Forum » Myślenice

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

  • 24 sie 2012

    Jest taki sklep z fajnymi rzeczami na Kościuszki nad Kochlandem, ale ta Pani obsługująca pożal się Boże.
    Wali ją co się dzieje w sklepie czy klient coś chce zobaczyć , kupic itp.

    2 Cytuj
  • 24 sie 2012

    [quote=gość: felek] Jest taki sklep z fajnymi rzeczami na Kościuszki nad Kochlandem, ale ta Pani obsługująca pożal się Boże.
    Wali ją co się dzieje w sklepie czy klient coś chce zobaczyć , kupic itp. [/quote]

    ciekaw czy piszesz o tym sklepie co pani zamyka sobie przed czasem??wczoraj byłam za 5 minut 18 a tam zamkniete

    1 1 Cytuj
  • 24 sie 2012

    Nie wiem czy zamyka wcześniej, ale sądząc po jej nastawieniu do tego co robi to...
    No chyba ,że to szefowa to robi co chce

    1 Cytuj
  • 25 sie 2012

    [quote=gość: felek] Jest taki sklep z fajnymi rzeczami na Kościuszki nad Kochlandem, ale ta Pani obsługująca pożal się Boże.
    Wali ją co się dzieje w sklepie czy klient coś chce zobaczyć , kupic itp. [/quote]
    co jest nad Kochlandem???
    piszesz o sklepie trendsmoda?? , solar??

    Cytuj
  • 25 sie 2012

    [quote=gość: zgaduj zgadula] gość: felek napisał/a: Jest taki sklep z fajnymi rzeczami na Kościuszki nad Kochlandem, ale ta Pani obsługująca pożal się Boże.
    Wali ją co się dzieje w sklepie czy klient coś chce zobaczyć , kupic itp.

    ciekaw czy piszesz o tym sklepie co pani zamyka sobie przed czasem??wczoraj byłam za 5 minut 18 a tam zamkniete
    a który to sklep???
    uważam ze powinnas podac dokladnie bo może właścieciel nie wie co wyrabia ekspedientka i nawet nie moze zareagować

    1 3 Cytuj
  • 25 sie 2012

    O sklepie z upominkami, kwiatami i takimi bibelotami. Bardzo ładne te rzeczy mają - w tym miejscu to chyba 5 sklep w tym roku

    [quote=gość: gość1] gość: felek napisał/a: Jest taki sklep z fajnymi rzeczami na Kościuszki nad Kochlandem, ale ta Pani obsługująca pożal się Boże.
    Wali ją co się dzieje w sklepie czy klient coś chce zobaczyć , kupic itp.
    co jest nad Kochlandem???
    piszesz o sklepie trendsmoda?? , solar?? [/quote]

    3 1 Cytuj
  • 26 sie 2012

    [quote=gość: felek] O sklepie z upominkami, kwiatami i takimi bibelotami. Bardzo ładne te rzeczy mają - w tym miejscu to chyba 5 sklep w tym roku

    gość: gość1 napisał/a: gość: felek napisał/a: Jest taki sklep z fajnymi rzeczami na Kościuszki nad Kochlandem, ale ta Pani obsługująca pożal się Boże.
    Wali ją co się dzieje w sklepie czy klient coś chce zobaczyć , kupic itp.
    co jest nad Kochlandem???
    piszesz o sklepie trendsmoda?? , solar?? [/quote]
    dzieki za odpowiedz
    faktycznie keidyś tez tam zaglądnełam i dziewczyna nawet nie raczyła podniesc oczu znad lady, więc oglądnełam iiiii i wyszłam

    4 2 Cytuj
  • 26 sie 2012

    Dokładnie boi się chyba kontaktu wzrokowego, można by było wynieść coś nawet by się nie zorientowała, ponieważ jak piszesz nie podnosi wzroku znad laptopa nie "znad lady"

    3 1 Cytuj
  • 26 sie 2012

    czy to chodzi o ten sklep gdzie sprzedaje taka starsza blondyna z prostą grzywką?

    1 Cytuj
  • 26 sie 2012

    Mam takie pytanie, gdzie i w jakim sklepie/salonie/etc. można tanio naprawić zepsuty laptop? Bardzo pilne, co polecacie i gdzie znajduje (koło czego) się ten sklep.

    2 Cytuj
  • 26 sie 2012

    a ja akurat mowiłam o odzieżowym , ale nie chce pisać konkretnie zeby nikomu nie zaszkodzic. A wlasciciel niech sobie sam pilnuje pracownicy

    1 1 Cytuj
  • 26 sie 2012

    To ze sklep zamknie sie za 5 18 to wszyscy widza i robia problem !a to ze nieraz ekspedientka wychodzi 15 po a nie raz zdarza sie nawet pozniej tego nikt nie napisze!bo zdarza sie kljent ktory wejdzie wlasnie io tej 18 iudaje ze !nie wie ktora godz!
    Wszyscy maja wieczne zale do pan obslugujacych a sami sa sobie winni!ludzie w tych czasach sa koszmarni!

    15 1 Cytuj
  • 26 sie 2012

    blondynka taki urok pracy w sklepie, chcesz wychodzic punktualnie z pracy to idz pracowac do urzedu. Ale to że jesteś tak strasznie poszkodowana przez klientów i wychodzisz 10 minut pożniej z pracy przy okazji zabijając klientów wzrokiem to jak piszę urok pracy w sklepie ale to nie uprawnia cie jako pracownika do zamykania sklepu 5 minut przed czasem.

    2 10 Cytuj
  • 26 sie 2012

    To jak już piszecie o paniach blondynkach :-) to ja troszkę z innej beczki ...Czy byliście w naszej Myślenickiej Mydlarni na Gałczyńskiego ? Myślałam,że taki interes " nie chwyci"dopóki sama go nie odwiedziłam .Po pierwsze jest tam pani blondyneczka która oprócz tego,że jest przemiła to jeszcze bardzo fachowa o każdym kosmetyku opowiadała tak,że wszystko się chciało kupić czyli dokładnie tak jak powinna obsługa wyglądać wszędzie a i z zakupów jestem bardzo zadowolona :-)

    7 7 Cytuj
  • 26 sie 2012

    Gdzie mogę kupić jakąs oryginalną odzież dla dziecka? Nie chińszczyzna i coś naprawdę fajnego, bo w każdym sklepie to samo...

    2 Cytuj
  • 26 sie 2012

    [quote=gość: Aniaffff] Gdzie mogę kupić jakąs oryginalną odzież dla dziecka? Nie chińszczyzna i coś naprawdę fajnego, bo w każdym sklepie to samo... [/quote]
    W Galerii Krakowskiej, Galerii Kazimierz, Bonarce. Godzinę temu wróciłam z zakupów, totalne przeceny letnich kolekcji dla dzieci i nie tylko.

    4 4 Cytuj
  • 26 sie 2012

    [quote=gość: m..] Mam takie pytanie, gdzie i w jakim sklepie/salonie/etc. można tanio naprawić zepsuty laptop? Bardzo pilne, co polecacie i gdzie znajduje (koło czego) się ten sklep. [/quote]

    na słonecznej, naprzeciw DEKADY

    2 3 Cytuj
  • 27 sie 2012

    Panie Ekspedientki minusują hehe

    [quote=gość: zgaduj zgadula] blondynka taki urok pracy w sklepie, chcesz wychodzic punktualnie z pracy to idz pracowac do urzedu. Ale to że jesteś tak strasznie poszkodowana przez klientów i wychodzisz 10 minut pożniej z pracy przy okazji zabijając klientów wzrokiem to jak piszę urok pracy w sklepie ale to nie uprawnia cie jako pracownika do zamykania sklepu 5 minut przed czasem. [/quote]

    1 3 Cytuj
  • 27 sie 2012

    Paniw urzedzie czy fryzjerka czy moze kelnerka itp wszystko laczy sie z obsluga klijenta!wiec dla mnie to bylo glupie porownanie!ludzie na wszystko narzekacie ze pani w urzedzie nie mila za w sklepie tez!co z wami popatrzcie na siebie!
    Kazdy z nas jest czlowiekiem!i nie rozumiem co tak czepiacie sie wiecznie ekspedientek!maly przyklad przychodze do fryzjera w sobote godz14.25 cos kolo tego fryzjer otwarty do 15 a pani mowi dzisiaj pani nie przyjme prosze przyjsc w poniedzialek!i co miala takie prawo......?
    Przezylam i poszla do innego
    to samo tyczy sie sklepu nie pasuje idz do innego a nie wypisuj glupot i obgaduj wkoncu laski ci nie robia!

    5 Cytuj
  • 27 sie 2012

    Robienie komuś laski, a robienie komuś łaski, to zdecydowana różnica :-DDDD

    12 2 Cytuj
  • 27 sie 2012

    Hahaha sorrki!ach te szczegoliki!

    2 1 Cytuj
  • 27 sie 2012

    no laski to nie robią

    2 1 Cytuj
  • 27 sie 2012

    Sorki... Może ktoś powiedzieć mi gdzie są dobre kwiaciarnie z tanimi kwiatami np. tulipanami ??

    Cytuj
  • 27 sie 2012

    w Holandi ;-)

    2 Cytuj
  • 27 sie 2012

    możecie powiedzieć coś na temat sklepu NOWE BUTY? jest tam oferta na staż, wybiera się ktoś złożyć papiery? :)

    Cytuj

Odpowiedz