Forum » Myślenice

Pizzeria w myślenicach

  • 30 maj 2010

    Odnośnie strony: twórcy mogliby choć zmienić zawartość znacznika TITLE, bo głupio wygląda to "dobrze-mieszkaj.pl" - rozumiem, że zaślepka zrobiona na szybkiego :)

    Cytuj
  • 30 maj 2010

    1. Legendario pizza dobra ale mała i droga
    2. Waldi miła obsluga dobra atmoswera pyszna duża , tania pizza

    a reszta ten sam poziom

    Cytuj
  • 30 maj 2010

    Z całą pewnością mogę powiedzieć, że jedzonko w Invito jest wyśmienite!!! porcje są ogromne i warto było dać podaną cenę! :)

    Cytuj
  • 30 maj 2010

    Mnie też smakowało w Invito. Jeszcze bardziej mój pobyt tam pozostawiłby miłe wrażenia gdyby w mi w kabzie troche więcej kasy zostało.

    Cytuj
  • 30 maj 2010

    no to jak macie być nie kojarzeni z invito krakowskim jak podjebaliście im nazwe i praktycznie logo jest identyczne.. żenada coś czuje że sieciówka się o tym dowie . Kserować tylko potrafią.. studenci hehe

    Cytuj
  • 30 maj 2010

    [quote]no to jak macie być nie kojarzeni z invito krakowskim jak podjebaliście im nazwe i praktycznie logo jest identyczne.. żenada coś czuje że sieciówka się o tym dowie . Kserować tylko potrafią.. studenci hehe[/quote]

    Przypuszczam, ze oni jakiś czas są już po studiach :) Sieciowka już nie istnieje, wiec pewnie morał z tego taki, ze wykupili nazwe i logo? Na studiach takich rzeczy sie nie nauczysz...

    Cytuj
  • 30 maj 2010

    Zastanawiam się ile to kolejna podrzędna knajpka potrafi wzbudzić emocji.

    Cytuj
  • 30 maj 2010

    Jeśli chodzi o InVito to ceny naprawdę są kosmiczne!! Wszystko pysznie, smacznie i w ogóle cacy, ale cena nie przyciągnie ludzi, którzy będą chcieli przyjść na szybki lunch i nie zapłacić za niego 100zł. Ponad to brakuje mi zwykłych dań, mało wycudowanych. Rozumiem, że chcieliście super po włosku. Ale gotujecie dla Polaków.

    Priorytetowa sprawa: kawa powinna być gorąca. Ja dostałem letnią.
    Podsumowując - trzymam kciuki, ale naprawdę sporo jest do poprawy!

    Cytuj
  • 30 maj 2010

    aaa zapomniałbym.. na kawę czekałem grubo ponad 15 min. Tak też nie powinno być. :/
    Pozdro dla Dawida.

    Cytuj
  • 30 maj 2010

    a dziś pokusiłem się na pizze w KRK, Banolli, prawie 30zł za dużą, szynka i pieczarki. Po drugim kawałki mdłe i nie ciekawe. Nie ma to jak pizzerie na prowincji. I jak można nie mieć pikantnego keczupu w pizzerii, takiej znanej!!!!!???? A no i jeszcze płatny był :)

    Cytuj
  • 31 maj 2010

    wejdź sobie na strone invito w krk .. nie pisze nic że nie istnieje studenci hehe logo wcale nie podobne hehehe no chyba że to w krk też wasze i też logo i nazwa wykupiona to wtedy zwracam honor jak nie to heheheeh

    Cytuj
  • 31 maj 2010

    panowie z "In Vitro" - zróbcie sobie wentylacje bo w oczy szczypie, a ubranie dzień trzeba wietrzyć. Pozatym, jak się robi otwarcie knajpy, to się naprzykład podchodzi do pierszych klientów i się proponuje lamkę wina na koszt firmy itp coś w stym stylu.- taka rada. A u was nawet pocałuj mnie w d..e nie usłyszałem.
    PS. Nie piszczie sobie tylu postów sami, bo to widać, słychać i czuć. Pozatym, to zgadzam się że trzeba dać wam trochę czasu,ale dużo pracy przed wami.

    Cytuj
  • 31 maj 2010

    ...a wracając do pizzy a nie nowo otwartego In Vitro:P to moim zdaniem w Legendario mają chyba najlepsze w Myślenicach pizze:)

    Cytuj
  • 31 maj 2010

    najgorsza pizza jest u waldiego paskudztwo nie da się tego jeść!!!!!!!!!!!!!!

    Cytuj
  • 31 maj 2010

    To se kupcie mrożoną!

    Cytuj
  • 1 cze 2010

    kto jest kucharzem w tym calym invito??

    Cytuj
  • 1 cze 2010

    [quote]najgorsza pizza jest u waldiego paskudztwo nie da się tego jeść!!!!!!!!!!!!!! [/quote]
    Nie przesadzajmy. IMO nie jest to szczyt kunsztu kucharskiego, ale jeśli chcemy tanio zjeść i się napchać to jest to dobre wyjście (od czasu do czasu). Ale sałatki mają dobre.

    Poza tym chciałem dorzucić do dobrych myślenickich pizzerii Ines - o której praktycznie nikt nie mówi.

    Cytuj
  • 1 cze 2010

    ines to chlam...zeszli na psy juz jakies 2 lata temu...nie ma co nawet pisac o nich

    Cytuj
  • 1 cze 2010

    A gdzie jest ta "Ines"?

    Cytuj
  • 1 cze 2010

    Ines jest na osiedlu (ul. Pardyaka, między starym a nowym, obok Vegi). Zgadzam się, znacznie się pogorszyli w przeciągu lat, ale nie jest całkiem źle, czasem zaglądam

    Cytuj
  • 1 cze 2010

    w Ines raz na wozie raz pod wozem - osobiście nie lubię pizzy na chybił trafił więc nie polecam.
    Jadłam natomiast w Invito, PYSZNE, porcja (jak na kobietę) aż za duża, ceny mogą odstraszyć nieco, ale nie porównywałabym restauracji włoskiej to podrzędnych pizzerii.
    Poza tym uważa,m że nie na miejscu jest proponowanie podawania polskiego jedzenia. Jeśli takiego szukasz.... Kurczak - polecam Babcie Malinę (w ostateczności bar mleczny) :) tam jest polskie :)
    Również trzymam kciuki - powodzenia chłopaki!

    Cytuj
  • Fundacja NWR 1 cze 2010

    Nic tylko narzekacie tu za drogo tu syf, tam ogórek za słony nie pasuje nie stać to gorący kubek polecam grochową ;)

    Cytuj
  • 1 cze 2010

    Brawo NwR :)

    A poza tym wątek o pizzeriach, a wy tu ciągle o włoskiej restauracji - załóżcie sobie nowy wątek, a nie "zaśmiecacie" ten :P

    Jadłem dzisiaj pizzę z Kojota. Przyszło nam czekać na nią prawie godzinę (dowózka) i już byliśmy zrezygnowani, ale przyjechała i okazała się bardzo fajna. Ciasto nie za grube, przyprawiona i smaczna. Jak za cenę, którą zapłaciliśmy to zakup był dobry :)

    Cytuj
  • 1 cze 2010

    NwR - po to jest forum. żeby wyrażać opinię. Również krytykę. Właściciele tych lokali też pewnie to czytają i dowiadują się co muszą zmienić, więc i my na tym skorzystamy.

    Cytuj
  • 2 cze 2010

    kto kucharzy w invitro??

    Cytuj

Odpowiedz