Forum » Myślenice

Pizzeria w myślenicach

  • 15 lip 2017

    TOSCANA - dzisiaj miałam NIEprzyjemność tam jeść... Przez 10 min. nikt nie podszedł do stolika - trzeba było podejść i złożyć zamówienie przy barze, przy którym też trzeba było poczekać, bo jedna z Pań rozmawiała przez telefon, a druga z kucharzem... Czas podania pizzy też pozostawia wiele do życzenia. Pani, która przyniosła pizze robiła to z wielka łaską, przy okazji robiła też dziwne miny, ale NAJGORSZA z tego wszystkiego była PIZZA" przypalona, przesolona, nazwanie jej przeciętną byłoby nieadekwatne do tego, co pojawiło się na stole...z założenia powinna to być włoska pizza, ale z włoską łączyła ją tylko nazwa...

    12 12 Cytuj
  • 8 sie 2017

    a mi smakuje najbardziej pizza w armado. W legendario to pizzę moze maja dobra ale zamawiając cole dla 2 osób dostałam colę przelana z butelki z nadrukiem coli z biedronki do jednego kufla.......

    4 1 Cytuj
  • 12 sie 2017

    Czy ktos ma numer telefonu do pizzeri na ulicy J.Piułsudskiego. dawna Piekielnie Boska teraz zmienili nazwe nie wiem na jaką.

    1 6 Cytuj
  • Dariusz Chmiel 31 paź 2017
    ALLF napisał/a:

    Czy ktos ma numer telefonu do pizzeri na ulicy J.Piułsudskiego. dawna Piekielnie Boska teraz zmienili nazwe nie wiem na jaką.

    tel 795 780 111 dowożą do domu a pizzeria nazywa się teraz chyba ZAKĄTEK 21

    4 Cytuj
  • 21 sty 2018

    Waldiego zamknęli ? nie mogłem się do nich od jakiegoś czasu dodzwonić w końcu z ciekawości podjechałem, i co zastałem ? ciemno, barykady .. i kartka w drzwiach z info że zamknięte :/

    3 2 Cytuj
  • Pablo 22 sty 2018
    seba napisał/a:

    Waldiego zamknęli? /

    E.....
    Może remont robią albo co...?
    Nie. Nie możliwe.....

    2 Cytuj
  • 24 sty 2018

    Pizza zrobiona gdziekolwiek w Mcach przypomina coraz bardziej znaną z tej samej nazwy drożdżówkę, przynajmnoej w kilku miejscach gdzie jadłem. Polecicie miejsce gdzie nie oszczędzają aż tak na składnikach?

    3 6 Cytuj
  • 24 sty 2018
    prywatnie napisał/a:

    Pizza zrobiona gdziekolwiek w Mcach przypomina coraz bardziej znaną z tej samej nazwy drożdżówkę, przynajmnoej w kilku miejscach gdzie jadłem. Polecicie miejsce gdzie nie oszczędzają aż tak na składnikach?

    Camorra? Ciasto tak cienkie, że wszystkie składniki czasem się zsuwają, ale nie zmienia faktu, że bardzo dobrą pizzę serwują

    11 6 Cytuj
  • 25 sty 2018

    Dzięki, ale byłem..

    2 8 Cytuj
  • 25 sty 2018
    prywatnie napisał/a:

    Dzięki, ale byłem..

    @prywatnie, a może poleć pizzerię, która według Ciebie jest dobra. Oczywiście, mam na myśli te spoza Myślenic, bo jak widzę, żadna z nich nie zasługuje na uwagę. Dzięki.

    6 1 Cytuj
  • 25 sty 2018

    Kurka, przyznaje, bywałem tu i tam. Nazw nie pamietam, zreszta i tak za granica. Ale w miare swieżych nowych doświadczeń bede sie dzielił. Przyjrzę się czasem krakowskim, choć zależałoby mi też na czymś w okolicy, domowa wychodzi ok, ale nie zawsze mam czas.

    11 Cytuj
  • 26 sty 2018

    A pizzeria Camorra? Dawno tam nie jedliśmy, a chcielibyśmy się wybrać. Jak oceniacie ten lokal?

    5 7 Cytuj
  • 25 lut 2018

    byłem w pizzerii Toscana i niestety nie polecam :( pizza ok, ale to i tak nie to co było kiedyś. obsługa marna, jak czyscily stolik to specjalnie resztki z poprzedniej pizzy zrzuciły na ziemię...grunt ze stolik czysty. Na sam koniec zostałem podliczony jakbym zjadł najdroższą pizze w lokalu... a chciałem zjeść pół na pół pizze z szynką i kurczakiem). Ogólnie nie polecam, długo juz tam nie pójdę.

    8 3 Cytuj
  • 2 mar 2018

    w camorra raz zamówiłem za namową znajomych,mi się trafiła lekko przypalona,szału nie było i nie tania

    7 9 Cytuj
  • 12 mar 2018

    Jak dla mnie chyba 3 pizzerie w Myślenicach są warte uwagi.
    1) Camorra - ceny trochę wysokie i czas oczekiwania ale smak rekompensuje to w 100%. Dodatkowy plus za pizzę tygodnia. 2)Enigma - WIELKIA METAMORFOZA Chyba największa zmiana w Myślenicach lokalu i smaku pizzy. Kiedyś w środku jak bar mleczny a teraz klimatyczne miejsce. Środek z włoskim klimatem, rewelacyja obsługa i genialna pizza. Czasami trochę długi czas dostawy ale polecam przyjść do lokalu i zjeść na miejscu! Wystrój i smak 10/10
    3) Siesta - smak pizzy bardzo dobry, duży wybór jednak środek bez szału więc generalnie zostaje tyko na wynos.

    5 5 Cytuj
  • 12 mar 2018

    W Myślenicach niema dobrej pizzy.
    W Krzywaczce w ten weekend otwarła się Pizzeria Trento, pizza i jedzenie jak we Włoszech, warto przyjechać i zjeść prawdziwą pizzę,POLECAM

    2 28 Cytuj
  • 13 mar 2018
    LOREN napisał/a:

    W Myślenicach niema dobrej pizzy.
    W Krzywaczce w ten weekend otwarła się Pizzeria Trento, pizza i jedzenie jak we Włoszech, warto przyjechać i zjeść prawdziwą pizzę,POLECAM

    E pier....lisz :)

    15 1 Cytuj
  • 13 mar 2018

    CAMORRA - dla mnie najlepsza pizza w Myślenicach (tak dobrą jadłam jeszcze będąc w Chorwacji), składniki są bardzo dobrej jakości, ciasto cienkie (bo takie ma mieć pizza), moja ulubiona to SUPREME. Cena adekwatna do jakości, a czas oczekiwana... no cóż do "specjalistów zawsze są kolejki" :) polecam z czystym sumieniem :)

    11 10 Cytuj
  • ania 13 mar 2018
    LOREN napisał/a:

    W Myślenicach niema dobrej pizzy.
    W Krzywaczce w ten weekend otwarła się Pizzeria Trento, pizza i jedzenie jak we Włoszech, warto przyjechać i zjeść prawdziwą pizzę,POLECAM

    marketing najgorszy z możliwych

    17 Cytuj
  • 14 mar 2018
    Dorota1993 napisał/a:

    (tak dobrą jadłam jeszcze będąc w Chorwacji), składniki są bardzo dobrej jakości, ciasto cienkie :)

    Z tą Chorwacją jest tak, że jak wieczorem po kąpieli, piwie i całym dniu idziesz na obiad, to zjadłbyś konia z kopytami.

    14 6 Cytuj
  • 18 wrz 2018

    Czasem dobrze jest przejść się po mieście i porozglądać. Ja dziś odkryłam, że na Pardyaka (przy skrzyżowaniu w stronę dawnej mleczarni) otwarła się filia krakowskiego El Toro. Lokal bez wyglądu, marketingu zero - nawet ulotek na mieście nie widziałam, ale pizza bardzo smaczna (i duża).

    4 9 Cytuj
  • 18 wrz 2018

    Dopiero niedawno odkryłem Calabrię, przy Piłsudskiego (vis-à-vis Cybucha). Przepyszna pizza, wszystko świeżutkie i co ważne - w niedzielę mają czynne od 12-tej.

    6 10 Cytuj
  • 19 wrz 2018
    aleex napisał/a:

    Czasem dobrze jest przejść się po mieście i porozglądać. Ja dziś odkryłam, że na Pardyaka (przy skrzyżowaniu w stronę dawnej mleczarni) otwarła się filia krakowskiego El Toro. Lokal bez wyglądu, marketingu zero - nawet ulotek na mieście nie widziałam, ale pizza bardzo smaczna (i duża).

    hmm z tymi ulotkami to się jednak mylisz , bo postarali się tak by każdy mieszkaniec osiedla mógł ją przynajmniej podeptać na swojej wycieraczce pod większością drzwiami napewno była , zwłaszcza na nowym osiedlu

    9 1 Cytuj
  • barb 14 lut 2019

    Camorra - kiedyś bardzo dobra pizza, ostatnio dostałam taką, którą trudno nazwać pizzą. Ciasto przesadnie cienkie - jak papier, niewypieczone , o lejącej konsystencji. Wstyd podawać "takie coś" klientowi.

    9 10 Cytuj
  • 14 lut 2019

    bbbb to co napisałeś " Ciasto przesadnie cienkie - jak papier, niewypieczone , o lejącej konsystencji. ' to nie trzyma się kupy - ciasto cienkie jednocześnie nie upieczone ???? i lejące ???? z której Ty konkurencji jesteś ? . Ja zamawiam w różnych pizzeriach pizze ale czegoś takiego to co napisałeś to jeszcze nigdzie takiego czegoś nie widziałem bo to raczej nie wykonalne bo jedno przeczy drugiemu .

    6 4 Cytuj

Odpowiedz