Forum » Myślenice

Pizzeria w myślenicach

  • 25 lip 2009

    [quote]oryginalna włoska pizza jest właśnie na cieniutkim, prawie przezroczystym cieście. w camorze jeszcze nie byłam, ale na pewno wybiorę się tam w najbliższym czasie. i mam nadzieje, ze ciasto będzie takie, do jakiego zdążyłam się przyzwyczaić w rzymie i neapolu:)[/quote]
    chyba w swoim śnie tam byłaś...
    Nie masz pojęcia o Włoskich pizzach.

    Cytuj
  • adzygmunt 26 lip 2009

    F15H3R chyba za dużo tej pizzy na noc wpyliłeś. Coś Ci przed snem nie posłużyła.:P:

    Cytuj
  • 26 lip 2009

    Mam nadzieję że zjem kiedyś w Myślenicach pizzę do jakiej przyzwyczaiłem się w Klikuszowej. A wy do jakich się przyzwyczailiście? :D

    Cytuj
  • 26 lip 2009

    Wczoraj jadłem pizzę w Lubniu.Myślenice chowają się z butami.Nawet Camorra.
    A pizzeria mieści się w budynku Straży pożarnej.

    Cytuj
  • adzygmunt 26 lip 2009

    Dzisiaj byliśmy w Gdowie. Pizzeria "Omega" Wyroby polecam.
    Wystrój lokalu ... drewniane przegrody z powpinanymi plastikowymi kwiatami i liśćmi. To trzeba zmienić. Tylko... czy jest zapotrzebowanie na modernizację?

    Cytuj
  • 27 lip 2009

    [quote=Kaper]Wczoraj jadłem pizzę w Lubniu.Myślenice chowają się z butami.Nawet Camorra.
    A pizzeria mieści się w budynku Straży pożarnej.[/quote]

    Hmmm żadna rewelacja, i na pewno Myślenice się do niej nie umywają... Poza tym nie wątek to o pizzeriach w Lubniu czy Gdowie tylko w MYŚLENICACH!

    Cytuj
  • 27 lip 2009

    byłem ostatnio w pizzeri Cammora. Klimat mafijnych włoch z idealnie dopasowaną muzyką. Pizza bardzo dobra lecz troche się rozlatywała co nie przeszkadzało jednak w jedzeniu :) Wypiekana w piecu opalanym drewnem świetnie smakuje :] pozdro

    Cytuj
  • 30 lip 2009

    [quote=MakeM napisał:[hr][quote]]oryginalna włoska pizza jest właśnie na cieniutkim, prawie przezroczystym cieście. w camorze jeszcze nie byłam, ale na pewno wybiorę się tam w najbliższym czasie. i mam nadzieje, ze ciasto będzie takie, do jakiego zdążyłam się przyzwyczaić w rzymie i neapolu:)[/quote]
    chyba w swoim śnie tam byłaś...
    Nie masz pojęcia o Włoskich pizzach.[/quote]

    mów co chcesz. w takim razie był to bardzo długi i realistyczny ośmiomiesięczny sen, w którym wszystkie pizze były na bardzo cienkim cieście.
    a wracając do camorry, jadłam tam już 3 pizze i wszystkie 3 były wyśmienite.

    Cytuj
  • 30 lip 2009

    [quote=:[hr][quote=MakeM][quote] napisał]oryginalna włoska pizza jest właśnie na cieniutkim, prawie przezroczystym cieście. w camorze jeszcze nie byłam, ale na pewno wybiorę się tam w najbliższym czasie. i mam nadzieje, ze ciasto będzie takie, do jakiego zdążyłam się przyzwyczaić w rzymie i neapolu:)[/quote]
    chyba w swoim śnie tam byłaś...
    Nie masz pojęcia o Włoskich pizzach.[/quote]

    mów co chcesz. w takim razie był to bardzo długi i realistyczny ośmiomiesięczny sen, w którym wszystkie pizze były na bardzo cienkim cieście.
    a wracając do camorry, jadłam tam już 3 pizze i wszystkie 3 były wyśmienite.[/quote]
    tak niekończąca się opowieść...
    oh yeah!

    Cytuj
  • 2 sie 2009

    Najelpsza pizzeria to "MALEŃKA" w Rabce. Rewelacja!!! MYślenickie pizzerie nie umywają się na przeciwko Maleńkiej. Jadl ktoś może już tam pizze?

    Cytuj
  • Euzebiusz Konstantynopolitanczykiewicz 2 sie 2009

    w rabce? jezus raz tam bylem i wiecej nie zajrze.....

    Cytuj
  • 14 sie 2009

    [quote]najgorsza valdi, alibi, najlepsza corado, legendario, italia (tylko te malolaty i grzyb na scianach oj )[/quote] Nie wiem o kogo Ci chodziło z tymi małolatami, ale jeśli o pracowników to Twój post jest idiotyczny. Lepszy był by widok emeryta za blatem :) A jeśli o młodzież jako klientów to też mało inteligentnie :) A i wczoraj byłem na pizzy, jak na razie grzyba nie ma ponieważ było tam malowanie :)

    Ogólnie to moja opinia: Italia i Camorra. Pizze bardzo smaczne, ceny optymalne, obsługa naprawde spoko. A reszta hmmm, mi nie smakuje w innych pizzeriach.

    Cytuj
  • 14 sie 2009

    W Rapce tam się nie da jeść ohyda

    Cytuj
  • 14 sie 2009

    A gdzie jest ta Rapka przez "p"? Może,blisko Czebuni albo Czemeśni?

    1 Cytuj
  • 14 sie 2009

    może koło czczonowa?

    1 Cytuj
  • 15 sie 2009

    najlepsza pizza jest w legendario!!! ale drogie;/

    Cytuj
  • 10 wrz 2009

    napisał:najgorsza valdi, alibi, najlepsza corado, legendario, italia (tylko te malolaty i grzyb na scianach oj )

    Fragment usunięty ze względu na złamanie Regulaminu - moderator

    Cytuj
  • 10 wrz 2009

    W legendario? No dziękuje po ostatnim wyczynie kuchmistrza, trzy razy sie zastanowie czy wyrzucić pieniądze w błoto jakim była ostatnio tam jedzona pizza.

    Cytuj
  • 12 wrz 2009

    pizzeria na zarabiu miła atmosfera wyrozumiali pracownicy:):)klimat jak marzenie :)))jedyna pizzeria do której chodzę:)::)) pozdrawiam

    Cytuj
  • 12 wrz 2009

    Zdecydowanie Camorra!

    Cytuj
  • 4 sty 2010

    nie macie czsem ulotki i cennika pizz z Pizzeri Cammora ??
    jesli tak to wypisali byści :)

    Cytuj
  • 4 sty 2010

    Cudze chwalicie - swojego nie znacie.Biję się w pierś,bo jadłem w Lubniu,a zapomniałem o naszej Italii.
    Jak dla mnie doskonała równowaga grubości ciasta pomiędzy Camorrą,a Alibi.Ilość składników też jest w sam raz - ani za dużo,ani za mało.I przypalona tak,jak lubię (na życzenie!).

    Cytuj
  • 4 sty 2010

    [quote]pizzeria na zarabiu miła atmosfera wyrozumiali pracownicy:):)klimat jak marzenie :)))jedyna pizzeria do której chodzę:)::)) pozdrawiam [/quote]

    A co Ty tam wyprawiasz ,że potrzebujesz wyrozumiałości pracowników? Hę? :P

    Cytuj
  • 5 sty 2010

    Szefuje... ;)

    Cytuj
  • 5 sty 2010

    bez 2 zdan CORRADO na konskim...

    Cytuj

Odpowiedz