Forum » Myślenice

Pizzeria w myślenicach

  • 11 sie 2011

    [quote=Selena] Dla mnie najlepszą pizzerią jest Da Grasso :) Polecam pizze numer 67. Moja ulubiona :) [/quote]

    nie ma lepszej od DAGRASSO!!!
    POPIERAM W 100%

    2 4 Cytuj
  • 11 sie 2011

    czy ta pizzeria de grasso [przestanie sie wreszcie wygłupiać z ta reklamą??to juz robi się żalosne!!

    4 3 Cytuj
  • 11 sie 2011

    Ty tez jesteż żałosny/a w swoich wypowiedziach!
    Pewnie zazdrość konkurencij:PPP

    1 4 Cytuj
  • 13 sie 2011

    TAK TAK TYLKO DA GRASSO PRZEZ DUZE DDD!!! KOSMICZNIE WRECZ GALAKTYCZNIE BEZGRANICZNIE PYSZNA PIZZA.CIASTO ISTNA POEZJA SER I SKŁADNIKI POZA JAKAKOLWIEK KONKURENCJA...ZAPACH...mmm...POWINNI ROBIC PERFUMY O ZAPACHU PIZZY Z DAGRASSO.A JAK KOSZTUJUJE SOSU TO WRECZ MI CIARY PRZECHODZA A SZALEŃSTWO MOICH KUBKÓW SMAKOWYCH JEST JEDYNIE POROWNYWALNA Z SZALENStEM... A Z RESZTA SŁOWA TEGO NIE OPISZA NIGDY ALE WYGLADA TO MNIE WIECEJ TAK http://www.youtube.com/watch?v=c0eTgh59cyQ

    2 5 Cytuj
  • 13 sie 2011

    a ja już tak się zapędziłem smakiem i nazwą że nawet zacząłem jeść trawę u sąsiada w ogródku bo mieszkam w bloku,a byłem ze 3 miechy w anglii i łyknąłem trochę angielskiego i mi się popiepszyło w głowie to da grasso i czytam że grass jest w myślenicach OK i wpiepszam ten szczaw pod LIPKĄ
    POZDRO DLA PICJERUSZSZY

    Cytuj
  • 13 sie 2011

    zdjecie

    5 3 Cytuj
  • 15 sie 2011

    I temat dalej żyje. Konkurencja obrzuca się błotem i napędza wątek... ehhh...

    1 2 Cytuj
  • 15 sie 2011

    Mówcie co chcecie, ale w DE GRASSO lokal ładny mają i naprawdę dobrą pizze (ale nie tylko, mają dobrą tortille z owocami).

    Kilka razy jak tam byłem wszystkie stoliki zajęte.

    Mam pewne zastrzeżenia co do obsługi.

    1 Cytuj
  • 16 sie 2011

    Mianowicie jakie?

    Cytuj
  • 18 sie 2011

    NAJGORSZA PIZZA W MYŚLENICACH TO PIZZERIA WEZUWIUSZ!!!!! na żwirki wigury. Otwarta dwa dni temu. Na moich oczach zaserwowano klientce dwie pizze z dziurą (zaklejone zeskrobanym kawałkiem który został w piecu) DRAMAT!!!!!!!!! PIZZA BEZ SMAKU, NIEWYROŚNIĘTY ZAKALEC. Omijajcie z daleka.

    3 8 Cytuj
  • 18 sie 2011

    [quote=gość: magda1981] NAJGORSZA PIZZA W MYŚLENICACH TO PIZZERIA WEZUWIUSZ!!!!! na żwirki wigury. Otwarta dwa dni temu. Na moich oczach zaserwowano klientce dwie pizze z dziurą (zaklejone zeskrobanym kawałkiem który został w piecu) DRAMAT!!!!!!!!! PIZZA BEZ SMAKU, NIEWYROŚNIĘTY ZAKALEC. Omijajcie z daleka. [/quote]

    O Widać konkurencja nie Śpi ;)

    2 1 Cytuj
  • 18 sie 2011

    fakt ze pizza nie najlepsza , bo robiona na szybkiego , moze po okresie promocji bedzie smaczniejsza gdy zamowien bedzie mniej , ale watpie zeby ta pizzeria sie utrzymala dluzej . W Myslenicach i tak predzej czy pozniej wszystko padnie procz pizzeri Legendario i kebabu Turcja.

    1 5 Cytuj
  • 18 sie 2011

    akurat się nie zgadzam , dostałem ulotkę i zamówiłem za 10 zł pizze i całkiem do polecenia. Ale jak widać konkurencja zareagowała od razu i dlatego ten temat na forum to są przepychanki właścicieli i pracowników poszczególnych pizzerii. Ta nowa całkiem okej a za taką cenę to już w ogóle.

    5 1 Cytuj
  • 18 sie 2011

    konkurencja ma się czego bać skoro już takie negatywne komentarze wystawiają, pizza dobra w smaku, niedługi czas oczekiwania , a poza tym widać jak przygotowywana a nie tak jak w niektórych pizzeriach na zapleczu i nie wiadomo co dodają co pizzy... , oby wezuwiusz utrzymał się jak najdłużej bo wkońcu otwarła się jakaś porządna pizzeria

    5 1 Cytuj
  • 18 sie 2011

    [quote=gość: 00234] Mianowicie jakie? [/quote]

    Długie oczekiwanie na obsługę. Za długie.
    Pizza bardzo dobra, sosy wspaniałe, lokal bardzo ładny, toaleta bardzo czysta (nie tak jak w innych lokalach).
    Zamawiałem w De Grasso wiele razy pizze z dowozem i do niej nie miałem zastrzeżeń.

    Brakuje mi tylko jakiegoś programu lojalnościowego dla stałych Klientów.

    2 3 Cytuj
  • 18 sie 2011

    Pizza w Corrado...za każdym razem orgazm dla kubków smakowych;D a do tego obsługa bardzo miła!!! szkoda tylko, że 20:00 mają otwarte ;P mam nadzieję, że się nie popsują tak jak Legendario, które od dłuższego czasu próbuje zapchać klienta przede wszystkim ciastem a nie dodatkami....sorry ale jakoś kiedyś nie żałowali, żeby zrobić smaczną pizze....czas żeby się poprawić bo ostatnio pustki widzę i to w soboty.

    2 2 Cytuj
  • 19 sie 2011

    a moim skromnym zdaniem pizza w
    dagrasso nawet nie jestt zla , dobre ciasto ale stanowczo mało składników,
    legendario nie wypowiem się w tej kwestii bo nie byłem tam ze 2 lata
    lisia łapka dla mnie pychota ale lokal mogli by jakoś wyremontować, odnowić, cos pozmieniać
    armado coś mi ostatnio nie podeszla:(
    waldi uwielbiam farmerską:)
    alibi w skali od 1 do 10 za pizzę daję 8 i to tyle:):):)

    Cytuj
  • 19 sie 2011

    Ja mam zastrzeżenia co do dowozu w DG. Kierowca dolicza sobie napiwki 3-4 złote, jak mnie jeszcze raz tak wyroluje to na niego doniosę. Toż to zwykła kradzież. Dowóz jest darmowy, poza tym raz miałem odliczoną kwotę, on sobie zażyczył więcej. Tak zgłupiałem, że automatycznie odparłem, że doniosę, na co ten machnął ręką i odjechał. Gdyby dowóz był jednak płatny, to wątpię żeby chciał dokładać ze swojej kieszeni. Złodziej.

    1 2 Cytuj
  • 19 sie 2011

    [quote=gość: okradziony] Ja mam zastrzeżenia co do dowozu w DG. Kierowca dolicza sobie napiwki 3-4 złote, jak mnie jeszcze raz tak wyroluje to na niego doniosę. Toż to zwykła kradzież. Dowóz jest darmowy, poza tym raz miałem odliczoną kwotę, on sobie zażyczył więcej. Tak zgłupiałem, że automatycznie odparłem, że doniosę, na co ten machnął ręką i odjechał. Gdyby dowóz był jednak płatny, to wątpię żeby chciał dokładać ze swojej kieszeni. Złodziej. [/quote]

    Zamawiałem u nich pizze chyba z 15 razy i nigdy nie miałem takiego problemu.

    2 Cytuj
  • 19 sie 2011

    helooo dowoz jest platny w zaleznosci od tego gdzie dowozimy 2 zl teren myslenic 3,4,5 zl reszta wiosek!za to nie liczymy ani za pudelko ani za sosy!

    2 Cytuj
  • 19 sie 2011

    A ja zjadłabym gdzieś jakiegoś pysznego hamburgera, ale takiego prawdziwego a nie z mikrofali....Mmmm

    1 Cytuj
  • 19 sie 2011

    [quote=gość: JA !] A ja zjadłabym gdzieś jakiegoś pysznego hamburgera, ale takiego prawdziwego a nie z mikrofali....Mmmm [/quote]

    Idź do INES. Rewelacyjny burger.

    2 2 Cytuj
  • 19 sie 2011

    Nie, burgery już mi się dawno temu tam przejadły...

    2 Cytuj
  • 19 sie 2011

    Ja polecam z przystanie dla mnie bomba:)

    2 1 Cytuj
  • 19 sie 2011

    [quote=gość: okradziony] Ja mam zastrzeżenia co do dowozu w DG. Kierowca dolicza sobie napiwki 3-4 złote, jak mnie jeszcze raz tak wyroluje to na niego doniosę. Toż to zwykła kradzież. Dowóz jest darmowy, poza tym raz miałem odliczoną kwotę, on sobie zażyczył więcej. Tak zgłupiałem, że automatycznie odparłem, że doniosę, na co ten machnął ręką i odjechał. Gdyby dowóz był jednak płatny, to wątpię żeby chciał dokładać ze swojej kieszeni. Złodziej. [/quote]

    no to masz jedno wyjście- zamów u waldiego-napewno bedzie smacznie i nie doliczą Ci dowozu hahaha
    ja tam zamawiam i za dowóz płacę i nie narzekam
    ludzie przecież jak Wam nie smakuje albo macie jakieś zastrzeżenia to jedzcie gdzie indziej tyle tego jest w m-ce że na prawde jest w czym wybierać SMACZNEGO

    1 Cytuj

Odpowiedz