Forum » Myślenice

Pizzeria w myślenicach

  • 12 paź 2012

    Userman masz całkowitą rację,jak tego nie dopilnują to pójdą z torbami.

    4 Cytuj
  • 12 paź 2012
    userman napisał/a:

    @wiki24 - pewnie tak jest... tylko to nie poważne jeżeli rzeczywiście w materiałach reklamowych jest inna godzina. Nie każdy potencjalny klient będzie tak cierpliwy jak sub zero i po pierwszym pocałowaniu klamki będzie chciał jeszcze w ogóle robić drugie (nie mówiąc już o kolejnym) podejściu.

    Lepiej bym tego nie ujął.

    3 Cytuj
  • 13 paź 2012

    rewelacyjna - zwłaszcza pizza

    Cytuj
  • Wojtek 13 paź 2012

    na ulotce jest do 22.00, ale to Myślenice i w tygodniu po 20 nie ma tu żadnego życia więc pewnie ruchu też nie ma i zamykają wcześniej. Ciekawe czy to decyzja samych pracowników czy szefostwa?
    Dziwne, że nowy obiekt i nie przeszczegają czegoś co sami stworzyli.

    1 Cytuj
  • 17 paź 2012

    Przepraszamy bardzo wszystkich którym nie udało się zjeść pizzy w wieczornych godzinach w Pizza Chacie.
    Zadajemy sobie sprawę że ktoś mógł poczuć się rozczarowany, jest to spowodowane początkami w działalności na terenie Myślenic, Obecnie czynimy starania aby lokal był czynny nawet dłużej niż do 22.00, jak zajdzie taka potrzeba opcja do ostatniego klienta.
    Serdecznie pozdrawiamy i dziękujemy za wszystkie opinie.
    Zespół Pizza Chata.

    13 2 Cytuj
  • 19 paź 2012

    bar parkowy też dowożą.

    3 5 Cytuj
  • 21 paź 2012

    bar parkowy hmm całkiem drogo jak na bar:)

    7 4 Cytuj
  • 21 paź 2012

    dla mnie pizza w cammorze is the best :)

    11 8 Cytuj
  • 22 paź 2012
    erka napisał/a:

    Jakbyś nie doczytał- nie tylko chodziło o pizzerie, ale też o jadłodajnie, które mają dowóz....

    to Ty w wątku o pizzeriach(!) piszesz o barze... czyli kto tu jednak nie doczytał?

    1 2 Cytuj
  • 22 paź 2012

    dagrasso nieczynne chyba dalej - więc od nich nie zamówisz

    2 Cytuj
  • 26 paź 2012

    szkode , ze nie ma w miescie pizzy hut

    1 5 Cytuj
  • 26 paź 2012

    A ja ostatnio postanowiłem sprobowac nowsci i zamowilem jedzenie z bar u krysi hehe juz sama nazwa kojarzy sie z pania krysia z filmow barei z petem w ustach robiaca mielone w barze mlecznym i rozczarowania nie bylo. Jezeli na kuchni gotuje osoba rownie obleśna jak osoba doworzaca to odrazu odechciewa sie jesc jak to mowia polowa sukcesu to dobrze podane danie. A tu tak podane ... ze piesek mial moj radoche.hehe glodny wziolem kolejna nowa ulotke adriano bar czy jakos tak mialem obawy a piesek czekal na dokladke ale sie nie doczekal jedzenie pyszne!!!!! podkreslam pyszne!!!!!!!!!!!!!!!!!!! polecam i dodaje do ulubionych obok camorry!!! rosa caniny!!! pod blacha!!! reklinca!!! karen!!! wiec jesli smakuje wam jedzenie w tych lokalach to mysle ze adriano tez wam przypadnie do gustu a co do krysi nie sprobowalem nie wiem ale liczy sie pierwsze wrazenie a to bylo okropne ale jak mowie nie jadlem pies zjadl smakowalo mu i nawet nie mial klopotow trawiennych wiec moze i dobre.

    8 10 Cytuj
  • 18 gru 2012

    najlepiej jest w armado fajna obsluga mlodzi i mozna sie posmiac z nimi:)

    6 17 Cytuj
  • 27 gru 2012

    To armado to zwykła speluna gdzie przychodzą lumpy na piwo i zagrać w karty. Pizze mają zajebście niedobrą chyba najgorsza jaka jadłem widać było ze ciasto jest już wyleżane a składniki nie pierwszej swieżości. Zasadniczo łapią się już wszystkiego i to jest błąd bo i pizza i fast fody i kurczaki ale tak szczerze to wszystko do dupy nic nie jest jadalne . Więc kochani szczerze odradzam ta chyba pizzerie ....a może piwiarnie.... a może jeszcze coś innego ale co????

    16 9 Cytuj
  • 29 gru 2012

    Na jednej stronie krytykujesz Armado a na drugiej Nowy Vip Sponti! Napewno jesteś właścicielem Spontiusza bo na jego temat piszesz bardzo dobrze!

    16 Cytuj
  • Def Ibrylator 29 gru 2012

    Jeśli do pizzy podchodzimy jak do napychacza, który ma nas za małe pieniądze nasycić, to polecam wszystko oprócz Camorry. Jeśli mamy przy duszy więcej grosza, jedzeniem lubimy się delektować i nie wyjść z pizzeri najedzonym jak świnia - polecam Camorrę. Najsmaczniejsza pizza w Myślenicach. Dla mnie szał robi pizza z oscypkiem posypana rukolą.

    11 7 Cytuj
  • 30 gru 2012

    Miku do twojej wiadomości: ja mam gdzieś całego spontiusza i wszystkie spontiaki , mam gdzieś Armado i wszystkie pizzerie niech każdy sobie rzepkę skrobie i bedzie dobrze. A co do mnie to jestem klientem kazdego z tych lokali i tylko wyraziłem swoje zdanie.

    6 4 Cytuj
  • 18 sty 2013

    Apeluje do zarządcy budynku, w którym znajdowała się pizzernia da grasso żeby w końcu ruszył tyłek i usunął tę paskudna reklamę na pół potarganą przed sklepem obuwniczym od strony ul. Słowackiego bo to wstyd tyle miesięcy już tej pizzerni u nas nie ma a "szmata" w postaci pseudo reklamy nadal stoi

    17 1 Cytuj
  • 19 sty 2013

    Polecam pizzerię pizza chatka- dawne trio. Chyba jedyna kształtem i smakiem pizza przypominająca tą oryginalną.

    6 7 Cytuj
  • 22 sty 2013

    Dragster - skorzystałam z Twojego polecenia i więcej nie powtórzę tego błędu. Porażka.

    4 1 Cytuj
  • 29 sty 2013

    Po raz drugi APELUJĘ do zarządcy budynku, w którym znajdowała się pizzernia da grasso żeby w końcu ruszył tyłek i usunął tę paskudna reklamę na pół potarganą przed sklepem obuwniczym od strony ul. Słowackiego bo to wstyd tyle miesięcy już tej pizzerni u nas nie ma a "szmata" w postaci pseudo reklamy nadal stoi...............skoro zarządca ma to w *** to może straż miejska by się zajęła estetyką miasta

    7 3 Cytuj
  • Basia 29 sty 2013
    muza napisał/a:

    Po raz drugi APELUJĘ do zarządcy budynku, w którym znajdowała się pizzernia da grasso żeby w końcu ruszył tyłek i usunął tę paskudna reklamę na pół potarganą przed sklepem obuwniczym od strony ul. Słowackiego bo to wstyd tyle miesięcy już tej pizzerni u nas nie ma a "szmata" w postaci pseudo reklamy nadal stoi...............skoro zarządca ma to w *** to może straż miejska by się zajęła estetyką miasta

    popieram!tylko straszy

    4 3 Cytuj
  • 8 lut 2013

    Byłam ostatnio w Adriano pizza miała być z szynka parmeńską, a była z polędwicą sopocką i to jakąś podłą. Poza tym po wizycie w tym lokalu cała moja rodzina cierpiała na problemy żołądkowe (oprócz taty, bo on z nami nie był). Więć szczerze nie polecam.

    9 8 Cytuj
  • marzena 9 lut 2013

    WITAM ten właściciel ''muza''to tylko kasę umie brać za wynajem a nie sprzątać. Pisze o budynku na Gałczynskiego 16

    3 1 Cytuj
  • 10 lut 2013

    dokładnie codziennie tam tędy chodzę i obrzydzenie mnie bierze gdy patrzę na ten syf, ale w naszym kochanym miasteczku włodarzy jakoś to nie obchodzi w ogóle

    3 1 Cytuj

Odpowiedz