Forum » Myślenice

Pizzeria w myślenicach

  • 1 kwi 2011

    a ja polecam pizzę z Italii!Wystój lokalu nie jest zachęcający, ale pizza najlepsza:) i koniecznie z sosem:)

    Cytuj
  • 1 kwi 2011

    W da grasso faktycznie nie ma już tego grubego chyba go zwolnili bo widziałem tam takiego wysokiego pizzermena z broda.Pizze robi smaczne i radzi sobie nawet jak jest spory ruch.Uspokoiło się tam bo nie słychać już przekleństw i darcia na zapleczu wiec zwolnienie grubasa wyszło na plus.Co do gry w karty tego blondyna tez kilka razy widziałem w podkoszulku da grasso ze siedzi z kumplami i graja no ale może nie maja co robić i z nudów.Mimo wszystko nie powinno mieć to miejsca i to raczej na duży minus.

    Cytuj
  • 1 kwi 2011

    Dla wszystkich którzy robią maratony po pizzeriach i chcą obiektywnie ocenić smak podawanych potraw:
    Nie zauważyliście nigdy, że smak każdego dania jest wprost proporcjonalny do stopnia głodu jaki odczuwacie?
    Jeśli jesteś najedzony to choćby podali najlepszą pizze na świecie to nie będzie sie równała z wczorajsza mrożonką zjedzoną po 6 godzinach intensywnego wysiłku fizycznego bez jedzenia. Pomyślcie o tym zanim ocenicie pizzerie;)

    Cytuj
  • 3 kwi 2011

    jadłem dzisiaj pizze w camorze-i co? wielkie rozczarowanie pizza cienka mało składników sos porażka.NIGDY WIĘCEJ TAM NIE ZJEM!!!
    Wyrzucone pieniadze w błoto!!! w ubiegłym tygodniu też się naciołem w waldim-to jest taki syf ,że sanepid powinien tam wkroczyć!

    JUŻ NIE WIEM GDZIE ZJEŚC DOBRĄ PIZZE COŚ POLECACIE

    Cytuj
  • 3 kwi 2011

    [quote=gość: XXXXXXXXX]
    JUŻ NIE WIEM GDZIE ZJEŚC DOBRĄ PIZZE COŚ POLECACIE [/quote]
    Polecam Tobie i wszystkim narzekającym, nudzącym, wybrzydzającym, konkurencji i każdemu, kto to przeczyta :

    Skoro nie smakuje Wam jedzenie robione w myślenickich lokalach, to zróbcie sobie pizzę, kebab, frytki, rosół czy kromkę ze smalcem i każdą inną potrawę zjechaną na tym forum we własnym DOMU!!!

    1 Cytuj
  • 3 kwi 2011

    pstpstpst ;]

    Cytuj
  • 3 kwi 2011

    [quote=gość: Kłamowicz] gość: XXXXXXXXX napisał/a:JUŻ NIE WIEM GDZIE ZJEŚC DOBRĄ PIZZE COŚ POLECACIE Polecam Tobie i wszystkim narzekającym, nudzącym, wybrzydzającym, konkurencji i każdemu, kto to przeczyta : Skoro nie smakuje Wam jedzenie robione w myślenickich lokalach, to zróbcie sobie pizzę, kebab, frytki, rosół czy kromkę ze smalcem i każdą inną potrawę zjechaną na tym forum we własnym DOMU!!! [/quote]

    jeżeli ktoś zauważa ,że jest syf albo stare to chyba ma prawo tutaj napisać nawet powinien żeby ostrzec innych.
    To nie jest kwestia gustu czy smaku!!!
    Ja się zgadzam z opinią o waldim ale tam nie chodzę już od dawna w camorze nie byłem jeszcze

    Cytuj
  • 3 kwi 2011

    Ten temat to mój konik według niektórych :-))))

    Przecież normalne, że zakładając taki temat będzie walka między konkurencyjnymi pizzeriami. Ale to od razu widać, bo wypowiedzi. Jak ktoś pisze: nigdy tam nie pójdę, syf, dziadostwo, pizza jak podeszwa...to od razu widać, że pisze co mu w danym momencie głowa podpowiada :-)

    Inteligentni forumowicze poprostu muszą to filtrować i tyle.

    Cytuj
  • 4 kwi 2011

    jak pizza to tylko DaGrasso od kad jest w Myslenicach. Kucharz elegancki i gruby tez byl elegancki bo robil najlepsze pizze w miescie. kelnerka w porzadku... zero minusow
    pizza, sosy wystroj i faza na jakiej przyszedlem byly nie do opisania:D polecam pan S.

    Cytuj
  • 5 kwi 2011

    A wg mnie najlepsze pizze w mieście robi młody blondyn z dagrasso. Co tam jestem to mam szczęscie trafić na niego i odrazu wiem, że sobie smacznie zjem. Ten wysoki czarny jest zdecydowanie słabszy i wolniejszy. Widać to jak jest duży ruch. pozdrawiam i w dupie mam, ze za chwile ktoś mnie pojedzie:)

    Cytuj
  • 5 kwi 2011

    Ale macie problemy... Wielu bezdomnych podziękowało by za taką "surową" pizzę pseudokrytycy.
    A co do Waldiego jak dla mnie wnętrze idealne w starym stylu nie ma luster na pół ściany i plastikowych krzeseł tylko drewno.

    Cytuj
  • 5 kwi 2011

    w sobotę jadłam pizzę w camorze i co? bardzo mnie i mojej rodzinie smakowała , cienkie ciasto , dobrze wypieczona ciekawy smak - wybrałam 4 sery polecam!!!!

    Cytuj
  • 5 kwi 2011

    [quote=gość: bubu] w sobotę jadłam pizzę w camorze i co? bardzo mnie i mojej rodzinie smakowała , cienkie ciasto , dobrze wypieczona ciekawy smak - wybrałam 4 sery polecam!!!! [/quote]

    O CZYM TY MÓWISZ??? ta pizza nie przypomina włskiej pizzy to profanacja włskiej pizzy jak już jest cienka i z pieca opalanego drewnem to pizzerie się rekalmują jako włoska,,,,
    ja byłem 2 lata we włoszech i prawdziwa pizza to na pewno nie gruba chała jak u waldiego ani nie milimetrowy pasek papieru!!!
    Polakom to wszystko można wcisnąć każdą głupotę!!!A ludziom ze wsito już nie mówię!
    Obudźcie się i zastanówcie się czy nie mam racji

    Cytuj
  • 5 kwi 2011

    " ta pizza nie przypomina włskiej pizzy to profanacja włskiej pizzy jak już jest cienka i z pieca opalanego drewnem to pizzerie się rekalmują jako włoska,,,,"

    a czy napisala ze wloska, napisala ze cienka, smaczna, czemu probujesz jej wmowic ze jej nie smakowala, jak smakowala,

    zalezy w jakim regionie wloch byles, pizze sie roznia znawco!
    Camoerra na ulotkach reklamuje sie ze neapolitanska, a taka wlasnie jest w neapolu, co innego sycylia, rzym czy alpy.

    Pozdrawiam cie znawco tematu

    Cytuj
  • 5 kwi 2011

    Ja chcialem sie wypowiedziec na temat pizzy w DaGrasso pizza jest smaczna Kelnerki mile ,aczkolwiek najbardziej mi tam smakuje lazania :) Pozdrawiam pizzerow i cala obsluge
    P.s Kubica rządzi !!

    Cytuj
  • 5 kwi 2011

    [quote=gość: MrBzyku] Ja chcialem sie wypowiedziec na temat pizzy w DaGrasso pizza jest smaczna Kelnerki mile ,aczkolwiek najbardziej mi tam smakuje lazania :) Pozdrawiam pizzerow i cala obslugeP.s Kubica rządzi !! [/quote]

    Co do dagrasso to się zgadzam-byłam w weekend i kilka spostrzeżeń:
    -pizza najlepsza w mieście-bardzo duży wybór.
    -sałatki rewelacyjne duże porcje.
    -bardzo fajny lokal

    więcej nie jadłyśmy!

    tylko ta blondynka jakaś flejtuchowata takie odczuliśmy wrażenie-siedzi cały czas na krześle i lipi się na stoliki może to jakiś szaman???

    Cytuj
  • 6 kwi 2011

    tak jestem szamanem , trafne spostrzeżenie, zaczaruje was wszystkich :) Pzdr

    Cytuj
  • 6 kwi 2011

    [quote=gość: italy] gość: bubu napisał/a: w sobotę jadłam pizzę w camorze i co? bardzo mnie i mojej rodzinie smakowała , cienkie ciasto , dobrze wypieczona ciekawy smak - wybrałam 4 sery polecam!!!!

    O CZYM TY MÓWISZ??? ta pizza nie przypomina włskiej pizzy to profanacja włskiej pizzy jak już jest cienka i z pieca opalanego drewnem to pizzerie się rekalmują jako włoska,,,,
    ja byłem 2 lata we włoszech i prawdziwa pizza to na pewno nie gruba chała jak u waldiego ani nie milimetrowy pasek papieru!!!
    Polakom to wszystko można wcisnąć każdą głupotę!!!A ludziom ze wsito już nie mówię!
    Obudźcie się i zastanówcie się czy nie mam racji [/quote]
    Prymitywna jesteś i tyle , nie szpanuj Włochami, bo nie robi to na mnie wrażenia a mnie ta właśnie pizza smakuje i nie wspominałam nigdzie że jest to typowo włoska pizza

    Cytuj
  • 6 kwi 2011

    [quote=gość: bubu] gość: italy napisał/a:gość: bubu napisał/a: w sobotę jadłam pizzę w camorze i co? bardzo mnie i mojej rodzinie smakowała , cienkie ciasto , dobrze wypieczona ciekawy smak - wybrałam 4 sery polecam!!!! O CZYM TY MÓWISZ??? ta pizza nie przypomina włskiej pizzy to profanacja włskiej pizzy jak już jest cienka i z pieca opalanego drewnem to pizzerie się rekalmują jako włoska,,,,ja byłem 2 lata we włoszech i prawdziwa pizza to na pewno nie gruba chała jak u waldiego ani nie milimetrowy pasek papieru!!!Polakom to wszystko można wcisnąć każdą głupotę!!!A ludziom ze wsito już nie mówię!Obudźcie się i zastanówcie się czy nie mam racji Prymitywna jesteś i tyle , nie szpanuj Włochami, bo nie robi to na mnie wrażenia a mnie ta właśnie pizza smakuje i nie wspominałam nigdzie że jest to typowo włoska pizza [/quote]

    A JA SIĘ Z TOBĄ NIE ZGADZAM!!! TA PIZZA JEST NIEDOBRA TZN JEST BEZ SMAKU CZYLI NIE SMAKUJE JAK PIZZA TYLKO PLACEK Z SEREM I TYLE W TEMACIE.NIE MASZ POECIA JAK MA SMAKOWAĆ PIZZA!!! TO O NIEBO LEPSZA JEST W LISIEJ ŁAPCE

    Cytuj
  • 6 kwi 2011

    [quote=gość: Blondi] tak jestem szamanem , trafne spostrzeżenie, zaczaruje was wszystkich :) Pzdr [/quote]

    ale rusz się trochę z tego krzesła bo wszyscy mówią ,że to mumia tam siedzi.Aż wstyd żeby taka młoda dziewczyna siedziała cały dzien na stołku a za nią druga jakaś chyba z kuchni.
    Ale z was lenie śmierdzące po prostu lerby i tyle!!!
    brak szacunku do pracy i do klienta!Zero uśmiechu i radości życia!!!

    Cytuj
  • 6 kwi 2011

    Polecam również Corrado na tzw. "końskim rynku", zawsze świeże składniki, dobre ciasto i miła obsługa. Ale Da Grasso jednak najlepsze!

    Cytuj
  • 6 kwi 2011

    [quote=gość: miszczuu] Polecam również Corrado na tzw. "końskim rynku", zawsze świeże składniki, dobre ciasto i miła obsługa. Ale Da Grasso jednak najlepsze! [/quote]

    i jeszcze lisia łapka ale też się podpisuje pod tym postem że dagrasso jest najlepsze jest dużo z przodu przed pozostałymi.

    Cytuj
  • 6 kwi 2011

    Kiedyś chodziłam do Corrado, ale kiedy 2 czy 3 razy z rzędu pani, która stała za barem odgadywała mnie i moich znajomych wraz z kucharzem, a potem obmacywali się w przejściu na zaplecze, już tam więcej nie poszłam. Może się kiedyś jeszcze wybiorę, bo pizza rzeczywiście była niezła. I jedna mała uwaga. Jeżeli ktoś notorycznie nie ma owoców morza, to moim zdaniem powinien wykreślić taką pizzę ze swojego menu.

    Cytuj
  • 8 kwi 2011

    Da Grasso najlepsze. Zajrzałam z ciekawości po przejrzeniu wątku na forum i wpadam na pizzę dwa razy tygodniowo, choć wcześniej chodziłam na pizzę dwa razy na pół roku. Wystrój świetny, muzyka średnio ciekawa, ale do zniesienia. Młody blondyn daje radę, za każdym razem pizza wydaje mi się jeszcze lepsza ;)

    Cytuj
  • 8 kwi 2011

    [quote=gość: Asasello] Da Grasso najlepsze. Zajrzałam z ciekawości po przejrzeniu wątku na forum i wpadam na pizzę dwa razy tygodniowo, choć wcześniej chodziłam na pizzę dwa razy na pół roku. Wystrój świetny, muzyka średnio ciekawa, ale do zniesienia. Młody blondyn daje radę, za każdym razem pizza wydaje mi się jeszcze lepsza ;) [/quote]

    POTWIERDZAM DAGRASSO NAJLEPSZĄ PIZZE SERWUJE A CO DO MUZYKI to też się zgadzam nie można przy niej pogadać grają chyba to co sami lubią słuchać ten blondyn z czarną! ona jakaś taka nieszczera........................ a on się do niej łasi a ona nawet chyba to lubi.........................................

    Cytuj

Odpowiedz