Forum » Myślenice

Pizzeria w myślenicach

  • 8 maj 2012

    a słyszeliście o jakiejś pracy może ???

    1 2 Cytuj
  • 8 maj 2012

    Super pizza u kuli w Krzyszkowicach tylko trzeba zamawiać wcześnie bo po 16 nie ma kto za bardzo już jechać :-)

    4 14 Cytuj
  • 9 maj 2012

    Witam. Jakiś czas temu została otwarta nowa pizzeria na Zarabiu w bufecie "Corner "koło hali sportowej i powiem szczerze ,ze bardzo mi smakowała, jeżeli chodzi o ceny to są naprawdę tanie. Polecam.

    6 21 Cytuj
  • 15 maj 2012

    Super pizza w il Camino, wspaniale dodatki, niesamowityser, wloska receptura a wszystko w swietnym lokalu..
    polecam :)

    3 13 Cytuj
  • 15 maj 2012

    [quote=gość: smakoszpizzzy] Super pizza w il Camino, wspaniale dodatki, niesamowityser, wloska receptura a wszystko w swietnym lokalu..
    polecam :) [/quote]
    Czy w Il Camino dowożą pizze do domu?

    3 12 Cytuj
  • 15 maj 2012

    Podzielam opinię Maxa, też jadłam pizze na Zarabiu w Cornerze. Była bardzo smaczna i ładnie podana. Lokalik też spoko :) Polecam, spróbujcie :)

    2 8 Cytuj
  • 1 cze 2012

    Gdzie będzie można obejrzeć mecze na euro?

    3 1 Cytuj
  • 1 cze 2012

    A ja nie polecam,fuj...nie dobra, a ten kucharz...brak komentarza.

    1 5 Cytuj
  • 2 cze 2012

    [quote=gość: xyzz] Gdzie będzie można obejrzeć mecze na euro? [/quote]
    z tego co wiem to w dagrasso na pewno i pewnie wszędzie tam gdzie mają tv

    2 2 Cytuj
  • 2 cze 2012

    jak dla mnie to tylko rosa canina. Smaczna pizza i bardzo miła obsługa.

    4 6 Cytuj
  • 2 cze 2012

    [quote=gość: xyzz] Gdzie będzie można obejrzeć mecze na euro? [/quote]
    Coś mnie doszły słuchy, że w Cafe Nina

    2 6 Cytuj
  • 3 cze 2012

    [quote=gość: xyzz] Gdzie będzie można obejrzeć mecze na euro? [/quote]
    Wydaje mi się,że każdej pizzerii czy barze, gdzie jest tv.

    2 2 Cytuj
  • 4 cze 2012

    [quote=gość: xyzz] Gdzie będzie można obejrzeć mecze na euro? [/quote]

    PIZZERIA DA GRASSO ZAPRASZA NA MECZE UEFA EURO 2012
    KIBICUJ Z NAMI OD 8 CZERWCA OD 18.00
    ZAPRASZAMY

    1 8 Cytuj
  • 4 cze 2012

    [quote=gość: Pizzeria Da Grasso] gość: xyzz napisał/a: Gdzie będzie można obejrzeć mecze na euro?

    PIZZERIA DA GRASSO ZAPRASZA NA MECZE UEFA EURO 2012
    KIBICUJ Z NAMI OD 8 CZERWCA OD 18.00
    ZAPRASZAMY [/quote]
    No, jeżeli Polacy zagrają tak, jak smakują Wasze pizze to od razu możemy się pakować do domu.

    10 4 Cytuj
  • 4 cze 2012

    [quote=gość: Jaaa] gość: xyzz napisał/a: Gdzie będzie można obejrzeć mecze na euro?
    Coś mnie doszły słuchy, że w Cafe Nina [/quote]
    i co na meczu będziesz siedział i popijał kawę w cafe nina? ale reklama!!! przy każdej strzelonej bramce przez Polalów Kawa Gratis!!!

    5 2 Cytuj
  • 4 cze 2012

    [quote=gość: frozen] gość: Jaaa napisał/a: gość: xyzz napisał/a: Gdzie będzie można obejrzeć mecze na euro?
    Coś mnie doszły słuchy, że w Cafe Nina
    i co na meczu będziesz siedział i popijał kawę w cafe nina? ale reklama!!! przy każdej strzelonej bramce przez Polalów Kawa Gratis!!! [/quote]

    No dadzą Ci kawę gratis! Ha ha ha! Przecież Prezes by zbiedniał! :/

    4 3 Cytuj
  • 4 cze 2012

    a co ma cafe nina do tematu pizzeri ? panini mają niezłe tylko nie duże

    3 Cytuj
  • 4 cze 2012

    [quote=gość: frozen] gość: Jaaa napisał/a: gość: xyzz napisał/a: Gdzie będzie można obejrzeć mecze na euro?
    Coś mnie doszły słuchy, że w Cafe Nina
    i co na meczu będziesz siedział i popijał kawę w cafe nina? ale reklama!!! przy każdej strzelonej bramce przez Polalów Kawa Gratis!!! [/quote]

    W Cafe Nina normalnie jest piwo. To nie jest zwykła kawiarnia. Najpierw się zorientuj a potem komentuj.

    5 4 Cytuj
  • 5 cze 2012

    [quote=gość: Jaaaa] gość: frozen napisał/a: gość: Jaaa napisał/a: gość: xyzz napisał/a: Gdzie będzie można obejrzeć mecze na euro?
    Coś mnie doszły słuchy, że w Cafe Nina
    i co na meczu będziesz siedział i popijał kawę w cafe nina? ale reklama!!! przy każdej strzelonej bramce przez Polalów Kawa Gratis!!!

    W Cafe Nina normalnie jest piwo. To nie jest zwykła kawiarnia. Najpierw się zorientuj a potem komentuj. [/quote]

    nie wiem po co piwo w lokalu gdzie slyszalem ze nie ma ubikacji. to co ja mam po tym piwie sie odlac w LO obok? czy pod budynkiem policji?

    1 6 Cytuj
  • 5 cze 2012

    Haha następny. Idź, zobacz komentuj. Jak może nie być ubikacji? JEST.

    4 2 Cytuj
  • 5 cze 2012

    [quote=gość: Anty gniot] gość: Pizzeria Da Grasso napisał/a: gość: xyzz napisał/a: Gdzie będzie można obejrzeć mecze na euro?

    PIZZERIA DA GRASSO ZAPRASZA NA MECZE UEFA EURO 2012
    KIBICUJ Z NAMI OD 8 CZERWCA OD 18.00
    ZAPRASZAMY
    No, jeżeli Polacy zagrają tak, jak smakują Wasze pizze to od razu możemy się pakować do domu. [/quote]

    a ja tam wpadnę na meczyk z kuplami, jedzenie spoko, browar się leje, wódka też jest, można posiedzieć, a kelnerki tam mają całkiem fajniutkie - dobrze posiedzieć w miłym towarzystwie :-)

    3 4 Cytuj
  • 5 cze 2012

    [quote=gość: stary kibic] gość: Jaaaa napisał/a: gość: frozen napisał/a: gość: Jaaa napisał/a: gość: xyzz napisał/a: Gdzie będzie można obejrzeć mecze na euro?
    Coś mnie doszły słuchy, że w Cafe Nina
    i co na meczu będziesz siedział i popijał kawę w cafe nina? ale reklama!!! przy każdej strzelonej bramce przez Polalów Kawa Gratis!!!

    W Cafe Nina normalnie jest piwo. To nie jest zwykła kawiarnia. Najpierw się zorientuj a potem komentuj.

    nie wiem po co piwo w lokalu gdzie slyszalem ze nie ma ubikacji. to co ja mam po tym piwie sie odlac w LO obok? czy pod budynkiem policji? [/quote]
    a tu piwa na meczu to pójdzie oj pójdzie

    1 Cytuj
  • 7 cze 2012

    żenada te wypowiedzi widać którzy właściciele piszą i chwalą się pajace

    2 3 Cytuj
  • 7 cze 2012

    ja ostatnio jadłam pizze z Osieczan tylko nie wiem jak się pizzeria nazywa i na prawdę bardzo mi smakowała.. Polecam:)

    3 3 Cytuj
  • 7 cze 2012

    prawda jest taka że te pizzerie o których jest cicho mają się dobrze, temat zakończony

    5 1 Cytuj

Odpowiedz