Forum » Myślenice

Pizzeria w myślenicach

  • 8 kwi 2011

    [quote=gość: KTOŚ KTO CIĘ ZNA] gość: Asasello napisał/a:Da Grasso najlepsze. Zajrzałam z ciekawości po przejrzeniu wątku na forum i wpadam na pizzę dwa razy tygodniowo, choć wcześniej chodziłam na pizzę dwa razy na pół roku. Wystrój świetny, muzyka średnio ciekawa, ale do zniesienia. Młody blondyn daje radę, za każdym razem pizza wydaje mi się jeszcze lepsza ;) POTWIERDZAM DAGRASSO NAJLEPSZĄ PIZZE SERWUJE A CO DO MUZYKI to też się zgadzam nie można przy niej pogadać grają chyba to co sami lubią słuchać ten blondyn z czarną! ona jakaś taka nieszczera........................ a on się do niej łasi a ona nawet chyba to lubi......................................... [/quote]

    Wszystko pasi ale ta czarna mogłaby być milsza tzn mogła by się uśmiechnąć zresztą to samo co ta druga blondyna.Jednym słowem kelnerki w tym lokalu zupełnie nie trafione!!!!
    Takie gburowate ani zagadać ani pożartować itd ale cóż widac tak ma być!

    4 1 Cytuj
  • 9 kwi 2011

    [quote=gość: kogut] gość: KTOŚ KTO CIĘ ZNA napisał/a: gość: Asasello napisał/a:Da Grasso najlepsze. Zajrzałam z ciekawości po przejrzeniu wątku na forum i wpadam na pizzę dwa razy tygodniowo, choć wcześniej chodziłam na pizzę dwa razy na pół roku. Wystrój świetny, muzyka średnio ciekawa, ale do zniesienia. Młody blondyn daje radę, za każdym razem pizza wydaje mi się jeszcze lepsza ;) POTWIERDZAM DAGRASSO NAJLEPSZĄ PIZZE SERWUJE A CO DO MUZYKI to też się zgadzam nie można przy niej pogadać grają chyba to co sami lubią słuchać ten blondyn z czarną! ona jakaś taka nieszczera........................ a on się do niej łasi a ona nawet chyba to lubi.........................................

    Wszystko pasi ale ta czarna mogłaby być milsza tzn mogła by się uśmiechnąć zresztą to samo co ta druga blondyna.Jednym słowem kelnerki w tym lokalu zupełnie nie trafione!!!!
    Takie gburowate ani zagadać ani pożartować itd ale cóż widac tak ma być! [/quote]

    a ja się nie zgadzam z tym, akurat ta czarna kelnerka jest najmilszą i najbardziej profesjonalną osobą z całej obsługi da grasso, zawsze uśmiechnięta, bardzo sympatyczna (w odróżnieniu od jej koleżanki), byłam tam i ze znajomymi i z rodziną siostry z dwójką dzieci do których podeszła, z każdym zagadała, dostały balony i kartki do malowania-byliśmy bardzo mile zaskoczeni reakcją dzieci,które siedziały w ciszy i malowały. Innym razem byliśmy ze znajomymi i przynajmniej umiała nam coś polecić, zaproponowadadać browar, było dużo ludzi a ona sobie super radziła. A co do "łaszenia się" po prostu widać że się lubią a dobra atmosfera w pracy to podstawa zarówno dla nich jak i dla nas gości.

    1 Cytuj
  • 9 kwi 2011

    Nie wiem o co chodzi z tym da grasso, lokal jak lokal, ale strasznie się ich tam wszystkich uczepiliście, najpierw był temat czarnego, teraz blondynki, czarnej jak widzę też się oberwało, a ja tam chodzę od otwarcia i jakoś mi oni nie przeszkadzają, wręcz przeciwnie nie doświadczyłam żadnego złego potraktowania mnie ze strony ani jednej z kelnerek. Zawsze są dl mnie miłe i się uśmiechają, więc albo wy tak na nie dziwnie działacie, albo po prostu może macie myle wrażenie co do nich. Nie macie się do czego przyczepić to już nawet muzyki z radia się czepiacie. Więcej luzu, peace!

    2 1 Cytuj
  • 10 kwi 2011

    [quote=gość: astra] Nie wiem o co chodzi z tym da grasso, lokal jak lokal, ale strasznie się ich tam wszystkich uczepiliście, najpierw był temat czarnego, teraz blondynki, czarnej jak widzę też się oberwało, a ja tam chodzę od otwarcia i jakoś mi oni nie przeszkadzają, wręcz przeciwnie nie doświadczyłam żadnego złego potraktowania mnie ze strony ani jednej z kelnerek. Zawsze są dl mnie miłe i się uśmiechają, więc albo wy tak na nie dziwnie działacie, albo po prostu może macie myle wrażenie co do nich. Nie macie się do czego przyczepić to już nawet muzyki z radia się czepiacie. Więcej luzu, peace! [/quote]

    Dokładnie! Ja też chodzę do DaGrasso od miesiąca i jest wszystko ok! Według mnie to piszą albo sami pracownicy na drugiego bo się nie lubią albo po prostu konkurencja bo ich szlag trafia ,że u nich pusto!

    3 Cytuj
  • 10 kwi 2011

    Dla mnie na chwile obecna właśnie Da Grasso jest nr 1 w Myślenicach. Pizza na najlepszym cieście, żadna pizzeria takiego nie serwuje, co prawda "ostre pozycje" w ich menu mogły by być zawsze jednakowo robione. Strasznie lubię papryczkę jalapenos, ale raz posiekali mi ja tak drobno ze pizza zrobiła się beznamiętna a raz tak jak powinno być, wtedy był typowy wyciskacz łez. całość oceniam 9/10
    z poważaniem
    Aw......ik

    4 4 Cytuj
  • 10 kwi 2011

    Witam, chcialam zapytac czy ktos cos wie o tym ze ten mlody chlopaczek w czapeczce podobno przejal Italie i jest teraz jej wlascicidelem? wlasnie dawno z tamtad nie jadelm i ostatnio zamowilem i byla pyszna dokladnie taka jak w dawniej :) nie wiem jak dla was ale dla mnie ten chlopaczek robi najlepsza pizze w miescie

    Cytuj
  • 10 kwi 2011

    Zgadzam sie w 100% w tym momencie najlepsza pizza jest w Italii :)

    3 6 Cytuj
  • 11 kwi 2011

    dokładnie[quote=gość: kluska] gość: astra napisał/a: Nie wiem o co chodzi z tym da grasso, lokal jak lokal, ale strasznie się ich tam wszystkich uczepiliście, najpierw był temat czarnego, teraz blondynki, czarnej jak widzę też się oberwało, a ja tam chodzę od otwarcia i jakoś mi oni nie przeszkadzają, wręcz przeciwnie nie doświadczyłam żadnego złego potraktowania mnie ze strony ani jednej z kelnerek. Zawsze są dl mnie miłe i się uśmiechają, więc albo wy tak na nie dziwnie działacie, albo po prostu może macie myle wrażenie co do nich. Nie macie się do czego przyczepić to już nawet muzyki z radia się czepiacie. Więcej luzu, peace!

    Dokładnie! Ja też chodzę do DaGrasso od miesiąca i jest wszystko ok! Według mnie to piszą albo sami pracownicy na drugiego bo się nie lubią albo po prostu konkurencja bo ich szlag trafia ,że u nich pusto! [/quote]

    zgadzam się, ludzie uczepiliście się tego biednego da grasso, a według mnie to najlepszy lokal w Myślenicach, żarcie super, obsługa nienaganna, klimat rewelacja...
    nie wiem o co chodzi??? a jak Wam nie pasuje to tam nie chodźcie, oni i tak będą mieć zawsze klientów- przynajmniej takich co nie będą ciągle narzekać i czepiać się tych ludzi , którzy moim zdaniem radzą sobie świetnie,pomimo że muszą się użerać z często niemiłymi klientami i znosić ich fochy!! i tyle
    pozdrawiam

    1 Cytuj
  • 11 kwi 2011

    [quote=gość: iti] dokładniegość: kluska napisał/a:gość: astra napisał/a: Nie wiem o co chodzi z tym da grasso, lokal jak lokal, ale strasznie się ich tam wszystkich uczepiliście, najpierw był temat czarnego, teraz blondynki, czarnej jak widzę też się oberwało, a ja tam chodzę od otwarcia i jakoś mi oni nie przeszkadzają, wręcz przeciwnie nie doświadczyłam żadnego złego potraktowania mnie ze strony ani jednej z kelnerek. Zawsze są dl mnie miłe i się uśmiechają, więc albo wy tak na nie dziwnie działacie, albo po prostu może macie myle wrażenie co do nich. Nie macie się do czego przyczepić to już nawet muzyki z radia się czepiacie. Więcej luzu, peace! Dokładnie! Ja też chodzę do DaGrasso od miesiąca i jest wszystko ok! Według mnie to piszą albo sami pracownicy na drugiego bo się nie lubią albo po prostu konkurencja bo ich szlag trafia ,że u nich pusto! zgadzam się, ludzie uczepiliście się tego biednego da grasso, a według mnie to najlepszy lokal w Myślenicach, żarcie super, obsługa nienaganna, klimat rewelacja...nie wiem o co chodzi??? a jak Wam nie pasuje to tam nie chodźcie, oni i tak będą mieć zawsze klientów- przynajmniej takich co nie będą ciągle narzekać i czepiać się tych ludzi , którzy moim zdaniem radzą sobie świetnie,pomimo że muszą się użerać z często niemiłymi klientami i znosić ich fochy!! i tylepozdrawiam [/quote]

    Oczywiście,że tak!!!! to jest nalepszy lokal w Myślenicach!!!!
    Jadłem tam już wszystko i dla mnie też rewelacja dla mnie mogli by mieć makarony i jakieś mięso z frytkami!!!

    1 1 Cytuj
  • 12 kwi 2011

    Ja również polecam Da Grasso oraz INES

    7 4 Cytuj
  • 12 kwi 2011

    byłem nie dawno w tym grasso i taki młody kucharz naprawde zrobił mega dobrą pizze. Ciasto ser super. Może troche mało innych składników ale plus sosy naprawde dobre polecam

    5 3 Cytuj
  • 13 kwi 2011

    pizzeria DAGRASSO moim zdaniem jest jedną z lepszych pizzeri w myślenicach:)lokal bardzo przyjemny i elegancki, obsługa miła i sympatyczna:)Trzymajcie tak dalej!!pozdrawiam wszystkich pracowników:d

    4 4 Cytuj
  • 14 kwi 2011

    ines i da grasso rządzą!

    7 3 Cytuj
  • 14 kwi 2011

    [quote=gość: aschlerek] pizzeria DAGRASSO moim zdaniem jest jedną z lepszych pizzeri w myślenicach:)lokal bardzo przyjemny i elegancki, obsługa miła i sympatyczna:)Trzymajcie tak dalej!!pozdrawiam wszystkich pracowników:d [/quote]

    a dla mnie też jest najleszą pizzerią! dzisiaj znowu tam bylismy super super oby tak dalej dla mnie tylko dagrasso!!!

    3 1 Cytuj
  • 23 maj 2011

    najlepsza pizza jest u urbanowiczów

    1 Cytuj
  • 23 maj 2011

    [quote=gość: jarek] Witam, chcialam zapytac czy ktos cos wie o tym ze ten mlody chlopaczek w czapeczce podobno przejal Italie i jest teraz jej wlascicidelem? wlasnie dawno z tamtad nie jadelm i ostatnio zamowilem i byla pyszna dokladnie taka jak w dawniej :) nie wiem jak dla was ale dla mnie ten chlopaczek robi najlepsza pizze w miescie [/quote]

    [quote=gość: maly glod] Zgadzam sie w 100% w tym momencie najlepsza pizza jest w Italii :) [/quote]

    Ale masakra. Koleś sam sobie pisze i odpowiada.

    Masz rozdwojenie jaźni??? :D:D:D

    1 Cytuj
  • 7 cze 2011

    Czyli jeżeli chcę dobrze zjeść muszę iść do degraso w tym momencie?

    4 5 Cytuj
  • 7 cze 2011

    amelia są w myslenicach duzo lepsze pizzerie od degrasso

    1 3 Cytuj
  • 7 cze 2011

    a co mnie martwi to to co dzieje sie z pizzeria ITALIA na przeciwko policji. Wystrój tragiczny i jeszcze ci przesiadujący tam ciągle koledzy pizzermana . Ma sie wrazenie ze pizzeria stała się jakimś klubem dla kilku znajomych.

    3 4 Cytuj
  • 7 cze 2011

    Będzie nowa pizzeria na Niepodległości w miejscu In Vito. Myślałem, że to In Vito remontuje lokal ale ponoć zupełnie nowy właściciel. Ciekawe ile jeszcze w Myślenicach pizzerii i kebabów jest w stanie zaistnieć i się utrzymać :-))

    5 Cytuj
  • 7 cze 2011

    Różowa pizzeria ?:) Moim zdaniem zbyt fajny i duży lokal jak na pizzerię.

    2 3 Cytuj
  • 7 cze 2011

    NAJGORSZA PIZZA JAKĄ JADŁAM TO U WALDIEGO!!! CZY TO MOŻNA NAZWAĆ WOGÓLE PIZZĄ? TO JEST TYLKO DO ZAPCHANIA GŁODU BEZ JAKIEGO KOLWIEK SMAKU! A NIE DELEKTOWANIA SIE ! W PIZZY KEBAB BRAK MIĘSA , SAMA SAŁATA JAK DLA KRÓLIKA! WIĘC PO CO TA NAZWA? W PIZZY Z SZYNKĄ ZAMIAST SZYNKI JEST MIELONKA! PORAŻKA, OJ WYDAJE MI SIE ŻE ODŚWIERZENIE LOKALU NIE POMOŻE! TRZEBA POWOLI POZAMYKAĆ TE NAJWIĘKSZE SPELUNY MYŚLENICKIE BO WSTYD!

    6 1 Cytuj
  • 8 cze 2011

    [quote=Nnnn] Różowa pizzeria ?:) Moim zdaniem zbyt fajny i duży lokal jak na pizzerię. [/quote]

    Zgadzam się uważam ze tam sprawdziłby się zakład fryzjerski
    W Myślenicach otwierac nową kanajpę to głupota. Nasz rynek jest zapchany róznego rodzaju knajpami. No chyba ze ktos otwarby cos naprawe nowego np jakąś sałatkarnię czy cos w stylu subway czyli kanapki na wynos. Kolejna pizzeria to głupi pomysł i mysle ze długo nie pociągną

    2 2 Cytuj
  • 8 cze 2011

    a ja byłam ostatnio w Osieczanach i bardzo i smakowało.... polecam sałatkę z kurczakiem i tortille... :-)

    2 1 Cytuj
  • 11 cze 2011

    A ja polecę DaGrasso.
    Chociaż ciekawi mnie co będzie w miejscu In Vito...

    5 2 Cytuj

Odpowiedz