Forum » Myślenice

Pizzeria w myślenicach

  • 20 sie 2011

    [quote=gość: nieokradziony :)] gość: okradziony napisał/a:Ja mam zastrzeżenia co do dowozu w DG. Kierowca dolicza sobie napiwki 3-4 złote, jak mnie jeszcze raz tak wyroluje to na niego doniosę. Toż to zwykła kradzież. Dowóz jest darmowy, poza tym raz miałem odliczoną kwotę, on sobie zażyczył więcej. Tak zgłupiałem, że automatycznie odparłem, że doniosę, na co ten machnął ręką i odjechał. Gdyby dowóz był jednak płatny, to wątpię żeby chciał dokładać ze swojej kieszeni. Złodziej. no to masz jedno wyjście- zamów u waldiego-napewno bedzie smacznie i nie doliczą Ci dowozu hahahaja tam zamawiam i za dowóz płacę i nie narzekamludzie przecież jak Wam nie smakuje albo macie jakieś zastrzeżenia to jedzcie gdzie indziej tyle tego jest w m-ce że na prawde jest w czym wybierać SMACZNEGO [/quote]

    JAK MOZNA ZAMAWIAC U WALDIEGO???? TO JEST NAJGORSZY SYF
    DAGRASSO MA NAJLEPSZĄ PIZZE I LISIA ŁAPKA KONIEC KROPKA

    11 11 Cytuj
  • 20 sie 2011

    Znaczy się, temat można zamknąć! Ufff....:-)))

    1 3 Cytuj
  • 27 wrz 2011

    Witam wszystkich ostatnio dostałem ulotkę z pizzeri WEZUWIUSZ. Co sądzicie o tym lokalu.

    6 4 Cytuj
  • 27 wrz 2011

    dalej w moim rankingu prowadzi camorra :)

    4 3 Cytuj
  • 29 wrz 2011

    a co to za nowa pizzeria w okolicach kościółka św Jakuba??

    Cytuj
  • 30 wrz 2011

    [quote=gość: peterbest] Witam wszystkich ostatnio dostałem ulotkę z pizzeri WEZUWIUSZ. Co sądzicie o tym lokalu. [/quote]
    nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    5 Cytuj
  • 30 wrz 2011

    a ja polecam, bardzo dobra i przyzwoita cena!

    3 Cytuj
  • 30 wrz 2011

    Ciekawe co dalej z pizzerią Waldi po tym co sie stało:(

    3 2 Cytuj
  • toksyk@wp.pl 30 wrz 2011

    a co się stało?

    2 Cytuj
  • 30 wrz 2011

    Ja też mogę polecić Wezuwiusza, pizza smaczna i nie oszczędzają tam na składnikach. Do tego mają fajne promocje.

    4 1 Cytuj
  • 30 wrz 2011

    niestety i wezywiusza sępią, niby mega składników a tu lipa, oszczędzająanwet na sosach,ledwie co jest na tej pizzy, pamietam w babci malinie to była najlepszapizza w mieście, niebo w gębie jak to sie mówi, fus składnikór soczysta a sosy to dawali w pojemniczkach tyle ze przez najbliższe pięć zamówien braliśmy bez sosów bo tyle było, nie życze źle tej pizzeri bo każdy chce zarobic, ale teraz jest taka konkurencja że muszą sie poprawić

    1 3 Cytuj
  • 30 wrz 2011

    [quote=gość: splot] niestety i wezywiusza sępią, niby mega składników a tu lipa, oszczędzająanwet na sosach,ledwie co jest na tej pizzy, pamietam w babci malinie to była najlepszapizza w mieście, niebo w gębie jak to sie mówi, fus składnikór soczysta a sosy to dawali w pojemniczkach tyle ze przez najbliższe pięć zamówien braliśmy bez sosów bo tyle było, nie życze źle tej pizzeri bo każdy chce zarobic, ale teraz jest taka konkurencja że muszą sie poprawić [/quote]
    Typowe dla prostaków , tragedia , człowiek umarł młody , a wy tylko CO DO JEDZENIA I GDZIE JEST KIBEL

    2 2 Cytuj
  • 30 wrz 2011

    [quote=gość: pizza] a co to za nowa pizzeria w okolicach kościółka św Jakuba?? [/quote]

    gdzie to?

    Cytuj
  • 30 wrz 2011

    Co jak co ale kolejne decyzje o utworzeniu jakiegokolwiek sklepu w Myślenicach kończą się na pizzerii lub nowym punkcie ,,z najlepszym w mieście kebabem". Pogrom lokali, choć dla mnie Camorra przodowała to wydaje mi się, że nieco obniżył się tam poziom klijentów... Oczywiście Lisia Łapka to tradycyjne bardzo dobre ,,placki pizzowe" bo nie jest to typowa pizza, nie przesadzajmy, choć smak zawsze ten sam tradycyjny - o ile pamiętam to chyba pierwsza tego typu pizzeria w Myślenicach, i to oni zapewne górują w codziennym ,,obrocie". Legendario - przyjazny lokal, oryginalny smak, choć grubość ciasta niestety powoduje namakanie pizzy, za czym najbardziej nie przepadam. No i jest strzał w 10-kę Da Grasso, naprawdę trafili z pomysłem (ogrom w menu) i widać, że zależy im na jakości oraz na tym czym się zajmują, a nie tylko ,,zapłać, a pizzę już się jakoś tam zrobi" - pozdro :) Bardzo fajny pomysł z napisami na pudełkach - małe szczegóły a składają się na pozytywny całokształt firmy:)

    3 Cytuj
  • 1 paź 2011

    Czemu nikt nie zamknie tego wątku? Czemu on właściwie służy? Może lepiej niech pracownicy tych pizzerii co tu piszą na siebie nawzajem poprostu na "ustawkę" się umówią i wówczas zobaczymy, która pizzeria jest najlepsza :-)))

    3 4 Cytuj
  • 1 paź 2011

    [quote=marko] Czemu nikt nie zamknie tego wątku? Czemu on właściwie służy? Może lepiej niech pracownicy tych pizzerii co tu piszą na siebie nawzajem poprostu na "ustawkę" się umówią i wówczas zobaczymy, która pizzeria jest najlepsza :-))) [/quote]
    Tylko na taką nietypową ustawkę ,na której właściciele i kucharze będą obrzucać się pizzami ,ale dokładnie tymi które robią na co dzień - żeby nie było że ktoś wziął kamienie jako dodatki :)

    1 2 Cytuj
  • 1 paź 2011

    CO SIĘ STAŁO Z WALDIM? napiszcie bo nic nie wiem!

    5 4 Cytuj
  • 1 paź 2011

    na każdym kroku szukacie sensacji,porażka co za ciekawscy ludzie mieszkają w Myślenicach...
    dajcie już spokój człowiekowi chociaż po śmierci.

    4 9 Cytuj
  • 1 paź 2011

    [quote=gość: fgdgdfbds] na każdym kroku szukacie sensacji,porażka co za ciekawscy ludzie mieszkają w Myślenicach...dajcie już spokój człowiekowi chociaż po śmierci. [/quote]

    człowieku tylko pytam bo nic nie wiem
    ROzumiesz? czy ciężko się myśli......
    jeżeli zmarł to wyrazy ubolewania dla rodziny!

    7 4 Cytuj
  • 3 paź 2011

    To Pizzerie Waldiego zamknęli? Nie byłem tam wieki.

    2 2 Cytuj
  • 3 paź 2011

    [quote=gość: peterbest] Witam wszystkich ostatnio dostałem ulotkę z pizzeri WEZUWIUSZ. Co sądzicie o tym lokalu. [/quote]
    Polecam, super pizza bardzo dobrze wypieczone, chrupiące ciasto i ceny przystępne .Warto spróbować

    6 1 Cytuj
  • 3 paź 2011

    [quote=marko] To Pizzerie Waldiego zamknęli? Nie byłem tam wieki. [/quote]
    Kolego marko przeczytaj sobie swój wpis parę postów wyżej i zamilcz.

    8 1 Cytuj
  • 28 paź 2011

    Najlepiej to sobie sami zróbcie pizze ja często robię sam i koszt takiej pizzy nie jest duży ahahaaa i jest super pysznaaaaaaaaaaaaa :) wcale nie gorsza od w/w pozdrawiam

    6 Cytuj
  • 28 paź 2011

    Co sie dzieje z italią bo czesto tam jest zamkniete, okna zasloniete ??????

    1 1 Cytuj
  • 28 paź 2011

    [quote=gość: peterbest] Najlepiej to sobie sami zróbcie pizze ja często robię sam i koszt takiej pizzy nie jest duży (...) [/quote]
    mały też niekoniecznie - zwłaszcza jak się chce użyć lepszych składników (dobry ser czy odpowiednie pomidory) ale przecież nie chodzi o tańszą tylko lepszą a tutaj zgadzam się w pełni że własna jest najlepsza!

    3 Cytuj

Odpowiedz