Forum » Myślenice

Pizzeria w myślenicach

  • Zdzichó Kowal PJN 6 sty 2010

    Panowie i Panie już całkiem zapomnielio polskiej kuchni, Na tym forum to już tylko pizza kebaby i czarne koty. A czemu nie napisano w wątku o bigosie albo krupniku?
    Bo te wszystkie dania z importu to się nie umywają a zwłaszcza jakieś włoskie jedzenie dla konia.
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • 6 sty 2010

    Z tym koniem to bym tak nie szarżował, bo któregoś ranka możesz obudzić sie z jego głową w łóżku. Albo ktoś podrzuci na wycieraczkę, zdechłą rybę zawiniętą w gazetę. ;)

    Cytuj
  • 6 sty 2010

    w gazete myslenicka :P

    Cytuj
  • 6 sty 2010

    A może se dno, w tym wypadku wystarczyłaby sama gazeta bez ryby .

    Cytuj
  • 9 sty 2010

    pyszna pizza jest w pizzerii CAMORRA naprawdę super

    Cytuj
  • 10 sty 2010

    CAMORA dobra ale droga ;/

    Cytuj
  • 12 sty 2010

    najlepszy jest Strongman w Legendario i siudemka w Italii, polecam także pizzę w Papudze w Pcimiu.

    nie polecam: Waldi, już nie chodzi o pizzę a cały lokal i higienę w nim panująca.. :/ a lisia łapka to nie wiem w ogóle jak to nazwać.. :/

    Cytuj
  • 12 sty 2010

    a papuga w pcimiu jeszcze istnieje? bo w starym miejscu jest teraz supermaket jak sie nie myle

    Cytuj
  • 12 sty 2010

    o jej bałem się co tu może napisać AniiD , bo po jej kilku bardzo długich opiniach na temat Myślenickich Pabów połowa właścicieli tych lokalów rozważa zakończenia działalności .Sprawami zaczyna interesować się Snepid .
    Dobrze ze jest tu jeden temat odnośnie wszystkich pizzeri w mieście bo AniaD zrobiła by z niego przynajmniej ze 6 ;)

    Cytuj
  • 12 sty 2010

    Albo z 9 :D Nie jakośc a ilość! Niech tu też coś się dzieje. Dobrze że mamy takie Anie bo świat byłby smutny jak różowy jednorożec z dwoma rogami ;)

    Cytuj
  • 12 sty 2010

    we wakacje papuga jeszcze żyła a teraz to nie wiem :/
    aha - i nie mam nic do jednorożców ;P

    Cytuj
  • 12 sty 2010

    Ja też nic do nich nie mam. Bardzo je lubię nawet. A Ty masz kucyka albo jakieś fajne zabawki?

    Cytuj
  • 12 sty 2010

    przykro mi - nic z tych rzeczy ;P

    Cytuj
  • 13 sty 2010

    polecam "Corrado", odradzam "Waldi"

    Cytuj
  • 29 sty 2010

    byl ktos w Kojocie? na rzemislniczej? otwarli nie dawno i chcialem zapytac jak samkuje? czy cie oplaca tam isc

    Cytuj
  • 29 sty 2010

    @luzinior, w którym dokładnie miejscu jest ten "Kojot"?
    Jak dla mnie,od jakiegoś czasu rządzi "Italia".

    Cytuj
  • 29 sty 2010

    italia? ciasto jak podeszwa..

    Cytuj
  • 29 sty 2010

    No i co w związku z tym "miszczu",że wg Ciebie - podeszwa?Ja lubię ich ciasto.
    Wkurzają mnie takie idiotyczne opinie.Pisze jakiś niezalogowany cwaniak,miesza kogoś z błotem i strasznie zadowolony,bo najpewniej dojechał konkurencji.

    Cytuj
  • 22 lut 2010

    mistrzostwo swiata spotkalem kiedys w Legendario, gdzie okazalo sie nie mozliwym zamowienie pizzy z pominieciem pieczarek, chcialem zaplacic za ten skladnik ale problem z nieposypaniem pizzy pieczarkami okazal sie nie do przejscia...Gratulacje !!!

    Cytuj
  • 25 kwi 2010

    czy ktoś zna numer do pizzy Kojot na Rzemieślniczej 25

    Cytuj
  • 25 kwi 2010

    889-444-688

    Cytuj
  • 26 kwi 2010

    W Myślenicach nie ma dobrej pizzy !!
    Zamawiam czasem u Babci Maliny i jeśli nie jest przypalona to jest wyśmienita z sosem majonezowym, porównywalna z pizzą z pizza hut. Polecam także Ostaria Gorzków http://www.ostaria239.pl/ troszkę na zadupiu z dala od miasta ale fajny lokal pyszna pizza i obsługa naprawdę stara się by klient był zadowolony.

    Cytuj
  • 26 kwi 2010

    No bo się zamawia w cammorze:)

    Cytuj
  • 26 kwi 2010

    Słuchaj "kaper" każdy ma prawo do swojej opinii :D Jedz sobie gdzie chcesz tylko się tak nie denerwuj już :P

    Cytuj
  • M G 26 kwi 2010

    U mnie ostatnio na topie Camorra. ;)
    Kojota jeszcze nie sprawdziłem ale bardzo jestem ciekaw co to to...

    Cytuj

Odpowiedz