Forum » Myślenice

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

  • 19 sie 2012

    ja robię zakupy w garnitexie ceny takie jak w Myślenicach ale za to przeróbki są w cenie i na miejscu, obsługa super, nie polecam tylko jednej rudej ,jest opryskliwa ,zachowuje się jak by była tam za karę,inne panie są życzliwe i pomocne.

    1 3 Cytuj
  • 20 sie 2012

    tak to prawda,myśli że zjadła wszystkie rozumy-ta farbiona ruda-chciałam dopasować sukienkę, przy niej się nie dało na drugi dzień inna pani poprosiła krawcową i wszystko się dało!

    2 2 Cytuj
  • 20 sie 2012

    Witam gdzie mogę dostać dobrą wode mineralną pakowaną w plastikowe butelki 1,5 litra??

    1 4 Cytuj
  • 20 sie 2012

    my tez robimy przeceny sezonowe ale nie mogą one byc tak znaczące jak k sieciowych sklepach ponieważ niestety nie mamy marży 300 i wiecej procent.
    stąd tez wysokośc przecen wg. was klientów jest niewystarczająca.
    prowadze sklep i wiem jak to wygląda mogę przecenić cos do ceny zakupu , ok czasem nawet niżej ceny zakupu ale nie mogę przecenić o 300 procent bo niestety mój narzut na towar to średnio w całym roku ok 23% więc jak sama widziśz nie ma z czego
    i najbardziej ciesze sie jak nie mam co albo mam mało towaru do przeceny
    w sieciowych sklepach produkuja nawet specjalnie art. takie jak w ciagu roku na przecene tylkoz innej jakości materiałów( pracowałm w reserved w krk i na przecene dostawałyśmy do sprzedazy na przecenie gorszej jakości bluzy podkoszulki które miałyśmy zmieszac z pozostałym towarem) efekt >>>> towar sprzedawany nadal z wysoka marżą a więc i z zyskiem
    dodam jeszcze ze w trakcie przecen w systemie ( komputer przy kasie) marża zrealizowana była na poziomie 327proc na początku wyprzedazy pózniej przy poglebianiu przecen lekko spadała
    wiec jak widzisz sieciówki dzieki waszym zakupom mają się świetnie!!!
    my mali przedsiębiorcy dający miejsca pracy w naszym miescie , płacącym podatki do skarbu naszego miasta !!!!!!nie mamy lekko
    ale uważam że klient nawet z 18tys miateczka Myslenice za jakis czas zauwazy jak wiele sklepów zniknie z miasta i że po kazdą rzecz bedzie wyprawiał sie do Krakowa,,,ale równiez do pracy tam pojedzie straci pieniądze na dojazd ..straci czas na dojazd..straci zdrowie w busach...
    lokalnych sklepikarzy traktujecie jak złodzieji pieniędzy z waszych portfeli ,ludzie pomyslcie troche
    naprawde nie jest nam lekko , obciązeń ( czynszu , zusu , wypłat ) mamy mnóstwo, a zysku jakoś nie widać
    szanujcie miejsca pracy które wam tworzymy bo równiez wam dajemy zarobić
    zawsze mozecie spróbowac otworzyć sklep sami

    z poważaniem
    blondi

    13 1 Cytuj
  • 20 sie 2012

    A ja kupuję na Allegro, bo nie chce mi się po sklepach chodzić.

    4 6 Cytuj
  • 20 sie 2012

    Kupowałem na początku lipca nowego laptopa. Przeszukałem internet, różne oferty, znalazłem laptopa jakiego chce kupić.
    Powiem ciekawostkę, kupiłem go w Myślenickim sklepie komputerowym, który prowadzi sprzedaż przez internet, bo był tam najtańszy.
    Ten sam laptop w Euro RTV AGD kosztował 2199 zł, w Media Markt 2299, a u nich 2074 zł.

    Prawda jest taka, że taki mały sklepikarz ma niższą marżę. Sieciówki walą marżę jak leci.

    5 1 Cytuj
  • 20 sie 2012

    blondi
    dajcie nam jakiś wybór i dobrą jakość to zaczniemy was traktować poważnie

    2 8 Cytuj
  • 20 sie 2012

    blondi
    we wszystkich sklepach to samo, to juz nie chodzi o cene tylko brak wyboru w sklepie. ludzie otwieraja sklepy a wszystko juz jest w innych sklepach i nie dziwcie sie ze ludzie jezdza do krk tam jest po prostu wiekszy wybor

    9 7 Cytuj
  • 21 sie 2012

    Witam, czy możecie mi powiedzieć, gdzie w Myślenicach można pewnie opłacać rachunki???

    1 1 Cytuj
  • 21 sie 2012

    na poczcie ?

    1 3 Cytuj
  • 21 sie 2012

    na poczcie długo idzie.

    1 1 Cytuj
  • 21 sie 2012

    Mam takie pytanko. W jakim sklepie w Myślenicach mogę kupić tanio czapkę Skate ?? W sensie np. coś takiego http://www.urbancity.pl/sklep/kategoria/9-czapki.html . Jak by ktoś jeszcze mógł powiedzieć w jakiej cenie są :D !!!

    1 4 Cytuj
  • 21 sie 2012

    zadałeś pytanie gdzie można pewnie opłacać rachunki, a nie gdzie można opłacać żeby przelew szedł szybko więc jakieś odpowiedzi się spodziewasz.

    1 4 Cytuj
  • 21 sie 2012

    [quote=gość: fvsabgzadbdz] zadałeś pytanie gdzie można pewnie opłacać rachunki, a nie gdzie można opłacać żeby przelew szedł szybko więc jakieś odpowiedzi się spodziewasz. [/quote]
    Filozof:]

    3 4 Cytuj
  • 21 sie 2012

    z innej beczki jak wygrać w stsie

    2 Cytuj
  • 21 sie 2012

    a może ktoś odpwoedzieć na moje pytanie ?? [quote=gość: lol] Mam takie pytanko. W jakim sklepie w Myślenicach mogę kupić tanio czapkę Skate ?? W sensie np. coś takiego http://www.urbancity.pl/sklep/kategoria/9-czapki.html . Jak by ktoś jeszcze mógł powiedzieć w jakiej cenie są :D !!! [/quote]

    2 1 Cytuj
  • 21 sie 2012

    Nikt ci nie odpowie, bo nikt nie nosi takich czapek.

    8 1 Cytuj
  • 21 sie 2012

    to chyba ty nie nosisz ... a dużo osób takie nosi
    Wiec jeszcze raz ponawiam swoją prośbę !!

    1 3 Cytuj
  • 21 sie 2012

    Nie polecam sklepu "firaneczka" . Panie może i miłe , niestety brak kompetencji widać na każdym centymetrze. źle doradzają i źle szyją

    2 2 Cytuj
  • 21 sie 2012

    Cycu takie nosi

    zdjecie

    9 Cytuj
  • 22 sie 2012

    Chcę kupić biżuterię ze złota gdzie w Myślenicach jest najtaniej? Ja nie mogę się połapać,który sklep ma taniej.

    1 1 Cytuj
  • 22 sie 2012

    [quote=gość: sewicze] Kupowałem na początku lipca nowego laptopa. Przeszukałem internet, różne oferty, znalazłem laptopa jakiego chce kupić.
    Powiem ciekawostkę, kupiłem go w Myślenickim sklepie komputerowym, który prowadzi sprzedaż przez internet, bo był tam najtańszy.
    Ten sam laptop w Euro RTV AGD kosztował 2199 zł, w Media Markt 2299, a u nich 2074 zł.

    Prawda jest taka, że taki mały sklepikarz ma niższą marżę. Sieciówki walą marżę jak leci. [/quote]

    Najlepszy przykład to ceny kabli w Media Expercie 80 zł za HDMI w klepach "normalnych " 25 - 30 zl za kable z oplotem !! To są naciągacze i tyle , jeden produkt w super cenie reszta dramat. Popieram przedmówce - małe sklepy są bardziej elastyczne :) i negocjowalne.

    6 1 Cytuj
  • 22 sie 2012

    WITAM!!! Chcialem zapytac czy ktos slyszal o FIRMIE HANDLOWEJ "MARKO" z tylu Urzedu co tam jest i czym handluja i jak??? Moze trzeba bylo sprawdzic jak to wszystko wyglada od strony prawa podatkowego. Kto handluje i jak? Kto z tego ma dochody.

    1 1 Cytuj
  • 24 sie 2012

    [quote=gość: Antek1] WITAM!!! Chcialem zapytac czy ktos slyszal o FIRMIE HANDLOWEJ "MARKO" z tylu Urzedu co tam jest i czym handluja i jak??? Moze trzeba bylo sprawdzic jak to wszystko wyglada od strony prawa podatkowego. Kto handluje i jak? Kto z tego ma dochody. [/quote]
    nie rozumiem zapewne jak wiele innych osób na forum o co ci chodzi ????
    chcesz ich skontrolowac ?? masz jakisżal i postanowiłeś napędzić im ludzi???

    3 1 Cytuj
  • 24 sie 2012

    [quote=gość: brunetka] blondi
    dajcie nam jakiś wybór i dobrą jakość to zaczniemy was traktować poważnie [/quote]
    [quote=gość: karla43] blondi
    we wszystkich sklepach to samo, to juz nie chodzi o cene tylko brak wyboru w sklepie. ludzie otwieraja sklepy a wszystko juz jest w innych sklepach i nie dziwcie sie ze ludzie jezdza do krk tam jest po prostu wiekszy wybor [/quote]
    sa sklepy które dbaja o to by miec coś innego niz pozstali ,zwróćcie uwage który ze sklepów ma modny towar jako pierwszy
    w reszcie sklepów pojawija się z opóznieniem , czyli po tym jak podpatrzą , zerwa metke , oglądną jak sie u konkurencji sprzedało to u mnie tez
    ja zawsze staram sie miec coś innego niz cała reszta , niestety małpowanie przez konkurencje jest nieuniknione
    z poważaniem
    blondi

    6 Cytuj

Odpowiedz