smakowo to na pewno nie zjesz w sieciówce. Jeżeli uważasz inaczej to załóż nowy temat o wspaniałym smaku mcdonalda i burger kinga :)
    Jeszcze nie spotkałem się z gastronomią sieciową i czymś ponadstandardowym. Ale smaki są różne i widać tobie nie potrzeba wiele by się zachwycić :)

    2 1 Cytuj
  • 20 cze 2011

    Sabaka, Lisia łapka to jest właśnie u Lisa, a na przeciwko da grasso jest Dziupla z najpyszniejszymi zapiekankami i cheeseburgerami.

    2 1 Cytuj
  • 23 cze 2011

    Czepiacie sie Waldiego a w weekend samochody smigaja tam i zpowrotem czyli jednak ludziee zamawiaja i widocznie im smakuje :)

    4 1 Cytuj
  • 24 cze 2011

    waldi-syf,gniot,stare składniki wiem pracowałem-zamawiają ludzie ze wsi i tyle w temacie

    3 Cytuj
  • 24 cze 2011

    niech mi ktos wytłumaczy po co zawiesili firanki w nowej pizzeri?? co to za dziwna moda? najpierw black and white teraz pizzeria
    wyglada to koszmarnie moim zdaniem

    3 4 Cytuj
  • 24 cze 2011

    [quote=gość: koneserka mody] niech mi ktos wytłumaczy po co zawiesili firanki w nowej pizzeri?? co to za dziwna moda? najpierw black and white teraz pizzeriawyglada to koszmarnie moim zdaniem [/quote]

    POPIERAM ZERO GUSTU!!!!!! CZYLI PIZZA TEŻ MUSI BYĆ LIPA NAWET TAM NIE IDE!!

    1 6 Cytuj
  • 24 cze 2011

    [quote=gość: ŁYSY30] gość: koneserka mody napisał/a:niech mi ktos wytłumaczy po co zawiesili firanki w nowej pizzeri?? co to za dziwna moda? najpierw black and white teraz pizzeriawyglada to koszmarnie moim zdaniem POPIERAM ZERO GUSTU!!!!!! CZYLI PIZZA TEŻ MUSI BYĆ LIPA NAWET TAM NIE IDE!! [/quote]

    TOTALNE DNO.........................................

    4 Cytuj
  • 24 cze 2011

    [quote=Nnnn] Sabaka, Lisia łapka to jest właśnie u Lisa, a na przeciwko da grasso jest Dziupla z najpyszniejszymi zapiekankami i cheeseburgerami. [/quote]

    Popieram! Najlepsze zapiekanki w tym mieście to od wieków: Dziupla i u Lisa!!! Oba te miejsca są the best!
    Pizza już pisałem sto razy - nie będę się powtarzał :-)

    3 Cytuj
  • 25 cze 2011

    [quote=marko] Nnnn napisał/a:Sabaka, Lisia łapka to jest właśnie u Lisa, a na przeciwko da grasso jest Dziupla z najpyszniejszymi zapiekankami i cheeseburgerami. Popieram! Najlepsze zapiekanki w tym mieście to od wieków: Dziupla i u Lisa!!! Oba te miejsca są the best!Pizza już pisałem sto razy - nie będę się powtarzał :-) [/quote]

    DLA MNIE NAJLEPSZA PIZZA JEST W DAGRASSO I TO BEZ DWÓCH ZDAŃ-NIE MA KONKURENCJI

    2 5 Cytuj
  • 25 cze 2011

    Teraz następny napisze DaGrasso to dno. Kolejny, że zjadł tam szczura. Następny, że kocha Valdiego, a kolejny, że nigdy nie jadł tak pysznej pizzy jak w Lisiej Łapce. Durny ten temat i ciągle to samo...
    To są tylko posty konkurenca vs. konkurencja

    2 Cytuj
  • 26 cze 2011

    [quote=marko] Teraz następny napisze DaGrasso to dno. Kolejny, że zjadł tam szczura. Następny, że kocha Valdiego, a kolejny, że nigdy nie jadł tak pysznej pizzy jak w Lisiej Łapce. Durny ten temat i ciągle to samo...To są tylko posty konkurenca vs. konkurencja [/quote]

    POPIERAM W 100 % CHOĆ PEWNIE NAJWIĘCEJ PISZE WALDI BO MA ZDECHŁĄ PIZZE I PRÓBUJE REANIMOWAĆ AGONIE....................................................

    1 1 Cytuj

Odpowiedz